Bikefest 2022 - Scott ENDURO Race 2022

MTB
DÁTUM :4.6.2022 MIESTO :Kálnica

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 #
1 8 SEHNAL Stanislav CZE 1994 Kellys Factory Team 1. /  Muži Elite 0:12:03.5 0:00:00.0 0:12:03.5 01:02.9 1 02:18.0 1 02:43.5 1 03:23.1 1 01:21.9 1 01:14.0 1
2 1 STAŇO Ľuboš SVK 1995 Bajky.sk CTC 2. /  Muži Elite 0:12:27.8 0:00:24.3 0:12:27.8 01:06.1 3 02:18.1 2 02:52.5 4 03:29.0 2 01:25.2 2 01:16.8 2
3 291 KNAPEC Martin SVK 1994 CTM Racing Team 3. /  Muži Elite 0:12:35.3 0:00:31.8 0:12:35.3 01:04.3 2 02:24.7 3 02:50.0 2 03:29.0 3 01:30.2 6 01:17.0 3
4 7 UČEŇ Lukáš SVK 1990 OKO EVERYWHERE RACING 4. /  Muži Elite 0:12:57.6 0:00:54.1 0:12:57.6 01:10.8 14 02:34.1 10 02:51.0 3 03:35.3 5 01:27.5 3 01:18.8 8
5 272 CHOMIST Patrik SVK 2003 OSMOS GRAVITY TEAM 1. /  Muži U21 0:13:03.1 0:00:59.6 0:13:03.1 01:09.5 7 02:28.0 5 02:56.8 7 03:38.2 6 01:32.0 14 01:18.5 5
6 273 KRUPA Maroš SVK 2006 OKOEVERYWHERE RACING 2. /  Muži U21 0:13:10.7 0:01:07.2 0:13:10.7 01:11.6 16 02:28.7 7 02:59.1 10 03:39.6 7 01:31.7 13 01:19.8 9
7 5 LINDA Jakub SVK 1996 WELDTITE CYKLO TURIEC 5. /  Muži Elite 0:13:14.6 0:01:11.1 0:13:14.6 01:10.0 10 02:35.2 14 03:01.4 14 03:33.3 4 01:31.1 10 01:23.5 23
8 9 KRAJČOVIECH Peter SVK 1992 Kubicasport racing team 6. /  Muži Elite 0:13:15.7 0:01:12.1 0:13:15.7 01:10.3 12 02:33.4 9 02:55.1 6 03:45.4 13 01:29.2 5 01:22.1 17
9 3 KOVÁČIK Martin SVK 1991 CK Route 66 7. /  Muži Elite 0:13:17.5 0:01:14.0 0:13:17.5 01:12.0 18 02:28.6 6 03:01.2 13 03:45.8 14 01:29.0 4 01:20.8 13
10 34 RECZEK Paweł POL 1979 Eskimoo Racing 1. /  Masters 35+ 0:13:18.7 0:01:15.2 0:13:18.7 01:17.8 34 02:25.9 4 02:57.1 8 03:42.9 9 01:30.4 8 01:24.5 27
11 271 MALÝ Petr CZE 1995 Commencal FDF Team 8. /  Muži Elite 0:13:24.5 0:01:21.0 0:13:24.5 01:07.8 4 02:32.4 8 03:00.5 12 03:40.0 8 01:46.3 40 01:17.3 4
12 21 HRICKO Adam SVK 2006 DIVO Trenčín 3. /  Muži U21 0:13:26.2 0:01:22.7 0:13:26.2 01:14.6 23 02:35.1 13 02:54.2 5 03:44.8 12 01:34.7 18 01:22.6 21
13 292 PAUČIN Samuel SVK 2002 CTM Racing Team 4. /  Muži U21 0:13:26.4 0:01:22.9 0:13:26.4 01:08.2 5 02:37.7 22 02:58.8 9 03:52.4 22 01:30.3 7 01:18.7 7
14 33 DRABIK Peter SVK 1973 OKOEVERYWHERE 2. /  Masters 35+ 0:13:32.8 0:01:29.3 0:13:32.8 01:09.6 8 02:37.2 20 03:03.3 15 03:46.7 16 01:35.6 20 01:20.1 10
15 4 BUDAY Jakub SVK 1998 CMS-TEAM 9. /  Muži Elite 0:13:37.1 0:01:33.6 0:13:37.1 01:13.0 20 02:35.1 12 03:00.1 11 03:53.8 23 01:34.1 17 01:20.9 14
16 270 GOMBALA Oliver SVK 2001 CTM Racing Team 10. /  Muži Elite 0:13:38.3 0:01:34.8 0:13:38.3 01:09.8 9 02:44.5 25 03:03.4 16 03:50.4 19 01:31.5 12 01:18.5 5
17 31 FÁBRY Kamil SVK 2004 Kellys Factory Team 5. /  Muži U21 0:13:45.4 0:01:41.9 0:13:45.4 01:15.0 25 02:44.8 26 03:09.2 20 03:44.0 11 01:31.1 11 01:21.1 15
18 269 KOLÁŘ Michael SVK 1992 OKOEVERYWHERE RACING 11. /  Muži Elite 0:13:48.5 0:01:45.0 0:13:48.5 01:11.7 17 02:40.4 24 03:04.2 17 03:48.2 18 01:41.6 32 01:22.2 18
19 2 MLICH Marek SVK 2001 Bajky.sk C.T.C 12. /  Muži Elite 0:13:51.6 0:01:48.1 0:13:51.6 01:25.1 46 02:37.0 19 03:05.5 18 03:47.6 17 01:32.3 15 01:24.0 26
20 20 NEŠPOR Štěpán CZE 2004 FDF Commencal Team 6. /  Muži U21 0:13:52.3 0:01:48.8 0:13:52.3 01:10.5 13 02:35.6 17 03:07.1 19 03:59.3 27 01:37.1 25 01:22.6 22
21 19 VLAD RARES Panta ROM 2004 Bikepoint Racing 7. /  Muži U21 0:13:54.4 0:01:50.9 0:13:54.4 01:15.3 27 02:36.0 18 03:27.8 37 03:43.8 10 01:31.0 9 01:20.2 11
22 35 ŠPALEK Michal SVK 1983 Športservis Team Bratislava 3. /  Masters 35+ 0:13:55.0 0:01:51.5 0:13:55.0 01:14.8 24 02:34.4 11 03:09.9 22 03:51.1 20 01:40.1 31 01:24.6 29
23 36 ŠKVARKO Martin SVK 1986 RIDEPRO 4. /  Masters 35+ 0:13:59.7 0:01:56.2 0:13:59.7 01:12.2 19 02:38.0 23 03:10.6 23 03:56.2 26 01:37.8 26 01:24.8 30
24 18 HABERSCHEK Nik AUT 2003 Kreuzer Racing 8. /  Muži U21 0:14:00.2 0:01:56.7 0:14:00.2 01:11.1 15 02:37.5 21 03:17.6 29 03:55.7 25 01:36.2 23 01:21.9 16
25 44 PIETRZAK Dawid POL 1987 Eskimoo Racing Team 5. /  Masters 35+ 0:14:05.1 0:02:01.6 0:14:05.1 01:17.7 33 02:35.5 16 03:09.6 21 03:55.3 24 01:39.9 30 01:26.9 35
26 12 HATHAZI Arthur ROM 2006 Bikepoint Racing 9. /  Muži U21 0:14:17.7 0:02:14.2 0:14:17.7 01:10.0 10 02:59.5 36 03:13.9 25 03:51.2 21 01:38.0 27 01:25.0 31
27 274 HANZLÍK Ondrej SVK 2003 CTM Racing Team 10. /  Muži U21 0:14:19.4 0:02:15.9 0:14:19.4 01:09.0 6 02:35.5 15 03:54.6 50 03:46.2 15 01:33.3 16 01:20.7 12
28 14 CÍBIK David SVK 2004 OKOEVERYWHERE RACING 11. /  Muži U21 0:14:28.6 0:02:25.1 0:14:28.6 01:14.6 21 02:48.8 28 03:22.7 32 04:04.0 31 01:35.8 22 01:22.6 19
29 43 GREGA Ľubomír SVK 1986 ENJOY THE RIDE TEAM 6. /  Masters 35+ 0:14:34.8 0:02:31.3 0:14:34.8 01:20.7 39 02:54.7 31 03:13.5 24 04:02.1 29 01:35.7 21 01:27.9 39
30 37 LOPUŠNÝ Dušan SVK 1983 CK Route 66 7. /  Masters 35+ 0:14:37.9 0:02:34.4 0:14:37.9 01:17.0 32 02:54.3 30 03:16.7 28 04:06.4 32 01:38.2 28 01:25.1 32
31 46 MICHÁLEK Viktor SVK 1980 CK STUPAVA 8. /  Masters 35+ 0:14:44.7 0:02:41.2 0:14:44.7 01:15.4 28 02:59.8 37 03:30.1 38 04:00.3 28 01:35.0 19 01:23.9 25
32 38 CHMIELECKI Paweł POL 1987 Eskimoo Racing Team 9. /  Masters 35+ 0:14:52.8 0:02:49.3 0:14:52.8 01:15.7 29 02:47.5 27 03:20.1 30 04:10.8 34 01:46.6 41 01:32.0 49
33 279 AIZNER Radomir SVK 2005 Bajky.sk 12. /  Muži U21 0:14:58.3 0:02:54.8 0:14:58.3 01:29.4 52 02:49.2 29 03:16.1 26 04:03.2 30 01:52.0 47 01:28.2 40
34 300 GAJDUŠEK Ondřej CZE 1990 Maloch Racing Team 13. /  Muži Elite 0:14:58.3 0:02:54.8 0:14:58.3 01:15.0 26 02:56.5 34 03:24.2 34 04:17.6 38 01:42.3 33 01:22.6 20
35 13 GUTH Richard SVK 2005 Život s bicyklom / sloger.sk 13. /  Muži U21 0:15:00.2 0:02:56.7 0:15:00.2 01:16.6 31 03:05.6 38 03:23.2 33 04:11.0 35 01:37.0 24 01:26.6 33
36 49 SVORADA Martin SVK 1985 Life4Ride 10. /  Masters 35+ 0:15:16.1 0:03:12.6 0:15:16.1 01:14.6 22 03:13.6 44 03:35.0 41 04:08.9 33 01:39.4 29 01:24.5 27
37 278 HAJDÚK Matúš SVK 2003 Oravský Biely Potok 14. /  Muži U21 0:15:18.5 0:03:14.9 0:15:18.5 01:31.5 54 02:58.2 35 03:22.3 31 04:13.8 36 01:45.3 38 01:27.1 37
38 276 WETTER Emanuel SVK 2006 OKO Everywhere 15. /  Muži U21 0:15:26.6 0:03:23.1 0:15:26.6 01:23.0 42 03:07.0 40 03:25.6 35 04:23.1 43 01:44.2 36 01:23.7 24
39 28 VAŠEK Dominik SVK 2005 DIVO Trenčín 16. /  Muži U21 0:15:30.9 0:03:27.4 0:15:30.9 01:18.5 35 02:56.2 33 03:37.5 43 04:19.0 39 01:48.4 42 01:31.3 46
40 284 VÉPY Matej SVK 2006 OKO EVERYWHERE RACING 17. /  Muži U21 0:15:42.3 0:03:38.8 0:15:42.3 01:20.5 38 02:56.1 32 03:33.3 40 04:34.1 48 01:51.6 45 01:26.6 33
41 52 BALÍKOVÁ Pavla CZE 1988 Barneycycles.cz 1. /  Ženy 0:15:54.0 0:03:50.5 0:15:54.0 01:23.2 43 03:09.8 42 03:26.5 36 04:26.2 46 01:56.2 50 01:31.9 47
42 275 NOVODOMEC Sebastián SVK 2005 WELDTITE CYKLO TURIEC 18. /  Muži U21 0:15:55.9 0:03:52.4 0:15:55.9 01:28.6 50 03:33.6 51 03:16.4 27 04:22.7 41 01:44.0 35 01:30.4 44
43 281 LEGÁT Kristián SVK 1997 MŠK Krompachy 14. /  Muži Elite 0:15:56.4 0:03:52.9 0:15:56.4 01:22.1 41 03:06.7 39 03:49.6 48 04:22.6 40 01:46.1 39 01:29.0 42
44 47 HUBÁČEK Petr CZE 1984 BRNO 11. /  Masters 35+ 0:15:57.3 0:03:53.8 0:15:57.3 01:20.3 36 03:23.8 47 03:35.5 42 04:23.0 42 01:44.8 37 01:29.7 43
45 24 KRIŠKO Matúš SVK 2003 Bajky.sk 19. /  Muži U21 0:15:57.6 0:03:54.1 0:15:57.6 01:23.5 44 03:14.3 45 03:32.1 39 04:15.2 37 02:01.3 54 01:30.8 45
46 32 KASTELOVIČ Tomáš SVK 2006 OKO EVERYWHERE RACING 20. /  Muži U21 0:16:02.4 0:03:58.9 0:16:02.4 01:23.7 45 03:10.6 43 03:41.2 45 04:26.0 45 01:43.3 34 01:37.4 54
47 288 MELICHERČÍK Tomáš SVK 2005 --- 21. /  Muži U21 0:16:07.5 0:04:04.0 0:16:07.5 01:26.0 47 03:09.5 41 03:41.3 46 04:30.5 47 01:51.7 46 01:28.4 41
48 286 SLAVÍK Michal CZE 1992 Maloch Racing 15. /  Muži Elite 0:16:15.0 0:04:11.5 0:16:15.0 01:20.3 37 03:19.5 46 03:52.2 49 04:23.9 44 01:51.0 44 01:27.8 38
49 54 CZYSZCZOŃ Iwona POL 1985 Eskimoo Racing 1. /  Ženy Masters 35+ 0:16:50.5 0:04:47.0 0:16:50.5 01:27.3 48 03:28.4 48 03:39.7 44 04:41.4 49 01:58.1 51 01:35.4 52
50 40 LIVIU MIHAI Olar ROM 1982 Bike Point Racing 12. /  Masters 35+ 0:17:06.5 0:05:03.0 0:17:06.5 01:27.5 49 03:30.6 49 03:43.1 47 05:01.7 54 01:48.6 43 01:34.7 51
51 30 HABÁN Oliver SVK 2005 Bajkula Bearider Bratislava 22. /  Muži U21 0:17:18.1 0:05:14.6 0:17:18.1 01:16.1 30 03:37.2 52 04:19.6 57 04:43.1 50 01:54.9 48 01:27.1 36
52 15 KRMESKY Adam SVK 2002 ENJOY THE RIDE TEAM 23. /  Muži U21 0:17:48.5 0:05:45.0 0:17:48.5 01:40.0 57 03:43.8 53 03:57.0 51 04:52.3 52 01:59.5 52 01:35.8 53
53 22 DUBECKÝ Samuel SVK 2004 Sedlice 24. /  Muži U21 0:17:52.5 0:05:49.0 0:17:52.5 01:30.5 53 03:31.7 50 04:18.7 56 04:51.2 51 02:00.3 53 01:39.9 58
54 23 CZÁR Botond HUN 2004 FRO Racing 25. /  Muži U21 0:18:08.3 0:06:04.8 0:18:08.3 01:22.0 40 04:05.6 54 04:01.3 52 05:11.7 56 01:55.0 49 01:32.5 50
55 51 KARABOVÁ Martina SVK 1996 CK Route 66 2. /  Ženy 0:18:44.0 0:06:40.5 0:18:44.0 01:34.2 55 04:07.1 55 04:04.2 53 05:05.2 55 02:11.1 56 01:42.0 59
56 39 HRÍBIK Roman SVK 1985 OKOEVERYWHERE RACING 13. /  Masters 35+ 0:19:40.7 0:07:37.2 0:19:40.7 01:29.1 51 05:05.3 60 04:15.1 55 04:54.8 53 02:18.6 58 01:37.6 55
57 17 DOBÁK Ján SVK 2006 Kaktus bike team 26. /  Muži U21 0:20:06.4 0:08:02.9 0:20:06.4 01:37.4 56 04:46.4 56 04:13.4 54 05:31.0 57 02:19.8 59 01:38.2 57
58 50 ĎUGELOVÁ Natália SVK 1999 CK MŠK Kežmarok 3. /  Ženy 0:21:24.9 0:09:21.4 0:21:24.9 01:55.9 60 04:55.4 58 04:49.3 60 05:42.4 59 02:18.5 57 01:43.2 60
59 42 CISÁR Ondrej SVK 1985 Bajky.sk 14. /  Masters 35+ 0:21:46.3 0:09:42.8 0:21:46.3 02:30.6 61 04:53.1 57 04:48.1 59 05:39.9 58 02:22.5 60 01:31.9 47
60 27 TAKÁČ Jakub SVK 2006 enjoy the ride 27. /  Muži U21 0:22:32.8 0:10:29.3 0:22:32.8 01:54.4 59 05:10.9 61 05:41.2 61 05:57.7 60 02:10.2 55 01:38.2 56
61 25 MILÝ Maroš SVK 2007 Bajky.sk 28. /  Muži U21 0:23:08.0 0:11:04.5 0:23:08.0 01:54.1 58 05:01.3 59 04:40.4 58 07:03.5 61 02:35.7 61 01:52.8 61
--- 277 BOROVSKÝ Nikolas SVK 2003 Bajkula Bearider Bratislava . /  Muži U21 DSQ --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 10 MIKO Ladislav CZE 1989 BRNO . /  Muži Elite DNF --- --- 51:57.0 --- 40:38.7 --- 41:24.1 --- --- --- --- --- --- ---
--- 16 DOBÁK Jakub SVK 2004 Bajkula Bearider Bratislava . /  Muži U21 DNF --- --- 45:12.2 --- 05:10.1 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 41 HRMO Vladimír SVK 1974 -- . /  Masters 35+ DNF --- --- 35:17.4 --- 28:19.0 --- 36:54.9 --- --- --- --- --- --- ---
--- 48 SEDLÁK Robert SVK 1985 OKOEVERYWHERE . /  Masters 35+ DNF --- --- 22:02.4 --- 26:29.6 --- 54:19.5 --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru