4. kolo SPEN 2021 - EWS QUALIFIER

MTB
DÁTUM :26.9.2021 MIESTO :Malinô Brdo

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizácie výsledkov zostáva :
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 #
1 3 KNAPEC Martin SVK 1994 CTM Racing team 1. /  Muži 0:23:27.0 0:00:00.0 0:23:27.0 09:07.5 1 06:51.3 1 03:45.8 1 03:42.3 4
2 111 CHOMIST Patrik SVK 2003 DEEM racing team 1. /  Muži U21 0:23:47.0 0:00:20.0 0:23:47.0 09:15.7 3 06:56.3 3 03:55.5 4 03:39.4 3
3 6 KOHÚT Denis SVK 1997 CTM Racing team 2. /  Muži 0:24:03.1 0:00:36.0 0:24:03.1 09:32.1 5 06:56.5 4 03:55.4 3 03:39.0 2
4 11 ROJČEK Adam SVK 1998 Banshee Racing Brigade 3. /  Muži 0:24:15.6 0:00:48.5 0:24:15.6 10:02.0 13 06:54.9 2 03:48.5 2 03:30.1 1
5 4 KOVÁČIK Martin SVK 1991 CK Route 66 4. /  Muži 0:24:28.0 0:01:00.9 0:24:28.0 09:14.0 2 07:18.8 10 03:58.3 6 03:56.7 10
6 7 LITVAJ Timotej SVK 1999 Bajky.sk C.T.C. 5. /  Muži 0:24:29.9 0:01:02.8 0:24:29.9 09:36.7 6 06:56.6 5 04:06.4 12 03:50.0 7
7 1 STAŇO Ľuboš SVK 1995 Bajky.sk C.T.C. 6. /  Muži 0:24:34.5 0:01:07.4 0:24:34.5 09:39.3 7 07:05.7 6 04:02.3 9 03:47.0 5
8 32 SCHLEICHER Valentin GER 2002 --- 2. /  Muži U21 0:24:50.7 0:01:23.6 0:24:50.7 09:43.9 9 07:10.2 7 04:00.7 8 03:55.7 9
9 5 KOLÁŘ Michael SVK 1992 OKOEVERYWHERE RACING 7. /  Muži 0:25:00.8 0:01:33.7 0:25:00.8 09:45.0 10 07:18.0 9 03:56.2 5 04:01.5 12
10 112 HANZLÍK Ondrej SVK 2003 DEEM racing team 3. /  Muži U21 0:25:04.0 0:01:36.9 0:25:04.0 09:53.5 11 07:17.1 8 04:04.5 11 03:48.9 6
11 8 LINDA Jakub SVK 1996 Cyklo Turiec 8. /  Muži 0:25:13.5 0:01:46.4 0:25:13.5 09:42.5 8 07:21.1 13 04:03.6 10 04:06.1 13
12 2 UČEŇ Lukáš SVK 1990 OKOEVERYWHERE RACING 9. /  Muži 0:25:24.7 0:01:57.7 0:25:24.7 09:25.5 4 07:21.0 12 03:59.4 7 04:38.7 24
13 16 MLICH Marek SVK 2001 Bajky.sk C.T.C. 4. /  Muži U21 0:25:38.5 0:02:11.4 0:25:38.5 10:09.1 16 07:21.0 11 04:08.8 14 03:59.5 11
14 14 GOMBALA Oliver SVK 2001 CTM Racing team 5. /  Muži U21 0:25:52.6 0:02:25.6 0:25:52.6 10:11.4 17 07:29.3 15 04:16.9 22 03:55.0 8
15 42 KANTOREK Petr CZE 1984 Planet Bikes 1. /  Masters 35+ 0:26:09.7 0:02:42.6 0:26:09.7 10:31.5 24 07:21.5 14 04:07.5 13 04:09.1 14
16 31 VLASKOVAC Ben GER 2003 Bayeride 6. /  Muži U21 0:26:15.8 0:02:48.7 0:26:15.8 10:19.4 21 07:30.5 16 04:10.0 16 04:15.7 15
17 40 DRÁBIK Peter SVK 1973 CUBE ENDURO TEAM 2. /  Masters 35+ 0:26:35.1 0:03:08.0 0:26:35.1 10:14.1 18 07:44.7 17 04:12.8 17 04:23.3 19
18 38 MICHÁLEK Viktor SVK 1980 CK Stupava 3. /  Masters 35+ 0:26:39.4 0:03:12.3 0:26:39.4 10:05.7 15 07:59.7 24 04:09.3 15 04:24.6 20
19 15 HRICKO Adam SVK 2006 DIVO Trenčín 7. /  Muži U21 0:26:40.2 0:03:13.1 0:26:40.2 10:21.3 23 07:45.2 18 04:14.7 19 04:18.7 17
20 35 SPALEK Michal SVK 1983 Sportservis Team 4. /  Masters 35+ 0:27:02.3 0:03:35.2 0:27:02.3 10:39.5 25 07:46.5 19 04:19.2 24 04:17.0 16
21 12 STANK Jakub SVK 1988 Alte Schule 10. /  Muži 0:27:03.3 0:03:36.3 0:27:03.3 10:17.1 19 07:58.9 23 04:16.5 20 04:30.7 21
22 27 HAJDÚK Matúš SVK 2003 --- 8. /  Muži U21 0:27:03.4 0:03:36.3 0:27:03.4 09:55.4 12 07:48.7 20 04:16.8 21 05:02.4 31
23 37 ČUPKA Martin SVK 1980 Freeride-MTB 5. /  Masters 35+ 0:27:10.2 0:03:43.1 0:27:10.2 10:02.8 14 08:06.1 26 04:20.0 26 04:41.1 25
24 21 AIZNER Radomír SVK 2005 Bajky.sk C.T.C. 9. /  Muži U21 0:27:23.7 0:03:56.7 0:27:23.7 10:46.6 29 07:54.3 22 04:19.4 25 04:23.3 18
25 34 GREGA Ľubomír SVK 1986 Enjoy the Ride TEAM 6. /  Masters 35+ 0:28:03.5 0:04:36.4 0:28:03.5 11:23.7 35 07:50.3 21 04:18.1 23 04:31.2 22
26 36 LOPUŠNÝ Dušan SVK 1983 CK Route 66 7. /  Masters 35+ 0:28:06.0 0:04:39.0 0:28:06.0 10:19.9 22 08:22.2 31 04:22.8 29 05:01.1 30
27 45 KOVÁČ Matej SVK 1985 --- 8. /  Masters 35+ 0:28:14.4 0:04:47.3 0:28:14.4 10:44.4 27 08:06.0 25 04:23.8 30 05:00.1 29
28 17 NOVODOMEC Sebastián SVK 2005 Cyklo Turiec 10. /  Muži U21 0:28:16.3 0:04:49.2 0:28:16.3 10:57.2 30 08:21.0 30 04:21.2 27 04:36.7 23
29 20 MELICHERČÍK Tomáš SVK 2005 Absolute Racing Team 11. /  Muži U21 0:28:24.5 0:04:57.5 0:28:24.5 10:17.4 20 09:04.2 38 04:13.6 18 04:49.2 27
30 18 VAŠEK Dominik SVK 2005 DIVO Trenčín 12. /  Muži U21 0:28:35.3 0:05:08.2 0:28:35.3 10:39.5 26 08:15.0 28 04:30.8 34 05:09.9 34
31 28 GUTH Richard SVK 2005 --- 13. /  Muži U21 0:28:36.7 0:05:09.7 0:28:36.7 11:06.6 33 08:11.3 27 04:27.0 33 04:51.8 28
32 10 WAGNER Raphael AUT 1996 Do-Biker Bruck/Mur 11. /  Muži 0:28:39.7 0:05:12.6 0:28:39.7 11:06.0 32 08:26.2 32 04:25.1 31 04:42.3 26
33 43 KUBICA Martin SVK 1979 kubicasport team 9. /  Masters 35+ 0:28:59.3 0:05:32.2 0:28:59.3 11:07.2 34 08:19.5 29 04:25.9 32 05:06.5 32
34 9 LEGÁT Kristián SVK 1997 MŠK Krompachy 12. /  Muži 0:29:08.9 0:05:41.8 0:29:08.9 10:45.5 28 08:40.4 36 04:34.8 35 05:08.0 33
35 39 HRÍBIK Roman SVK 1985 --- 10. /  Masters 35+ 0:30:06.9 0:06:39.9 0:30:06.9 11:04.3 31 08:35.6 35 04:22.7 28 06:04.2 40
36 22 KOČIŠ Daniel SVK 2004 MŠK Krompachy 14. /  Muži U21 0:30:33.6 0:07:06.5 0:30:33.6 12:00.4 40 08:26.9 33 04:40.4 36 05:25.7 36
37 47 GOMBALOVÁ Vilma SVK 2003 KRAPS RACING TEAM 1. /  Ženy 0:31:16.6 0:07:49.5 0:31:16.6 12:12.0 41 08:55.8 37 04:43.7 37 05:25.1 35
38 26 GLOVŇA Róbert SVK 2002 Cykloklub Bardejov 15. /  Muži U21 0:31:29.9 0:08:02.9 0:31:29.9 11:41.6 37 09:22.8 43 04:47.3 40 05:38.1 37
39 24 JALČ Lukáš SVK 2004 MŠK Krompachy 16. /  Muži U21 0:31:44.0 0:08:16.9 0:31:44.0 11:50.8 39 09:12.0 40 04:47.1 39 05:54.0 39
40 30 KUCHAR Martin SVK 2005 --- 17. /  Muži U21 0:32:10.4 0:08:43.4 0:32:10.4 12:29.3 44 09:06.1 39 04:53.2 42 05:41.6 38
41 48 DURČÁKOVÁ Dominika CZE 1985 Qayron Sqadra Racing 2. /  Ženy 0:32:45.1 0:09:18.1 0:32:45.1 12:22.9 43 09:19.2 42 04:47.6 41 06:15.4 42
42 29 KRIŠTOF Matej SVK 2001 OKOEVERYWHERE RACING 18. /  Muži U21 0:33:16.7 0:09:49.7 0:33:16.7 11:40.5 36 08:34.1 34 04:46.6 38 08:15.5 44
43 23 KUTÁLEK Jakub SVK 2002 BIKEGARAGE 19. /  Muži U21 0:33:54.9 0:10:27.8 0:33:54.9 12:20.8 42 10:11.6 45 05:10.7 45 06:11.7 41
44 25 KRMESKÝ Adam SVK 2002 Enjoy the Ride TEAM 20. /  Muži U21 0:34:57.0 0:11:29.9 0:34:57.0 11:44.7 38 09:15.1 41 04:54.6 43 09:02.5 45
45 49 KARABOVÁ Martina SVK 1996 CK Route 66 3. /  Ženy 0:35:42.3 0:12:15.2 0:35:42.3 13:57.5 45 10:08.5 44 05:06.5 44 06:29.6 43
--- 44 BOLDIŠ Branislav SVK 1985 --- . /  Masters 35+ DNF --- --- 31:50.6 --- --- --- --- --- --- ---
--- 13 IWAN Maciej POL 1993 Koło Południa . /  Muži Registered --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 19 KRUPA Maroš SVK 2006 Enjoy the Ride TEAM . /  Muži U21 Registered --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 33 BOĽANOVSKÝ Matúš SVK 2004 Enjoy the Ride TEAM . /  Muži U21 Registered --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 41 GALBAVÝ Mário SVK 1979 OKOEVERYWHERE RACING . /  Masters 35+ Registered --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 113 ĎUGELOVÁ Natália SVK 1999 CK MŠK KEŽMAROK . /  Ženy Registered --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru