Žilinský triatlonový festival - Žilinský triatlonový festival - sobota
DÁTUM : | 14.8.2021 | MIESTO : | Žilina |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Plávanie | # | D1 | # | Bicykel | # | D2 | # | Beh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 301 | BRŇÁK Dávid | 2011 | T2FLY - Športový tím Tri2Fly | 1. / Žiaci nádeje A | 0:10:57.8 | 0:00:00.0 | 01:38.6 [2] | 2 | 00:53.5 [16] | 4 | 05:44.7 [3] | 5 | 00:40.2 [8] | 1 | 02:00.8 [4] | 1 | ||
2 | 385 | REŠETÁROVÁ Eliška | 2011 | AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice | 1. / Žiačky nádeje A | 0:11:03.1 | 0:00:05.3 | 01:50.0 [9] | 9 | 00:51.9 [15] | 14 | 05:48.6 [6] | 10 | 00:30.0 [2] | 3 | 02:02.6 [6] | 2 | ||
3 | 308 | FIRÁK Matej | 2010 | AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice | 2. / Žiaci nádeje A | 0:11:04.0 | 0:00:06.2 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 3 | ||
4 | 322 | KORIM Samuel | 2011 | TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice | 3. / Žiaci nádeje A | 0:11:07.9 | 0:00:10.1 | 01:39.1 [3] | 3 | 00:42.0 [4] | 2 | 05:53.8 [9] | 2 | 01:00.7 [22] | 9 | 01:52.3 [1] | 4 | ||
5 | 302 | CESNEK Šimon | 2010 | T2FLY - Športový tím Tri2Fly | 4. / Žiaci nádeje A | 0:11:10.4 | 0:00:12.6 | 01:49.4 [8] | 8 | 00:42.7 [6] | 4 | 05:42.1 [2] | 1 | 01:01.7 [24] | 11 | 01:54.5 [2] | 5 | ||
6 | 303 | CIBULA Roman | 2010 | TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice | 5. / Žiaci nádeje A | 0:11:16.4 | 0:00:18.6 | 01:29.4 [1] | 1 | 00:39.0 [2] | 1 | 06:07.0 [13] | 3 | 01:01.1 [23] | 13 | 01:59.9 [3] | 6 | ||
7 | 227 | MIHAĽOV Boris | 2010 | TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok | 6. / Žiaci nádeje A | 0:11:16.7 | 0:00:18.9 | 01:49.3 [7] | 7 | 00:49.6 [12] | 9 | 05:45.5 [4] | 7 | 00:50.1 [17] | 7 | 02:02.2 [5] | 7 | ||
8 | 425 | ADAMČA Norbert Ml. | 2011 | T2FLY - Športový tím Tri2Fly | 7. / Žiaci nádeje A | 0:11:22.4 | 0:00:24.6 | 01:52.8 [15] | 15 | 00:38.1 [1] | 3 | 05:46.6 [5] | 6 | 00:40.5 [9] | 2 | 02:24.4 [15] | 8 | ||
9 | 372 | MAREČKOVÁ Zuzana | 2011 | ŽABČA - Triatlonový klub Žabka Čadca | 2. / Žiačky nádeje A | 0:11:22.7 | 0:00:24.9 | 01:50.7 [10] | 10 | 00:47.1 [10] | 8 | 06:04.8 [12] | 12 | 00:31.0 [3] | 6 | 02:09.1 [7] | 9 | ||
10 | 350 | BÚZEKOVÁ Laura | 2010 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | 3. / Žiačky nádeje A | 0:11:23.7 | 0:00:25.9 | 01:52.5 [14] | 14 | 00:42.7 [6] | 7 | 05:51.3 [7] | 9 | 00:46.8 [15] | 4 | 02:10.4 [8] | 10 | ||
11 | 387 | ROMANOVÁ Nina | 2011 | AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice | 4. / Žiačky nádeje A | 0:11:27.7 | 0:00:29.9 | 01:58.6 [19] | 19 | 00:45.7 [9] | 16 | 05:59.7 [10] | 13 | 00:31.2 [4] | 8 | 02:12.5 [11] | 11 | ||
12 | 389 | SCHEDLINGOVÁ Emília | 2011 | CHGAZ - Chlpaté gazely | 5. / Žiačky nádeje A | 0:11:34.7 | 0:00:36.9 | 01:53.3 [16] | 16 | 00:40.2 [3] | 6 | 05:52.3 [8] | 8 | 00:50.3 [18] | 12 | 02:18.6 [13] | 12 | ||
13 | 434 | HREHOVČÍK Bruno | 2011 | Motigo | 8. / Žiaci nádeje A | 0:11:35.8 | 0:00:38.0 | 01:44.2 [4] | 4 | 00:55.8 [17] | 10 | 06:10.2 [14] | 14 | 00:34.9 [6] | 14 | 02:10.7 [9] | 13 | ||
14 | 397 | VAJDOVÁ Ivana | 2010 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | 6. / Žiačky nádeje A | 0:11:38.7 | 0:00:40.9 | 01:50.9 [11] | 11 | 00:49.7 [14] | 11 | 06:00.9 [11] | 11 | 00:31.8 [5] | 4 | 02:25.4 [16] | 14 | ||
15 | 349 | BÚZEKOVÁ Lucia | 2011 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | 7. / Žiačky nádeje A | 0:11:39.0 | 0:00:41.2 | 01:57.9 [18] | 18 | 00:43.6 [8] | 13 | 06:14.9 [15] | 15 | 00:29.0 [1] | 15 | 02:13.6 [12] | 15 | ||
16 | 369 | LETKOVÁ Natália | 2010 | --- | 8. / Žiačky nádeje A | 0:11:43.9 | 0:00:46.1 | 01:51.3 [12] | 12 | 00:49.6 [12] | 12 | 05:34.5 [1] | 3 | 01:00.2 [21] | 9 | 02:28.3 [18] | 16 | ||
17 | 393 | STUCHLA Melina Sanchez | 2010 | TAT Martin | 9. / Žiačky nádeje A | 0:13:14.9 | 0:02:17.1 | 02:01.3 [20] | 20 | 00:42.4 [5] | 15 | 07:22.6 [18] | 16 | 00:42.3 [11] | 16 | 02:26.3 [17] | 17 | ||
18 | 423 | VANČO Dorián | 2011 | T2FLY - Športový tím Tri2Fly | 9. / Žiaci nádeje A | 0:13:33.9 | 0:02:36.1 | 01:55.2 [17] | 17 | 01:11.2 [19] | 19 | 07:15.4 [16] | 17 | 00:38.8 [7] | 17 | 02:33.3 [19] | 18 | ||
19 | 337 | SLÁDEK Richard | 2011 | --- | 10. / Žiaci nádeje A | 0:13:51.3 | 0:02:53.5 | 01:45.6 [5] | 5 | 01:31.8 [21] | 20 | 07:28.0 [19] | 20 | 00:54.1 [20] | 20 | 02:11.8 [10] | 19 | ||
20 | 384 | PUHOVÁ Nella | 2010 | - nezistený - | 10. / Žiačky nádeje A | 0:14:02.7 | 0:03:04.9 | 01:51.9 [13] | 13 | 01:10.3 [18] | 18 | 07:28.6 [20] | 18 | 00:46.6 [14] | 18 | 02:45.3 [21] | 20 | ||
21 | 345 | WEBER Patrik | 2010 | WEKBA - WEBER KAYAK | 11. / Žiaci nádeje A | 0:14:20.7 | 0:03:22.9 | 01:46.8 [6] | 6 | 01:31.9 [22] | 21 | 07:22.2 [17] | 19 | 00:44.9 [12] | 19 | 02:54.9 [22] | 21 | ||
22 | 338 | SUCHANIČ Vladimír | 2010 | --- | 12. / Žiaci nádeje A | 0:16:28.6 | 0:05:30.8 | 02:12.7 [22] | 22 | 01:12.5 [20] | 22 | 07:59.3 [21] | 22 | 00:41.4 [10] | 22 | 04:22.7 [23] | 22 | ||
23 | 363 | KOBESOVÁ Dorota | 2011 | ŠKALV - ŠK ATÓM Levice | 11. / Žiačky nádeje A | 0:16:34.4 | 0:05:36.6 | 02:02.7 [21] | 21 | 00:47.5 [11] | 17 | 08:24.0 [22] | 21 | 00:45.6 [13] | 21 | 04:34.6 [24] | 23 | ||
24 | 311 | GONDŽÚR Michal | 2010 | K2 Žilina | 13. / Žiaci nádeje A | 0:17:33.6 | 0:06:35.8 | 02:53.3 [23] | 23 | 01:33.9 [23] | 23 | 09:33.8 [24] | 23 | 00:48.3 [16] | 23 | 02:44.3 [20] | 24 | ||
25 | 422 | KUČERA Tadeáš | 2011 | --- | 14. / Žiaci nádeje A | 0:18:21.3 | 0:07:23.5 | 03:42.9 [24] | 24 | 01:52.5 [24] | 24 | 09:29.0 [23] | 24 | 00:53.2 [19] | 24 | 02:23.7 [14] | 25 |