Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.lap-1.split | # | 1.lap | # | 2.lap-1.split | # | 2.lap | # | 3.lap-1.split | # | 3.lap | # | 4.lap-1.split | # | 4.lap | # | 5.lap-1.split | # | 5.lap | # | 6.lap | # | 7.lap-1.split | # | 7.lap | # | 8.lap-1.split | # | 8.lap | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.lap-1.split | # | 1.lap | # | 2.lap-1.split | # | 2.lap | # | 3.lap-1.split | # | 3.lap | # | 4.lap-1.split | # | 4.lap | # | 5.lap-1.split | # | 5.lap | # | 6.lap | # | 7.lap-1.split | # | 7.lap | # | 8.lap-1.split | # | 8.lap | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | CINK Ondrej | 1990 | KROSS RACING TEAM | 1. / Muži Elite | 1:31:23.2 | 0:00:00.0 | 05:23.8 [2] | 2 | 10:59.5 [2] | 2 | 05:24.0 [2] | 2 | 11:00.0 [1] | 2 | 05:41.2 [1] | 1 | 11:03.9 [1] | 1 | 05:44.5 [1] | 1 | 11:26.1 [1] | 1 | 05:58.1 [4] | 1 | 11:44.6 [4] | 1 | 11:51.9 [3] | 1 | 05:53.0 [2] | 1 | 11:40.4 [2] | 1 | 05:50.3 [1] | 1 | 11:36.6 [1] | 1 | ||
2 | 7 | STOŠEK Martin | 1994 | VITALO FUTURE CYCLING | 2. / Muži Elite | 1:31:58.5 | 0:00:35.2 | 05:42.0 [8] | 8 | 11:27.7 [6] | 6 | 05:21.5 [1] | 3 | 11:10.0 [3] | 3 | 05:43.7 [3] | 3 | 11:30.4 [4] | 3 | 05:50.6 [2] | 3 | 11:36.4 [3] | 3 | 05:49.3 [1] | 3 | 11:24.9 [1] | 3 | 11:34.6 [1] | 3 | 05:52.2 [1] | 2 | 11:33.4 [1] | 2 | 05:50.6 [2] | 2 | 11:40.9 [3] | 2 | ||
3 | 2 | ŠKARNITZL Jan | 1986 | Mitas Mercedes-Benz Praha Trek | 3. / Muži Elite | 1:32:24.2 | 0:01:00.9 | 05:38.3 [7] | 7 | 11:17.5 [3] | 3 | 05:33.2 [4] | 4 | 11:21.7 [5] | 4 | 05:43.7 [4] | 4 | 11:29.4 [3] | 4 | 05:50.8 [3] | 4 | 11:36.1 [2] | 4 | 05:50.1 [2] | 4 | 11:35.9 [2] | 4 | 11:42.1 [2] | 4 | 05:57.7 [3] | 4 | 11:44.1 [3] | 4 | 05:51.1 [3] | 3 | 11:37.1 [2] | 3 | ||
4 | 3 | VASTL Jan | 1995 | Superior XC Team | 4. / Muži Elite | 1:32:50.5 | 0:01:27.2 | 05:20.5 [1] | 1 | 10:57.7 [1] | 1 | 05:24.5 [3] | 1 | 11:00.5 [2] | 1 | 05:43.2 [2] | 2 | 11:22.6 [2] | 2 | 05:52.2 [4] | 2 | 11:37.6 [4] | 2 | 05:55.1 [3] | 2 | 11:44.1 [3] | 2 | 12:01.1 [4] | 2 | 06:02.2 [4] | 3 | 11:59.8 [4] | 3 | 06:03.1 [4] | 4 | 12:06.6 [4] | 4 | ||
5 | 12 | RAUCHFUSS Marek | 1990 | Kross BikeRanch Team | 5. / Muži Elite | 1:35:32.2 | 0:04:08.9 | 05:44.3 [9] | 9 | 11:30.5 [8] | 8 | 05:37.1 [5] | 6 | 11:21.0 [4] | 5 | 05:54.9 [5] | 5 | 11:46.1 [5] | 5 | 06:04.3 [5] | 5 | 11:58.4 [5] | 5 | 06:13.6 [8] | 5 | 12:20.6 [9] | 5 | 12:14.4 [5] | 5 | 06:05.5 [5] | 5 | 12:04.9 [5] | 5 | 06:17.6 [6] | 5 | 12:16.1 [6] | 5 | ||
6 | 10 | PRŮDEK Matěj | 1997 | Gapp system-Cabtech MTB Racing Team | 1. / Muži U23 | 1:37:13.2 | 0:05:49.9 | 05:38.0 [6] | 6 | 11:29.2 [7] | 7 | 05:44.7 [8] | 8 | 11:36.0 [8] | 8 | 06:07.7 [8] | 8 | 11:57.9 [7] | 8 | 06:22.8 [14] | 8 | 12:19.1 [9] | 6 | 06:10.2 [6] | 6 | 12:05.9 [5] | 6 | 12:16.3 [6] | 6 | 06:26.3 [8] | 6 | 12:30.6 [7] | 6 | 06:37.1 [11] | 6 | 12:57.9 [12] | 6 | ||
7 | 4 | KULHAVÝ Jaroslav | 1985 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 6. / Muži Elite | 1:37:33.2 | 0:06:09.9 | 05:30.6 [4] | 4 | 11:27.2 [5] | 5 | 05:40.8 [6] | 7 | 11:35.3 [7] | 7 | 06:01.9 [7] | 6 | 11:57.3 [6] | 6 | 06:11.5 [7] | 6 | 12:26.1 [12] | 8 | 06:08.1 [5] | 7 | 12:13.4 [6] | 7 | 12:37.1 [10] | 7 | 06:29.0 [10] | 7 | 12:42.1 [10] | 7 | 06:19.9 [7] | 7 | 12:34.4 [7] | 7 | ||
8 | 6 | ADEL Filip | 1990 | Superior Velsbike Team | 7. / Muži Elite | 1:38:15.2 | 0:06:51.9 | 05:50.8 [13] | 13 | 11:52.5 [13] | 13 | 05:49.0 [11] | 12 | 11:53.3 [11] | 12 | 06:01.4 [6] | 11 | 12:07.1 [9] | 11 | 06:16.0 [9] | 11 | 12:17.2 [6] | 11 | 06:21.8 [13] | 11 | 12:36.0 [13] | 12 | 12:37.1 [9] | 10 | 06:18.5 [6] | 10 | 12:36.6 [9] | 10 | 06:09.6 [5] | 8 | 12:15.1 [5] | 8 | ||
9 | 11 | VOBECKÝ Zdeněk | 1989 | FANY CYCLING TEAM | 8. / Muži Elite | 1:38:46.9 | 0:07:23.6 | 05:49.8 [12] | 12 | 11:50.2 [11] | 11 | 05:47.2 [10] | 11 | 11:46.7 [10] | 11 | 06:08.4 [9] | 10 | 12:08.9 [10] | 10 | 06:16.7 [10] | 10 | 12:19.4 [10] | 10 | 06:15.1 [10] | 9 | 12:20.1 [8] | 9 | 12:34.8 [8] | 8 | 06:36.0 [12] | 9 | 12:50.4 [12] | 8 | 06:25.1 [10] | 9 | 12:56.1 [11] | 9 | ||
10 | 13 | JELÍNEK Josef | 1998 | Mitas Mercedes-Benz Praha Trek | 2. / Muži U23 | 1:39:06.4 | 0:07:43.1 | 05:45.3 [11] | 11 | 11:50.2 [11] | 11 | 05:45.7 [9] | 10 | 11:43.0 [9] | 10 | 06:16.9 [14] | 12 | 12:21.4 [12] | 12 | 06:20.8 [12] | 12 | 12:18.9 [8] | 12 | 06:21.3 [12] | 12 | 12:27.8 [12] | 10 | 12:22.4 [7] | 9 | 06:32.3 [11] | 8 | 12:49.6 [11] | 9 | 06:39.6 [13] | 10 | 13:12.8 [14] | 10 | ||
11 | 9 | KOBES Lukáš | 1996 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 9. / Muži Elite | 1:39:51.7 | 0:08:28.4 | 05:37.5 [5] | 5 | 11:48.7 [10] | 10 | 06:15.7 [22] | 13 | 12:35.0 [23] | 14 | 06:26.4 [21] | 15 | 12:42.6 [19] | 15 | 06:22.3 [13] | 15 | 12:28.1 [13] | 15 | 06:12.2 [7] | 13 | 12:13.6 [7] | 13 | 12:37.9 [11] | 13 | 06:26.0 [7] | 13 | 12:33.4 [8] | 11 | 06:37.9 [12] | 11 | 12:52.1 [10] | 11 | ||
12 | 8 | ZADÁK David | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 3. / Muži U23 | 1:40:13.2 | 0:08:49.9 | 05:44.8 [10] | 10 | 11:31.0 [9] | 9 | 06:04.7 [16] | 9 | 11:57.7 [12] | 9 | 06:10.4 [10] | 9 | 12:15.6 [11] | 9 | 06:15.0 [8] | 9 | 12:18.6 [7] | 9 | 06:25.6 [14] | 10 | 12:38.8 [15] | 11 | 13:09.3 [16] | 12 | 06:48.0 [14] | 12 | 13:38.8 [15] | 13 | 06:21.4 [9] | 12 | 12:42.9 [8] | 12 | ||
13 | 19 | BÁRTEK David | 1998 | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | 4. / Muži U23 | 1:40:21.9 | 0:08:58.6 | 06:14.3 [20] | 20 | 12:33.2 [21] | 21 | 06:03.2 [14] | 17 | 12:09.8 [15] | 17 | 06:19.4 [16] | 17 | 12:28.3 [14] | 16 | 06:25.5 [16] | 16 | 12:40.1 [15] | 16 | 06:29.9 [17] | 16 | 12:38.1 [14] | 16 | 12:39.4 [12] | 15 | 06:27.0 [9] | 15 | 12:28.4 [6] | 14 | 06:20.4 [8] | 13 | 12:44.3 [9] | 13 | ||
14 | 5 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 10. / Muži Elite | 1:40:41.4 | 0:09:18.1 | 05:25.8 [3] | 3 | 11:22.7 [4] | 4 | 05:42.6 [7] | 5 | 11:32.3 [6] | 6 | 06:11.5 [11] | 7 | 12:06.1 [8] | 7 | 06:10.8 [6] | 7 | 12:21.3 [11] | 7 | 06:13.6 [9] | 8 | 12:25.4 [10] | 8 | 13:36.6 [20] | 11 | 07:07.7 [16] | 11 | 13:54.8 [17] | 12 | 06:50.9 [15] | 14 | 13:21.8 [15] | 14 | ||
15 | 22 | TOMÁŠEK Alvin | 2000 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 5. / Muži U23 | 1:40:55.4 | 0:09:32.1 | 05:59.5 [14] | 14 | 12:07.0 [14] | 14 | 05:58.0 [12] | 14 | 12:03.8 [13] | 13 | 06:21.9 [17] | 13 | 12:39.1 [17] | 13 | 06:25.0 [15] | 14 | 12:40.9 [16] | 14 | 06:16.0 [11] | 13 | 12:27.4 [11] | 14 | 12:48.1 [13] | 14 | 06:40.8 [13] | 14 | 12:57.8 [13] | 15 | 06:43.9 [14] | 15 | 13:11.1 [13] | 15 | ||
16 | 18 | ŠEVCŮ Tomáš | 1997 | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | 6. / Muži U23 | 1:28:48.0 | - 1 Lap(s) | 06:09.0 [17] | 17 | 12:23.5 [16] | 16 | 06:00.5 [13] | 15 | 12:05.5 [14] | 15 | 06:14.4 [12] | 14 | 12:23.4 [13] | 14 | 06:17.8 [11] | 13 | 12:34.4 [14] | 13 | 06:25.9 [16] | 15 | 12:45.6 [17] | 15 | 13:03.8 [15] | 16 | 06:53.5 [15] | 16 | 13:31.6 [14] | 16 | --- | --- | --- | --- | ||
17 | 16 | JIROUŠ Samuel | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 7. / Muži U23 | 1:30:15.8 | - 1 Lap(s) | 06:27.0 [26] | 26 | 12:32.5 [19] | 19 | 06:05.2 [18] | 18 | 12:11.9 [16] | 18 | 06:16.4 [13] | 16 | 12:32.6 [15] | 17 | 06:31.8 [18] | 17 | 12:52.6 [18] | 17 | 06:40.6 [19] | 17 | 12:59.4 [18] | 17 | 13:19.6 [17] | 17 | 07:10.5 [17] | 17 | 13:46.8 [16] | 17 | --- | --- | --- | --- | ||
18 | 51 | MAYER Daniel | 1997 | KC HLINSKO | 8. / Muži U23 | 1:17:03.1 | - 2 Lap(s) | 06:21.3 [23] | 23 | 12:29.5 [17] | 17 | 06:15.9 [23] | 21 | 12:23.2 [19] | 19 | 06:26.2 [20] | 19 | 12:33.9 [16] | 18 | 06:37.1 [19] | 18 | 12:51.6 [17] | 18 | 06:52.8 [22] | 18 | 13:23.8 [23] | 18 | 13:20.9 [18] | 18 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
19 | 34 | MORÁVEK Tomáš | 1999 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | 9. / Muži U23 | 1:17:07.3 | - 2 Lap(s) | 06:39.8 [32] | 32 | 12:55.3 [29] | 29 | 06:23.7 [27] | 27 | 12:53.2 [27] | 25 | 06:24.9 [19] | 25 | 12:45.3 [21] | 24 | 06:28.0 [17] | 22 | 12:52.6 [19] | 21 | 06:25.6 [15] | 20 | 12:44.6 [16] | 20 | 12:56.1 [14] | 19 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
20 | 15 | SKÁLA Jaromír | 1998 | Mitas Mercedes-Benz Praha Trek | 10. / Muži U23 | 1:17:37.9 | - 2 Lap(s) | 06:04.3 [15] | 15 | 12:23.2 [15] | 15 | 06:03.7 [15] | 16 | 12:19.0 [17] | 16 | 06:23.2 [18] | 18 | 12:45.1 [20] | 19 | 06:48.8 [23] | 19 | 13:26.6 [24] | 19 | 06:48.6 [21] | 19 | 13:12.6 [20] | 19 | 13:31.2 [19] | 20 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
21 | 40 | ŠULC Jakub | 1996 | Maloja - Rocky Mountain Team | 11. / Muži Elite | 1:19:23.2 | - 2 Lap(s) | 06:25.5 [25] | 25 | 12:49.5 [25] | 25 | 06:09.5 [19] | 23 | 12:27.2 [20] | 23 | 06:18.9 [15] | 21 | 12:51.3 [22] | 21 | 06:50.0 [25] | 21 | 13:12.1 [20] | 20 | 06:36.1 [18] | 21 | 13:20.9 [22] | 21 | 14:42.0 [21] | 21 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
22 | 27 | ŠORF Pavel | 1999 | HAVEN TEAM | 11. / Muži U23 | 1:04:47.7 | - 3 Lap(s) | 06:09.0 [17] | 17 | 12:31.5 [18] | 18 | 06:12.5 [21] | 20 | 12:29.0 [21] | 21 | 06:39.2 [25] | 22 | 13:10.9 [25] | 22 | 06:44.8 [21] | 20 | 13:15.8 [21] | 22 | 06:57.9 [24] | 22 | 13:20.3 [21] | 22 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
23 | 26 | STLOUKAL Štěpán | 2000 | ACT LERAK Blansko | 12. / Muži U23 | 1:04:56.8 | - 3 Lap(s) | 06:05.0 [16] | 16 | 12:33.0 [20] | 20 | 06:20.0 [26] | 22 | 12:42.0 [25] | 22 | 06:39.3 [26] | 23 | 13:12.8 [26] | 23 | 06:48.0 [22] | 24 | 13:25.8 [22] | 23 | 06:43.1 [20] | 23 | 13:02.9 [19] | 23 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
24 | 45 | HOŘÁK Radek | 2000 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 13. / Muži U23 | 1:05:55.0 | - 3 Lap(s) | 06:32.5 [29] | 29 | 12:53.0 [27] | 27 | 06:18.5 [24] | 25 | 12:33.0 [22] | 24 | 06:43.1 [27] | 24 | 13:09.1 [24] | 25 | 06:55.3 [27] | 25 | 13:33.6 [27] | 24 | 07:08.1 [26] | 24 | 13:46.2 [26] | 24 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
25 | 39 | KADLEC Jakub | 1997 | VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM | 14. / Muži U23 | 1:06:00.5 | - 3 Lap(s) | 06:28.8 [28] | 28 | 13:04.5 [30] | 30 | 06:19.5 [25] | 28 | 12:50.2 [26] | 28 | 06:33.7 [23] | 27 | 13:01.6 [23] | 26 | 06:57.0 [29] | 26 | 13:36.1 [30] | 25 | 07:01.1 [25] | 25 | 13:28.0 [24] | 25 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
26 | 21 | JEŽEK Petr | 1992 | SUPERIOR RIDERS | 12. / Muži Elite | 1:06:27.9 | - 3 Lap(s) | 06:10.3 [19] | 19 | 12:47.0 [24] | 24 | 06:25.5 [28] | 26 | 13:04.5 [28] | 27 | 06:34.9 [24] | 26 | 13:25.3 [29] | 28 | 06:40.5 [20] | 27 | 13:35.1 [29] | 26 | 06:54.4 [23] | 26 | 13:35.8 [25] | 26 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
27 | 35 | TVARÓG Martin | 2000 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 15. / Muži U23 | 0:53:02.2 | - 4 Lap(s) | 06:23.0 [24] | 24 | 12:41.5 [23] | 23 | 06:27.2 [29] | 24 | 13:07.2 [29] | 26 | 06:52.0 [31] | 28 | 13:23.6 [28] | 27 | 07:04.3 [32] | 28 | 13:49.7 [31] | 27 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
28 | 49 | MORAVEC Karel | 1996 | VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM | 13. / Muži Elite | 0:53:20.2 | - 4 Lap(s) | 06:36.8 [31] | 31 | 13:13.0 [31] | 31 | 06:34.2 [31] | 31 | 13:10.0 [31] | 30 | 06:47.0 [30] | 30 | 13:28.6 [30] | 29 | 06:49.5 [24] | 29 | 13:28.5 [25] | 28 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
29 | 54 | ŘÍMAN Jakub | 2000 | --- | 16. / Muži U23 | 0:53:40.5 | - 4 Lap(s) | 06:17.3 [21] | 21 | 12:34.0 [22] | 22 | 06:05.0 [17] | 19 | 12:19.5 [18] | 20 | 06:26.7 [22] | 20 | 12:40.1 [18] | 20 | 07:39.8 [39] | 23 | 16:06.8 [39] | 29 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
30 | 37 | HAMAN Martin | 1984 | SUPERIOR RIDERS | 14. / Muži Elite | 0:53:53.5 | - 4 Lap(s) | 07:07.8 [40] | 40 | 13:58.0 [40] | 40 | 06:30.7 [30] | 38 | 13:07.2 [30] | 38 | 06:44.7 [28] | 33 | 13:21.8 [27] | 32 | 06:53.5 [26] | 31 | 13:26.3 [23] | 30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
31 | 42 | STOŠEK Viktor | 1991 | Maloja - Rocky Mountain Team | 15. / Muži Elite | 0:54:01.1 | - 4 Lap(s) | 06:28.8 [27] | 27 | 12:52.3 [26] | 26 | 06:43.2 [35] | 29 | 13:17.7 [33] | 29 | 06:58.4 [33] | 29 | 13:48.8 [33] | 30 | 07:09.3 [35] | 30 | 14:02.2 [36] | 31 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
32 | 14 | PRUDEK Dominik | 1998 | Ethic Sport cycling team | 17. / Muži U23 | 0:54:07.7 | - 4 Lap(s) | 06:17.8 [22] | 22 | 12:54.2 [28] | 28 | 06:48.7 [39] | 30 | 14:06.2 [45] | 33 | 07:00.1 [35] | 35 | 13:37.4 [31] | 33 | 06:57.1 [30] | 33 | 13:29.7 [26] | 32 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
33 | 46 | KRESTA Jan | 1997 | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | 18. / Muži U23 | 0:54:15.9 | - 4 Lap(s) | 07:07.8 [40] | 40 | 13:43.0 [37] | 37 | 06:10.8 [20] | 32 | 12:41.2 [24] | 31 | 06:55.9 [32] | 31 | 13:58.1 [37] | 31 | 06:59.8 [31] | 32 | 13:53.5 [35] | 33 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
34 | 30 | BENDA Michal | 1983 | TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA | 16. / Muži Elite | 0:54:40.3 | - 4 Lap(s) | 06:41.8 [33] | 33 | 13:30.2 [35] | 35 | 06:41.0 [34] | 34 | 13:28.5 [35] | 32 | 07:00.0 [34] | 34 | 13:50.6 [34] | 34 | 07:13.1 [37] | 35 | 13:50.8 [32] | 34 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
35 | 28 | MORÁVEK Zdeněk | 1996 | SUPERIOR RIDERS | 17. / Muži Elite | 0:54:42.8 | - 4 Lap(s) | 06:44.3 [34] | 34 | 13:18.4 [32] | 32 | 06:50.5 [41] | 33 | 13:42.5 [39] | 34 | 06:46.9 [29] | 32 | 13:48.6 [32] | 35 | 07:11.3 [36] | 34 | 13:53.1 [34] | 35 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
36 | 32 | VÁGNER Marek | 1989 | KRABCYCLES | 18. / Muži Elite | 0:54:46.5 | - 4 Lap(s) | 06:44.5 [35] | 35 | 13:22.4 [33] | 33 | 06:51.8 [42] | 36 | 13:39.5 [38] | 36 | 07:14.5 [42] | 38 | 14:09.6 [43] | 38 | 06:56.6 [28] | 37 | 13:34.8 [28] | 36 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
37 | 33 | SWÁROVSKÝ Michal | 1998 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | 19. / Muži U23 | 0:54:54.7 | - 4 Lap(s) | 07:04.3 [39] | 39 | 13:48.7 [38] | 38 | 06:35.7 [32] | 37 | 13:12.9 [32] | 35 | 07:13.3 [40] | 37 | 14:01.2 [40] | 37 | 07:26.8 [38] | 38 | 13:51.8 [33] | 37 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
38 | 17 | PILČÍK Adam | 1984 | Maloja - Rocky Mountain Team | 19. / Muži Elite | 0:55:02.7 | - 4 Lap(s) | 06:34.5 [30] | 30 | 13:28.5 [34] | 34 | 06:44.0 [36] | 35 | 13:34.7 [37] | 37 | 07:00.8 [36] | 36 | 13:56.3 [36] | 36 | 07:04.8 [33] | 36 | 14:03.0 [37] | 38 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
39 | 31 | PĚGŘÍM Filip | 2000 | TJ TŽ TŘINEC | 20. / Muži U23 | 0:55:52.1 | - 4 Lap(s) | 07:01.5 [38] | 38 | 14:05.0 [41] | 41 | 06:38.0 [33] | 40 | 13:27.0 [34] | 39 | 07:05.0 [38] | 39 | 14:04.1 [41] | 39 | 07:07.3 [34] | 39 | 14:15.9 [38] | 39 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
40 | 52 | KALITA Tomáš | 1988 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 20. / Muži Elite | 1:08:32.5 | - 4 Lap(s) | 06:56.0 [37] | 37 | 13:51.1 [39] | 39 | 06:58.3 [44] | 41 | 13:56.8 [43] | 42 | 07:03.2 [37] | 40 | 13:58.1 [38] | 40 | 26:46.3 [40] | 40 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
41 | 48 | KARÁSEK Vladislav | 1985 | Lawi Orbea Team | 21. / Muži Elite | 0:41:48.4 | - 5 Lap(s) | 07:09.0 [42] | 42 | 14:05.2 [42] | 42 | 06:48.5 [37] | 42 | 13:43.2 [40] | 43 | 07:13.9 [41] | 41 | 13:59.8 [39] | 41 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
42 | 36 | OŠŤÁDAL Jiří | 1993 | ENJOY RIDING TEAM | 22. / Muži Elite | 0:41:49.7 | - 5 Lap(s) | 07:17.8 [46] | 46 | 14:06.3 [43] | 43 | 06:50.2 [40] | 43 | 13:34.4 [36] | 41 | 07:33.7 [46] | 43 | 14:08.9 [42] | 42 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
43 | 23 | KUBICA Roman | 1989 | MS BIKE ACADEMY RACING | 23. / Muži Elite | 0:42:23.8 | - 5 Lap(s) | 06:52.5 [36] | 36 | 13:42.5 [36] | 36 | 06:58.1 [43] | 39 | 13:56.2 [42] | 40 | 07:26.2 [44] | 42 | 14:45.0 [47] | 43 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
44 | 50 | LAMICH Adam | 2000 | SUPERIOR RIDERS | 21. / Muži U23 | 0:43:04.8 | - 5 Lap(s) | 07:10.0 [43] | 43 | 14:15.2 [44] | 44 | 07:12.0 [47] | 45 | 14:15.0 [46] | 44 | 07:31.7 [45] | 44 | 14:34.5 [45] | 44 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
45 | 53 | VÍCH Michal | 1998 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 22. / Muži U23 | 0:43:49.6 | - 5 Lap(s) | 07:10.0 [44] | 44 | 14:30.5 [46] | 46 | 07:10.4 [46] | 46 | 14:34.7 [47] | 45 | 07:55.2 [48] | 45 | 14:44.3 [46] | 45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
46 | 38 | VEJDA Michal | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 24. / Muži Elite | 0:43:53.1 | - 5 Lap(s) | 07:11.3 [45] | 45 | 14:23.0 [45] | 45 | 06:48.5 [37] | 44 | 15:34.2 [49] | 46 | 07:12.0 [39] | 46 | 13:55.8 [35] | 46 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
47 | 41 | MALÝ Matěj | 2000 | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | 23. / Muži U23 | 0:44:41.3 | - 5 Lap(s) | 08:16.5 [48] | 48 | 16:12.9 [48] | 48 | 07:06.9 [45] | 48 | 14:01.0 [44] | 48 | 07:18.6 [43] | 47 | 14:27.4 [44] | 47 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
48 | 44 | ARNOLD Zdeněk | 1973 | HAVEN TEAM | 25. / Muži Elite | 0:45:30.1 | - 5 Lap(s) | 07:39.5 [47] | 47 | 15:04.5 [47] | 47 | 07:42.7 [49] | 47 | 15:05.2 [48] | 47 | 07:53.7 [47] | 48 | 15:20.4 [48] | 48 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
49 | 25 | POSPÍŠIL Filip | 1998 | Expres CZ Tufo Team Kolín | 24. / Muži U23 | 0:30:41.6 | - 6 Lap(s) | 08:37.8 [49] | 49 | 16:55.6 [49] | 49 | 07:12.9 [48] | 49 | 13:45.9 [41] | 49 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 20 | FLÁMA Tomáš | 1997 | TS BOHEMIA BIKE TEAM | . / Muži U23 | DNF | --- | 05:53.3 [-] | --- | 12:04.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 43 | BEDRNÍK Matěj | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | . / Muži U23 | DNF | --- | 06:24.5 [-] | --- | 13:11.5 [-] | --- | 20:26.3 [-] | --- | 27:10.3 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 47 | HEJTMÁNEK Marek | 1997 | SPORTON ŠUMPERK | . / Muži U23 | DNF | --- | 06:34.4 [-] | --- | 13:46.0 [-] | --- | 21:04.1 [-] | --- | 28:13.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |