ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | LOOCKX Lander |
GROUP HENS-MAES CONTAINERS |
BEL | 1:03:08.9 | 0:00:00.0 |
2. | BOROŠ Michael |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 1:03:25.6 | 0:00:16.7 |
3. | BENOIST Antoine |
Alpecin Fenix |
FRA | 1:03:38.1 | 0:00:29.2 |
4. | CHAINEL Steve |
cross team legendre |
FRA | 1:03:52.1 | 0:00:43.1 |
5. | SEPPE Rombouts |
Tormans-Acrog |
BEL | 1:03:57.3 | 0:00:48.4 |
6. | LELANDAIS Remi |
cross team legendre |
FRA | 1:04:03.8 | 0:00:54.9 |
7. | VAN DER MEER Gosse |
Bombtrack Bicycles p/b Hunt Wheels |
NED | 1:04:17.3 | 0:01:08.4 |
8. | CRISPIN Mickael |
cross team legendre |
FRA | 1:04:24.8 | 0:01:15.9 |
9. | ANANIE Ugo |
cross team legendre |
FRA | 1:04:41.0 | 0:01:32.1 |
10. | CASTILLE Noe |
cross team legendre |
FRA | 1:04:45.8 | 0:01:36.9 |
11. | ŘÍMAN Jakub |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 1:05:00.3 | 0:01:51.4 |
12. | KONWA Marek |
UKS Krupiński Suszec - KONWA Bike |
POL | 1:05:16.4 | 0:02:07.5 |
13. | CAMRDA Karel |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 1:05:34.5 | 0:02:25.6 |
14. | ARTHUR Tropardy |
USSAPB |
FRA | 1:05:55.5 | 0:02:46.6 |
15. | MIKLER Bartosz |
POL | 1:06:11.0 | 0:03:02.1 | |
16. | HÄHNEL Frederik |
Shop4Cross Mohrmann-Bau |
GER | 1:06:19.8 | 0:03:10.9 |
17. | RICHARD ANDRADE Florian |
cross team legendre |
FRA | 1:06:39.3 | 0:03:30.4 |
18. | ULÍK Matěj |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
SVK | 1:06:57.3 | 0:03:48.4 |
19. | VANÍČEK Šimon |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 1:07:26.3 | 0:04:17.4 |
20. | HEIGL Philipp |
SU Bikestore.cc Team |
AUT | 1:07:33.3 | 0:04:24.4 |
21. | RAJCHART Jan |
Ethic Sport cycling team |
CZE | 1:07:49.3 | 0:04:40.4 |
22. | HULA Robert |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 1:07:57.3 | 0:04:48.4 |
23. | VAN DEN BROECK Arno |
VDB CYCLING TEAM |
BEL | 1:08:31.0 | 0:05:22.1 |
24. | GLAJZA Ondrej |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
SVK | 1:08:39.5 | 0:05:30.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | CASASOLA Sara |
DP66 GIANT |
ITA | 0:43:51.5 | 0:00:00.0 |
2. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
Maloja Pushbikers Team |
CZE | 0:44:20.5 | 0:00:28.9 |
3. | TVARŮŽKOVÁ Tereza |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 0:44:39.6 | 0:00:48.1 |
4. | NORBERT RIBEROLLE Marion |
STAR CASINO CX TEAM |
FRA | 0:45:26.5 | 0:01:34.9 |
5. | VANDERBEKEN Joyce |
BIKE ADVICE - ITAF CT |
BEL | 0:45:39.0 | 0:01:47.4 |
6. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s. |
CZE | 0:46:01.7 | 0:02:10.2 |
7. | HEIGL Nadja |
KTM Alchemist Racing Team |
AUT | 0:47:09.4 | 0:03:17.8 |
8. | KRZYSTALA Zuzanna |
VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM |
POL | 0:47:15.2 | 0:03:23.7 |
9. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:48:00.2 | 0:04:08.7 |
10. | ŠVIHÁLKOVÁ Tereza |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:48:41.0 | 0:04:49.4 |
11. | MAZUREK Małgorzata |
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik |
POL | 0:49:24.2 | 0:05:32.7 |
12. | MUDŘÍKOVÁ Kateřina |
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí |
CZE | 0:49:46.7 | 0:05:55.2 |
13. | VANÍČKOVÁ Tereza |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:50:01.0 | 0:06:09.4 |
14. | JANŮ Kamila |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:50:03.2 | 0:06:11.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STRÁNSKÝ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:38:53.7 | 0:00:00.0 |
2. | VANDERLINDEN Lukas |
Cannibal Team |
BEL | 0:39:03.4 | 0:00:09.7 |
3. | KOPECKÝ Matyáš |
Callant - Pauwels Sauzen CT |
CZE | 0:39:08.9 | 0:00:15.2 |
4. | MASCIARELLI Lorenzo |
Callant - Pauwels Sauzen CT |
ITA | 0:39:24.9 | 0:00:31.2 |
5. | JINDŘICH Pavel |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 0:39:45.1 | 0:00:51.4 |
6. | PONCHON Eliote |
Vélo Club Villefranche Beaujolais |
FRA | 0:40:42.7 | 0:01:48.9 |
7. | KIELY Joe |
UVCCharleville-Mezieres |
GBR | 0:40:57.4 | 0:02:03.7 |
8. | DOLEŽAL Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:41:01.9 | 0:02:08.1 |
9. | DOSTÁL Václav |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:41:06.2 | 0:02:12.4 |
10. | DE MOYER Kenay |
Acrog-Tormans Balen BC |
BEL | 0:41:09.9 | 0:02:16.1 |
11. | ANCHAIN Paul |
Flandres lys elite cyclisme |
FRA | 0:41:25.9 | 0:02:32.2 |
12. | SEEMAN Adam |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 0:41:38.4 | 0:02:44.6 |
13. | JECH Filip |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:41:55.2 | 0:03:01.4 |
14. | KERL Maximilian |
Author team Stupno |
CZE | 0:42:05.4 | 0:03:11.6 |
15. | FRÜHAUF Jan |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:42:30.7 | 0:03:36.9 |
16. | KUSCHLA Silas |
WAC-Team Belgie |
GER | 0:42:45.7 | 0:03:51.9 |
17. | CLEF Antoine |
Vc st croix en plaine |
FRA | 0:42:55.1 | 0:04:01.4 |
18. | VYKYDAL Jaroslav |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:43:31.4 | 0:04:37.6 |
19. | ŠÍSL Bořek |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:43:35.9 | 0:04:42.1 |
20. | VIK Matěj |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:43:36.9 | 0:04:43.1 |
21. | TERŠL Robin |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:44:08.9 | 0:05:15.1 |
22. | MAJDANICS Marek |
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí |
CZE | 0:44:09.2 | 0:05:15.4 |
23. | KUBÍK Adam |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:44:36.4 | 0:05:42.6 |
24. | POSPÍŠIL Matěj |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 0:44:39.9 | 0:05:46.1 |
25. | HRSTKA Vojtěch |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 0:44:40.6 | 0:05:46.9 |
26. | MÜLLER Mirek |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 0:45:26.4 | 0:06:32.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOPECKY Julia |
LRTV Swift |
CZE | 0:40:22.8 | 0:00:00.0 |
2. | HLADÍKOVÁ Kateřina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:40:57.2 | 0:00:34.4 |
3. | CANCIANI Lisa |
DP66 GIANT |
ITA | 0:41:36.5 | 0:01:13.7 |
4. | KIPFMÜLLER Fabienne |
BIKE DO IT RACING TEAM / VC Meilen |
SUI | 0:41:54.5 | 0:01:31.7 |
5. | RUMAC Elisa |
DP66 GIANT |
ITA | 0:42:23.5 | 0:02:00.7 |
6. | JEŘÁBKOVÁ Barbora |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:42:50.2 | 0:02:27.4 |
7. | SANDER Laura Lizette |
Pärnu Kalevi Spordikool |
EST | 0:43:00.7 | 0:02:37.9 |
8. | PAPO Alice |
DP66 GIANT |
ITA | 0:43:52.0 | 0:03:29.2 |
9. | RŮŽIČKOVÁ Anna |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:44:45.7 | 0:04:22.9 |
10. | JOHANSSON Alma |
Mölndals CK |
SWE | 0:45:06.5 | 0:04:43.7 |
11. | KELLER Nina |
Danis Bike Team / RMC Appenzell |
SUI | 0:45:23.0 | 0:05:00.2 |
12. | JAQUET Prisca |
Team Menoud Bike / VTT Balcon du Jura |
SUI | 0:45:53.2 | 0:05:30.4 |
13. | KOTLÍNOVÁ Simona |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:46:23.5 | 0:06:00.6 |
14. | KNIHOVÁ Kateřina |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 0:48:15.9 | 0:07:53.1 |
15. | MINAŘÍKOVÁ Klára |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:48:35.7 | 0:08:12.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SCHWARZBACHER Matthias |
ŠK Železiarne Podbrezová a.s. |
SVK | 0:27:51.0 | 0:00:00.0 |
2. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:28:10.5 | 0:00:19.4 |
3. | NOVOTNÝ Ondřej |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:28:13.3 | 0:00:22.2 |
4. | ELBADRI Jakub |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:28:27.0 | 0:00:36.0 |
5. | ŠUMPÍK Pavel |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:28:37.5 | 0:00:46.5 |
6. | KREŠÁK Kryštof |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:28:52.5 | 0:01:01.4 |
7. | BERNÁT Adam |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:29:12.3 | 0:01:21.2 |
8. | JOHÁNEK Dalibor |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:29:17.8 | 0:01:26.7 |
9. | FALTÝNEK Jan |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:29:26.3 | 0:01:35.2 |
10. | KRÁL Kryštof |
Dukla Praha |
CZE | 0:29:28.5 | 0:01:37.4 |
11. | RUBEŠ Daniel |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 0:29:29.0 | 0:01:37.9 |
12. | KUBA Jakub |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:29:29.5 | 0:01:38.4 |
13. | MIŇOVSKÝ Prokop |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:29:31.0 | 0:01:39.9 |
14. | SAMEC Filip |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:29:31.8 | 0:01:40.7 |
15. | STREJČEK Adam |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:29:37.0 | 0:01:45.9 |
16. | ŠIMEČEK David |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:29:39.5 | 0:01:48.4 |
17. | LIENERT Patrik |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:30:04.3 | 0:02:13.2 |
18. | DOBRÝ Lukáš |
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE |
CZE | 0:30:17.5 | 0:02:26.4 |
19. | FRIEDEL David |
SK Jiří Team Ostrava |
CZE | 0:30:26.8 | 0:02:35.7 |
20. | PURNOCH Matyáš |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:30:38.5 | 0:02:47.4 |
21. | MITT Virgo |
Pärnu Kalevi Spordikool |
EST | 0:30:47.8 | 0:02:56.7 |
22. | TABARA Šimon |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 0:30:54.3 | 0:03:03.2 |
23. | ZEDNÍK Jiří |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 0:31:03.3 | 0:03:12.2 |
24. | HYNEČEK Jan |
TUFO CZ OTROKOVICE |
CZE | 0:31:09.8 | 0:03:18.7 |
25. | UHER David |
SK BIKETIME BULLS PÍSEK |
CZE | 0:31:14.0 | 0:03:22.9 |
26. | BÁRTA Martin |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 0:31:14.8 | 0:03:23.7 |
27. | VAS Barnabás |
Merida Maraton Hungary |
HUN | 0:31:16.5 | 0:03:25.4 |
28. | SEDLÁK Lukáš |
FORCE FOJTÍK WILIER TEAM |
CZE | 0:31:26.7 | 0:03:35.7 |
29. | KRAUS Tomáš |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:31:36.3 | 0:03:45.2 |
30. | PEKAŘ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:31:41.5 | 0:03:50.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HANÁKOVÁ Eliška |
CP team |
CZE | 0:24:10.5 | 0:00:00.0 |
2. | DLASKOVÁ Vanda |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:25:06.5 | 0:00:56.0 |
3. | NOVÁKOVÁ Karla |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:25:37.0 | 0:01:26.5 |
4. | NAVRKALOVÁ Nikola |
Ethic Sport cycling team |
CZE | 0:25:49.0 | 0:01:38.4 |
5. | PULKRABOVÁ Marika |
ČISTÝ SPORT |
CZE | 0:25:55.3 | 0:01:44.7 |
6. | DOSTÁLOVÁ Anna |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:26:31.3 | 0:02:20.7 |
7. | HODLOVÁ Nikola |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:26:49.3 | 0:02:38.7 |
8. | BEYEROVÁ Kateřina |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:27:32.0 | 0:03:21.4 |
9. | RADOVÁ Daniela |
STEVENS Cykloklub Benešov |
CZE | 0:27:33.5 | 0:03:23.0 |
10. | DOUDĚROVÁ Kateřina |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:27:58.2 | 0:03:47.7 |
11. | KOTLÍKOVÁ Adéla |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:28:30.3 | 0:04:19.7 |
12. | CIBULKOVÁ Tereza |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:28:43.7 | 0:04:33.2 |
13. | KRYSTKOWIAK Zofia |
Fundacja Rozwoju Kolarstwa Krzysztofa Kuźniaka |
POL | 0:29:07.5 | 0:04:56.9 |
14. | JUROVÁ Hana |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 0:29:46.8 | 0:05:36.3 |
15. | ČERNÁ Karolína |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:29:55.3 | 0:05:44.8 |
16. | BERANOVÁ Jana |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:30:35.7 | 0:06:25.2 |
17. | PANUŠOVÁ Anna |
Bike freaks Holice |
CZE | 0:30:51.0 | 0:06:40.4 |
18. | DINGOVÁ Anna |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:31:00.0 | 0:06:49.4 |
19. | HODINOVÁ Nicol |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:32:18.0 | 0:08:07.4 |
20. | MÍČKOVÁ Magdaléna |
ACS Drak Vrbno |
CZE | 0:34:11.8 | 0:10:01.2 |
21. | LEBEDOVÁ Kristýna |
CK Jihočeské naděje |
CZE | 0:34:28.7 | 0:10:18.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BAŽANT Kryštof |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:22:32.8 | 0:00:00.0 |
2. | MITÁŠ Robert |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:22:52.0 | 0:00:19.2 |
3. | HÁJEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:23:01.8 | 0:00:29.0 |
4. | KUKLA Dominik |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:23:10.5 | 0:00:37.7 |
5. | JOHN Antonín |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:23:34.0 | 0:01:01.2 |
6. | NÁGR Ondřej |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:23:41.3 | 0:01:08.4 |
7. | SVOBODA David |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:23:45.3 | 0:01:12.5 |
8. | KOLÁŘ David |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:23:46.1 | 0:01:13.3 |
9. | RAŠKA Lukáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:23:47.6 | 0:01:14.7 |
10. | SEVERYN Richard |
Expres.CZ-Tufo Team Kolín |
CZE | 0:24:22.6 | 0:01:49.7 |
11. | TESAŘÍK Jakub |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 0:24:26.0 | 0:01:53.2 |
12. | KLICMAN Lukáš |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:24:39.5 | 0:02:06.7 |
13. | PŘENOSIL Marek |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 0:24:52.3 | 0:02:19.5 |
14. | VAŠÍČEK Denis |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:25:02.8 | 0:02:30.0 |
15. | HARLENDER Lukáš |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 0:25:20.6 | 0:02:47.7 |
16. | KRISTL Lukáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:25:28.5 | 0:02:55.7 |
17. | NĚMEC Jakub |
Cykloteam Ostrov |
CZE | 0:25:33.0 | 0:03:00.2 |
18. | PURNOCH Jan |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:25:39.0 | 0:03:06.2 |
19. | DĚTÁK Mikuláš |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:25:40.0 | 0:03:07.2 |
20. | ELČKNER Nick |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:25:40.3 | 0:03:07.4 |
21. | MEIER Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:26:04.8 | 0:03:32.0 |
22. | BURSA Filip |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:26:08.8 | 0:03:35.9 |
23. | KRULIŠ Jan |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 0:26:13.3 | 0:03:40.4 |
24. | POSPÍŠIL Filip |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:26:15.3 | 0:03:42.4 |
25. | VÝBORNÝ Kryštof |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:26:16.5 | 0:03:43.7 |
26. | HOFMAN Eliáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:26:17.0 | 0:03:44.2 |
27. | HAVELKA Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:26:23.8 | 0:03:50.9 |
28. | BLAŽEK Aleš |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:26:42.0 | 0:04:09.2 |
29. | MEJSTŘÍK Martin |
Expres Cz - Tufo Team KolÍn |
CZE | 0:27:00.5 | 0:04:27.7 |
30. | BREDLER Jonáš Pavel |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:27:02.0 | 0:04:29.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VIKOVÁ Hanka |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:16:57.7 | 0:00:00.0 |
2. | ŠPICAROVÁ Karolína |
CUBE Cyklo Špicar Jilemnice |
CZE | 0:17:05.6 | 0:00:07.8 |
3. | HRDINOVÁ Anna |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:17:09.3 | 0:00:11.6 |
4. | VÁCLAVŮ Martina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:17:09.6 | 0:00:11.9 |
5. | GROHOVÁ Lucie |
Author team Stupno |
CZE | 0:17:18.6 | 0:00:20.8 |
6. | HANÁKOVÁ Anna |
CP team |
CZE | 0:17:26.6 | 0:00:28.8 |
7. | GOTTWALDOVÁ Amálie |
CP team |
CZE | 0:17:39.1 | 0:00:41.4 |
8. | DLOUHÁ Aneta |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:18:08.0 | 0:01:10.3 |
9. | RAJNOCHOVÁ Barbora |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:18:11.0 | 0:01:13.3 |
10. | SEDLÁČKOVÁ Veronika |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:18:22.0 | 0:01:24.3 |
11. | STRÁNSKÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:18:39.0 | 0:01:41.3 |
12. | FALTYSOVÁ Nela |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 0:19:26.5 | 0:02:28.8 |
13. | ŠÍSLOVÁ Barbora |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:19:32.6 | 0:02:34.8 |
14. | HORKÁ Veronika |
kola-bbm.cz |
CZE | 0:20:29.6 | 0:03:31.8 |
15. | HEZINOVÁ Daniela |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 0:20:41.4 | 0:03:43.7 |
16. | SYSLOVÁ Barbara |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 0:20:43.3 | 0:03:45.6 |
17. | BURGERMEISTEROVÁ Lucie |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:20:45.3 | 0:03:47.6 |
18. | JŮNOVÁ Nela |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:20:59.0 | 0:04:01.3 |
19. | BOBKOVÁ Karla |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:21:03.3 | 0:04:05.6 |
20. | LIENERTOVÁ Monika |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:21:47.3 | 0:04:49.6 |
21. | KOTLÍNOVÁ Hana |
SK BIKETIME BULLS PÍSEK |
CZE | 0:21:59.5 | 0:05:01.8 |
22. | KOLLÁRIKOVÁ Anna |
CK Jihočeské naděje |
CZE | 0:32:48.0 | 0:15:50.3 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VAJSEJTL Jan |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:26:56.3 | 0:00:00.0 |
2. | HLADÍK František |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:27:04.0 | 0:00:07.7 |
3. | DOUDĚRA Petr |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:27:30.8 | 0:00:34.5 |
4. | KACHLÍK Adam |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:27:47.3 | 0:00:51.0 |
5. | PODHAISKÝ Ondřej |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:28:24.8 | 0:01:28.5 |
6. | RADA Vojtěch |
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM |
CZE | 0:28:38.8 | 0:01:42.4 |
7. | RAŠKA Tomáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:28:55.5 | 0:01:59.2 |
8. | JOHN Eduard |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:29:02.3 | 0:02:05.9 |
9. | KOŘENSKÝ Jan |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:29:10.3 | 0:02:13.9 |
10. | PAZOUREK Tadeáš |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:29:10.5 | 0:02:14.2 |
11. | BURGERMEISTER Karel |
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA |
CZE | 0:29:29.0 | 0:02:32.7 |
12. | NÁGR Vít |
CYCLING ACADEMY TÁBOR |
CZE | 0:30:19.3 | 0:03:22.9 |
13. | JANŮ Tomáš |
BIKE puzzle team |
CZE | 0:30:22.2 | 0:03:25.9 |
14. | ZAVADIL Mikuláš |
G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ |
CZE | 0:30:28.0 | 0:03:31.7 |
15. | PANUŠ Jakub |
Bike freaks Holice |
CZE | 0:30:36.2 | 0:03:39.9 |
16. | POPOVIČ Jakub |
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV |
CZE | 0:30:46.3 | 0:03:49.9 |
17. | KRÁL Matyáš |
Dukla Praha |
CZE | 0:30:58.5 | 0:04:02.2 |
18. | DRÁBEK Nikola |
SKP DUHA Lanškroun |
CZE | 0:32:43.2 | 0:05:46.9 |
19. | TROUSIL Jakub |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 0:32:51.2 | 0:05:54.9 |