ŠKODA MTB MARATÓN Rajecké Teplice + MSR XCM 2024

MTB
DÁTUM :18.5.2024 MIESTO :Rajecké Teplice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 1123 detail pretekára HNOJCIK Jakub 2011 Cyklistická tour 1. /  Chlapec 11 - 14 rokov 0:30:55.0 0:00:00.0
2 1113 detail pretekára MATIESKOVÁ Sofia 2011 CyS - Akadémia Petra Sagana 1. /  Dievča 11 - 14 rokov 0:30:55.2 0:00:00.2
3 1013 detail pretekára MATIESKA Peter 1983 --- 1. /  Dospelý 0:30:56.3 0:00:01.3
4 1133 detail pretekára ŽILECKÝ Oliver 2010 FENIX BIKE Team Bratislava 2. /  Chlapec 11 - 14 rokov 0:32:12.2 0:01:17.2
5 1142 detail pretekára ŽITNÍKOVÁ Natália 2011 CyS - Akadémia Petra Sagana 2. /  Dievča 11 - 14 rokov 0:32:12.4 0:01:17.4
6 1042 detail pretekára ŽITNÍK Tomáš 1980 Žilina 2. /  Dospelý 0:32:55.2 0:02:00.2
7 1023 detail pretekára HNOJČÍK Jaroslav 1979 Cyklistická tour 3. /  Dospelý 0:33:12.2 0:02:17.2
8 1136 detail pretekára ŠICHTOVÁ Katarína 2010 Spomart Cyklo Team 3. /  Dievča 11 - 14 rokov 0:33:18.2 0:02:23.2
9 1036 detail pretekára ŠICHTA Tomáš 1980 Spomart Cyklo Team 4. /  Dospelý 0:33:18.2 0:02:23.2
10 1027 detail pretekára ŠIMONČIČ Marek 1979 FENIX BIKE Team Bratislava 5. /  Dospelý 0:35:38.7 0:04:43.7
11 1135 detail pretekára KLIMO Matúš 2011 --- 3. /  Chlapec 11 - 14 rokov 0:35:48.9 0:04:53.9
12 1107 detail pretekára DUŠIČKA Jakub 2011 --- 4. /  Chlapec 11 - 14 rokov 0:37:17.7 0:06:22.7
13 1007 detail pretekára DUŠIČKA Miloš 1973 --- 6. /  Dospelý 0:37:17.9 0:06:22.9
14 1106 detail pretekára BEŇO Miško 2015 Cyklistická tour 1. /  Chlapec 8 - 10 rokov 0:38:26.7 0:07:31.7
15 1006 detail pretekára ĎURICA Marián 1986 Cyklistická tour 7. /  Dospelý 0:38:26.9 0:07:31.9
16 1033 detail pretekára ŽILECKÝ Slavomír 1978 FENIX BIKE Team Bratislava 8. /  Dospelý 0:39:48.7 0:08:53.7
17 1127 detail pretekára ŠIMONČIČ Richard 2010 FENIX BIKE Team Bratislava 5. /  Chlapec 11 - 14 rokov 0:40:33.9 0:09:38.9
18 1140 detail pretekára ŠIMKO Tobias 2014 --- 2. /  Chlapec 8 - 10 rokov 0:41:05.7 0:10:10.7
19 1040 detail pretekára ŠIMKO Mário 1978 --- 9. /  Dospelý 0:41:05.7 0:10:10.7
20 1035 detail pretekára KLIMO Ján 1980 --- 10. /  Dospelý 0:42:01.4 0:11:06.4
21 1018 detail pretekára PECHO Lubos 1985 Cyklistická tour 11. /  Dospelý 0:42:22.7 0:11:27.7
22 1118 detail pretekára PECHO Oliver 2014 Cyklistická tour 3. /  Chlapec 8 - 10 rokov 0:42:22.7 0:11:27.7
23 1145 detail pretekára PODZIMEK Juraj 2015 Cyklistická tour 4. /  Chlapec 8 - 10 rokov 0:43:09.5 0:12:14.5
24 1045 detail pretekára PODZIMEK František 1982 Cyklistická tour 12. /  Dospelý 0:43:11.4 0:12:16.4
25 1111 detail pretekára MADAJOVA Terezia 2011 CyS Akadémia Petra Sagana 4. /  Dievča 11 - 14 rokov 0:44:18.9 0:13:23.9
26 1011 detail pretekára MADAJ Matus 1980 CyS Akadémia Petra Sagana 13. /  Dospelý 0:44:18.9 0:13:23.9
27 1025 detail pretekára MAKOVNÍK Michal 1987 SKI TEAM Martinské hole 14. /  Dospelý 0:45:27.5 0:14:32.5
28 1125 detail pretekára MAKOVNÍKOVÁ Lilien 2014 SKI TEAM Martinské hole 1. /  Dievča 8 - 10 rokov 0:45:27.7 0:14:32.7
29 1141 detail pretekára PONECHAL Natanael 2010 Oaza racing team 6. /  Chlapec 11 - 14 rokov 0:46:31.0 0:15:35.9
30 1041 detail pretekára PONECHALOVÁ Jana 1983 Oaza racing team 1. /  Dospelý 0:46:34.5 0:15:39.4
31 1124 detail pretekára KRAJČOVIČ Šimon 2010 --- 7. /  Chlapec 11 - 14 rokov 0:47:07.7 0:16:12.7
32 1024 detail pretekára KRAJČOVIČ Marek 1976 --- 15. /  Dospelý 0:47:09.0 0:16:14.0
33 1138 detail pretekára CHMELKO Matyáš 2010 --- 8. /  Chlapec 11 - 14 rokov 0:47:17.4 0:16:22.4
34 1038 detail pretekára CHMELKOVÁ Martina 1986 --- 2. /  Dospelý 0:47:17.9 0:16:22.9
35 1104 detail pretekára ČÁNI Pavol 2012 ŠKRaD 9. /  Chlapec 11 - 14 rokov 0:48:10.0 0:17:15.0
36 1004 detail pretekára ČÁNI Pavel 1978 ŠKRaD 16. /  Dospelý 0:48:12.2 0:17:17.2
37 1115 detail pretekára OCENASOVA Simonka 2013 CYKLOTEAM LAVINA 5. /  Dievča 11 - 14 rokov 0:48:46.5 0:17:51.5
38 1015 detail pretekára OCENAS Jozef 1981 CYKLOTEAM LAVINA 17. /  Dospelý 0:48:46.7 0:17:51.7
39 1001 detail pretekára BAČÍK Juraj 1983 --- 18. /  Dospelý 0:51:21.4 0:20:26.4
40 1101 detail pretekára BAČÍKOVÁ Ema 2011 --- 6. /  Dievča 11 - 14 rokov 0:51:21.7 0:20:26.7
41 1170 detail pretekára BAČÍK Ondrej 2013 --- 10. /  Chlapec 11 - 14 rokov 0:51:32.2 0:20:37.2
42 1119 detail pretekára PEŤKO Adrian 2011 --- 11. /  Chlapec 11 - 14 rokov 0:51:37.5 0:20:42.5
43 1019 detail pretekára PEŤKO Mário 1972 --- 19. /  Dospelý 0:51:38.7 0:20:43.7
44 1121 detail pretekára SVITEK Oskar 2015 --- 5. /  Chlapec 8 - 10 rokov 0:51:41.0 0:20:46.0
45 1021 detail pretekára SVITEK Milan 1990 --- 20. /  Dospelý 0:51:42.7 0:20:47.6
46 1116 detail pretekára PASTOREK Michal 2017 --- 6. /  Chlapec 8 - 10 rokov 0:57:09.2 0:26:14.2
47 1016 detail pretekára PASTOREK Samuel 1988 --- 21. /  Dospelý 0:57:09.2 0:26:14.2
48 1120 detail pretekára STRAŠÍK Cyril 2013 --- 12. /  Chlapec 11 - 14 rokov 0:57:22.5 0:26:27.5
49 1020 detail pretekára STRAŠÍK Tibor 1978 --- 22. /  Dospelý 0:57:22.7 0:26:27.7
50 1108 detail pretekára JÁNOŠÍK Tadeáš 2016 --- 7. /  Chlapec 8 - 10 rokov 0:57:59.2 0:27:04.2
51 1008 detail pretekára JÁNOŠÍK Martin 1986 --- 23. /  Dospelý 0:57:59.5 0:27:04.5
52 1022 detail pretekára TARABA Miloš 1973 SCK Cyklo Tour Súľov 24. /  Dospelý 0:59:42.2 0:28:47.2
53 1122 detail pretekára TICHÁ Laura Karolína 2015 SCK Cyklo Tour Súľov 2. /  Dievča 8 - 10 rokov 0:59:42.5 0:28:47.5
54 1126 detail pretekára NÉČ Nicolas 2013 Sport4u Sportis3.sk 13. /  Chlapec 11 - 14 rokov 0:59:45.2 0:28:50.2
55 1026 detail pretekára NÉČ Ladislav 1976 Sport4u Sportis3.sk 25. /  Dospelý 1:00:17.8 0:29:22.8
56 1143 detail pretekára MARTINKO Jakub 1980 --- 26. /  Dospelý 1:04:09.7 0:33:14.7
57 1144 detail pretekára MROCEK Adrián 2017 --- 8. /  Chlapec 8 - 10 rokov 1:04:10.0 0:33:15.0
58 1044 detail pretekára MROCEK Vladimír 1979 --- 27. /  Dospelý 1:04:10.5 0:33:15.5
59 1043 detail pretekára MARTINKO Marian 1980 --- 28. /  Dospelý 1:04:10.5 0:33:15.5
60 1137 detail pretekára SMATANOVÁ Michaela 2015 --- 3. /  Dievča 8 - 10 rokov 1:05:00.3 0:34:05.3
61 1037 detail pretekára SMATANOVÁ Martina 1982 --- 3. /  Dospelý 1:05:00.6 0:34:05.5
62 832 detail pretekára SMATANA Michal 1982 --- 29. /  Dospelý 1:05:01.0 0:34:06.0
63 1134 detail pretekára HUPKOVÁ Gabriela 2013 CK Svätý Jur 7. /  Dievča 11 - 14 rokov 1:06:31.8 0:35:36.8
64 1034 detail pretekára HUPKA Juraj 1980 CK Svätý Jur 30. /  Dospelý 1:06:32.5 0:35:37.5
65 1112 detail pretekára MAJTÁN Ondrej 2015 Trenčín 9. /  Chlapec 8 - 10 rokov 1:14:20.5 0:43:25.5
66 1012 detail pretekára MAJTÁN Ľubomír 1975 Trenčín 31. /  Dospelý 1:14:20.7 0:43:25.7
67 1102 detail pretekára BELIANSKÝ Patrik Rudolf 2015 Beliansky 10. /  Chlapec 8 - 10 rokov 1:17:21.0 0:46:26.0
68 1002 detail pretekára BELIANSKÁ Vladimíra 1985 Beliansky 4. /  Dospelý 1:17:22.2 0:46:27.2
69 1103 detail pretekára BELIANSKÁ Paulína 2012 Beliansky 8. /  Dievča 11 - 14 rokov 1:17:22.5 0:46:27.5
70 1003 detail pretekára BELIANSKÝ Rudolf 1983 Beliansky 32. /  Dospelý 1:17:23.2 0:46:28.2
71 1109 detail pretekára JURINOVÁ Viktória 2013 Karloveské kolesá 9. /  Dievča 11 - 14 rokov 1:19:19.2 0:48:24.2
72 1009 detail pretekára VEREŠOVÁ Barbora 1984 --- 5. /  Dospelý 1:19:20.0 0:48:25.0
73 1146 detail pretekára KUČKA Michal 1989 --- 33. /  Dospelý 1:21:41.3 0:50:46.3
74 1046 detail pretekára KUČKA Michal 1989 --- 34. /  Dospelý 1:21:41.3 0:50:46.3
75 1130 detail pretekára URBANOVÁ Ema 2014 URBANIX 4. /  Dievča 8 - 10 rokov 1:25:25.9 0:54:30.9
76 1030 detail pretekára URBANOVÁ Monika 1986 URBANIX 6. /  Dospelý 1:25:26.6 0:54:31.6
77 1005 detail pretekára ČMELO Ladislav 1981 CK Epic Dohňany 35. /  Dospelý 1:26:39.0 0:55:44.0
78 1105 detail pretekára ČMELO Ladislav 2018 CK Epic Dohňany 11. /  Chlapec 8 - 10 rokov 1:26:39.3 0:55:44.3
79 1169 detail pretekára GAGOVÁ Karolína 2010 PENGUIN bike sport tour 10. /  Dievča 11 - 14 rokov 1:30:45.4 0:59:50.3
80 1017 detail pretekára PAULOVIČ Ľuboš 1977 PENGUIN bike sport tour 36. /  Dospelý 1:30:53.6 0:59:58.6
81 1117 detail pretekára PAULOVIČ Martin 2016 PENGUIN bike sport tour 12. /  Chlapec 8 - 10 rokov 1:30:53.8 0:59:58.8
82 1114 detail pretekára MUCHA Samuel 2018 --- 13. /  Chlapec 8 - 10 rokov 1:31:22.3 1:00:27.3
83 1014 detail pretekára MUCHOVÁ Zuzana 1981 --- 7. /  Dospelý 1:31:22.3 1:00:27.3
84 1029 detail pretekára URBANOVÁ Lenka 1992 URBANIX 8. /  Dospelý 1:40:07.0 1:09:12.0
85 1128 detail pretekára URBANOVÁ Lea 2022 URBANIX 5. /  Dievča 8 - 10 rokov 1:40:07.3 1:09:12.3
86 1028 detail pretekára URBAN Boris 1987 URBANIX 37. /  Dospelý 1:40:07.8 1:09:12.8
87 1010 detail pretekára LEVARSKA Sylvia 1976 --- 9. /  Dospelý 1:53:03.4 1:22:08.4
88 1110 detail pretekára LEVARSKA Lotka 2017 --- 6. /  Dievča 8 - 10 rokov 1:53:03.6 1:22:08.6
89 1131 detail pretekára VAKRČKA Jakub 2018 URBANIX 14. /  Chlapec 8 - 10 rokov 2:35:13.6 2:04:18.6
90 1132 detail pretekára VAKRČKOVÁ Paulína 2019 URBANIX 7. /  Dievča 8 - 10 rokov 2:35:32.8 2:04:37.8
91 1031 detail pretekára VAKRČKA Ján 1987 URBANIX 38. /  Dospelý 2:35:34.1 2:04:39.1
92 1032 detail pretekára VAKRČKOVÁ Daniela 1990 URBANIX 10. /  Dospelý 2:35:34.4 2:04:39.4

Kontaktujte časomíru