Vianočný beh Žilina 2023

Běh
DÁTUM :16.12.2023 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 9 km # 17.3 km # 25.6 km # 33.9 km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 9 km # 17.3 km # 25.6 km # 33.9 km #
1 15 detail pretekára HRÚZ Jozef SVK 1976 BERNOHY 1. /  Muži 2:54:27 0:00:00 0:36:41 1 1:10:55 1 1:44:53 1 2:19:23 1
2 44 detail pretekára PAVUK Marian SVK 1975 PavúčikSport Team 2. /  Muži 2:57:16 0:02:49 0:37:40 3 1:12:14 3 1:46:37 2 2:21:48 2
3 33 detail pretekára MATIS Dávid SVK 1998 ŠKP Námestovo 3. /  Muži 3:00:15 0:05:48 0:39:02 4 1:13:14 4 1:47:38 3 2:23:15 3
4 51 detail pretekára PUSKAR Ondrej SVK 1985 AK ASK Slavia Trnava 4. /  Muži 3:16:58 0:22:31 0:37:02 2 1:11:32 2 1:48:41 4 2:31:13 4
5 50 detail pretekára PUČEGL Rastislav SVK 1991 Siska Training Systems 5. /  Muži 3:17:57 0:23:30 0:42:10 10 1:20:58 10 1:58:47 6 2:37:18 5
6 74 detail pretekára TICHÝ Peter SVK 1969 AO TJ Slávia STU Bratislava 6. /  Muži 3:20:00 0:25:33 0:42:09 8 1:20:57 8 1:58:44 5 2:38:15 6
7 39 detail pretekára NAVRATIL David SVK 1989 Mobilní hospic Ondrášek 7. /  Muži 3:23:25 0:28:58 0:43:12 14 1:22:51 14 2:03:15 13 2:42:57 10
8 24 detail pretekára KOVÁČ Tibor SVK 1972 Banská Bystrica 8. /  Muži 3:23:52 0:29:25 0:43:14 15 1:22:27 13 2:02:24 12 2:42:43 9
9 10 detail pretekára FINDRA Stanislav SVK 1988 Jonckers 9. /  Muži 3:24:30 0:30:03 0:43:00 12 1:22:16 12 2:02:12 10 2:42:16 7
10 23 detail pretekára KORMANEC Vladimír SVK 1984 TATRAN Krásno nad Kysucou 10. /  Muži 3:24:52 0:30:25 0:42:09 9 1:20:58 9 2:02:16 11 2:42:28 8
11 45 detail pretekára PETREJE Martin SVK 1991 Dolné Naštice 11. /  Muži 3:27:01 0:32:34 0:44:44 21 1:26:00 19 2:06:34 17 2:47:10 16
12 63 detail pretekára ŠČIBRAN Miroslav SVK 1977 OAZIS Žilina 12. /  Muži 3:27:01 0:32:34 0:44:40 20 1:26:00 20 2:06:36 18 2:47:10 17
13 3 detail pretekára BLAŽEK Branislav SVK 2002 Žilina 13. /  Muži 3:27:42 0:33:15 0:44:45 22 1:26:01 21 2:06:37 19 2:47:11 18
14 27 detail pretekára LEŠTÁK Peter SVK 1967 JAMES Bratislava 14. /  Muži 3:29:18 0:34:51 0:41:32 7 1:20:49 7 2:01:10 9 2:43:18 11
15 25 detail pretekára KRČ Tomáš SVK 1981 Budmerice 15. /  Muži 3:29:51 0:35:24 0:43:51 17 1:23:42 16 2:03:33 14 2:45:19 14
16 65 detail pretekára ŠEREK Radomír SVK 1976 Fulnek 16. /  Muži 3:30:10 0:35:43 0:43:11 13 1:22:56 15 2:04:19 15 2:46:57 15
17 9 detail pretekára DVORSKY Peter SVK 1977 ultramotivation 17. /  Muži 3:30:47 0:36:20 0:42:10 11 1:21:38 11 2:06:11 16 2:48:29 19
18 4 detail pretekára BOHOVIČ Peter SVK 1980 Košeca 18. /  Muži 3:31:34 0:37:07 0:43:53 18 1:25:08 18 2:06:47 21 2:48:39 20
19 64 detail pretekára ŠEFČÍK Marek SVK 1977 BERNOHY 19. /  Muži 3:33:45 0:39:18 0:45:39 30 1:27:53 31 2:08:58 26 2:50:11 24
20 66 detail pretekára ŠINTÁL Juraj SVK 1985 BERNOHY 20. /  Muži 3:33:45 0:39:18 0:45:38 29 1:27:52 30 2:08:57 25 2:50:10 23
21 18 detail pretekára JANČO Anton SVK 1983 Svet dveri 21. /  Muži 3:33:52 0:39:25 0:45:47 31 1:27:19 27 2:09:01 27 2:50:46 25
22 43 detail pretekára PACHTOVÁ Iva CZE 1970 Ostrava 1. /  Ženy 3:34:39 0:40:12 0:43:50 16 1:25:06 17 2:07:00 22 2:49:49 22
23 47 detail pretekára PIELESZ Jerzy POL 1983 Pivo & Borovička 22. /  Muži 3:34:41 0:40:14 0:45:26 27 1:26:03 22 2:07:06 23 2:48:44 21
24 48 detail pretekára PLASKURA Marcel SVK 1979 Žilina 23. /  Muži 3:34:57 0:40:30 0:44:47 25 1:26:05 25 2:07:24 24 2:50:48 26
25 37 detail pretekára MOKRÝ Martin SVK 1973 Prievidzké ľadové medvede 24. /  Muži 3:36:48 0:42:21 0:45:29 28 1:27:29 28 2:09:17 28 2:52:27 29
26 73 detail pretekára ZAMORA Jozef SVK 1978 arbe team 25. /  Muži 3:38:18 0:43:51 0:45:58 34 1:28:34 32 2:10:30 31 2:52:18 28
27 69 detail pretekára TRUSKO Vladimír SVK 1976 Nitra 26. /  Muži 3:38:31 0:44:04 0:40:21 6 1:19:31 6 1:59:01 7 2:44:58 12
28 49 detail pretekára PODOLÁK Roman SVK 1968 Trenčín 27. /  Muži 3:40:21 0:45:54 0:45:57 33 1:29:20 34 2:13:07 34 2:57:10 31
29 19 detail pretekára JANKOLA Ján SVK 1970 MK Tvrdošín 28. /  Muži 3:42:33 0:48:06 0:44:46 23 1:26:04 24 2:06:45 20 2:51:23 27
30 42 detail pretekára ONDRUŠ Milan SVK 1972 Žilina 29. /  Muži 3:44:43 0:50:16 0:47:30 39 1:31:36 37 2:14:44 35 2:58:29 34
31 46 detail pretekára PETRIKOVIČ Roman SVK 1967 MK Tvrdošín 30. /  Muži 3:45:42 0:51:15 0:44:46 24 1:26:37 26 2:09:45 30 2:55:24 30
32 2 detail pretekára BELIANSKY Anton SVK 1962 AK Banik Prievidza 31. /  Muži 3:46:45 0:52:18 0:45:54 32 1:28:38 33 2:12:57 33 2:57:17 32
33 35 detail pretekára MIHÁL Anton SVK 1992 Pečená krkovička Nosice 32. /  Muži 3:47:26 0:52:59 0:45:24 26 1:27:38 29 2:12:56 32 3:00:49 35
34 7 detail pretekára ČERNÁK Martin SVK 1975 Utekáči 33. /  Muži 3:48:24 0:53:57 0:48:55 41 1:34:31 40 2:19:35 39 3:04:31 39
35 36 detail pretekára MIZERA Pavol SVK 1978 Kysuce team 34. /  Muži 3:50:29 0:56:02 0:47:20 37 1:32:35 38 2:17:36 38 3:02:53 36
36 29 detail pretekára LUHOVÝ Marcel SVK 1971 Pečená krkovička Nosice 35. /  Muži 3:53:04 0:58:37 0:47:29 38 1:31:35 36 2:16:42 37 3:03:46 37
37 60 detail pretekára SUROVIAK Michal SVK 1965 FC TJ Oravský Podzámok 36. /  Muži 3:53:23 0:58:56 0:46:47 35 1:30:36 35 2:15:49 36 3:04:04 38
38 8 detail pretekára ĎURIGA Stanislav SVK 1961 Trenčín 37. /  Muži 3:55:05 1:00:38 0:44:35 19 1:26:04 23 2:09:41 29 2:58:27 33
39 21 detail pretekára KÁČEROVÁ Michaela SVK 1983 Bratislava 2. /  Ženy 3:55:17 1:00:50 0:50:34 47 1:35:22 43 2:20:51 40 3:07:20 41
40 1 detail pretekára BAČIKOVA Jana SVK 1976 Triatlon Team Nereus 3. /  Ženy 3:56:49 1:02:22 0:50:16 46 1:36:18 46 2:21:53 43 3:07:17 40
41 34 detail pretekára MECELE Jozef SVK 1961 MKL Kremnica 38. /  Muži 4:00:08 1:05:41 0:50:03 44 1:36:48 47 2:23:49 47 3:11:36 44
42 20 detail pretekára KÁČER Martin SVK 1982 Bratislava 39. /  Muži 4:01:34 1:07:07 0:50:35 48 1:35:24 44 2:21:06 41 3:08:41 42
43 70 detail pretekára UHRIN Roland SVK 1983 Novozámocká bežecká komunita 40. /  Muži 4:04:40 1:10:13 0:48:56 42 1:34:32 41 2:21:14 42 3:11:21 43
44 13 detail pretekára HOFERICA Peter SVK 1983 Ružomberok 41. /  Muži 4:12:30 1:18:03 0:52:17 50 1:37:08 49 2:22:58 46 3:12:31 45
45 32 detail pretekára MATÁK Andrej SVK 1985 Cyklistický Klub Kysuce 42. /  Muži 4:13:03 1:18:36 0:50:06 45 1:37:07 48 2:25:11 49 3:15:35 47
46 53 detail pretekára RODINA Ivan CZE 1968 Ostrava 43. /  Muži 4:16:02 1:21:35 0:48:21 40 1:35:22 42 2:24:02 48 3:17:03 48
47 52 detail pretekára MIKUŠ Július SVK 1978 Hlohovec 44. /  Muži 4:17:26 1:22:59 0:49:33 43 1:35:27 45 2:22:50 44 3:13:35 46
48 62 detail pretekára SVOZIL Libor CZE 1971 MK Seitl Ostrava 45. /  Muži 4:18:43 1:24:16 0:55:20 52 1:46:54 52 2:35:54 51 3:25:33 50
49 38 detail pretekára MOŤOVSKÝ Marek SVK 1971 HO Sokol Žilina 46. /  Muži 4:19:49 1:25:22 0:47:19 36 1:33:45 39 2:22:58 45 3:22:01 49
50 30 detail pretekára LUKSZA Radek CZE 1974 MK Seitl Ostrava 47. /  Muži 4:26:10 1:31:43 0:54:45 51 1:44:59 51 2:35:58 52 3:30:53 51
51 6 detail pretekára ČELKO Peter SVK 1987 MK Tvrdošín 48. /  Muži 4:40:10 1:45:43 0:51:44 49 1:41:33 50 2:34:49 50 3:41:40 52
52 14 detail pretekára HRUBO Marián SVK 1984 Koval systems Beluša 49. /  Muži 4:50:18 1:55:51 0:39:04 5 1:18:28 5 1:59:49 8 2:45:13 13
53 5 detail pretekára BOHUNICKÝ Cyril SVK 1963 Ada Rezorts 50. /  Muži 4:58:44 2:04:17 0:59:13 53 1:56:14 53 2:54:28 53 3:56:18 53
54 54 detail pretekára SEIDLOVA Eva SVK 1948 Tlmače 4. /  Ženy 5:24:24 2:29:57 1:02:21 54 2:04:38 54 3:09:54 54 4:17:14 54
--- 17 detail pretekára JAKUBEC Michal SVK 1981 Dubová . /  Muži DNF --- 0:52:26 --- 1:43:23 --- 2:47:58 --- --- ---
--- 40 detail pretekára OLEJÁR Peter SVK 1979 ŠK Oravaman Nižná . /  Muži DNF --- 0:46:49 --- 1:30:38 --- 2:14:10 --- 2:57:47 ---
--- 41 detail pretekára ONDRÁŠ Peter SVK 1984 Rosina . /  Muži DNF --- 0:44:45 --- 1:26:02 --- 2:06:40 --- 2:54:47 ---
--- 58 detail pretekára SLIVKA Milan SVK 1977 Hory Kysúc . /  Muži DNF --- 0:50:04 --- 1:32:44 --- 2:21:29 --- 3:26:00 ---

Kontaktujte časomíru