Kúpeľný duatlon Trenčianske Teplice 2023

Triatlon
DÁTUM :17.9.2023 MIESTO :Trenčianske Teplice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
1 185 detail pretekára NEŠTEPNÝ Tomáš SVK 2011 REABA - Realiz sport team 1. /  Žiaci mladší 0:24:57.4 0:00:00.0 07:40.2 [1] 1 00:42.0 [2] 2 12:07.4 [3] 2 00:42.0 [4] 1 03:45.7 [1] 1
2 186 detail pretekára KLISKÝ Ján SVK 2010 REABA - Realiz sport team 2. /  Žiaci mladší 0:25:04.1 0:00:06.7 07:40.5 [3] 3 00:43.4 [4] 3 12:06.3 [2] 4 00:41.8 [3] 3 03:51.9 [2] 2
3 189 detail pretekára ŠTUDENC Filip SVK 2011 TMOOD - Triathlon mood 3. /  Žiaci mladší 0:25:13.1 0:00:15.7 07:40.2 [1] 1 00:39.5 [1] 1 12:09.2 [4] 1 00:42.5 [8] 1 04:01.4 [3] 3
4 194 detail pretekára FIRÁK Matej SVK 2010 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 4. /  Žiaci mladší 0:25:22.6 0:00:25.2 08:15.5 [7] 7 00:45.8 [9] 7 11:28.6 [1] 3 00:44.1 [10] 4 04:08.5 [4] 4
5 80 detail pretekára GRMANOVÁ Nelly SVK 2011 CHGAZ - Chlpaté gazely 1. /  Žiačky mladšie 0:26:13.1 0:01:15.7 08:11.2 [5] 5 00:44.3 [5] 5 12:25.0 [6] 5 00:38.7 [1] 5 04:13.8 [7] 5
6 184 detail pretekára SCHEDLINGOVÁ Emília SVK 2011 CHGAZ - Chlpaté gazely 2. /  Žiačky mladšie 0:26:24.1 0:01:26.7 08:12.0 [6] 6 00:44.6 [6] 6 12:24.7 [5] 6 00:39.2 [2] 6 04:23.4 [8] 6
7 73 detail pretekára BÚCI Marek SVK 2010 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 5. /  Žiaci mladší 0:26:56.1 0:01:58.7 07:42.9 [4] 4 00:48.4 [11] 4 13:09.4 [7] 7 00:43.4 [9] 7 04:31.8 [11] 7
8 84 detail pretekára TOMAŠOVA Anna SVK 2010 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 3. /  Žiačky mladšie 0:27:26.9 0:02:29.5 08:28.9 [10] 10 00:42.7 [3] 10 13:21.6 [8] 9 00:42.3 [6] 9 04:11.2 [5] 8
9 75 detail pretekára BÚZEKOVÁ Laura SVK 2010 REABA - Realiz sport team 4. /  Žiačky mladšie 0:27:27.9 0:02:30.5 08:22.9 [8] 8 00:45.2 [8] 8 13:24.6 [10] 8 00:42.2 [5] 8 04:12.8 [6] 9
10 76 detail pretekára BÚZEKOVÁ Lucia SVK 2011 REABA - Realiz sport team 5. /  Žiačky mladšie 0:27:46.4 0:02:49.0 08:26.3 [9] 9 00:44.6 [7] 9 13:23.4 [9] 10 00:42.3 [7] 10 04:29.7 [10] 10
11 83 detail pretekára PAVLÍKOVÁ Zuzana SVK 2010 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Žiačky mladšie 0:29:16.1 0:04:18.7 08:48.9 [12] 12 00:49.4 [12] 12 14:23.7 [13] 11 00:45.4 [11] 11 04:28.4 [9] 11
12 197 detail pretekára KOPECKÁ Emília SVK 2010 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 7. /  Žiačky mladšie 0:29:47.4 0:04:50.0 09:25.3 [14] 14 00:50.9 [13] 14 13:51.4 [12] 12 00:45.9 [12] 12 04:53.7 [12] 12
13 193 detail pretekára ŠUŠKOVÁ Sofia SVK 2011 --- 8. /  Žiačky mladšie 0:30:32.4 0:05:35.0 09:03.2 [13] 13 01:00.2 [16] 13 14:35.2 [15] 14 00:52.1 [14] 14 05:01.6 [13] 13
14 79 detail pretekára FLIMELOVÁ Petra SVK 2011 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 9. /  Žiačky mladšie 0:31:03.4 0:06:06.0 09:52.3 [16] 16 00:56.4 [14] 16 13:48.9 [11] 13 00:52.7 [15] 13 05:32.9 [16] 14
15 192 detail pretekára HOŠTÁKOVÁ Olívia SVK 2011 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 10. /  Žiačky mladšie 0:32:06.2 0:07:08.7 08:47.5 [11] 11 00:47.3 [10] 11 16:18.7 [17] 15 00:46.1 [13] 15 05:26.3 [15] 15
16 53 detail pretekára DANIELOVÁ Petra SVK 2010 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 11. /  Žiačky mladšie 0:32:47.4 0:07:50.0 09:48.0 [15] 15 00:57.4 [15] 15 15:37.5 [16] 17 01:13.2 [17] 17 05:11.1 [14] 16
17 78 detail pretekára FEJDI Filip SVK 2011 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Žiaci mladší 0:32:51.7 0:07:54.2 10:42.0 [17] 17 01:03.8 [17] 17 14:33.8 [14] 16 00:57.9 [16] 16 05:33.9 [17] 17