Kúpeľný duatlon Trenčianske Teplice 2023

Triatlon
DÁTUM :17.9.2023 MIESTO :Trenčianske Teplice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
1 98 detail pretekára ŠUŠKA Jakub SVK 2008 ŽABČA - Triatlonový klub Žabka Čadca 1. /  Žiaci starší 0:36:02.5 0:00:00.0 10:23.4 [1] 1 00:44.1 [3] 1 17:01.8 [6] 3 00:49.4 [10] 4 07:03.6 [1] 1
2 102 detail pretekára ZAČKA Timo SVK 2008 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  Žiaci starší 0:36:36.8 0:00:34.2 10:24.0 [2] 2 00:44.3 [5] 2 17:02.2 [7] 4 00:45.5 [4] 3 07:40.5 [4] 2
3 90 detail pretekára KNÍŽ Filip SVK 2008 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 3. /  Žiaci starší 0:36:46.5 0:00:43.9 10:53.6 [6] 6 00:42.6 [1] 6 16:30.2 [1] 1 00:44.4 [3] 1 07:55.5 [8] 3
4 99 detail pretekára TAHA Marwan SVK 2009 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 4. /  Žiaci starší 0:36:49.5 0:00:46.9 10:41.4 [4] 4 00:47.9 [9] 4 16:38.8 [2] 2 00:47.6 [6] 2 07:53.6 [7] 4
5 94 detail pretekára ONDRÍK Daniel SVK 2008 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 5. /  Žiaci starší 0:36:55.5 0:00:52.9 10:34.5 [3] 3 00:53.2 [13] 3 16:55.7 [5] 6 00:49.9 [12] 6 07:42.0 [5] 5
6 187 detail pretekára MIHAĽOV Maxim SVK 2008 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 6. /  Žiaci starší 0:37:39.3 0:01:36.7 11:02.1 [7] 7 00:44.3 [4] 7 17:31.8 [9] 8 00:47.6 [6] 8 07:33.2 [2] 6
7 85 detail pretekára AMBRUS Oliver SVK 2009 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  Žiaci starší 0:38:49.3 0:02:46.7 10:41.9 [5] 5 00:49.1 [11] 5 16:41.2 [3] 5 00:51.0 [13] 5 09:45.9 [16] 7
8 100 detail pretekára URBANOVÁ Linda SVK 2008 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 1. /  Žiačky staršie 0:38:50.5 0:02:47.9 11:07.1 [10] 10 00:42.7 [2] 8 18:30.1 [11] 10 00:43.1 [1] 10 07:47.4 [6] 8
9 188 detail pretekára TUCHYŇA Matej SVK 2009 ŽABČA - Triatlonový klub Žabka Čadca 8. /  Žiaci starší 0:39:49.0 0:03:46.5 11:05.6 [9] 9 00:45.1 [6] 9 17:26.0 [8] 7 00:46.3 [5] 7 09:45.9 [15] 9
10 95 detail pretekára ONDRÍKOVÁ Daniela SVK 2009 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 2. /  Žiačky staršie 0:40:07.8 0:04:05.2 11:04.9 [8] 8 00:50.6 [12] 10 19:49.5 [15] 13 00:48.4 [8] 12 07:34.3 [3] 10
11 71 detail pretekára PÁLFI Martin SVK 2008 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 9. /  Žiaci starší 0:40:47.3 0:04:44.7 11:55.6 [14] 14 00:58.8 [18] 15 16:42.8 [4] 9 00:59.5 [18] 9 10:10.3 [18] 11
12 91 detail pretekára KOLENIKOVA Ema SVK 2008 TMOOD - Triathlon mood 3. /  Žiačky staršie 0:40:54.8 0:04:52.2 12:18.8 [17] 17 00:45.2 [7] 16 18:07.1 [10] 11 00:48.4 [9] 11 08:55.0 [11] 12
13 101 detail pretekára VEDEJOVA Zuzana SVK 2008 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 4. /  Žiačky staršie 0:41:56.3 0:05:53.7 11:54.4 [12] 12 00:58.4 [17] 13 18:52.1 [13] 13 00:49.5 [11] 14 09:21.6 [13] 13
14 96 detail pretekára PAVLÍK Tomáš SVK 2008 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 10. /  Žiaci starší 0:41:56.4 0:05:53.8 11:59.0 [15] 15 00:54.6 [14] 14 18:48.8 [12] 12 00:51.7 [14] 13 09:22.1 [14] 14
15 93 detail pretekára MARKOVÁ Ema SVK 2009 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 5. /  Žiačky staršie 0:42:10.8 0:06:08.2 12:01.8 [16] 16 00:46.5 [8] 12 20:18.6 [16] 15 00:43.7 [2] 15 08:20.0 [9] 15
16 198 detail pretekára BELAJ Sebastian Didier SVK 2008 WFŠAM - WellFunVia triathlon&ski 11. /  Žiaci starší 0:44:23.0 0:08:20.5 11:17.0 [11] 11 00:48.8 [10] 11 22:29.4 [19] 17 01:11.7 [21] 18 08:35.9 [10] 16
17 88 detail pretekára JAKUŠÍK Šimon SVK 2009 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 12. /  Žiaci starší 0:44:50.8 0:08:48.2 11:55.2 [13] 13 01:11.8 [21] 17 21:33.0 [17] 18 00:55.7 [16] 17 09:14.8 [12] 17
18 86 detail pretekára CZUCZ Lukáš SVK 2009 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 13. /  Žiaci starší 0:45:09.3 0:09:06.7 13:49.6 [18] 18 00:56.3 [16] 18 19:32.3 [14] 16 00:54.3 [15] 16 09:56.5 [17] 18
19 89 detail pretekára KHORIAKOV Yaromyr UKR 2009 TRINR - Športový klub TRIclub Nitra 14. /  Žiaci starší 0:52:53.8 0:16:51.2 14:24.3 [19] 19 01:02.0 [19] 19 25:34.5 [20] 20 01:05.7 [20] 20 10:47.1 [19] 19
20 87 detail pretekára FEJDIOVÁ Margaréta SVK 2008 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Žiačky staršie 0:53:09.6 0:17:07.0 16:34.3 [20] 20 01:05.9 [20] 20 22:18.4 [18] 19 01:04.4 [19] 19 12:06.2 [20] 20
21 97 detail pretekára ŠPANIKOVÁ Katarína SVK 2008 TATMT - T.A.T. Martin 7. /  Žiačky staršie 0:57:22.8 0:21:20.2 16:56.2 [21] 21 00:54.6 [15] 21 25:47.3 [21] 21 00:58.2 [17] 21 12:46.4 [21] 21
--- 92 detail pretekára KOSTOLANI Alexander SVK 2009 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok . /  Žiaci starší DNF --- 10:23.6 [-] --- 11:09.1 [-] --- 28:06.6 [-] --- 28:52.5 [-] --- --- ---