ŽILINSKÝ TRIATLONOVÝ FESTIVAL - ŽILINSKÝ TRIATLONOVÝ FESTIVAL - nedeľa

Triatlon
DÁTUM :20.8.2023 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 264 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Romana SVK 1994 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 1. /  AGž20-29 1:04:21.8 0:00:00.0 12:16.8 [3] 3 00:31.2 [3] 3 0:32:51.1 [1] 1 0:00:32.6 [4] 1 0:18:10.1 [1] 1
2 256 detail pretekára BIČANOVÁ Margaréta SVK 2001 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 2. /  AGž20-29 1:04:48.4 0:00:26.6 12:10.3 [1] 1 00:34.8 [12] 1 0:32:55.1 [2] 2 0:00:37.8 [16] 2 0:18:30.4 [2] 2
3 290 detail pretekára PODHORNÁ Ema SVK 2002 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 3. /  AGž20-29 1:07:54.7 0:03:32.9 12:49.4 [9] 9 00:33.0 [5] 9 0:34:06.2 [3] 7 0:00:33.8 [5] 5 0:19:52.3 [4] 3
4 307 detail pretekára POPOVIČOVÁ Loriana SVK 2005 CRSKE - Creo Sport Košice 1. /  Juniorky 1:08:28.9 0:04:07.1 12:20.6 [4] 4 00:33.2 [6] 4 0:34:41.2 [9] 9 0:00:32.3 [3] 8 0:20:21.6 [6] 4
5 294 detail pretekára SALAZAR Stefania SVK 2005 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  Juniorky 1:09:43.5 0:05:21.7 12:47.5 [8] 8 00:30.8 [2] 6 0:34:08.5 [6] 3 0:00:37.2 [11] 6 0:21:39.5 [8] 5
6 295 detail pretekára SNOVÁKOVÁ Bibiana SVK 2007 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 1. /  Dorastenky 1:10:07.7 0:05:45.9 12:47.2 [7] 7 00:32.4 [4] 7 0:34:08.1 [5] 5 0:00:37.3 [12] 7 0:22:02.7 [12] 6
7 253 detail pretekára BEKE Ema SVK 2004 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  Juniorky 1:10:28.8 0:06:07.0 12:43.9 [5] 5 00:27.0 [1] 5 0:34:17.4 [7] 6 0:00:31.2 [1] 3 0:22:29.3 [17] 7
8 265 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Žaneta SVK 2007 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 2. /  Dorastenky 1:10:36.0 0:06:14.2 12:49.8 [10] 10 00:33.3 [8] 10 0:34:07.9 [4] 8 0:00:36.7 [9] 9 0:22:28.3 [16] 8
9 262 detail pretekára DUNAJSKÁ Diana SVK 2006 REABA - Realiz sport team 3. /  Dorastenky 1:10:47.0 0:06:25.2 12:53.6 [11] 11 00:41.3 [20] 11 0:36:23.9 [19] 13 0:00:37.1 [10] 13 0:20:11.1 [5] 9
10 269 detail pretekára IBOŠOVÁ Laura SVK 2000 REABA - Realiz sport team 4. /  AGž20-29 1:10:53.9 0:06:32.1 12:14.1 [2] 2 00:33.4 [9] 2 0:34:39.7 [8] 4 0:00:34.0 [7] 4 0:22:52.7 [20] 10
11 258 detail pretekára BORŠČOVÁ Ema SVK 2005 ŠKBAN - Športový klub Banské 4. /  Juniorky 1:11:05.7 0:06:43.9 13:46.4 [15] 15 00:38.8 [15] 15 0:35:31.3 [14] 11 0:00:33.8 [5] 12 0:20:35.4 [7] 11
12 283 detail pretekára MIHOKOVÁ Lívia SVK 1999 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 5. /  AGž20-29 1:11:38.9 0:07:17.1 14:34.7 [18] 18 00:41.1 [18] 17 0:36:25.9 [21] 18 0:00:41.1 [21] 18 0:19:16.1 [3] 12
13 305 detail pretekára MIKLÓŠOVÁ Karolína SVK 2007 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 4. /  Dorastenky 1:11:47.6 0:07:25.8 12:46.6 [6] 6 00:34.1 [11] 8 0:35:10.2 [13] 10 0:00:49.9 [29] 10 0:22:26.8 [15] 13
14 266 detail pretekára GRMANOVÁ Laura SVK 2006 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 5. /  Dorastenky 1:12:17.9 0:07:56.1 13:45.5 [14] 14 00:33.9 [10] 14 0:35:38.0 [16] 12 0:00:32.1 [2] 11 0:21:48.4 [10] 14
15 304 detail pretekára MÁCSAIOVÁ Jana SVK 2004 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 5. /  Juniorky 1:12:51.1 0:08:29.3 13:50.0 [16] 16 00:38.5 [14] 16 0:35:32.6 [15] 15 0:00:43.9 [22] 15 0:22:06.1 [13] 15
16 291 detail pretekára POLAČIKOVÁ Jana SVK 1987 REABA - Realiz sport team 1. /  AGž30-39 1:12:56.9 0:08:35.1 14:51.0 [20] 20 00:36.3 [13] 19 0:35:04.6 [10] 17 0:00:39.9 [20] 17 0:21:45.1 [9] 16
17 281 detail pretekára MACHÁČKOVÁ Hana SVK 2006 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 6. /  Dorastenky 1:12:59.3 0:08:37.5 14:50.3 [19] 19 00:33.2 [6] 18 0:35:04.9 [11] 16 0:00:38.9 [18] 16 0:21:52.0 [11] 17
18 273 detail pretekára JURIGOVÁ Simona SVK 2007 TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team 7. /  Dorastenky 1:13:14.8 0:08:53.0 12:59.5 [12] 12 00:39.4 [16] 12 0:36:20.2 [18] 14 0:00:38.5 [17] 14 0:22:37.2 [18] 18
19 255 detail pretekára BEŇOVIČOVÁ Adriana SVK 1995 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 6. /  AGž20-29 1:16:16.0 0:11:54.2 16:09.6 [28] 28 01:29.5 [46] 28 0:35:05.1 [12] 20 0:01:15.5 [44] 20 0:22:16.3 [14] 19
20 303 detail pretekára FOTULOVÁ Alexandra SVK 2007 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 8. /  Dorastenky 1:18:11.3 0:13:49.5 13:08.5 [13] 13 00:41.6 [21] 13 0:37:56.3 [28] 19 0:00:39.0 [19] 19 0:25:45.9 [32] 20
21 268 detail pretekára HOCHSCHORNEROVÁ Karin SVK 1990 NVRBA - NVR swimming 2. /  AGž30-39 1:19:51.7 0:15:29.9 18:49.2 [34] 34 00:53.3 [28] 33 0:36:14.3 [17] 27 0:00:36.4 [8] 27 0:23:18.5 [22] 21
22 277 detail pretekára KRAMAROVA Elena SVK 1981 TTKNZ - TK Nové Zámky 1. /  AGž40-49 1:20:08.4 0:15:46.6 15:26.8 [23] 23 01:00.2 [32] 25 0:38:26.9 [30] 25 0:00:59.6 [35] 26 0:24:14.9 [25] 22
23 287 detail pretekára PAVLAČKOVÁ Alexandra SVK 2007 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 9. /  Dorastenky 1:20:20.1 0:15:58.3 15:28.0 [25] 25 00:39.5 [17] 22 0:38:48.9 [32] 26 0:00:37.5 [14] 24 0:24:46.2 [27] 23
24 286 detail pretekára PAPÁNKOVÁ Michaela SVK 2005 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 6. /  Juniorky 1:20:32.4 0:16:10.6 15:27.0 [24] 24 00:41.2 [19] 23 0:38:43.4 [31] 24 0:00:37.3 [12] 22 0:25:03.5 [28] 24
25 496 detail pretekára BLAŠKOVIČOVÁ Eva SVK 1980 TTKNZ - TK Nové Zámky 2. /  AGž40-49 1:20:50.9 0:16:29.1 19:45.3 [40] 40 00:44.1 [22] 38 0:36:38.9 [22] 31 0:00:53.9 [31] 32 0:22:48.7 [19] 25
26 274 detail pretekára KAPASNÁ Barbora SVK 1990 --- 3. /  AGž30-39 1:20:55.3 0:16:33.5 15:42.1 [27] 27 00:44.4 [23] 24 0:38:19.7 [29] 23 0:00:47.4 [25] 23 0:25:21.7 [30] 26
27 285 detail pretekára NEŠTEPNÁ Alžbeta SVK 1980 REABA - Realiz sport team 3. /  AGž40-49 1:21:54.0 0:17:32.2 19:37.6 [39] 39 00:50.1 [26] 37 0:36:25.7 [20] 29 0:00:48.9 [28] 29 0:24:11.7 [24] 27
28 301 detail pretekára VALÁŠKOVÁ Alexandra SVK 2007 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 10. /  Dorastenky 1:22:37.8 0:18:16.0 14:33.0 [17] 17 00:55.3 [30] 20 0:39:14.9 [35] 22 0:01:05.4 [39] 25 0:26:49.2 [38] 28
29 280 detail pretekára KUNOVSKA Barbora SVK 1990 TTTTT - TRIATLON TEAM Trnava 4. /  AGž30-39 1:23:37.2 0:19:15.4 18:52.5 [36] 36 00:53.7 [29] 35 0:37:30.6 [26] 32 0:00:59.7 [36] 33 0:25:20.7 [29] 29
30 267 detail pretekára HÁJNIKOVÁ Lucia SVK 1977 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 4. /  AGž40-49 1:24:06.4 0:19:44.6 18:47.6 [33] 33 00:49.4 [25] 29 0:37:40.3 [27] 33 0:00:37.7 [15] 30 0:26:11.4 [35] 30
31 250 detail pretekára BAČÍKOVÁ Jana SVK 1976 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 5. /  AGž40-49 1:24:35.8 0:20:14.0 19:56.4 [42] 42 01:16.1 [41] 41 0:39:06.0 [34] 35 0:01:03.5 [38] 35 0:23:13.8 [21] 31
32 292 detail pretekára POTECKA Patricia SVK 1990 --- 5. /  AGž30-39 1:25:04.4 0:20:42.6 18:37.2 [29] 29 01:02.5 [34] 32 0:37:27.3 [25] 30 0:00:53.4 [30] 31 0:27:04.0 [39] 32
33 296 detail pretekára SURGÁČOVÁ Zuzana SVK 1991 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  AGž30-39 1:25:36.6 0:21:14.8 18:47.3 [32] 32 01:00.5 [33] 36 0:40:35.3 [38] 36 0:01:25.4 [47] 36 0:23:48.1 [23] 33
34 302 detail pretekára ŽIAČIKOVA Daniela SVK 1981 --- 6. /  AGž40-49 1:26:08.1 0:21:46.3 18:43.1 [31] 31 00:55.9 [31] 31 0:37:11.1 [23] 28 0:00:46.1 [23] 28 0:28:31.9 [43] 34
35 275 detail pretekára KAVCOVÁ Alexandra SVK 2006 MKRAJ - Maratón klub Rajec 11. /  Dorastenky 1:26:33.1 0:22:11.3 14:54.7 [21] 21 00:52.4 [27] 21 0:38:50.4 [33] 21 0:00:46.6 [24] 21 0:31:09.0 [47] 35
36 276 detail pretekára KOLENČÍKOVÁ Natália SVK 1991 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 7. /  AGž30-39 1:26:34.9 0:22:13.1 19:09.5 [37] 37 01:23.0 [44] 39 0:40:01.1 [37] 37 0:01:18.7 [45] 37 0:24:42.6 [26] 36
37 271 detail pretekára JÁNOŠOVÁ Mirka SVK 1973 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 1. /  AGž50-59 1:27:57.7 0:23:35.9 18:50.7 [35] 35 00:46.7 [24] 30 0:41:39.3 [40] 38 0:00:48.1 [26] 38 0:25:52.9 [34] 37
38 259 detail pretekára BOTOŠOVÁ Nina SVK 2005 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 7. /  Juniorky 1:28:48.5 0:24:26.7 15:40.3 [26] 26 01:02.7 [35] 27 0:44:40.5 [46] 40 0:01:07.6 [40] 39 0:26:17.4 [36] 38
39 297 detail pretekára ŠOLEKOVÁ Simona SVK 2005 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 8. /  Juniorky 1:29:06.3 0:24:44.5 15:26.4 [22] 22 01:03.4 [37] 26 0:42:12.7 [42] 34 0:00:48.6 [27] 34 0:29:35.2 [46] 39
40 260 detail pretekára CHUDÍKOVÁ Alena SVK 1969 --- 2. /  AGž50-59 1:29:15.8 0:24:54.0 18:41.6 [30] 30 01:03.1 [36] 34 0:41:33.1 [39] 39 0:01:14.7 [43] 40 0:26:43.3 [37] 40
41 309 detail pretekára KOSOVÁ Tatiana SVK 1983 HSF systém 7. /  AGž40-49 1:29:42.4 0:25:20.6 22:01.3 [44] 44 01:13.6 [40] 44 0:39:53.3 [36] 41 0:00:58.6 [34] 41 0:25:35.6 [31] 41
42 251 detail pretekára BALGAVÁ Zuzana Chris SVK 1991 TTTTT - TRIATLON TEAM Trnava 8. /  AGž30-39 1:31:52.3 0:27:30.5 26:31.6 [50] 50 01:07.9 [39] 50 0:37:13.4 [24] 43 0:01:08.9 [41] 43 0:25:50.5 [33] 42
43 293 detail pretekára RIPKOVÁ Andrea SVK 1970 SATBA - STAY ALIVE! TRIATHLON TEAM 3. /  AGž50-59 1:32:24.3 0:28:02.5 19:33.5 [38] 38 01:22.9 [43] 40 0:42:22.3 [43] 42 0:01:10.4 [42] 42 0:27:55.2 [42] 43
44 270 detail pretekára IGLARČÍKOVÁ Andrea SVK 1977 REABA - Realiz sport team 8. /  AGž40-49 1:36:11.1 0:31:49.3 23:27.0 [48] 48 01:06.0 [38] 48 0:41:51.0 [41] 44 0:00:56.5 [33] 44 0:28:50.6 [44] 44
45 284 detail pretekára NAGYOVÁ Blanka SVK 1959 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 1. /  AGž60+ 1:37:12.7 0:32:50.9 22:16.3 [46] 46 01:39.8 [52] 46 0:44:16.5 [45] 45 0:01:32.0 [49] 45 0:27:28.1 [41] 45
46 254 detail pretekára BELICOVÁ Katarina SVK 1969 Cwmap - Crazy Woman Active Planet 4. /  AGž50-59 1:38:46.6 0:34:24.8 24:09.4 [49] 49 01:38.2 [51] 49 0:42:32.8 [44] 46 0:01:25.1 [46] 46 0:29:01.1 [45] 46
47 311 detail pretekára HLUBINOVÁ Nikola SVK 1999 HSF systém 7. /  AGž20-29 1:40:47.1 0:36:25.3 21:44.5 [43] 43 01:30.0 [47] 43 0:49:31.9 [50] 49 0:00:56.2 [32] 49 0:27:04.5 [40] 47
48 310 detail pretekára JURIČKOVÁ HEGLASOVÁ Andrea SVK 1983 HSF systém 9. /  AGž40-49 1:46:36.3 0:42:14.5 22:40.6 [47] 47 01:21.6 [42] 47 0:46:18.8 [47] 47 0:01:00.4 [37] 47 0:35:14.9 [49] 48
49 495 detail pretekára HUČKOVÁ Jana SVK 1961 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  AGž60+ 1:50:10.0 0:45:48.2 22:11.6 [45] 45 01:37.8 [50] 45 0:47:20.5 [48] 48 0:02:10.5 [51] 48 0:36:49.6 [50] 49
50 279 detail pretekára KUMOVÁ Eva SVK 1972 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 5. /  AGž50-59 1:55:45.8 0:51:24.0 30:15.8 [52] 52 01:23.5 [45] 52 0:47:49.6 [49] 50 0:01:48.4 [50] 50 0:34:28.5 [48] 50
51 298 detail pretekára TAMÁS Dana SVK 1968 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 6. /  AGž50-59 1:56:28.2 0:52:06.4 28:16.0 [51] 51 01:30.0 [47] 51 --- --- --- --- --- 51
52 497 detail pretekára WEBER Lucia SVK 1980 WEBER KAYAK 10. /  AGž40-49 2:09:46.0 1:05:24.2 19:50.3 [41] 41 01:32.2 [49] 42 1:05:22.7 [51] 51 0:01:31.6 [48] 51 0:41:29.2 [51] 52
--- 289 detail pretekára PITOŇÁKOVÁ Agáta SVK 2005 TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team . /  Juniorky DNF --- 12:54.7 [-] --- 13:25.9 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 299 detail pretekára TRESTYANSZKI Olga SVK 1981 --- . /  AGž40-49 DNF --- 25:05.4 [-] --- 28:22.3 [-] --- 1:16:25.6 [-] --- 1:20:06.2 [-] --- 1:40:36.7 [-] ---
--- 252 detail pretekára BATHORY Lucia SVK 1983 --- . /  AGž40-49 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 261 detail pretekára DORICOVÁ Kristína SVK 1988 REABA - Realiz sport team . /  AGž30-39 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 263 detail pretekára FOTULOVÁ Alexandra SVK 2007 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice . /  Dorastenky DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 272 detail pretekára JURÍČKOVÁ HEGLASOVÁ Andrea SVK 1983 --- . /  AGž40-49 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 278 detail pretekára KUDELOVÁ Magdaléna CZE 2006 --- . /  Dorastenky DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 282 detail pretekára MARKO Valéria SVK 1979 --- . /  AGž40-49 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 288 detail pretekára PÍROVÁ Valéria SVK 1983 REABA - Realiz sport team . /  AGž40-49 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 300 detail pretekára URBANOVÁ Natália SVK 1985 NVRBA - NVR swimming . /  AGž30-39 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 306 detail pretekára MORAVSKÁ Debora SVK 2007 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice . /  Dorastenky DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 308 detail pretekára ZIMENOVÁ Katarína SVK 2003 MKRAJ - Maratón klub Rajec . /  AGž20-29 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---