ŽILINSKÝ TRIATLONOVÝ FESTIVAL - ŽILINSKÝ TRIATLONOVÝ FESTIVAL - sobota

Triatlon
DÁTUM :19.8.2023 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 450 detail pretekára HALVONÍK Patrik SVK 2014 ŽABČA - Triatlonový klub Žabka Čadca 1. /  Žiaci nádeje B 0:06:27.7 0:00:00.0 01:04.9 [5] 5 00:43.4 [4] 1 03:10.2 [1] 1 00:26.1 [3] 1 01:03.1 [5] 1
2 467 detail pretekára ŠIŠKOVÁ Eliška SVK 2014 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 1. /  Žiačky nádeje B 0:06:36.5 0:00:08.8 01:06.4 [6] 6 00:42.9 [3] 2 03:21.0 [4] 2 00:25.8 [1] 2 01:00.4 [1] 2
3 457 detail pretekára ONDRÍK D'angel SVK 2014 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 2. /  Žiaci nádeje B 0:06:47.5 0:00:19.8 01:02.0 [2] 2 00:48.5 [7] 3 03:22.2 [5] 3 00:31.3 [10] 4 01:03.5 [6] 3
4 455 detail pretekára MASNICOVÁ Sofia SVK 2014 ŽABČA - Triatlonový klub Žabka Čadca 2. /  Žiačky nádeje B 0:06:50.5 0:00:22.8 01:18.0 [12] 12 00:42.0 [2] 7 03:15.3 [2] 4 00:27.9 [6] 3 01:07.3 [11] 4
5 451 detail pretekára HREHOVČÍK Leonard SVK 2014 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  Žiaci nádeje B 0:06:57.2 0:00:29.5 01:01.5 [1] 1 00:55.9 [12] 6 03:20.1 [3] 5 00:34.3 [16] 6 01:05.4 [8] 5
6 463 detail pretekára REŠETÁROVÁ Tereza SVK 2014 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 3. /  Žiačky nádeje B 0:06:57.9 0:00:30.2 01:15.7 [11] 11 00:45.5 [6] 8 03:29.0 [8] 8 00:25.9 [2] 7 01:01.8 [3] 6
7 458 detail pretekára PILCOVÁ Vanda SVK 2014 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 4. /  Žiačky nádeje B 0:07:00.3 0:00:32.6 01:13.3 [10] 10 00:40.1 [1] 5 03:28.2 [7] 6 00:26.3 [4] 5 01:12.4 [22] 7
8 454 detail pretekára MARCINČIN Viktor SVK 2014 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 4. /  Žiaci nádeje B 0:07:00.8 0:00:33.1 01:10.8 [8] 8 00:51.0 [9] 9 03:30.6 [9] 9 00:27.1 [5] 9 01:01.3 [2] 8
9 452 detail pretekára HREHOVČÍKOVÁ Eliska SVK 2014 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 5. /  Žiačky nádeje B 0:07:10.8 0:00:43.1 01:06.9 [7] 7 00:45.1 [5] 4 03:36.0 [10] 7 00:30.9 [9] 8 01:11.9 [20] 9
10 464 detail pretekára SAMOĽOVÁ Zuzana SVK 2014 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 6. /  Žiačky nádeje B 0:07:37.3 0:01:09.6 01:03.1 [3] 3 01:00.6 [16] 10 03:41.2 [13] 10 00:40.7 [30] 10 01:11.7 [18] 10
11 476 detail pretekára KROČKA Richard SVK 2015 TATMT - T.A.T. Martin 5. /  Žiaci nádeje B 0:07:40.6 0:01:12.9 01:21.9 [16] 16 01:06.3 [22] 17 03:24.8 [6] 11 00:33.1 [15] 11 01:14.5 [26] 11
12 472 detail pretekára BULÍK Alexander SVK 2015 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 6. /  Žiaci nádeje B 0:07:40.8 0:01:13.1 01:22.8 [17] 17 00:49.7 [8] 12 03:43.3 [16] 12 00:36.2 [21] 12 01:08.8 [16] 12
13 473 detail pretekára BÚZEKOVÁ Linda SVK 2015 REABA - Realiz sport team 7. /  Žiačky nádeje B 0:07:42.6 0:01:14.9 01:20.5 [14] 14 00:54.8 [11] 13 03:44.7 [17] 14 00:34.3 [16] 13 01:08.3 [14] 13
14 469 detail pretekára TADLÁNKOVÁ Michaela SVK 2014 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 8. /  Žiačky nádeje B 0:07:44.2 0:01:16.5 01:26.9 [19] 19 00:53.3 [10] 14 03:41.2 [13] 15 00:37.1 [23] 16 01:05.7 [9] 14
15 461 detail pretekára POTÚČEK Adam SVK 2014 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 7. /  Žiaci nádeje B 0:07:48.0 0:01:20.3 01:03.8 [4] 4 01:04.1 [20] 11 03:50.6 [20] 13 00:37.7 [25] 14 01:11.8 [19] 15
16 459 detail pretekára PLEŠINSKÝ Jakub SVK 2014 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 8. /  Žiaci nádeje B 0:07:53.3 0:01:25.6 01:27.1 [20] 20 01:07.2 [23] 19 03:41.5 [15] 17 00:32.6 [13] 17 01:04.9 [7] 16
17 478 detail pretekára LUKAČOVIČ Michal SVK 2015 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 9. /  Žiaci nádeje B 0:07:54.7 0:01:27.0 01:21.3 [15] 15 01:02.9 [19] 15 03:40.2 [12] 16 00:32.1 [11] 15 01:18.2 [28] 17
18 449 detail pretekára DVORSKÝ RUBINI Arthur BRA 2014 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 10. /  Žiaci nádeje B 0:08:05.6 0:01:37.9 01:33.5 [24] 24 00:58.9 [15] 18 03:55.4 [23] 21 00:29.7 [7] 19 01:08.1 [13] 18
19 456 detail pretekára MAŤAŠOVSKÝ Martin SVK 2014 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 11. /  Žiaci nádeje B 0:08:06.1 0:01:38.4 01:39.0 [27] 27 01:01.1 [18] 24 03:39.6 [11] 18 00:32.1 [11] 18 01:14.3 [25] 19
20 466 detail pretekára SÝKORA David SVK 2014 --- 12. /  Žiaci nádeje B 0:08:11.1 0:01:43.4 01:29.1 [21] 21 00:57.9 [14] 16 03:59.7 [26] 20 00:36.6 [22] 20 01:07.8 [12] 20
21 460 detail pretekára POTANČOKOVÁ Eva SVK 2014 TMOOD - Triathlon mood 9. /  Žiačky nádeje B 0:08:14.9 0:01:47.2 01:37.1 [25] 25 01:01.0 [17] 22 03:57.9 [24] 23 00:30.4 [8] 21 01:08.5 [15] 21
22 475 detail pretekára JASNICKÝ Matúš SVK 2015 TMOOD - Triathlon mood 13. /  Žiaci nádeje B 0:08:30.1 0:02:02.4 01:41.1 [28] 28 01:08.5 [24] 28 04:00.5 [27] 27 00:37.3 [24] 27 01:02.7 [4] 22
23 480 detail pretekára ZEMANOVÁ Zoe SVK 2015 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 10. /  Žiačky nádeje B 0:08:30.1 0:02:02.4 01:19.4 [13] 13 01:25.6 [32] 26 03:51.8 [21] 24 00:40.6 [29] 24 01:12.7 [23] 22
24 462 detail pretekára RAKAY Viliam SVK 2014 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 14. /  Žiaci nádeje B 0:08:31.2 0:02:03.5 01:25.8 [18] 18 01:13.4 [26] 23 03:46.8 [19] 19 00:44.4 [31] 22 01:20.8 [30] 24
25 227 detail pretekára BUVALOVÁ Elizabeth SVK 2015 TATMT - T.A.T. Martin 11. /  Žiačky nádeje B 0:08:33.3 0:02:05.6 01:29.6 [22] 22 01:05.8 [21] 20 04:10.7 [28] 25 00:35.1 [19] 25 01:12.1 [21] 25
26 468 detail pretekára ŠKUBLA Tobias SVK 2014 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 15. /  Žiaci nádeje B 0:08:36.9 0:02:09.2 01:45.6 [30] 30 01:17.5 [29] 32 03:45.7 [18] 26 00:34.9 [18] 26 01:13.2 [24] 26
27 470 detail pretekára POLÁKOVÁ Kristína SVK 2014 KPŠ Nereus 12. /  Žiačky nádeje B 0:08:40.1 0:02:12.4 01:12.5 [9] 9 01:23.7 [31] 21 03:52.3 [22] 22 00:45.6 [32] 23 01:26.0 [32] 27
28 471 detail pretekára ANTAL Teo SVK 2015 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 16. /  Žiaci nádeje B 0:08:50.7 0:02:23.0 01:38.8 [26] 26 01:22.3 [30] 30 03:58.0 [25] 28 00:33.0 [14] 28 01:18.6 [29] 28
29 477 detail pretekára LICHNEROVÁ Eliška SVK 2015 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 13. /  Žiačky nádeje B 0:08:58.6 0:02:30.9 01:47.4 [32] 32 01:14.6 [27] 31 04:11.9 [30] 32 00:38.8 [27] 32 01:05.9 [10] 29
30 453 detail pretekára KEVÉLYOVÁ Timea SVK 2014 REABA - Realiz sport team 14. /  Žiačky nádeje B 0:08:59.1 0:02:31.4 01:46.1 [31] 31 00:57.0 [13] 25 04:28.9 [32] 30 00:35.6 [20] 29 01:11.5 [17] 30
31 479 detail pretekára TONKOVIČOVÁ Júlia SVK 2015 REABA - Realiz sport team 15. /  Žiačky nádeje B 0:09:05.4 0:02:37.7 01:44.4 [29] 29 01:12.4 [25] 29 04:11.7 [29] 29 00:40.5 [28] 30 01:16.4 [27] 31
32 474 detail pretekára HLUBOVIČ Adam SVK 2015 TATMT - T.A.T. Martin 17. /  Žiaci nádeje B 0:09:13.0 0:02:45.3 01:31.9 [23] 23 01:16.4 [28] 27 04:24.5 [31] 31 00:38.5 [26] 31 01:21.7 [31] 32
--- 465 detail pretekára SINGHOFFER Leny SVK 2014 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok . /  Žiačky nádeje B DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---