ŽILINSKÝ TRIATLONOVÝ FESTIVAL - ŽILINSKÝ TRIATLONOVÝ FESTIVAL - sobota

Triatlon
DÁTUM :19.8.2023 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 376 detail pretekára BURT Tobias SVK 2010 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 1. /  Žiaci mladší 0:18:49.6 0:00:00.0 03:07.1 [1] 1 00:36.7 [1] 1 11:00.9 [4] 2 00:24.2 [1] 1 03:40.7 [1] 1
2 379 detail pretekára CIBULA Roman SVK 2010 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 2. /  Žiaci mladší 0:19:01.1 0:00:11.5 03:09.4 [2] 2 00:41.0 [5] 2 10:53.8 [1] 1 00:26.5 [6] 2 03:50.4 [3] 2
3 404 detail pretekára REŠETÁROVÁ Eliška SVK 2011 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 1. /  Žiačky mladšie 0:19:12.0 0:00:22.4 03:11.1 [3] 3 00:40.6 [3] 3 10:54.3 [3] 3 00:26.4 [5] 3 03:59.6 [7] 3
4 399 detail pretekára KORIM Samuel SVK 2011 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 3. /  Žiaci mladší 0:19:23.3 0:00:33.7 03:26.9 [8] 8 00:42.7 [9] 8 11:02.7 [5] 4 00:26.3 [4] 4 03:44.7 [2] 4
5 393 detail pretekára GRMANOVÁ Nelly SVK 2011 CHGAZ - Chlpaté gazely 2. /  Žiačky mladšie 0:19:36.0 0:00:46.4 03:24.4 [6] 6 00:39.8 [2] 4 11:09.3 [11] 5 00:26.0 [2] 5 03:56.5 [4] 5
6 378 detail pretekára CESNEK Šimon SVK 2010 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 4. /  Žiaci mladší 0:19:51.0 0:01:01.4 03:21.1 [4] 4 00:46.9 [17] 7 11:07.8 [8] 8 00:38.3 [25] 8 03:56.9 [5] 6
7 408 detail pretekára ŠTUDENC Filip SVK 2011 TMOOD - Triathlon mood 5. /  Žiaci mladší 0:19:58.7 0:01:09.1 03:50.3 [22] 22 00:45.0 [14] 21 10:53.9 [2] 9 00:30.7 [13] 9 03:58.8 [6] 7
8 406 detail pretekára SCHEDLINGOVÁ Emília SVK 2011 CHGAZ - Chlpaté gazely 3. /  Žiačky mladšie 0:20:01.3 0:01:11.7 03:25.3 [7] 7 00:42.0 [8] 6 11:08.1 [9] 7 00:27.8 [7] 6 04:18.1 [15] 8
9 396 detail pretekára HREHOVČÍK Bruno SVK 2011 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 6. /  Žiaci mladší 0:20:02.7 0:01:13.1 03:21.6 [5] 5 00:44.5 [13] 5 11:08.8 [10] 6 00:35.1 [21] 7 04:12.7 [11] 9
10 375 detail pretekára BÚCI Marek SVK 2010 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 7. /  Žiaci mladší 0:20:11.5 0:01:21.9 03:52.1 [23] 23 00:41.6 [7] 19 11:04.1 [6] 12 00:27.9 [8] 12 04:05.8 [9] 10
11 405 detail pretekára ROMANOVÁ Nina SVK 2011 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 4. /  Žiačky mladšie 0:20:17.9 0:01:28.3 03:38.3 [15] 15 00:41.1 [6] 12 11:17.3 [15] 11 00:28.5 [9] 11 04:12.7 [11] 11
12 403 detail pretekára NEŠTEPNÝ Tomáš SVK 2011 REABA - Realiz sport team 8. /  Žiaci mladší 0:20:19.1 0:01:29.5 03:27.5 [9] 9 00:45.2 [15] 10 11:22.2 [17] 10 00:30.1 [11] 10 04:14.1 [13] 12
13 377 detail pretekára BÚZEKOVÁ Laura SVK 2010 REABA - Realiz sport team 5. /  Žiačky mladšie 0:20:22.8 0:01:33.2 03:30.5 [11] 11 00:43.0 [11] 11 11:25.2 [18] 15 00:28.5 [9] 13 04:15.6 [14] 13
14 388 detail pretekára MIHAĽOV Boris SVK 2010 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 9. /  Žiaci mladší 0:20:29.5 0:01:39.9 03:47.4 [21] 21 00:43.3 [12] 18 11:07.7 [7] 14 00:30.1 [11] 14 04:21.0 [16] 14
15 392 detail pretekára GEISBACHER Matej SVK 2011 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 10. /  Žiaci mladší 0:20:32.7 0:01:43.1 03:45.7 [20] 20 00:57.8 [30] 23 11:12.2 [13] 17 00:33.8 [18] 18 04:03.2 [8] 15
16 384 detail pretekára KLISKÝ Ján SVK 2010 REABA - Realiz sport team 11. /  Žiaci mladší 0:20:35.1 0:01:45.5 03:55.7 [25] 25 00:49.9 [21] 24 11:11.0 [12] 18 00:31.5 [15] 17 04:07.0 [10] 16
17 409 detail pretekára TADLÁNKOVÁ Lucia SVK 2011 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 6. /  Žiačky mladšie 0:20:38.9 0:01:49.3 03:34.9 [14] 14 00:49.2 [20] 14 11:15.4 [14] 16 00:31.4 [14] 15 04:28.0 [18] 17
18 390 detail pretekára VAJDOVÁ Ivana SVK 2010 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  Žiačky mladšie 0:20:51.2 0:02:01.6 03:30.7 [12] 12 00:40.9 [4] 9 11:26.6 [20] 13 00:35.4 [22] 16 04:37.6 [22] 18
19 382 detail pretekára JASNICKÝ Jakub SVK 2010 TMOOD - Triathlon mood 12. /  Žiaci mladší 0:21:09.9 0:02:20.3 03:28.9 [10] 10 00:56.2 [27] 15 11:50.2 [23] 22 00:32.0 [16] 22 04:22.6 [17] 19
20 391 detail pretekára BÚZEKOVÁ Lucia SVK 2011 REABA - Realiz sport team 8. /  Žiačky mladšie 0:21:12.2 0:02:22.6 03:41.0 [17] 17 00:42.7 [9] 13 11:36.4 [21] 19 00:35.0 [20] 19 04:37.1 [21] 20
21 394 detail pretekára HETTYCHOVÁ Olívia SVK 2011 REABA - Realiz sport team 9. /  Žiačky mladšie 0:21:17.1 0:02:27.5 03:41.7 [18] 18 00:52.4 [24] 20 11:26.1 [19] 20 00:44.3 [28] 21 04:32.6 [19] 21
22 401 detail pretekára MAREČKOVÁ Zuzana SVK 2011 ŽABČA - Triatlonový klub Žabka Čadca 10. /  Žiačky mladšie 0:21:42.2 0:02:52.6 03:43.3 [19] 19 01:06.4 [31] 25 11:40.6 [22] 23 00:33.3 [17] 23 04:38.6 [23] 22
23 407 detail pretekára ŠČEVLÍKOVÁ Lara Tereza SVK 2011 TTKNZ - TK Nové Zámky 11. /  Žiačky mladšie 0:22:05.9 0:03:16.3 03:40.8 [16] 16 00:47.0 [18] 16 12:16.6 [26] 24 00:44.7 [30] 25 04:36.8 [20] 23
24 389 detail pretekára REBIDÁŠOVÁ Eliška SVK 2010 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 12. /  Žiačky mladšie 0:22:15.3 0:03:25.7 03:53.7 [24] 24 00:48.9 [19] 22 11:21.9 [16] 21 00:38.9 [26] 20 05:31.9 [29] 24
25 383 detail pretekára JURCOVA Sarlota SVK 2010 TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team 13. /  Žiačky mladšie 0:22:21.2 0:03:31.6 03:58.0 [26] 26 00:56.0 [26] 26 12:07.6 [24] 25 00:26.2 [3] 24 04:53.4 [27] 25
26 386 detail pretekára KOPECKÁ Emília SVK 2010 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 14. /  Žiačky mladšie 0:22:34.0 0:03:44.4 04:04.9 [29] 29 00:49.9 [21] 27 12:14.1 [25] 26 00:35.8 [23] 26 04:49.3 [25] 26
27 387 detail pretekára MAJOR Oliver SVK 2010 REABA - Realiz sport team 13. /  Žiaci mladší 0:22:52.3 0:04:02.7 04:02.7 [27] 27 00:54.5 [25] 29 12:22.7 [27] 27 00:34.9 [19] 27 04:57.5 [28] 27
28 381 detail pretekára FEDOROVÁ Ela SVK 2010 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 15. /  Žiačky mladšie 0:23:33.7 0:04:44.1 04:15.0 [30] 30 00:46.3 [16] 30 13:11.7 [28] 28 00:39.5 [27] 28 04:41.2 [24] 28
29 400 detail pretekára KYSELICOVÁ Alica SVK 2011 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 16. /  Žiačky mladšie 0:25:25.3 0:06:35.7 03:31.5 [13] 13 00:57.1 [28] 17 14:44.7 [31] 29 01:21.1 [32] 31 04:50.9 [26] 29
30 395 detail pretekára HOŠTÁKOVÁ Olívia SVK 2011 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 17. /  Žiačky mladšie 0:25:56.8 0:07:07.2 04:49.1 [32] 32 00:57.6 [29] 32 13:33.4 [29] 30 00:44.4 [29] 29 05:52.3 [30] 30
31 380 detail pretekára DANIELOVÁ Petra SVK 2010 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 18. /  Žiačky mladšie 0:26:31.7 0:07:42.1 04:25.4 [31] 31 01:17.6 [32] 31 13:52.2 [30] 31 00:49.4 [31] 30 06:07.1 [32] 31
32 402 detail pretekára MIKULOVÁ Chloe Alexandria SVK 2011 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 19. /  Žiačky mladšie 0:26:46.9 0:07:57.3 04:04.7 [28] 28 00:51.8 [23] 28 15:17.0 [32] 32 00:35.9 [24] 32 05:57.5 [31] 32
--- 385 detail pretekára KNIŽKOVÁ Dominika SVK 2010 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica . /  Žiačky mladšie DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 397 detail pretekára JANEČKOVÁ Patrícia SVK 2011 REABA - Realiz sport team . /  Žiačky mladšie DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 410 detail pretekára VIRÁGOVÁ Natália SVK 2011 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok . /  Žiačky mladšie DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---