Nitriansky detský akvatlon

Triatlon
DÁTUM :18.6.2023 MIESTO :Nitra

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # Depo # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # Depo # Beh #
1 36 detail pretekára POPOVIČOVÁ Loriana SVK 2005 CRSKE - Creo Sport Košice 1. /  Juniorky 0:32:32.5 0:00:00.0 13:16.4 [1] 1 00:24.0 [5] 2 18:52.1 [1] 1
2 28 detail pretekára MIKLÓŠOVÁ Karolína SVK 2007 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 1. /  Dorastenky 0:34:14.7 0:01:42.2 13:17.0 [2] 2 00:23.0 [2] 1 20:34.7 [3] 2
3 16 detail pretekára HULÍNOVÁ Zuzana SVK 2006 XBSBA - XBS swimming 2. /  Dorastenky 0:35:56.4 0:03:23.9 14:13.8 [5] 5 00:25.2 [6] 5 21:17.4 [5] 3
4 10 detail pretekára GRMANOVÁ Laura SVK 2006 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 3. /  Dorastenky 0:36:22.6 0:03:50.1 15:08.9 [6] 6 00:25.7 [7] 6 20:48.0 [4] 4
5 19 detail pretekára KALLOVÁ Sofia SVK 2007 WFŠAM - WellFunVia triathlon&ski 4. /  Dorastenky 0:37:29.1 0:04:56.6 13:23.7 [3] 3 00:28.9 [12] 3 23:36.5 [12] 5
6 29 detail pretekára MORAVSKÁ Debora SVK 2007 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 5. /  Dorastenky 0:37:49.1 0:05:16.6 15:11.9 [7] 7 00:23.6 [4] 7 22:13.6 [8] 6
7 20 detail pretekára KÁTLOVSKÁ Silvia SVK 2006 TMOOD - Triathlon mood 6. /  Dorastenky 0:38:11.3 0:05:38.8 15:51.5 [12] 12 00:34.2 [13] 12 21:45.6 [7] 7
8 15 detail pretekára HÁJNIKOVÁ Anna SVK 2004 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 2. /  Juniorky 0:38:39.1 0:06:06.6 14:11.4 [4] 4 00:17.7 [1] 4 24:10.0 [14] 8
9 7 detail pretekára FÁBRYOVÁ Veronika SVK 2006 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 7. /  Dorastenky 0:38:45.2 0:06:12.7 15:49.5 [11] 11 00:27.3 [9] 11 22:28.4 [9] 9
10 140 detail pretekára AMBRUSOVÁ Diana SVK 1981 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 1. /  Veteránky 1 0:39:03.1 0:06:30.6 19:31.2 [16] 16 00:23.1 [3] 16 19:08.8 [2] 10
11 21 detail pretekára KIESEL Andrea SVK 1988 TRINR - Športový klub TRIclub Nitra 1. /  Ženy 0:39:12.7 0:06:40.2 16:57.5 [14] 14 00:39.8 [17] 14 21:35.4 [6] 11
12 251 detail pretekára PAPÁNKOÁ Michaela SVK 2005 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 3. /  Juniorky 0:39:27.2 0:06:54.7 15:42.9 [10] 10 00:27.8 [10] 10 23:16.5 [10] 12
13 32 detail pretekára PAVLAČKOVÁ Alexandra SVK 2007 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 8. /  Dorastenky 0:39:56.7 0:07:24.2 16:02.8 [13] 13 00:25.8 [8] 13 23:28.1 [11] 13
14 2 detail pretekára BRUNOVSKÁ Katarína SVK 1995 STABA - Slovenská Triatlonová Akadémia 2. /  Ženy 0:41:15.5 0:08:43.0 15:13.3 [8] 8 00:35.6 [16] 8 25:26.6 [15] 14
15 37 detail pretekára STEFKOVA Ivica SVK 1979 NVRBA - NVR swimming 2. /  Veteránky 1 0:42:06.7 0:09:34.2 15:31.9 [9] 9 00:34.9 [15] 9 25:59.9 [18] 15
16 14 detail pretekára HÁJNIKOVÁ Lucia SVK 1977 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 3. /  Veteránky 1 0:44:45.4 0:12:12.9 20:24.8 [17] 17 00:28.2 [11] 17 23:52.4 [13] 16
17 208 detail pretekára ŽIAČIKOVÁ Daniela SVK 1981 --- 4. /  Veteránky 1 0:45:15.3 0:12:42.8 18:50.5 [15] 15 00:46.0 [18] 15 25:38.8 [16] 17
18 248 detail pretekára JÁNOŠOVÁ Miroslava SVK 1973 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 1. /  Veteránky 2 0:46:51.1 0:14:18.6 20:28.5 [18] 18 00:34.5 [14] 18 25:48.1 [17] 18
19 209 detail pretekára PAVELKOVÁ Dominika SVK 2006 --- 9. /  Dorastenky 0:47:52.1 0:15:19.6 21:00.8 [19] 19 00:51.2 [19] 19 26:00.1 [19] 19
20 35 detail pretekára POLÓNYOVÁ Alžbeta SVK 1975 --- 5. /  Veteránky 1 0:48:38.0 0:16:05.5 21:17.5 [20] 20 01:04.3 [20] 20 26:16.2 [20] 20