Nitriansky detský akvatlon

Triatlon
DÁTUM :18.6.2023 MIESTO :Nitra

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata plávanie # depo # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata plávanie # depo # Beh #
1 65 detail pretekára POPOVIČOVÁ Viviana SVK 2008 CRSKE - Creo Sport Košice 1. /  Žiačky staršie 0:13:34.7 0:00:00.0 06:07.3 [6] 6 00:20.9 [7] 6 07:06.5 [1] 1
2 48 detail pretekára FOTUL Richard SVK 2008 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 1. /  Žiaci starší 0:13:36.2 0:00:01.5 05:41.2 [1] 1 00:19.8 [5] 1 07:35.2 [9] 2
3 58 detail pretekára MIHAĽOV Maxim SVK 2008 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 2. /  Žiaci starší 0:13:40.1 0:00:05.4 05:44.0 [2] 2 00:19.7 [4] 2 07:36.4 [10] 3
4 68 detail pretekára TAHA Marwan SVK 2009 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 3. /  Žiaci starší 0:13:45.5 0:00:10.8 06:02.4 [5] 5 00:23.2 [9] 4 07:19.9 [2] 4
5 61 detail pretekára ONDRÍK Daniel SVK 2008 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 4. /  Žiaci starší 0:13:56.5 0:00:21.8 06:01.6 [4] 4 00:26.3 [20] 5 07:28.6 [5] 5
6 69 detail pretekára URBANOVÁ Linda SVK 2008 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 2. /  Žiačky staršie 0:13:57.0 0:00:22.3 06:00.4 [3] 3 00:24.4 [13] 3 07:32.2 [7] 6
7 53 detail pretekára KOSTOLANI Alexander SVK 2009 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 5. /  Žiaci starší 0:14:29.4 0:00:54.7 06:47.0 [16] 16 00:20.8 [6] 14 07:21.6 [3] 7
8 46 detail pretekára BURT Tobias SVK 2010 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 6. /  Žiaci starší 0:14:38.9 0:01:04.2 06:46.6 [15] 15 00:18.4 [1] 13 07:33.9 [8] 8
9 62 detail pretekára ONDRÍKOVÁ Daniela SVK 2009 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 3. /  Žiačky staršie 0:14:44.4 0:01:09.7 06:47.6 [18] 18 00:25.6 [17] 17 07:31.2 [6] 9
10 44 detail pretekára AMBRUS Oliver SVK 2009 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  Žiaci starší 0:14:46.6 0:01:11.9 06:46.0 [14] 14 00:23.9 [11] 15 07:36.7 [11] 10
11 70 detail pretekára VEDEJOVA Zuzana SVK 2008 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 4. /  Žiačky staršie 0:14:47.3 0:01:12.6 06:23.0 [10] 10 00:25.7 [18] 10 07:58.6 [12] 11
12 47 detail pretekára ČASTKA Anton SVK 2009 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 8. /  Žiaci starší 0:14:49.1 0:01:14.4 06:48.2 [19] 19 00:36.5 [26] 22 07:24.4 [4] 12
13 57 detail pretekára MARTOŇÁK Michal SVK 2008 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 9. /  Žiaci starší 0:14:49.7 0:01:15.0 06:09.6 [7] 7 00:18.9 [2] 7 08:21.2 [14] 13
14 64 detail pretekára PEŠKO Adam SVK 2009 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 10. /  Žiaci starší 0:15:13.2 0:01:38.5 06:40.4 [12] 12 00:19.2 [3] 12 08:13.6 [13] 14
15 207 detail pretekára ONOFER Dávid SVK 2008 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 11. /  Žiaci starší 0:15:25.0 0:01:50.3 06:26.7 [11] 11 00:28.4 [23] 11 08:29.9 [15] 15
16 244 detail pretekára PAVLÍK Tomáš SVK 2008 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 12. /  Žiaci starší 0:15:40.1 0:02:05.4 06:22.0 [9] 9 00:23.0 [8] 9 08:55.1 [19] 16
17 55 detail pretekára LENGHART Markus SVK 2009 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 13. /  Žiaci starší 0:15:47.2 0:02:12.5 06:49.6 [20] 20 00:24.5 [14] 18 08:33.1 [16] 17
18 238 detail pretekára SLIVKA Maximilian SVK 2009 IGSNV - ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 14. /  Žiaci starší 0:15:51.8 0:02:17.1 06:45.5 [13] 13 00:25.5 [16] 16 08:40.8 [18] 18
19 237 detail pretekára POTUČNÍK Luca SVK 2009 IGSNV - ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 15. /  Žiaci starší 0:15:51.9 0:02:17.2 06:16.5 [8] 8 00:24.2 [12] 8 09:11.2 [21] 19
20 222 detail pretekára KOLENIKOVA Ema SVK 2008 TMOOD - Triathlon mood 5. /  Žiačky staršie 0:15:57.7 0:02:23.0 06:57.0 [22] 22 00:23.3 [10] 19 08:37.4 [17] 20
21 224 detail pretekára VENCÚRIK Samuel SVK 2009 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 16. /  Žiaci starší 0:17:01.6 0:03:26.9 07:29.8 [26] 26 00:36.5 [26] 27 08:55.3 [20] 21
22 54 detail pretekára LEGEMZOVÁ Sofia SVK 2008 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 6. /  Žiačky staršie 0:17:17.6 0:03:42.9 06:50.7 [21] 21 00:30.0 [24] 20 09:56.9 [24] 22
23 45 detail pretekára BALOGH Jan SVK 2009 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 17. /  Žiaci starší 0:17:23.8 0:03:49.1 07:00.0 [24] 24 00:31.7 [25] 24 09:52.1 [23] 23
24 49 detail pretekára HALUŠKOVÁ Lucia SVK 2009 --- 7. /  Žiačky staršie 0:17:29.0 0:03:54.3 06:47.1 [17] 17 00:39.2 [28] 23 10:02.7 [27] 24
25 59 detail pretekára MOZOLOVA Simona SVK 2009 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 8. /  Žiačky staršie 0:17:35.6 0:04:00.9 07:11.1 [25] 25 00:27.0 [22] 25 09:57.5 [25] 25
26 51 detail pretekára KHORIAKOV Yaromyr UKR 2009 TRINR - Športový klub TRIclub Nitra 18. /  Žiaci starší 0:17:46.2 0:04:11.5 07:31.0 [27] 27 00:26.1 [19] 26 09:49.1 [22] 26
27 66 detail pretekára STEINEMANNOVÁ Lucia Sofia SVK 2009 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 9. /  Žiačky staršie 0:18:16.5 0:04:41.8 06:57.9 [23] 23 00:26.4 [21] 21 10:52.2 [29] 27
28 63 detail pretekára PÉCSIOVÁ Eliška SVK 2008 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 10. /  Žiačky staršie 0:19:27.1 0:05:52.4 08:19.1 [28] 28 00:25.4 [15] 28 10:42.6 [28] 28
29 12 detail pretekára PALKOVIČ Samuel SVK 2008 --- 19. /  Žiaci starší 0:21:13.9 0:07:39.2 10:27.5 [29] 29 00:43.8 [29] 29 10:02.6 [26] 29