Duatlon Pezinok

Triatlon
DÁTUM :7.5.2023 MIESTO :Pezinok

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
1 224 detail pretekára HALVONÍK Patrik SVK 2014 ŽABČA - Triatlonový klub Žabka Čadca 1. /  Žiaci nádeje B 0:07:01.3 0:00:00.0 01:50.4 [2] 2 00:26.8 [1] 1 03:26.6 [2] 1 00:20.1 [2] 1 00:57.2 [6] 1
2 222 detail pretekára GOSSANYI Timur SVK 2014 REABA - Realiz sport team 2. /  Žiaci nádeje B 0:07:07.1 0:00:05.8 01:52.4 [4] 4 00:33.4 [12] 5 03:26.0 [1] 2 00:22.5 [8] 3 00:52.7 [1] 2
3 226 detail pretekára HREHOVČÍK Leonard SVK 2014 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  Žiaci nádeje B 0:07:09.0 0:00:07.7 01:50.2 [1] 1 00:33.7 [13] 3 03:29.4 [3] 3 00:20.3 [3] 2 00:55.3 [2] 3
4 244 detail pretekára REŠETÁROVÁ Tereza SVK 2014 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 1. /  Žiačky nádeje B 0:07:22.0 0:00:20.6 01:55.3 [8] 8 00:27.0 [2] 2 03:38.3 [5] 4 00:21.6 [5] 4 00:59.6 [11] 4
5 240 detail pretekára ONDRÍK D'angel SVK 2014 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 4. /  Žiaci nádeje B 0:07:29.0 0:00:27.7 01:56.3 [9] 9 00:34.1 [17] 11 03:38.0 [4] 5 00:22.0 [7] 5 00:58.5 [10] 5
6 219 detail pretekára BULÍK Alexander SVK 2015 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 5. /  Žiaci nádeje B 0:07:29.1 0:00:27.8 01:59.2 [13] 13 00:30.6 [5] 10 03:40.2 [6] 6 00:21.9 [6] 6 00:57.1 [5] 6
7 249 detail pretekára ŠIŠKOVÁ Eliška SVK 2014 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 2. /  Žiačky nádeje B 0:07:42.2 0:00:40.9 01:53.7 [6] 6 00:31.3 [7] 4 03:57.4 [15] 9 00:22.6 [9] 9 00:57.0 [4] 7
8 235 detail pretekára MASNICOVÁ Sofia SVK 2014 ŽABČA - Triatlonový klub Žabka Čadca 3. /  Žiačky nádeje B 0:07:42.8 0:00:41.5 01:57.0 [10] 10 00:31.3 [6] 8 03:45.3 [7] 7 00:26.9 [27] 7 01:02.2 [15] 8
9 221 detail pretekára DVORSKÝ RUBINI Arthur BRA 2014 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Žiaci nádeje B 0:07:47.3 0:00:45.9 01:50.9 [3] 3 00:35.1 [20] 6 03:58.7 [17] 11 00:25.9 [25] 13 00:56.4 [3] 9
10 228 detail pretekára JANČOVIČ David SVK 2014 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 7. /  Žiaci nádeje B 0:07:47.6 0:00:46.3 01:53.5 [5] 5 00:33.2 [11] 7 03:54.9 [12] 8 00:23.3 [12] 8 01:02.5 [16] 10
11 241 detail pretekára PILCOVÁ Vanda SVK 2014 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 4. /  Žiačky nádeje B 0:07:48.2 0:00:46.8 02:01.8 [17] 17 00:29.8 [3] 13 03:53.6 [10] 12 00:20.0 [1] 10 01:02.9 [18] 11
12 252 detail pretekára TADLÁNKOVÁ Michaela SVK 2014 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 5. /  Žiačky nádeje B 0:07:49.2 0:00:47.9 02:05.3 [21] 21 00:34.0 [16] 19 03:47.0 [8] 14 00:25.4 [20] 14 00:57.3 [7] 12
13 216 detail pretekára AMBRUS Richard SVK 2015 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 8. /  Žiaci nádeje B 0:07:54.6 0:00:53.2 02:01.3 [15] 15 00:30.4 [4] 14 03:52.7 [9] 10 00:25.5 [23] 12 01:04.4 [20] 13
14 227 detail pretekára HREHOVČÍKOVÁ Eliska SVK 2014 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Žiačky nádeje B 0:07:56.2 0:00:54.9 01:57.5 [11] 11 00:32.2 [9] 9 03:56.0 [13] 13 00:23.6 [13] 11 01:06.8 [25] 14
15 236 detail pretekára MAŤAŠOVSKÝ Martin SVK 2014 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 9. /  Žiaci nádeje B 0:08:03.8 0:01:02.5 01:59.2 [14] 14 00:32.1 [8] 12 03:57.7 [16] 15 00:25.7 [24] 15 01:08.9 [29] 15
16 229 detail pretekára JASNICKÝ Matúš SVK 2015 TMOOD - Triathlon mood 10. /  Žiaci nádeje B 0:08:06.4 0:01:05.1 02:01.5 [16] 16 00:39.4 [25] 22 04:02.3 [18] 17 00:25.4 [21] 17 00:57.6 [8] 16
17 243 detail pretekára POTÚČEK Adam SVK 2014 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 11. /  Žiaci nádeje B 0:08:09.6 0:01:08.3 02:03.8 [19] 19 00:36.3 [21] 21 04:04.5 [20] 19 00:24.1 [15] 18 01:00.6 [13] 17
18 232 detail pretekára KOSTYLEVA Anastasiia SVK 2015 REABA - Realiz sport team 7. /  Žiačky nádeje B 0:08:09.7 0:01:08.3 01:58.9 [12] 12 00:34.6 [19] 16 04:07.7 [22] 16 00:25.5 [22] 16 01:02.9 [19] 18
19 284 detail pretekára BIELY Adam SVK 2014 --- 12. /  Žiaci nádeje B 0:08:19.3 0:01:17.9 02:04.1 [20] 20 00:42.6 [32] 25 03:57.1 [14] 18 00:27.1 [28] 19 01:08.2 [28] 19
20 233 detail pretekára KURUCZ Matias SVK 2014 TMOOD - Triathlon mood 13. /  Žiaci nádeje B 0:08:23.8 0:01:22.5 02:02.7 [18] 18 00:34.1 [18] 17 04:18.4 [27] 22 00:23.0 [10] 21 01:05.4 [23] 20
21 220 detail pretekára BÚZEKOVÁ Linda SVK 2015 REABA - Realiz sport team 8. /  Žiačky nádeje B 0:08:24.8 0:01:23.4 02:10.6 [25] 25 00:33.9 [15] 23 04:08.8 [23] 21 00:23.3 [11] 20 01:08.0 [27] 21
22 242 detail pretekára POTANČOKOVÁ Eva SVK 2014 TMOOD - Triathlon mood 9. /  Žiačky nádeje B 0:08:26.4 0:01:25.1 02:13.9 [28] 28 00:41.5 [29] 28 04:03.0 [19] 24 00:25.2 [19] 23 01:02.6 [17] 22
23 250 detail pretekára ŠKUBLA Tobias SVK 2014 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 14. /  Žiaci nádeje B 0:08:27.9 0:01:26.6 02:15.2 [31] 31 00:40.3 [28] 29 03:53.9 [11] 20 00:29.0 [30] 22 01:09.3 [30] 23
24 234 detail pretekára LICHNEROVÁ Eliška SVK 2015 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 10. /  Žiačky nádeje B 0:08:32.1 0:01:30.7 02:08.5 [24] 24 00:37.6 [22] 24 04:10.0 [25] 23 00:29.9 [32] 24 01:05.9 [24] 24
25 231 detail pretekára KŇAVA Simon SVK 2014 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 15. /  Žiaci nádeje B 0:08:32.7 0:01:31.4 02:15.3 [32] 32 00:41.6 [30] 32 04:05.6 [21] 25 00:24.8 [18] 25 01:05.2 [22] 25
26 230 detail pretekára JURÍČEK Sebastian SVK 2014 REABA - Realiz sport team 16. /  Žiaci nádeje B 0:08:36.6 0:01:35.2 01:55.0 [7] 7 00:38.4 [24] 15 04:33.5 [29] 27 00:29.9 [31] 28 00:59.7 [12] 26
27 253 detail pretekára TAHOVÁ Sára SVK 2014 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 11. /  Žiačky nádeje B 0:08:39.9 0:01:38.5 02:14.3 [29] 29 00:43.1 [33] 33 04:10.7 [26] 28 00:24.2 [16] 26 01:07.4 [26] 27
28 247 detail pretekára SINGHOFFER Leny SVK 2014 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 12. /  Žiačky nádeje B 0:08:47.3 0:01:45.9 02:06.1 [22] 22 00:32.4 [10] 18 04:49.5 [31] 30 00:21.0 [4] 29 00:58.1 [9] 28
29 246 detail pretekára RUDZANOVÁ Tereza SVK 2015 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 13. /  Žiačky nádeje B 0:08:47.6 0:01:46.2 02:15.9 [33] 33 00:39.9 [26] 30 04:09.9 [24] 26 00:31.0 [33] 27 01:10.7 [31] 29
30 223 detail pretekára GURSKÁ Ela SVK 2015 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 14. /  Žiačky nádeje B 0:08:53.9 0:01:52.6 02:12.6 [26] 26 00:38.3 [23] 26 04:29.8 [28] 29 00:28.5 [29] 30 01:04.5 [21] 30
31 251 detail pretekára ŠUPÁKOVÁ Viktória SVK 2014 TMOOD - Triathlon mood 15. /  Žiačky nádeje B 0:09:31.0 0:02:29.6 02:06.1 [22] 22 00:33.8 [14] 20 05:25.0 [33] 33 00:24.0 [14] 33 01:02.0 [14] 31
32 225 detail pretekára HANULIAKOVÁ Alžbeta SVK 2014 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 16. /  Žiačky nádeje B 0:09:35.7 0:02:34.4 02:13.3 [27] 27 00:40.1 [27] 27 05:06.6 [32] 32 00:24.4 [17] 31 01:11.1 [32] 32
33 218 detail pretekára BAŤKO Boris SVK 2015 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 17. /  Žiaci nádeje B 0:09:47.7 0:02:46.4 02:19.0 [34] 34 00:47.8 [34] 34 04:48.2 [30] 31 00:32.6 [34] 32 01:20.0 [34] 33
34 238 detail pretekára MLYNÁROVÁ Hana SVK 2015 TMOOD - Triathlon mood 17. /  Žiačky nádeje B 0:10:20.5 0:03:19.2 02:14.4 [30] 30 00:42.1 [31] 31 05:40.8 [34] 34 00:26.8 [26] 34 01:16.3 [33] 34