Duatlon Pezinok

Triatlon
DÁTUM :7.5.2023 MIESTO :Pezinok

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
1 123 detail pretekára IVANČÍK Dominik SVK 2008 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 1. /  Žiaci starší 0:35:33.1 0:00:00.0 10:06.5 [1] 1 00:25.5 [5] 1 17:00.2 [1] 1 00:28.4 [27] 1 07:32.3 [3] 1
2 143 detail pretekára ŠUŠKA Jakub SVK 2008 ŽABČA - Triatlonový klub Žabka Čadca 2. /  Žiaci starší 0:36:42.4 0:01:09.2 10:49.4 [3] 3 00:27.8 [15] 3 17:33.7 [3] 3 00:30.3 [30] 3 07:21.0 [2] 2
3 148 detail pretekára YAKUBETS Hlib UKR 2008 REABA - Realiz sport team 3. /  Žiaci starší 0:36:52.0 0:01:18.9 10:43.0 [2] 2 00:28.8 [21] 2 17:55.2 [6] 6 00:24.2 [18] 6 07:20.6 [1] 3
4 149 detail pretekára ZAČKA Timo SVK 2008 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 4. /  Žiaci starší 0:37:04.8 0:01:31.7 10:57.6 [4] 4 00:26.9 [11] 5 17:37.5 [4] 5 00:22.3 [12] 4 07:40.4 [4] 4
5 126 detail pretekára KNÍŽ Filip SVK 2008 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 5. /  Žiaci starší 0:37:14.8 0:01:41.6 10:58.1 [6] 6 00:27.1 [12] 6 17:21.0 [2] 2 00:25.2 [22] 2 08:03.2 [7] 5
6 128 detail pretekára KOSTOLANI Alexander SVK 2009 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 6. /  Žiaci starší 0:37:28.3 0:01:55.2 10:58.1 [5] 5 00:25.0 [2] 4 17:38.3 [5] 4 00:24.3 [19] 5 08:02.5 [6] 6
7 144 detail pretekára TAHA Marwan SVK 2009 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 7. /  Žiaci starší 0:38:13.7 0:02:40.5 11:20.5 [9] 9 00:28.7 [19] 8 17:56.3 [7] 7 00:26.7 [25] 7 08:01.3 [5] 7
8 133 detail pretekára MIHAĽOV Maxim SVK 2008 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 8. /  Žiaci starší 0:39:26.0 0:03:52.8 11:48.9 [11] 11 00:23.2 [1] 11 18:12.3 [8] 8 00:21.8 [10] 8 08:39.6 [11] 8
9 145 detail pretekára URBANOVÁ Linda SVK 2008 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 1. /  Žiačky staršie 0:40:16.5 0:04:43.3 11:27.0 [10] 10 00:28.7 [20] 10 19:48.8 [15] 10 00:23.9 [17] 9 08:07.9 [8] 9
10 137 detail pretekára ONDRÍK Daniel SVK 2008 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 9. /  Žiaci starší 0:40:32.4 0:04:59.2 11:19.4 [7] 7 00:31.3 [25] 9 19:53.3 [16] 9 00:25.9 [24] 10 08:22.2 [9] 10
11 130 detail pretekára LENGHART Markus SVK 2009 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 10. /  Žiaci starší 0:41:05.7 0:05:32.6 11:50.3 [12] 12 00:25.5 [4] 12 19:43.1 [14] 11 00:20.0 [1] 11 08:46.6 [13] 11
12 138 detail pretekára ONDRÍKOVÁ Daniela SVK 2009 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 2. /  Žiačky staršie 0:41:16.1 0:05:42.9 11:20.1 [8] 8 00:27.6 [13] 7 20:39.8 [24] 15 00:22.2 [11] 14 08:26.3 [10] 12
13 132 detail pretekára MATAK Eduard SVK 2008 REABA - Realiz sport team 11. /  Žiaci starší 0:41:24.0 0:05:50.8 12:12.4 [14] 14 00:29.2 [22] 13 19:37.3 [13] 12 00:24.5 [20] 12 08:40.4 [12] 13
14 141 detail pretekára RISCHER Kristián SVK 2008 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 12. /  Žiaci starší 0:41:57.3 0:06:24.1 12:31.3 [16] 16 00:31.5 [26] 17 19:20.3 [9] 13 00:21.1 [7] 13 09:12.9 [17] 14
15 119 detail pretekára AMBRUS Oliver SVK 2009 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 13. /  Žiaci starší 0:42:18.7 0:06:45.5 11:58.4 [13] 13 00:54.9 [33] 14 19:31.8 [12] 14 00:29.4 [28] 15 09:24.0 [18] 15
16 122 detail pretekára GASPARIK Tomas SVK 2008 REABA - Realiz sport team 14. /  Žiaci starší 0:42:47.1 0:07:13.9 12:31.1 [15] 15 00:25.7 [6] 15 20:21.0 [18] 17 00:23.5 [14] 17 09:05.6 [16] 16
17 150 detail pretekára ZOLLER Áron SVK 2009 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 15. /  Žiaci starší 0:43:04.0 0:07:30.8 12:34.6 [19] 19 00:34.5 [28] 19 20:21.8 [19] 20 00:29.5 [29] 20 09:03.4 [15] 17
18 124 detail pretekára IVANČÍKOVÁ Nataša SVK 2009 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 3. /  Žiačky staršie 0:43:10.6 0:07:37.5 12:33.5 [17] 17 00:26.6 [8] 16 20:17.7 [17] 16 00:23.5 [16] 16 09:29.2 [21] 18
19 127 detail pretekára KOLENIKOVA Ema SVK 2008 TMOOD - Triathlon mood 4. /  Žiačky staršie 0:43:18.9 0:07:45.7 13:27.2 [22] 22 00:25.8 [7] 22 19:30.4 [11] 19 00:20.3 [5] 19 09:35.0 [24] 19
20 118 detail pretekára ADAMOVÁ Lenka SVK 2009 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 5. /  Žiačky staršie 0:43:23.4 0:07:50.3 13:28.9 [26] 26 00:26.8 [10] 24 19:26.8 [10] 18 00:20.8 [6] 18 09:39.9 [25] 20
21 131 detail pretekára MARKOVÁ Ema SVK 2009 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 6. /  Žiačky staršie 0:43:44.1 0:08:11.0 12:43.3 [20] 20 00:28.6 [18] 20 21:09.3 [26] 23 00:20.0 [3] 22 09:02.6 [14] 21
22 286 detail pretekára ŠUTJAK Filip SVK 2009 REABA - Realiz sport team 16. /  Žiaci starší 0:44:07.4 0:08:34.3 13:26.5 [21] 21 00:25.2 [3] 21 20:26.8 [20] 21 00:20.2 [4] 21 09:28.5 [20] 22
23 134 detail pretekára MOZOLOVA Romana SVK 2008 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 7. /  Žiačky staršie 0:44:46.9 0:09:13.7 13:27.3 [23] 23 00:26.8 [9] 23 20:27.0 [21] 22 00:22.8 [13] 23 10:02.9 [26] 23
24 135 detail pretekára MOZOLOVA Simona SVK 2009 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 8. /  Žiačky staršie 0:45:04.6 0:09:31.5 13:28.3 [25] 25 00:27.6 [14] 25 20:27.6 [22] 24 00:23.5 [15] 24 10:17.4 [28] 24
25 125 detail pretekára JAKUŠÍK Šimon SVK 2009 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 17. /  Žiaci starší 0:45:41.3 0:10:08.1 12:34.1 [18] 18 00:31.3 [24] 18 22:42.9 [31] 26 00:25.6 [23] 26 09:27.1 [19] 25
26 136 detail pretekára NEŠTEPNÁ Tereza SVK 2008 REABA - Realiz sport team 9. /  Žiačky staršie 0:45:46.8 0:10:13.7 13:54.8 [27] 27 00:29.7 [23] 27 21:30.7 [29] 27 00:20.0 [2] 27 09:31.4 [23] 26
27 140 detail pretekára PIRČOVÁ Nina SVK 2008 TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team 10. /  Žiačky staršie 0:45:48.0 0:10:14.8 13:27.9 [24] 24 00:32.8 [27] 26 20:37.8 [23] 25 00:31.5 [32] 25 10:37.8 [29] 27
28 139 detail pretekára PÉCSIOVÁ Eliška SVK 2008 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 11. /  Žiačky staršie 0:45:48.1 0:10:14.9 14:18.2 [29] 29 00:28.1 [16] 29 21:10.3 [27] 29 00:21.7 [8] 28 09:29.7 [22] 28
29 120 detail pretekára CÍCEROVÁ Laura SVK 2009 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 12. /  Žiačky staršie 0:46:37.2 0:11:04.1 14:19.5 [30] 30 00:28.2 [17] 30 21:08.3 [25] 28 00:24.7 [21] 29 10:16.3 [27] 29
30 129 detail pretekára KUPKOVÁ Karolína SVK 2008 MKRAJ - Maratón klub Rajec 13. /  Žiačky staršie 0:50:05.8 0:14:32.6 13:56.1 [28] 28 00:35.6 [29] 28 21:25.8 [28] 30 00:27.6 [26] 30 13:40.5 [31] 30
31 142 detail pretekára ŠIPKOVÁ Dorota SVK 2009 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 14. /  Žiačky staršie 0:50:43.4 0:15:10.2 14:52.4 [32] 32 00:36.8 [30] 32 23:51.1 [33] 32 00:21.7 [9] 32 11:01.2 [30] 31
32 147 detail pretekára VENCÚRIK Samuel SVK 2009 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 18. /  Žiaci starší 0:51:54.4 0:16:21.3 14:36.4 [31] 31 00:46.5 [31] 31 21:44.4 [30] 31 00:31.0 [31] 31 14:16.0 [33] 32
33 121 detail pretekára FEJDIOVÁ Margaréta SVK 2008 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 15. /  Žiačky staršie 0:56:35.1 0:21:01.9 18:10.0 [33] 33 00:53.4 [32] 33 23:06.1 [32] 33 00:33.7 [33] 33 13:51.7 [32] 33