ČSOB zimná séria 2022/2023 - 1. séria „Mikulášska edícia“

Běh
DÁTUM :10.12.2022 MIESTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 27 detail pretekára AMBRUS Oliver 2009 3nity triathlon club 1. /  Chlapci 11-14 rokov 0:02:36.5 0:00:00.0
2 3008 detail pretekára KACHANOV Maksym 2009 Lohyňa wrestling academy 2. /  Chlapci 11-14 rokov 0:02:45.8 0:00:09.2
3 3058 detail pretekára ZAČKOVÁ Zojka 2011 --- 1. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:02:52.0 0:00:15.5
4 3036 detail pretekára KUŠÍK Lukáš 2009 --- 3. /  Chlapci 11-14 rokov 0:02:55.3 0:00:18.7
5 3045 detail pretekára NEŠTEPNÝ Tomáš 2011 Realiz team Bratislava 4. /  Chlapci 11-14 rokov 0:02:58.0 0:00:21.5
6 5 detail pretekára JANEGOVÁ Tatiana 2011 PUMA Senec 2. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:02:58.8 0:00:22.2
7 3049 detail pretekára KOSÁČ Šimon 2009 Prestigio Realiz Team 5. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:01.8 0:00:25.2
8 3018 detail pretekára ŽIAČIK Lucas 2012 --- 6. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:02.8 0:00:26.2
9 34 detail pretekára BARTOVÁ Žofia 2009 KĽŠ Kryha 3. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:02.8 0:00:26.2
10 29 detail pretekára KAPINAJOVA Hana 2010 3NT 4. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:05.5 0:00:29.0
11 3028 detail pretekára MIŠEJE Martin 2009 PROefekt 7. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:06.3 0:00:29.7
12 22 detail pretekára BÚZEKOVÁ Laura 2010 Realiz Sport team 5. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:06.8 0:00:30.2
13 3051 detail pretekára BALAZS Edit 2009 Prestigio Realiz Team 6. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:07.0 0:00:30.5
14 3046 detail pretekára HETTYCHOVÁ Olívia 2011 Prestigio Realiz Team 7. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:09.8 0:00:33.2
15 20 detail pretekára HEINEMANN Alex 2012 Atletika JoJo Lamac 8. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:14.5 0:00:38.0
16 23 detail pretekára BÚZEKOVÁ Lucia 2011 Realiz Sport team 8. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:16.3 0:00:39.7
17 17 detail pretekára DIANA Pražienková 2012 AO TJ SPARTAK MYJAVA 9. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:17.8 0:00:41.2
18 3047 detail pretekára BAŇAS Filip 2012 Prestigio Realiz Team 9. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:19.8 0:00:43.2
19 3022 detail pretekára ŠINDELÁŘ Filip 2009 --- 10. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:21.3 0:00:44.7
20 47 detail pretekára SLOVÁK Tomáš 2010 BILLA Kids 11. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:22.0 0:00:45.5
21 46 detail pretekára MITANOVÁ Simonka 2010 ŠK Topoľčianky 10. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:22.3 0:00:45.7
22 3060 detail pretekára HORVÁTH Theodor 2011 AK Puma Senec 12. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:22.8 0:00:46.2
23 3048 detail pretekára PALKOVIČ Matej 2012 Prestigio Realiz Team 13. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:24.3 0:00:47.7
24 8 detail pretekára FORNADEĽOVÁ Nina 2012 RunForFun 11. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:25.0 0:00:48.5
25 3012 detail pretekára OBRTÁL Oskar 2012 --- 14. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:27.5 0:00:51.0
26 3050 detail pretekára POLÁKOVÁ Lucia 2009 Prestigio Realiz Team 12. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:29.8 0:00:53.2
27 3007 detail pretekára DARÁŠ Oliver 2012 --- 15. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:31.5 0:00:55.0
28 3041 detail pretekára MEDZIHRADSKÁ Nina 2010 --- 13. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:32.7 0:00:56.2
29 49 detail pretekára FEJDI Filip 2011 3NITY Triathlon team Bratislava 16. /  Chlapci 11-14 rokov 0:03:51.3 0:01:14.7
30 3026 detail pretekára ČERNÁKOVÁ Bianka 2011 --- 14. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:51.3 0:01:14.7
31 45 detail pretekára MITANOVÁ Martinka 2012 ŠK Topoľčianky 15. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:03:51.5 0:01:15.0
32 41 detail pretekára BILAČIČOVÁ Alica 2010 --- 16. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:04:18.0 0:01:41.4
33 40 detail pretekára MIŠKIOVÁ Linda 2010 --- 17. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:04:18.5 0:01:42.0
34 39 detail pretekára FRISOVÁ Nicol 2010 --- 18. /  Dievčatá 11-14 rokov 0:04:18.8 0:01:42.2