Triatlon Žilina - Triatlon Žilina - sobota

Triatlon
DÁTUM :13.8.2022 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 380 detail pretekára REŠETÁROVÁ Eliška SVK 2011 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 1. /  Žiačky nádeje A 0:10:42.5 0:00:00.0 01:42.3 [1] 1 00:50.6 [12] 3 06:02.5 [5] 4 00:28.1 [1] 1 01:39.0 [1] 1
2 320 detail pretekára KORIM Samuel SVK 2011 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 1. /  Žiaci nádeje A 0:10:48.8 0:00:06.3 01:46.5 [4] 4 00:47.3 [5] 4 06:01.0 [4] 2 00:30.5 [8] 3 01:43.5 [2] 2
3 440 detail pretekára PODSTRELENEC Tobias SVK 2012 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 2. /  Žiaci nádeje A 0:10:53.3 0:00:10.8 01:50.5 [6] 6 00:43.6 [1] 5 05:59.3 [3] 1 00:30.3 [7] 2 01:49.6 [3] 3
4 328 detail pretekára NEŠTEPNÝ Tomáš SVK 2011 REABA - Realiz sport team 3. /  Žiaci nádeje A 0:10:58.5 0:00:16.0 01:46.1 [3] 3 00:49.5 [10] 6 05:59.2 [2] 2 00:30.8 [10] 4 01:52.9 [5] 4
5 353 detail pretekára GRMANOVÁ Nelly SVK 2011 CHGAZ - Chlpaté gazely 2. /  Žiačky nádeje A 0:11:03.3 0:00:20.8 01:47.8 [5] 5 00:44.5 [2] 2 06:10.0 [10] 6 00:28.9 [4] 7 01:52.1 [4] 5
6 384 detail pretekára SCHEDLINGOVÁ Emília SVK 2011 CHGAZ - Chlpaté gazely 3. /  Žiačky nádeje A 0:11:05.7 0:00:23.2 02:03.3 [14] 14 00:47.5 [6] 12 05:51.5 [1] 6 00:28.3 [3] 6 01:55.1 [6] 6
7 382 detail pretekára ROMANOVÁ Nina SVK 2011 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 4. /  Žiačky nádeje A 0:11:13.4 0:00:30.9 01:54.6 [9] 9 00:45.0 [3] 7 06:06.0 [7] 8 00:29.9 [6] 8 01:57.9 [9] 7
8 313 detail pretekára HREHOVČÍK Bruno SVK 2011 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 4. /  Žiaci nádeje A 0:11:19.5 0:00:37.0 01:45.1 [2] 2 00:45.5 [4] 1 06:05.4 [6] 5 00:34.3 [14] 5 02:09.2 [16] 8
9 369 detail pretekára MAREČKOVÁ Zuzana SVK 2011 ŽABČA - Triatlonový klub Žabka Čadca 5. /  Žiačky nádeje A 0:11:19.7 0:00:37.2 01:53.8 [8] 8 00:48.5 [8] 8 06:09.2 [9] 9 00:29.1 [5] 9 01:59.1 [10] 9
10 309 detail pretekára GEISBACHER Matej SVK 2011 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 5. /  Žiaci nádeje A 0:11:50.3 0:01:07.8 01:55.6 [10] 10 00:50.5 [11] 9 06:23.2 [11] 10 00:30.6 [9] 10 02:10.4 [18] 10
11 336 detail pretekára ŠTUDENC Filip SVK 2011 TMOOD - Triathlon mood 6. /  Žiaci nádeje A 0:12:01.6 0:01:19.1 02:19.1 [22] 22 00:49.1 [9] 18 06:06.6 [8] 11 00:42.6 [23] 11 02:04.2 [12] 11
12 310 detail pretekára GROM Viliam CZE 2012 - nezistený - 7. /  Žiaci nádeje A 0:12:05.2 0:01:22.7 02:06.0 [17] 17 01:00.2 [20] 17 06:24.7 [12] 14 00:36.5 [17] 14 01:57.8 [8] 12
13 347 detail pretekára BÚZEKOVÁ Lucia SVK 2011 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Žiačky nádeje A 0:12:09.8 0:01:27.3 02:01.2 [13] 13 00:47.6 [7] 10 06:40.9 [15] 12 00:28.1 [1] 12 02:12.0 [19] 13
14 390 detail pretekára TADLÁNKOVÁ Lucia SVK 2011 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 7. /  Žiačky nádeje A 0:12:17.5 0:01:35.0 01:53.7 [7] 7 00:56.5 [16] 11 06:40.2 [14] 13 00:33.1 [12] 13 02:14.0 [21] 14
15 438 detail pretekára HULIY Yaroslava UKR 2012 - nezistený - 8. /  Žiačky nádeje A 0:12:48.7 0:02:06.2 02:05.3 [16] 16 01:13.3 [25] 21 06:37.4 [13] 15 00:43.6 [25] 16 02:09.1 [15] 15
16 332 detail pretekára SINGHOFFER Tobias SVK 2012 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 8. /  Žiaci nádeje A 0:12:52.1 0:02:09.6 02:14.2 [20] 20 00:58.1 [17] 19 06:53.5 [18] 16 00:33.0 [11] 15 02:13.3 [20] 16
17 319 detail pretekára KOPECKÝ Matej SVK 2012 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 9. /  Žiaci nádeje A 0:12:57.6 0:02:15.1 02:26.6 [25] 25 01:02.1 [21] 24 06:47.2 [17] 18 00:37.9 [19] 18 02:03.8 [11] 17
18 446 detail pretekára KRAĽOVANSKÁ Zara SVK 2012 TATMT - T.A.T. Martin 9. /  Žiačky nádeje A 0:12:57.9 0:02:15.4 02:04.2 [15] 15 00:56.2 [15] 14 07:06.2 [21] 17 00:36.7 [18] 17 02:14.6 [23] 18
19 448 detail pretekára JELENČIAK Matúš SVK 2012 TATMT - T.A.T. Martin 10. /  Žiaci nádeje A 0:12:59.4 0:02:16.9 02:09.2 [18] 18 01:03.8 [22] 20 07:10.6 [22] 21 00:40.3 [21] 21 01:55.5 [7] 19
20 447 detail pretekára PISOŇ Lukáš SVK 2012 TATMT - T.A.T. Martin 11. /  Žiaci nádeje A 0:13:03.2 0:02:20.7 02:14.5 [21] 21 01:15.4 [26] 25 06:46.9 [16] 19 00:40.4 [22] 19 02:06.0 [13] 20
21 366 detail pretekára KYSELICOVÁ Alica SVK 2011 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 10. /  Žiačky nádeje A 0:13:09.5 0:02:27.0 02:09.7 [19] 19 00:53.8 [13] 16 07:17.0 [23] 20 00:39.6 [20] 20 02:09.4 [17] 21
22 341 detail pretekára VROBEL Ján CZE 2012 --- 12. /  Žiaci nádeje A 0:13:26.9 0:02:44.4 02:27.0 [26] 26 01:19.4 [27] 27 06:56.9 [19] 23 00:35.0 [15] 23 02:08.6 [14] 22
23 335 detail pretekára ŠTEFAŇÁK Ján SVK 2011 - nezistený - 13. /  Žiaci nádeje A 0:13:40.3 0:02:57.8 01:58.5 [11] 11 01:03.8 [22] 15 07:41.2 [25] 24 00:34.1 [13] 22 02:22.7 [26] 23
24 443 detail pretekára IGNAČÁK Tomáš SVK 2011 REABA - Realiz sport team 14. /  Žiaci nádeje A 0:13:50.4 0:03:07.9 02:32.0 [27] 27 01:12.4 [24] 26 07:05.8 [20] 25 00:44.6 [27] 25 02:15.6 [24] 24
25 358 detail pretekára JURIGOVÁ Petronela SVK 2012 TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team 11. /  Žiačky nádeje A 0:13:52.2 0:03:09.7 01:58.5 [11] 11 00:53.8 [13] 13 07:50.3 [27] 22 00:36.3 [16] 24 02:33.3 [27] 25
26 360 detail pretekára KÁTLOVSKÁ Mária SVK 2012 TMOOD - Triathlon mood 12. /  Žiačky nádeje A 0:13:52.3 0:03:09.8 02:24.8 [24] 24 00:59.0 [19] 23 07:31.5 [24] 26 00:42.7 [24] 26 02:14.3 [22] 26
27 449 detail pretekára GRASSMANN Jiří SVK 2011 TATMT - T.A.T. Martin 15. /  Žiaci nádeje A 0:14:13.3 0:03:30.8 02:21.4 [23] 23 00:58.7 [18] 22 07:47.7 [26] 27 00:43.7 [26] 27 02:21.8 [25] 27

Kontaktujte časomíru