Triatlon Žilina - Triatlon Žilina - sobota

Triatlon
DÁTUM :13.8.2022 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 345 detail pretekára BALUCHOVÁ Nela SVK 2009 IGSNV - ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 1. /  Žiačky mladšie 0:18:42.3 0:00:00.0 02:49.2 [1] 1 00:42.3 [4] 3 10:55.8 [1] 1 00:28.3 [2] 1 03:46.7 [2] 1
2 339 detail pretekára TAHA Marwan SVK 2009 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 1. /  Žiaci mladší 0:18:50.6 0:00:08.3 02:50.1 [3] 3 00:40.8 [1] 2 10:56.9 [2] 2 00:32.1 [9] 2 03:50.7 [3] 2
3 321 detail pretekára KOSTOLANI Alexander SVK 2009 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 2. /  Žiaci mladší 0:19:20.1 0:00:37.8 03:02.7 [6] 6 00:42.0 [3] 5 11:03.4 [4] 4 00:32.8 [10] 4 03:59.2 [4] 3
4 349 detail pretekára CÍCEROVÁ Laura SVK 2009 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 2. /  Žiačky mladšie 0:19:21.5 0:00:39.2 02:49.4 [2] 2 00:41.0 [2] 1 11:02.1 [3] 3 00:29.1 [3] 3 04:19.9 [10] 4
5 355 detail pretekára HABASOVÁ Nela SVK 2009 TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team 3. /  Žiačky mladšie 0:19:47.2 0:01:04.9 02:51.7 [4] 4 00:43.5 [5] 4 11:14.4 [5] 5 00:43.3 [17] 5 04:14.3 [8] 5
6 374 detail pretekára ONDRÍKOVÁ Daniela SVK 2009 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 4. /  Žiačky mladšie 0:20:16.0 0:01:33.7 03:23.0 [13] 13 00:46.6 [7] 11 11:38.1 [9] 10 00:28.1 [1] 9 04:00.2 [6] 6
7 344 detail pretekára ZOLLER Áron SVK 2009 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 3. /  Žiaci mladší 0:20:31.1 0:01:48.8 03:02.9 [7] 7 00:51.5 [10] 7 11:47.5 [11] 8 00:31.4 [8] 8 04:17.8 [9] 7
8 315 detail pretekára JAKUŠÍK Šimon SVK 2009 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 4. /  Žiaci mladší 0:20:32.2 0:01:49.9 03:37.0 [17] 17 00:54.9 [13] 15 11:29.4 [6] 12 00:31.1 [7] 12 03:59.8 [5] 8
9 330 detail pretekára PEŠKO Adam SVK 2009 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 5. /  Žiaci mladší 0:20:32.7 0:01:50.4 03:21.1 [11] 11 00:46.7 [8] 10 11:41.6 [10] 11 00:35.7 [12] 10 04:07.6 [7] 9
10 305 detail pretekára CZUCZ Lukáš SVK 2009 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 6. /  Žiaci mladší 0:21:00.6 0:02:18.3 03:08.9 [9] 9 00:44.5 [6] 6 11:30.8 [8] 6 00:38.6 [16] 6 04:57.8 [16] 10
11 322 detail pretekára LENGHART Markus SVK 2009 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 7. /  Žiaci mladší 0:21:01.1 0:02:18.8 03:22.6 [12] 12 00:56.6 [15] 12 11:48.8 [13] 13 00:29.1 [3] 13 04:24.0 [11] 11
12 387 detail pretekára STEINEMANNOVÁ Lucia Sofia SVK 2009 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 5. /  Žiačky mladšie 0:21:04.9 0:02:22.6 03:00.3 [5] 5 00:54.4 [12] 8 11:30.6 [7] 7 00:38.4 [14] 7 05:01.2 [17] 12
13 326 detail pretekára MIHAĽOV Boris SVK 2010 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 8. /  Žiaci mladší 0:21:30.1 0:02:47.8 03:38.5 [18] 18 00:58.7 [16] 17 11:51.2 [14] 14 00:30.0 [5] 14 04:31.7 [13] 13
14 346 detail pretekára BÚZEKOVÁ Laura SVK 2010 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Žiačky mladšie 0:21:45.6 0:03:03.3 03:30.9 [15] 15 00:49.9 [9] 13 12:24.2 [16] 16 00:30.7 [6] 15 04:29.9 [12] 14
15 368 detail pretekára MANDÁKOVÁ Karin SVK 2009 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 7. /  Žiačky mladšie 0:22:09.2 0:03:26.9 03:05.9 [8] 8 00:53.4 [11] 9 11:48.0 [12] 9 00:38.5 [15] 11 05:43.4 [18] 15
16 300 detail pretekára BALOGH Jan SVK 2009 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 9. /  Žiaci mladší 0:22:14.1 0:03:31.8 03:27.0 [14] 14 01:07.0 [17] 16 12:09.4 [15] 15 00:36.6 [13] 16 04:54.1 [15] 16
17 362 detail pretekára KOPECKÁ Emília SVK 2010 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 8. /  Žiačky mladšie 0:22:20.9 0:03:38.6 03:34.1 [16] 16 00:56.4 [14] 14 12:27.7 [17] 17 00:34.5 [11] 17 04:48.2 [14] 17
18 316 detail pretekára KARAGEORGIEV Nicolas SVK 2009 - nezistený - 10. /  Žiaci mladší 0:22:59.5 0:04:17.2 03:15.4 [10] 10 01:35.8 [18] 18 15:07.3 [18] 18 00:47.8 [18] 18 02:13.2 [1] 18
19 450 detail pretekára KANIAK Nicolas SVK 2009 - nezistený - 11. /  Žiaci mladší 0:31:25.3 0:12:43.0 05:02.8 [19] 19 02:13.8 [19] 19 16:52.1 [19] 19 00:51.3 [19] 19 06:25.3 [19] 19
--- 302 detail pretekára BURT Tobias SVK 2010 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok . /  Žiaci mladší DSQ --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 340 detail pretekára VROBEL Richard CZE 2010 --- . /  Žiaci mladší DSQ --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 342 detail pretekára WEBER Patrik SVK 2010 WEKBA - WEBER KAYAK . /  Žiaci mladší DSQ --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru