Triatlon Žilina - Triatlon Žilina - sobota

Triatlon
DÁTUM :13.8.2022 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 80 detail pretekára SINKÓ-URIBE Ábel HUN 2001 --- 1. /  AGm20-29 1:51:10.6 0:00:00.0 19:40.6 [3] 3 00:32.9 [1] 2 0:57:52.8 [2] 1 0:00:28.2 [2] 1 0:32:36.1 [1] 1
2 37 detail pretekára HORNYAK Döme HUN 2001 Budaörs Triathlon Team 2. /  AGm20-29 1:51:38.0 0:00:27.4 19:38.8 [2] 2 00:34.7 [8] 2 0:57:53.9 [3] 3 0:00:27.5 [1] 2 0:33:03.1 [2] 2
3 1 detail pretekára ROJTÁŠ Peter SVK 2002 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 3. /  AGm20-29 1:52:56.4 0:01:45.8 19:40.8 [4] 4 00:33.3 [4] 4 0:57:52.6 [1] 2 0:00:30.5 [4] 3 0:34:19.2 [4] 3
4 79 detail pretekára SINKO-URIBE Aurel HUN 1999 --- 4. /  AGm20-29 1:55:03.4 0:03:52.8 19:32.7 [1] 1 00:35.7 [11] 1 0:58:00.4 [4] 4 0:00:31.4 [7] 4 0:36:23.2 [10] 4
5 140 detail pretekára VÁCLAVÍK Filip CZE 1995 --- 5. /  AGm20-29 1:56:49.0 0:05:38.4 20:39.7 [5] 5 00:36.2 [13] 5 1:01:04.5 [9] 5 0:00:35.8 [15] 5 0:33:52.8 [3] 5
6 8 detail pretekára POLÁK Juraj SVK 1998 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  AGm20-29 2:00:10.3 0:08:59.7 23:02.0 [18] 18 00:34.1 [6] 17 1:01:32.3 [13] 12 0:00:38.3 [24] 12 0:34:23.6 [5] 6
7 60 detail pretekára MEDVECZKY Matej SVK 2002 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  AGm20-29 2:00:32.3 0:09:21.7 22:50.5 [14] 14 00:35.9 [12] 14 1:01:41.1 [16] 11 0:00:33.3 [13] 10 0:34:51.5 [6] 7
8 92 detail pretekára ŽÁČIK Pavol SVK 1999 SMTNR - SMTA Nitra 8. /  AGm20-29 2:01:06.1 0:09:55.5 23:34.9 [22] 22 00:33.0 [2] 22 1:00:58.5 [7] 10 0:00:32.4 [8] 9 0:35:27.3 [7] 8
9 48 detail pretekára KOZLOVSKÝ Matúš SVK 1998 STABA - Slovenská Triatlonová Akadémia 9. /  AGm20-29 2:01:16.9 0:10:06.3 23:44.4 [25] 25 00:35.4 [10] 23 1:00:44.9 [6] 7 0:00:38.4 [25] 11 0:35:33.8 [8] 9
10 90 detail pretekára ŽÁČIK Peter SVK 1999 SMTNR - SMTA Nitra 10. /  AGm20-29 2:01:37.1 0:10:26.5 23:01.4 [16] 16 00:33.0 [2] 15 1:01:30.8 [12] 8 0:00:30.7 [5] 7 0:36:01.2 [9] 10
11 7 detail pretekára SMETANA Marek SVK 1997 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 11. /  AGm20-29 2:04:31.4 0:13:20.8 20:41.1 [6] 6 00:35.3 [9] 6 1:03:12.2 [17] 6 0:00:32.8 [10] 6 0:39:30.0 [21] 11
12 122 detail pretekára BIČANOVÁ Margaréta SVK 2001 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 1. /  AGž20-29 2:04:48.2 0:13:37.6 20:48.8 [7] 7 00:43.4 [26] 7 1:05:50.3 [37] 16 0:00:36.4 [17] 16 0:36:49.3 [12] 12
13 36 detail pretekára HAMRÁK Richard SVK 1997 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 12. /  AGm20-29 2:05:09.9 0:13:59.3 23:01.9 [17] 17 00:34.1 [6] 16 1:01:34.4 [14] 13 0:00:40.1 [30] 14 0:39:19.4 [20] 13
14 106 detail pretekára HORVÁTH Karolina Helga HUN 2002 Budaörs Triathlon Team 2. /  AGž20-29 2:05:26.4 0:14:15.8 20:49.2 [8] 8 00:50.0 [49] 8 1:05:44.2 [35] 17 0:00:39.8 [29] 17 0:37:23.2 [14] 14
15 55 detail pretekára MACHÁČEK Matej SVK 2001 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 13. /  AGm20-29 2:05:28.6 0:14:18.0 26:22.7 [38] 38 00:44.3 [31] 37 1:01:20.3 [10] 19 0:00:30.8 [6] 18 0:36:30.5 [11] 15
16 91 detail pretekára ŽÁČIK Šimon SVK 1991 SMTNR - SMTA Nitra 1. /  AGm30-34 2:06:26.4 0:15:15.8 23:43.8 [24] 24 00:38.8 [17] 24 1:00:43.0 [5] 9 0:00:30.3 [3] 7 0:40:50.5 [28] 16
17 74 detail pretekára RÁCZ Andrej SVK 1983 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 1. /  AGm35-39 2:07:48.0 0:16:37.4 23:07.0 [20] 20 00:43.8 [29] 20 1:01:21.8 [11] 14 0:00:35.9 [16] 13 0:41:59.5 [29] 17
18 5 detail pretekára MIČEK Marek SVK 1985 STABA - Slovenská Triatlonová Akadémia 2. /  AGm35-39 2:08:06.4 0:16:55.8 23:06.1 [19] 19 00:42.8 [25] 19 1:04:10.1 [22] 18 0:01:21.3 [97] 19 0:38:46.1 [18] 18
19 3 detail pretekára ZÁMEČNÍK Lukáš SVK 1991 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  AGm30-34 2:08:22.9 0:17:12.3 24:57.7 [31] 31 00:37.8 [14] 29 1:03:27.1 [18] 21 0:00:37.4 [21] 20 0:38:42.9 [17] 19
20 109 detail pretekára KOVACS Fruzsina HUN 2002 Budaörs Triathlon Team 3. /  AGž20-29 2:09:04.4 0:17:53.8 22:27.9 [13] 13 00:48.3 [44] 13 1:07:17.2 [47] 27 0:00:36.8 [19] 25 0:37:54.2 [16] 20
21 49 detail pretekára KRÁL Branislav SVK 1986 STABA - Slovenská Triatlonová Akadémia 3. /  AGm35-39 2:10:12.4 0:19:01.8 23:00.3 [15] 15 00:39.6 [19] 18 1:01:34.6 [15] 15 0:00:39.6 [26] 15 0:44:18.3 [50] 21
22 101 detail pretekára BÓNA Kinga HUN 2002 --- 4. /  AGž20-29 2:10:48.6 0:19:38.0 20:50.5 [9] 9 00:58.2 [61] 9 1:08:45.8 [59] 28 0:00:35.7 [14] 25 0:39:38.4 [22] 22
23 114 detail pretekára PODHORNÁ Ema SVK 2002 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 5. /  AGž20-29 2:11:30.9 0:20:20.3 22:27.4 [12] 12 00:48.2 [42] 12 1:07:20.2 [49] 29 0:00:32.6 [9] 23 0:40:22.5 [26] 23
24 6 detail pretekára BALAMUCKÝ Aleš SVK 2002 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 14. /  AGm20-29 2:11:34.4 0:20:23.8 24:51.9 [28] 28 00:42.4 [24] 28 1:04:57.9 [30] 25 0:00:38.1 [23] 27 0:40:24.1 [27] 24
25 40 detail pretekára IMRÍŠEK Lukáš CZE 1991 REABA - Realiz sport team 3. /  AGm30-34 2:12:11.9 0:21:01.3 26:22.0 [37] 37 00:37.8 [14] 36 1:07:03.8 [45] 35 0:00:39.7 [27] 35 0:37:28.6 [15] 25
26 145 detail pretekára ČURILA Patrik SVK 1993 Tri2Fly 15. /  AGm20-29 2:12:22.1 0:21:11.5 25:40.7 [36] 36 01:49.4 [99] 38 1:01:04.4 [8] 20 0:01:14.0 [92] 21 0:42:33.6 [35] 26
27 83 detail pretekára ŠKVARENINA Michal SVK 1983 TTTTT - TRIATLON TEAM Trnava 4. /  AGm35-39 2:13:16.7 0:22:06.1 23:43.5 [23] 23 00:39.8 [20] 25 1:06:08.0 [39] 24 0:00:39.7 [27] 29 0:42:05.7 [30] 27
28 30 detail pretekára FOTUL Gregor SVK 1976 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 1. /  AGm45-49 2:14:01.7 0:22:51.1 24:44.2 [27] 27 00:38.1 [16] 27 1:05:06.8 [32] 22 0:00:40.5 [31] 24 0:42:52.1 [41] 28
29 72 detail pretekára PECHOTA Matej SVK 1991 --- 4. /  AGm30-34 2:14:15.9 0:23:05.3 28:53.1 [48] 48 01:02.8 [65] 47 1:04:29.0 [26] 37 0:00:45.6 [38] 38 0:39:05.4 [19] 29
30 103 detail pretekára DRAHOVSKÁ Lýdia SVK 1999 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  AGž20-29 2:14:28.7 0:23:18.1 22:26.7 [11] 11 00:46.6 [35] 11 1:07:19.2 [48] 26 0:00:32.9 [11] 22 0:43:23.3 [44] 30
31 9 detail pretekára KRŠEK Matúš SVK 1981 ŠKPTX - ŠKP TRIAX Bratislava 1. /  AGm40-44 2:14:28.8 0:23:18.2 27:27.4 [39] 39 00:47.5 [40] 39 1:05:35.6 [34] 34 0:00:42.2 [33] 32 0:39:56.1 [24] 31
32 41 detail pretekára JÁNOŠ Slavomír SVK 1972 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 1. /  AGm50-54 2:14:43.6 0:23:33.0 29:42.7 [58] 58 00:41.9 [22] 56 1:04:06.9 [20] 40 0:00:33.2 [12] 37 0:39:38.9 [23] 32
33 75 detail pretekára REBRO Juraj SVK 1970 SATBA - STAY ALIVE! TRIATHLON TEAM 2. /  AGm50-54 2:15:37.6 0:24:27.0 29:16.1 [50] 50 01:02.9 [66] 52 1:04:13.7 [24] 41 0:01:01.6 [70] 47 0:40:03.3 [25] 33
34 24 detail pretekára DOBIAS Ján SVK 1974 TTKNZ - TK Nové Zámky 2. /  AGm45-49 2:16:41.5 0:25:30.9 23:32.9 [21] 21 00:33.6 [5] 21 1:06:23.5 [42] 23 0:00:40.5 [31] 28 0:45:31.0 [55] 34
35 141 detail pretekára MIKLIŠOVÁ Lucie CZE 2002 --- 7. /  AGž20-29 2:17:13.3 0:26:02.7 21:14.2 [10] 10 00:50.8 [52] 10 1:08:34.5 [58] 30 0:00:45.3 [37] 30 0:45:48.5 [58] 35
36 20 detail pretekára BROZ Juraj SVK 1977 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 3. /  AGm45-49 2:17:15.2 0:26:04.6 28:39.0 [46] 46 00:39.2 [18] 45 1:04:49.9 [29] 36 0:00:50.9 [50] 36 0:42:16.2 [32] 36
37 14 detail pretekára BEBJAK Andrej SVK 1995 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 16. /  AGm20-29 2:17:20.0 0:26:09.4 31:35.8 [65] 65 00:48.8 [46] 63 1:06:58.2 [44] 56 0:00:53.1 [54] 53 0:37:04.1 [13] 37
38 143 detail pretekára CSORGI Peter HUN 1974 Vinibike Kse 4. /  AGm45-49 2:17:32.4 0:26:21.8 24:57.8 [32] 32 01:00.6 [62] 32 1:07:32.6 [50] 33 0:01:11.0 [88] 34 0:42:50.4 [40] 38
39 17 detail pretekára BOTOŠ Pavel SVK 1976 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 5. /  AGm45-49 2:17:39.4 0:26:28.8 29:33.5 [56] 56 00:46.9 [38] 53 1:04:29.4 [27] 48 0:00:37.9 [22] 44 0:42:11.7 [31] 39
40 10 detail pretekára HALVOŇ Matej SVK 1983 REABA - Realiz sport team 5. /  AGm35-39 2:17:47.4 0:26:36.8 29:41.1 [57] 57 00:39.9 [21] 54 1:04:12.6 [23] 43 0:00:44.3 [36] 39 0:42:29.5 [34] 40
41 27 detail pretekára DŽADO Stanislav SVK 1989 PROKE - pro-body sport team 5. /  AGm30-34 2:18:02.7 0:26:52.1 28:44.2 [47] 47 00:48.7 [45] 46 1:05:03.4 [31] 45 0:00:49.7 [47] 42 0:42:36.7 [36] 41
42 23 detail pretekára CELERIN Milan SVK 1965 TATMT - T.A.T. Martin 1. /  AGm55-59 2:18:08.0 0:26:57.4 29:17.4 [51] 51 00:43.4 [26] 48 1:04:27.8 [25] 38 0:00:52.9 [53] 40 0:42:46.5 [37] 42
43 11 detail pretekára AKURATNÝ Michal SVK 1988 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 6. /  AGm30-34 2:18:10.3 0:26:59.7 27:58.7 [44] 44 00:50.6 [51] 43 1:05:46.1 [36] 44 0:00:48.1 [43] 41 0:42:46.8 [38] 43
44 70 detail pretekára OLEJÁR Peter SVK 1979 ORANŽ - ŠK Oravaman Nižná 2. /  AGm40-44 2:18:17.2 0:27:06.6 27:31.0 [41] 41 01:04.9 [70] 42 1:06:06.0 [38] 46 0:00:48.5 [44] 46 0:42:46.8 [38] 44
45 82 detail pretekára STRAŠKA Tomáš SVK 1978 TTTTT - TRIATLON TEAM Trnava 3. /  AGm40-44 2:19:38.9 0:28:28.3 29:27.0 [54] 54 00:55.4 [57] 55 1:04:08.1 [21] 39 0:00:59.0 [65] 45 0:44:09.4 [49] 45
46 144 detail pretekára RUSNÁK Lukáš SVK 1986 BSWPN - BLACK SWANS TRICLUB PIEŠŤANY 6. /  AGm35-39 2:20:14.7 0:29:04.1 25:07.6 [34] 34 01:09.3 [72] 33 1:07:09.6 [46] 32 0:01:12.2 [89] 33 0:45:36.0 [56] 46
47 105 detail pretekára HORINKOVÁ Dana SVK 1993 REABA - Realiz sport team 8. /  AGž20-29 2:23:34.0 0:32:23.4 24:57.0 [30] 30 00:58.1 [60] 31 1:13:14.7 [85] 50 0:00:53.3 [55] 51 0:43:30.9 [47] 47
48 64 detail pretekára MIKO Branislav SVK 1974 --- 6. /  AGm45-49 2:23:45.1 0:32:34.5 29:46.6 [59] 59 00:44.1 [30] 59 1:04:02.5 [19] 42 0:00:53.9 [58] 43 0:48:18.0 [74] 48
49 65 detail pretekára MLYNARČÍK Milan SVK 1981 --- 4. /  AGm40-44 2:23:59.1 0:32:48.5 32:34.7 [80] 80 01:20.7 [83] 80 1:05:24.2 [33] 52 0:01:13.4 [91] 58 0:43:26.1 [45] 49
50 62 detail pretekára MIČÍK Ján SVK 1968 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 3. /  AGm50-54 2:24:38.8 0:33:28.2 32:29.8 [78] 78 00:41.9 [22] 71 1:06:14.1 [41] 57 0:00:45.8 [39] 52 0:44:27.2 [51] 50
51 115 detail pretekára POLAČIKOVÁ Jana SVK 1987 --- 1. /  AGž30-39 2:24:40.3 0:33:29.7 29:32.1 [55] 55 00:44.7 [33] 51 1:08:58.1 [62] 51 0:00:42.8 [34] 50 0:44:42.6 [54] 51
52 88 detail pretekára VOZNÍK Ivan SVK 1968 --- 4. /  AGm50-54 2:25:29.7 0:34:19.1 33:39.8 [85] 85 00:51.0 [53] 83 1:07:40.2 [52] 69 0:00:54.5 [59] 70 0:42:24.2 [33] 52
53 39 detail pretekára IHRADSKY Eduard SVK 1986 --- 7. /  AGm35-39 2:25:52.8 0:34:42.2 32:06.2 [70] 70 01:32.8 [90] 76 1:07:41.9 [53] 64 0:01:05.1 [75] 66 0:43:26.8 [46] 53
54 34 detail pretekára GUBÁŇ Adam SVK 1993 --- 17. /  AGm20-29 2:26:39.7 0:35:29.1 29:25.4 [53] 53 01:03.7 [68] 57 1:08:51.1 [60] 53 0:01:07.7 [81] 56 0:46:11.8 [62] 54
55 18 detail pretekára BOŽÍK Štefan SVK 1984 --- 8. /  AGm35-39 2:26:52.4 0:35:41.8 30:44.8 [62] 62 00:48.1 [41] 61 1:09:46.3 [68] 62 0:00:53.5 [56] 64 0:44:39.7 [52] 55
56 86 detail pretekára VACH Roman SVK 1971 REABA - Realiz sport team 5. /  AGm50-54 2:27:22.6 0:36:12.0 29:20.0 [52] 52 00:49.3 [48] 50 1:04:39.3 [28] 47 0:01:05.9 [79] 48 0:51:28.1 [91] 56
57 68 detail pretekára NOVÁK Miloš SVK 1986 TTKNZ - TK Nové Zámky 9. /  AGm35-39 2:27:45.5 0:36:34.9 32:13.2 [72] 72 00:48.2 [42] 68 1:09:15.7 [65] 70 0:00:47.0 [42] 69 0:44:41.4 [53] 57
58 28 detail pretekára FABRY Martin SVK 1987 MAMA3 - MAMA 3 Klub 10. /  AGm35-39 2:28:15.4 0:37:04.8 24:37.8 [26] 26 00:43.6 [28] 26 1:08:02.4 [54] 31 0:00:36.7 [18] 31 0:54:14.9 [98] 58
59 142 detail pretekára MÁCSAIOVÁ Jana SVK 2004 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 9. /  AGž20-29 2:28:21.2 0:37:10.6 24:55.1 [29] 29 00:45.9 [34] 30 1:13:40.9 [88] 55 0:01:02.0 [72] 55 0:47:57.3 [71] 59
60 35 detail pretekára HAJDÚ Vojtech SVK 1967 TTKNZ - TK Nové Zámky 2. /  AGm55-59 2:28:24.0 0:37:13.4 27:40.0 [42] 42 00:46.6 [35] 41 1:12:48.7 [81] 59 0:00:42.8 [34] 59 0:46:25.9 [64] 60
61 50 detail pretekára KUBINA Roman SVK 1970 --- 6. /  AGm50-54 2:28:28.2 0:37:17.6 32:27.8 [76] 76 01:12.1 [74] 77 1:07:38.2 [51] 61 0:00:49.4 [46] 61 0:46:20.7 [63] 61
62 110 detail pretekára KRAJHANZLOVÁ Martina SVK 1987 RFFBA - Run for Fun - Triathlon 2. /  AGž30-39 2:29:23.3 0:38:12.7 30:02.9 [60] 60 00:54.9 [56] 60 1:14:26.3 [92] 75 0:00:49.0 [45] 72 0:43:10.2 [42] 62
63 22 detail pretekára BUKSAR Matej SVK 1985 --- 11. /  AGm35-39 2:29:42.0 0:38:31.4 24:58.9 [33] 33 01:20.4 [82] 34 1:15:08.6 [93] 68 0:01:16.4 [93] 68 0:46:57.7 [66] 63
64 57 detail pretekára MARTINČÍK Roman SVK 1962 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 1. /  AGm60+ 2:30:45.8 0:39:35.2 31:57.7 [69] 69 01:10.5 [73] 70 1:08:07.9 [55] 60 0:00:52.4 [52] 63 0:48:37.3 [75] 64
65 58 detail pretekára MATEJ Radovan SVK 1991 --- 7. /  AGm30-34 2:31:02.3 0:39:51.7 27:41.6 [43] 43 01:25.8 [86] 44 1:10:18.8 [71] 58 0:01:04.3 [74] 57 0:50:31.8 [87] 65
66 47 detail pretekára KOŠŤAN Pavol SVK 1962 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 2. /  AGm60+ 2:31:30.8 0:40:20.2 29:03.1 [49] 49 01:01.6 [63] 49 1:11:15.3 [75] 63 0:00:46.5 [41] 60 0:49:24.3 [79] 66
67 13 detail pretekára BARTKO Branislav SVK 1982 --- 5. /  AGm40-44 2:32:05.1 0:40:54.5 31:41.9 [66] 66 00:47.4 [39] 64 1:08:52.7 [61] 65 0:00:46.3 [40] 62 0:49:56.8 [85] 67
68 104 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Ivana SVK 1997 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 10. /  AGž20-29 2:32:06.4 0:40:55.8 25:39.1 [35] 35 00:49.2 [47] 35 1:18:26.4 [101] 71 0:00:37.0 [20] 71 0:46:34.7 [65] 68
69 138 detail pretekára STEFAŃSKI Michał POL 1976 --- 7. /  AGm45-49 2:32:32.8 0:41:22.2 32:23.5 [74] 74 01:03.6 [67] 73 1:11:53.7 [77] 73 0:01:10.0 [85] 74 0:46:02.0 [60] 69
70 81 detail pretekára SLAVKOVSKY Tomas SVK 1987 --- 12. /  AGm35-39 2:32:42.0 0:41:31.4 40:03.0 [106] 106 02:04.9 [106] 107 1:06:13.5 [40] 86 0:01:07.1 [80] 86 0:43:13.5 [43] 70
71 29 detail pretekára FAZEKAŠ Zsolt SVK 1975 TTKNZ - TK Nové Zámky 8. /  AGm45-49 2:32:47.1 0:41:36.5 31:54.6 [68] 68 00:46.7 [37] 66 1:06:40.3 [43] 54 0:00:59.6 [66] 54 0:52:25.9 [95] 71
72 147 detail pretekára ONDRÁŠIK Mário SVK 1988 Zemrio 8. /  AGm30-34 2:32:54.6 0:41:44.0 32:10.3 [71] 71 00:52.1 [55] 69 1:08:20.5 [57] 66 0:00:58.7 [62] 65 0:50:33.0 [88] 72
73 67 detail pretekára NÉMETH Tibor SVK 1970 TKTDŽ - TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 7. /  AGm50-54 2:33:25.4 0:42:14.8 32:52.3 [83] 83 01:03.8 [69] 81 1:12:27.4 [79] 80 0:01:20.0 [96] 82 0:45:41.9 [57] 73
74 31 detail pretekára FÚRIK Martin SVK 1983 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 13. /  AGm35-39 2:33:35.8 0:42:25.2 34:50.5 [90] 90 01:31.4 [89] 91 1:10:05.1 [69] 82 0:01:02.0 [72] 80 0:46:06.8 [61] 74
75 102 detail pretekára DORICOVÁ Kristína SVK 1988 CHGAZ - Chlpaté gazely 3. /  AGž30-39 2:34:33.0 0:43:22.4 31:31.0 [64] 64 01:06.4 [71] 65 1:14:03.0 [90] 84 0:00:50.6 [48] 81 0:47:02.0 [67] 75
76 71 detail pretekára PASTOR Branislav SVK 1980 SATBA - STAY ALIVE! TRIATHLON TEAM 6. /  AGm40-44 2:34:56.3 0:43:45.7 35:12.4 [96] 96 01:18.1 [78] 93 1:09:43.7 [67] 78 0:00:58.9 [64] 78 0:47:43.2 [69] 76
77 43 detail pretekára KALINOVSKÝ Miroslav SVK 1979 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  AGm40-44 2:35:50.7 0:44:40.1 32:20.5 [73] 73 01:24.2 [85] 79 1:11:38.4 [76] 74 0:00:53.6 [57] 73 0:49:34.0 [80] 77
78 44 detail pretekára KELEMEN Pavol SVK 1978 LSRUN - LESKY‘S RUNNERS 8. /  AGm40-44 2:36:22.5 0:45:11.9 32:32.1 [79] 79 00:56.0 [58] 74 1:12:56.8 [82] 81 0:01:01.2 [69] 79 0:48:56.4 [77] 78
79 85 detail pretekára TEPLAN Martin SVK 1992 TTKNZ - TK Nové Zámky 9. /  AGm30-34 2:36:39.8 0:45:29.2 34:59.1 [93] 93 01:16.9 [77] 90 1:09:00.7 [63] 72 0:01:27.1 [103] 76 0:49:56.0 [84] 79
80 78 detail pretekára ROHÁR Ivan SVK 1972 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 8. /  AGm50-54 2:37:31.4 0:46:20.8 36:14.2 [98] 98 01:18.4 [79] 98 1:10:53.5 [73] 87 0:01:12.6 [90] 87 0:47:52.7 [70] 80
81 61 detail pretekára MEJZLÍK Petr CZE 1959 TTKNZ - TK Nové Zámky 3. /  AGm60+ 2:37:59.5 0:46:48.9 32:28.8 [77] 77 00:44.6 [32] 72 1:08:13.0 [56] 67 0:01:05.8 [78] 67 0:55:27.3 [100] 81
82 146 detail pretekára ŰBERALL Dan CZE 1988 --- 10. /  AGm30-34 2:38:56.0 0:47:45.4 34:57.1 [91] 91 02:18.3 [109] 97 1:12:09.4 [78] 88 0:01:26.5 [102] 88 0:48:04.7 [72] 82
83 16 detail pretekára BOHUNICKÝ Martin SVK 1992 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 11. /  AGm30-34 2:39:09.6 0:47:59.0 40:35.9 [107] 107 00:51.4 [54] 105 1:12:58.0 [83] 103 0:00:58.6 [61] 101 0:43:45.7 [48] 83
84 56 detail pretekára MARENDIAK Peter SVK 1980 MBTNV - MARATON.BIKE s.r.o. Teplička nad Váhom 9. /  AGm40-44 2:39:42.7 0:48:32.1 34:00.0 [86] 86 01:18.4 [79] 87 1:10:06.5 [70] 77 0:01:09.6 [84] 75 0:53:08.2 [96] 84
85 19 detail pretekára BRNČAL Miloš SVK 1980 --- 10. /  AGm40-44 2:39:57.1 0:48:46.5 32:37.6 [81] 81 02:01.6 [105] 84 1:15:38.2 [95] 90 0:01:27.7 [104] 89 0:48:12.0 [73] 85
86 26 detail pretekára ĎURICA Ľubomír SVK 1965 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 3. /  AGm55-59 2:40:03.0 0:48:52.4 32:26.0 [75] 75 01:15.0 [76] 78 1:12:39.7 [80] 79 0:01:23.1 [100] 83 0:52:19.2 [94] 86
87 42 detail pretekára KADLEC Richard SVK 1965 --- 4. /  AGm55-59 2:40:39.5 0:49:28.9 35:11.7 [95] 95 01:49.0 [98] 96 1:13:11.1 [84] 89 0:01:47.9 [109] 92 0:48:39.8 [76] 87
88 32 detail pretekára GAŽO Mário SVK 1993 TRINR - Športový klub TRIclub Nitra 18. /  AGm20-29 2:40:53.6 0:49:43.0 36:36.6 [101] 101 01:58.2 [104] 101 1:13:38.7 [87] 94 0:01:01.0 [67] 95 0:47:39.1 [68] 88
89 73 detail pretekára PUTALA Martin SVK 1965 REABA - Realiz sport team 5. /  AGm55-59 2:41:05.8 0:49:55.2 34:13.3 [87] 87 01:02.5 [64] 86 1:15:45.2 [96] 92 0:00:50.9 [50] 91 0:49:13.9 [78] 89
90 139 detail pretekára ČERVENÁK Marek SVK 1983 Tri2Fly 14. /  AGm35-39 2:41:14.6 0:50:04.0 37:04.9 [102] 102 01:32.8 [90] 102 1:15:27.2 [94] 100 0:01:10.2 [86] 100 0:45:59.5 [59] 90
91 111 detail pretekára KRAMAROVA Elena SVK 1981 TTKNZ - TK Nové Zámky 1. /  AGž40-49 2:42:52.4 0:51:41.8 28:31.7 [45] 45 01:58.1 [103] 58 1:20:59.7 [105] 93 0:01:01.9 [71] 93 0:50:21.0 [86] 91
92 149 detail pretekára JURAŠKO Peter SVK 1968 PROKE - pro-body sport team 9. /  AGm50-54 2:42:55.0 0:51:44.4 27:28.4 [40] 40 00:50.4 [50] 40 1:09:32.2 [66] 49 0:01:08.0 [82] 49 1:03:56.0 [111] 92
93 66 detail pretekára NĚMEC Radek SVK 1993 --- 19. /  AGm20-29 2:42:59.6 0:51:49.0 34:58.3 [92] 92 01:27.1 [87] 92 1:15:54.3 [97] 95 0:00:50.7 [49] 94 0:49:49.2 [83] 93
94 59 detail pretekára MATEJ Ondrej SVK 1969 FTTPO - Fester Triathlon Team 10. /  AGm50-54 2:43:07.8 0:51:57.2 33:16.4 [84] 84 01:31.2 [88] 85 1:13:19.6 [86] 85 0:01:16.7 [94] 85 0:53:43.9 [97] 94
95 93 detail pretekára BARAN Michal SVK 1983 --- 15. /  AGm35-39 2:43:20.3 0:52:09.7 32:43.2 [82] 82 01:43.2 [97] 82 1:10:57.7 [74] 75 0:01:34.0 [105] 77 0:56:22.2 [103] 95
96 100 detail pretekára BEŇAČKOVÁ Janka SVK 1978 BSWPN - BLACK SWANS TRICLUB PIEŠŤANY 2. /  AGž40-49 2:43:41.3 0:52:30.7 31:02.4 [63] 63 01:54.8 [102] 67 1:13:41.4 [89] 83 0:01:10.3 [87] 84 0:55:52.4 [102] 96
97 54 detail pretekára LOJ Roman SVK 1981 TRINR - Športový klub TRIclub Nitra 11. /  AGm40-44 2:46:53.1 0:55:42.5 35:00.1 [94] 94 01:36.1 [92] 94 1:17:38.6 [99] 101 0:01:19.7 [95] 102 0:51:18.6 [90] 97
98 116 detail pretekára VACHOVÁ Dana SVK 1972 REABA - Realiz sport team 1. /  AGž50-59 2:46:57.0 0:55:46.4 30:39.4 [61] 61 01:12.1 [74] 62 1:21:34.9 [106] 97 0:01:22.3 [99] 97 0:52:08.3 [92] 98
99 15 detail pretekára BERNÁTH František SVK 1959 TKTDŽ - TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 4. /  AGm60+ 2:47:15.7 0:56:05.1 42:12.3 [109] 109 00:56.1 [59] 108 1:10:53.0 [72] 99 0:01:01.0 [67] 98 0:52:13.3 [93] 99
100 12 detail pretekára ANTAL Patrik SVK 1969 --- 11. /  AGm50-54 2:47:17.7 0:56:07.1 36:20.0 [100] 100 01:42.5 [95] 100 1:17:51.7 [100] 104 0:01:36.8 [107] 104 0:49:46.7 [81] 100

Kontaktujte časomíru