4. kolo SPEN 2021 - EWS QUALIFIER

MTB
DÁTUM :26.9.2021 MIESTO :Malinô Brdo

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizácie výsledkov zostáva :
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 #
1 111 CHOMIST Patrik SVK 2003 DEEM racing team 0:23:47.0 0:00:00.0 0:23:47.0 09:15.7 1 06:56.3 1 03:55.5 1 03:39.4 1
2 32 SCHLEICHER Valentin GER 2002 --- 0:24:50.7 0:01:03.6 0:24:50.7 09:43.9 2 07:10.2 2 04:00.7 2 03:55.7 4
3 112 HANZLÍK Ondrej SVK 2003 DEEM racing team 0:25:04.0 0:01:16.9 0:25:04.0 09:53.5 3 07:17.1 3 04:04.5 3 03:48.9 2
4 16 MLICH Marek SVK 2001 Bajky.sk C.T.C. 0:25:38.5 0:01:51.4 0:25:38.5 10:09.1 5 07:21.0 4 04:08.8 4 03:59.5 5
5 14 GOMBALA Oliver SVK 2001 CTM Racing team 0:25:52.6 0:02:05.5 0:25:52.6 10:11.4 6 07:29.3 5 04:16.9 9 03:55.0 3
6 31 VLASKOVAC Ben GER 2003 Bayeride 0:26:15.8 0:02:28.7 0:26:15.8 10:19.4 8 07:30.5 6 04:10.0 5 04:15.7 6
7 15 HRICKO Adam SVK 2006 DIVO Trenčín 0:26:40.2 0:02:53.1 0:26:40.2 10:21.3 9 07:45.2 7 04:14.7 7 04:18.7 7
8 27 HAJDÚK Matúš SVK 2003 --- 0:27:03.4 0:03:16.3 0:27:03.4 09:55.4 4 07:48.7 8 04:16.8 8 05:02.4 12
9 21 AIZNER Radomír SVK 2005 Bajky.sk C.T.C. 0:27:23.7 0:03:36.6 0:27:23.7 10:46.6 11 07:54.3 9 04:19.4 10 04:23.3 8
10 17 NOVODOMEC Sebastián SVK 2005 Cyklo Turiec 0:28:16.3 0:04:29.2 0:28:16.3 10:57.2 12 08:21.0 12 04:21.2 11 04:36.7 9
11 20 MELICHERČÍK Tomáš SVK 2005 Absolute Racing Team 0:28:24.5 0:04:37.4 0:28:24.5 10:17.4 7 09:04.2 15 04:13.6 6 04:49.2 10
12 18 VAŠEK Dominik SVK 2005 DIVO Trenčín 0:28:35.3 0:04:48.2 0:28:35.3 10:39.5 10 08:15.0 11 04:30.8 13 05:09.9 13
13 28 GUTH Richard SVK 2005 --- 0:28:36.7 0:04:49.6 0:28:36.7 11:06.6 13 08:11.3 10 04:27.0 12 04:51.8 11
14 22 KOČIŠ Daniel SVK 2004 MŠK Krompachy 0:30:33.6 0:06:46.5 0:30:33.6 12:00.4 18 08:26.9 13 04:40.4 14 05:25.7 14
15 26 GLOVŇA Róbert SVK 2002 Cykloklub Bardejov 0:31:29.9 0:07:42.8 0:31:29.9 11:41.6 15 09:22.8 19 04:47.3 17 05:38.1 15
16 24 JALČ Lukáš SVK 2004 MŠK Krompachy 0:31:44.0 0:07:56.9 0:31:44.0 11:50.8 17 09:12.0 17 04:47.1 16 05:54.0 17
17 30 KUCHAR Martin SVK 2005 --- 0:32:10.4 0:08:23.4 0:32:10.4 12:29.3 20 09:06.1 16 04:53.2 18 05:41.6 16
18 29 KRIŠTOF Matej SVK 2001 OKOEVERYWHERE RACING 0:33:16.7 0:09:29.6 0:33:16.7 11:40.5 14 08:34.1 14 04:46.6 15 08:15.5 19
19 23 KUTÁLEK Jakub SVK 2002 BIKEGARAGE 0:33:54.9 0:10:07.8 0:33:54.9 12:20.8 19 10:11.6 20 05:10.7 20 06:11.7 18
20 25 KRMESKÝ Adam SVK 2002 Enjoy the Ride TEAM 0:34:57.0 0:11:09.9 0:34:57.0 11:44.7 16 09:15.1 18 04:54.6 19 09:02.5 20
--- 19 KRUPA Maroš SVK 2006 Enjoy the Ride TEAM Registered --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 33 BOĽANOVSKÝ Matúš SVK 2004 Enjoy the Ride TEAM Registered --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru