PRESSBURG TRIATHLON a PRESSBURG AQUABIKE

Triatlon
DÁTUM :11.9.2021 MIESTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno 1.čllen 2.člen 3.člen Kategórie Čas Strata Plávanie-1 # D1-1 # Bicykel-1 # D2-1 # Beh-1 # Plávanie-2 # D1-2 # Bicykel-2 # D2-2 # Beh-2 # Plávanie-3 # D1-3 # Bicykel-3 # D2-3 # Beh-3 #
1 2 detail pretekára TRIAX BRATISLAVA 1 Tomáš Tolkunov(1998) Ema Podhorná(2002) Richard Varga (1989) 1. /  Elite 2+1 1:01:50.7 0:00:00.0 03:47.1 [1] 1 00:33.5 [4] 1 08:59.5 [4] 3 00:24.4 [4] 3 06:14.9 [1] 1 04:28.4 [1] 1 00:36.8 [6] 1 09:40.1 [1] 1 00:28.6 [8] 1 07:14.3 [2] 1 03:44.0 [1] 1 00:28.0 [3] 1 08:38.3 [1] 1 00:24.0 [6] 1 06:08.8 [2] 1
2 9 detail pretekára 3NITY TRIATHLON TEAM BRATISLAVA KIKA TEAM Matej Medveczky(2002) Kristína Jesenská(2000) Filip Lizák(2004) 2. /  Elite 2+1 1:03:29.2 0:01:38.5 03:55.0 [3] 3 00:38.5 [8] 2 08:37.5 [3] 1 00:30.7 [9] 1 06:30.4 [3] 3 04:40.8 [2] 2 00:26.4 [2] 3 09:42.5 [2] 3 00:25.8 [5] 2 07:15.4 [3] 3 04:24.9 [4] 3 00:37.9 [7] 3 09:15.2 [2] 3 00:22.0 [2] 3 06:06.2 [1] 2
3 1 detail pretekára 3NITY TRIATHLON TEAM BRATISLAVA LYDKA TEAM Ondrej Kubo (1993) Lýdia Drahovská(1999) Marek Smetana(1997) 3. /  Elite 2+1 1:03:37.6 0:01:46.9 04:18.5 [6] 6 00:59.5 [15] 8 07:53.0 [1] 1 00:40.5 [16] 4 06:20.0 [2] 2 04:41.6 [3] 3 00:24.9 [1] 2 09:43.0 [3] 2 00:27.1 [6] 3 07:12.0 [1] 2 03:58.6 [2] 2 00:30.0 [4] 2 09:41.5 [5] 2 00:22.0 [2] 2 06:25.4 [3] 3
4 3 detail pretekára SLOVAK TRIATHLON ACADEMY1 Matúš Kozlovský(1998) Rebeka Rizmanova(1995) Šimon Dubravík 4. /  Elite 2+1 1:07:08.5 0:05:17.8 04:17.3 [5] 5 00:36.1 [6] 5 09:15.2 [5] 6 00:37.9 [14] 6 06:38.2 [5] 5 04:48.1 [6] 5 00:28.1 [3] 5 09:58.5 [4] 4 00:34.7 [14] 4 07:21.2 [4] 4 04:22.6 [3] 4 00:40.5 [9] 4 10:17.0 [13] 4 00:25.2 [7] 4 06:47.9 [4] 4
5 10 detail pretekára ŠK ATÓM LEVICE A Tadeáš Fazekaš(1996) Paulína Haulíková(2005) Gabriel Suchý(2004) 5. /  Elite 2+1 1:08:20.5 0:06:29.8 04:20.3 [7] 7 00:29.1 [1] 4 08:32.6 [2] 4 00:21.6 [1] 2 06:32.2 [4] 4 04:47.1 [5] 4 00:35.7 [4] 4 11:28.8 [17] 5 00:25.4 [3] 5 08:35.4 [14] 5 04:38.1 [5] 5 00:41.2 [10] 5 09:35.1 [4] 5 00:22.8 [4] 5 06:55.1 [5] 5
6 43 detail pretekára 3NT BRATISLAVA Ján Roziak (1981) Diana Tešovičová (1981) Rado Stretavský (1975) 1. /  Age Group 2+1 1:14:12.9 0:12:22.2 05:47.7 [14] 14 00:39.8 [9] 14 09:57.3 [8] 10 00:22.9 [3] 10 07:13.5 [7] 9 06:42.7 [11] 10 00:36.1 [5] 10 10:17.2 [7] 9 00:24.4 [2] 8 07:21.4 [5] 7 06:12.6 [14] 9 00:44.8 [12] 9 09:56.6 [10] 9 00:26.9 [8] 8 07:29.0 [9] 6
7 7 detail pretekára REALIZ SPORT TEAM 1 Alex Trutz(2003) Katarína Kridlová(2004) Malatsek 6. /  Elite 2+1 1:14:48.3 0:12:57.6 05:18.0 [11] 11 00:34.3 [5] 10 10:34.4 [12] 12 00:27.7 [7] 11 07:38.0 [10] 11 04:53.0 [7] 8 00:41.8 [9] 7 11:08.7 [14] 7 00:30.5 [10] 7 07:43.8 [8] 8 05:05.7 [7] 6 00:26.7 [2] 6 09:55.3 [9] 6 00:30.3 [11] 6 09:20.1 [18] 7
8 12 detail pretekára REALIZ SPORT TEAM 3 Marian Horinek(1971) Štefan Komjatý(1974) Valéria Pírová(1983) 2. /  Age Group 2+1 1:15:09.7 0:13:19.0 03:54.4 [2] 2 00:42.5 [12] 3 09:19.4 [6] 5 00:36.3 [13] 5 08:39.7 [16] 7 06:28.1 [10] 9 00:56.5 [13] 9 10:56.7 [12] 8 00:31.7 [11] 9 08:10.6 [12] 9 04:49.6 [6] 8 00:57.1 [16] 8 10:11.9 [12] 8 00:30.1 [10] 9 08:25.1 [13] 8
9 4 detail pretekára SLOVAK TRIATHLON ACADEMY2 Filip Sivík(2000) Alexandra Vitková(2004) Jozef Majský (2001) 7. /  Elite 2+1 1:15:13.5 0:13:22.8 05:04.6 [10] 10 00:38.1 [7] 9 09:55.0 [7] 8 00:22.6 [2] 8 07:58.9 [13] 8 04:42.4 [4] 6 00:40.0 [7] 6 10:51.2 [11] 6 00:28.0 [7] 6 08:18.1 [13] 6 05:44.3 [10] 7 00:30.3 [5] 7 10:28.9 [15] 7 00:40.9 [19] 7 08:50.2 [16] 9
10 44 detail pretekára STA-TRI 2 FLY Valerián Vančo (2007) Martina Rábiková (1994) Tomáš Molnár (1998) 1. /  Open 2+1 1:16:42.9 0:14:52.2 04:41.8 [8] 8 00:32.5 [3] 7 10:40.3 [15] 9 00:29.4 [8] 9 07:47.3 [11] 10 07:02.6 [12] 11 01:01.6 [14] 11 11:22.4 [15] 11 00:38.9 [16] 11 09:13.6 [16] 11 05:36.9 [9] 11 00:35.6 [6] 11 09:27.5 [3] 10 00:35.5 [15] 10 06:57.0 [6] 10
11 17 detail pretekára RUN FOR FUN Jana Škanderová Patrik Lopušný Martina Krajhanzlová Kapustíková 2. /  Open 2+1 1:18:15.7 0:16:25.0 06:06.6 [17] 17 00:42.1 [10] 16 10:37.6 [14] 15 00:34.6 [12] 14 07:48.5 [12] 13 07:14.0 [14] 13 00:40.3 [8] 13 10:17.1 [6] 12 00:21.4 [1] 12 07:42.7 [7] 10 06:09.8 [13] 10 00:43.6 [11] 10 11:04.1 [19] 11 00:37.7 [17] 11 07:35.6 [10] 11
12 14 detail pretekára TRIAX BRATISLAVA 2 Andrej Rácz(1983) Barbora Kňava Kováčiková(1978) Matúš Kršek (1981) 3. /  Age Group 2+1 1:18:53.5 0:17:02.8 04:15.6 [4] 4 00:42.2 [11] 6 10:01.2 [9] 7 00:25.2 [5] 7 07:19.9 [8] 6 06:27.1 [9] 7 01:24.3 [19] 8 12:55.0 [19] 10 00:35.2 [15] 10 10:48.2 [18] 13 05:27.6 [8] 12 00:40.1 [8] 12 10:08.0 [11] 12 00:31.4 [13] 12 07:12.5 [8] 12
13 20 detail pretekára TJ DYNAMO DK Ľubomír Karaba Eva Karabová Boris Kotman 3. /  Open 2+1 1:19:22.5 0:17:31.8 06:54.8 [19] 19 01:21.6 [18] 19 10:21.2 [10] 18 00:48.9 [18] 18 06:39.1 [6] 14 07:58.0 [19] 14 00:47.8 [11] 14 11:00.5 [13] 15 00:25.7 [4] 14 08:07.2 [11] 12 06:45.3 [16] 14 00:58.1 [18] 14 09:47.2 [6] 13 00:20.4 [1] 13 07:06.7 [7] 13
14 15 detail pretekára ŠPORTOVÝ TÍM TRI2FLY Valerian Vanco(1976) Silvia Jurčová(1981) Igor Bulík (1985) 4. /  Age Group 2+1 1:21:19.1 0:19:28.4 04:59.6 [9] 9 00:59.9 [16] 11 10:43.6 [17] 13 00:25.4 [6] 13 09:51.7 [18] 16 07:36.0 [17] 16 01:02.7 [15] 16 10:47.1 [10] 16 00:33.2 [13] 16 09:12.5 [15] 17 05:50.6 [11] 16 00:25.5 [1] 16 10:24.4 [14] 16 00:30.3 [11] 16 07:56.6 [11] 14
15 13 detail pretekára REALIZ SPORT TEAM 4 Matej Halvoň(1983) Michal Blaško(1979) Tatiana Churá(1976) 5. /  Age Group 2+1 1:21:56.8 0:20:06.1 05:18.0 [11] 11 00:45.0 [13] 12 10:23.2 [11] 11 00:34.5 [11] 12 07:33.5 [9] 12 07:09.3 [13] 12 01:10.1 [18] 12 11:42.6 [18] 13 00:52.5 [18] 13 09:38.9 [17] 14 06:01.5 [12] 13 00:57.5 [17] 13 09:51.3 [7] 14 00:37.0 [16] 14 09:21.9 [19] 15
16 5 detail pretekára SLOVAK TRIATHLON ACADEMY3 Michal Vančo (2000) Michaela Sasváriová(1993) Peter Gabrhel (1979) 8. /  Elite 2+1 1:22:01.6 0:20:10.9 05:41.7 [13] 13 00:31.5 [2] 13 11:51.3 [19] 16 00:38.6 [15] 16 10:46.0 [19] 19 06:06.6 [8] 18 01:05.3 [16] 18 10:16.7 [5] 18 00:40.5 [17] 18 07:30.6 [6] 15 06:54.3 [17] 17 00:57.0 [15] 17 09:51.5 [8] 15 00:29.4 [9] 15 08:40.6 [14] 16
17 16 detail pretekára TRIATHLON MOOD Martin Ďuríček(1977) Alenka Drahošová(1973) Róbert Vítko (1977) 6. /  Age Group 2+1 1:23:12.4 0:21:21.7 06:01.7 [16] 16 01:29.4 [19] 17 10:36.3 [13] 17 01:01.4 [20] 17 08:20.6 [14] 17 07:44.8 [18] 17 00:43.7 [10] 17 10:35.4 [8] 17 00:33.0 [12] 17 08:06.3 [10] 16 06:16.6 [15] 15 00:54.1 [14] 15 11:00.5 [18] 17 00:32.0 [14] 17 09:16.6 [17] 17
18 18 detail pretekára TRI2FLY Veronika Dragonidesová Marek Červenák Ľudmila Perunská 4. /  Open 2+1 1:25:32.2 0:23:41.5 06:53.9 [18] 18 01:04.6 [17] 18 10:41.5 [16] 19 00:47.3 [17] 19 09:07.7 [17] 18 07:26.2 [16] 19 01:05.7 [17] 19 11:24.0 [16] 19 00:59.9 [20] 19 08:03.9 [9] 18 07:10.0 [18] 18 01:07.0 [19] 18 10:29.7 [16] 18 01:05.4 [20] 18 08:05.4 [12] 18
19 8 detail pretekára REALIZ SPORT TEAM 2 Petra Ďurinová(2004) Neštepna Hruška 9. /  Elite 2+1 1:26:50.4 0:24:59.7 05:51.8 [15] 15 00:45.0 [13] 15 10:49.1 [18] 14 00:59.1 [19] 15 08:33.0 [15] 15 07:19.4 [15] 15 00:53.2 [12] 15 10:40.2 [9] 14 00:59.6 [19] 15 11:08.1 [19] 19 07:34.7 [20] 19 00:51.6 [13] 19 10:57.9 [17] 19 00:40.0 [18] 19 08:47.7 [15] 19
20 19 detail pretekára TRXBA - TRIAX BRATISLAVA Peter Musec Veronika Janečková Juraj Cabadaj 5. /  Open 2+1 1:43:26.5 0:41:35.8 07:06.3 [20] 20 02:31.4 [20] 20 12:12.1 [20] 20 00:34.4 [10] 20 13:29.0 [20] 20 08:14.2 [20] 20 01:35.5 [20] 20 14:16.6 [20] 20 00:29.5 [9] 20 11:47.3 [20] 20 07:27.0 [19] 20 01:15.3 [20] 20 12:21.9 [20] 20 00:23.5 [5] 20 09:42.5 [20] 20
--- 6 detail pretekára SLOVAK TRIATHLON ACADEMY4 Jozef Majsky(2000) Martina Bábiková(1994) Michal Vančo(2000) . /  Elite 2+1 DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru