Rajecký maratón

Běh
DÁTUM :14.8.2021 MIESTO :Rajec

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 21 km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 21 km #
1 115 detail pretekára KOPČÍK Tomáš SVK 1968 Trnava 2:43:35 0:00:00 1:22:35 1
2 114 detail pretekára JURČÍK Ján SVK 1968 KKM Čadca 3:18:23 0:34:48 1:38:27 2
3 118 detail pretekára LEŠTÁK Peter SVK 1967 James Bratislava 3:31:54 0:48:19 1:50:53 8
4 122 detail pretekára PAVLACKÝ Jaroslav SVK 1962 Trenčianske Teplice 3:35:25 0:51:50 1:43:08 4
5 69 detail pretekára ŽELEZOV Konstantin UKR 1969 42195.kiev.ua 3:39:16 0:55:41 1:45:24 5
6 113 detail pretekára JANKOLA Ján SVK 1970 MK Tvrdošín 3:41:00 0:57:25 1:50:33 7
7 111 detail pretekára JAKUBČIAK Ján SVK 1965 Liptovský Mikuláš 3:45:24 1:01:49 1:51:35 9
8 127 detail pretekára SKORČÍK Ján SVK 1971 Cykloklub Turzovka 3:47:59 1:04:24 1:42:46 3
9 104 detail pretekára CAGÁŇ Peter SVK 1970 behaj.net 3:50:30 1:06:55 1:55:50 14
10 103 detail pretekára BUJŇÁK Ján SVK 1962 Martin 3:53:13 1:09:38 1:55:39 13
11 109 detail pretekára GOMOLA Jozef SVK 1971 JK Vrstvy RUN 3:53:33 1:09:58 1:49:44 6
12 124 detail pretekára RYBAR Marian SVK 1971 BK Steel Kosice 3:55:28 1:11:53 1:53:08 11
13 102 detail pretekára BUJNA Róbert SVK 1964 Kuchynské bobre 3:59:02 1:15:27 1:53:28 12
14 110 detail pretekára GRUBER Tomislav SVK 1971 BRATISLAVA 4:15:14 1:31:39 1:53:02 10
15 129 detail pretekára ŠÁLY Radek SVK 1966 ŠULYWANDER 4:15:26 1:31:51 1:58:38 15
16 116 detail pretekára KUBIRITA Ján SVK 1970 LEMUR 4:15:49 1:32:14 2:00:41 17
17 119 detail pretekára LUHOVÝ Marcel SVK 1971 Pečená krkovička Nosice 4:18:01 1:34:26 2:00:33 16
18 120 detail pretekára NAGY David SVK 1967 Penati 4:18:12 1:34:37 2:01:04 18
19 125 detail pretekára SEDLÁK Jozef SVK 1966 Revúca 4:19:25 1:35:50 2:03:41 19
20 126 detail pretekára SESTRIENKA Libor SVK 1967 BRATISLAVA 4:30:07 1:46:32 2:13:59 23
21 13 detail pretekára VERNARSKÝ Jaroslav CZE 1967 Pepa Team Frýdek-Místek 4:34:57 1:51:22 2:05:57 20
22 123 detail pretekára PUDIŠ Štefan SVK 1966 Ludrová 4:35:11 1:51:36 2:09:35 21
23 108 detail pretekára GEJZA Kele SVK 1965 LCPackaging TPI 4:46:19 2:02:44 2:17:22 24
24 130 detail pretekára ŠPÁNIK Marian SVK 1971 KVŠ Karlova Ves 4:57:00 2:13:25 2:13:37 22
25 131 detail pretekára ŠTREICHER Jozef SVK 1971 Topoľčany 5:03:15 2:19:40 2:20:34 25
26 112 detail pretekára JALAKŠA Július SVK 1969 Swim club PB 5:17:09 2:33:34 2:25:52 26
27 107 detail pretekára FOTTA Rastislav SVK 1964 Prešov 5:18:58 2:35:23 2:26:19 27
28 101 detail pretekára BOHUNICKÝ Cyril SVK 1963 Ada rezorts 5:43:52 3:00:17 2:41:09 28
--- 105 detail pretekára FIŠERA Roman SVK 1971 SK Chvojkovice Brod DNF --- 2:51:02 ---
--- 128 detail pretekára STOLIČNÝ Martin SVK 1969 REDE Bratislava DNF --- --- ---

Kontaktujte časomíru