Žilinský triatlonový festival - Žilinský triatlonový festival - nedeľa

Triatlon
DÁTUM :15.8.2021 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 197 detail pretekára KOVÁCS Gyula HUN 2004 --- 1. /  Dorastenci 0:58:04.6 0:00:00.0 10:07.7 [1] 1 00:31.3 [3] 1 30:02.3 [6] 1 00:30.3 [2] 1 16:53.0 [3] 1
2 159 detail pretekára BREJČÁK Pavol SVK 2003 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 1. /  Juniori 0:59:33.4 0:01:28.8 12:10.5 [18] 18 00:32.0 [5] 17 29:33.2 [1] 5 00:31.3 [5] 3 16:46.4 [2] 2
3 205 detail pretekára LIZÁK Filip SVK 2004 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 2. /  Dorastenci 1:00:36.3 0:02:31.7 11:20.7 [4] 4 00:29.4 [2] 4 30:26.0 [12] 7 00:34.9 [12] 6 17:45.3 [4] 3
4 150 detail pretekára ADAM Slavomír Ml. SVK 2004 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 3. /  Dorastenci 1:00:54.3 0:02:49.7 12:01.1 [16] 16 00:36.6 [16] 16 29:36.1 [2] 3 00:50.2 [60] 9 17:50.3 [5] 4
5 129 detail pretekára BIČANOVÁ Margaréta SVK 2001 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 1. /  AGž20-29 1:00:56.2 0:02:51.6 11:35.9 [8] 8 00:34.3 [8] 8 30:02.8 [7] 2 00:35.3 [14] 4 18:07.9 [7] 5
6 198 detail pretekára ŽÁČIK Peter SVK 1999 SMTA Nitra 1. /  AGm20-29 1:01:25.7 0:03:21.1 11:30.5 [6] 6 00:31.8 [4] 5 30:50.4 [16] 11 00:28.9 [1] 11 18:04.1 [6] 6
7 172 detail pretekára DUPEJ Dominik SVK 2004 3XRBB - TRIX REPUBLIC 4. /  Dorastenci 1:02:29.8 0:04:25.2 11:58.8 [15] 15 00:36.4 [15] 14 29:39.4 [3] 4 00:34.4 [10] 5 19:40.8 [16] 7
8 218 detail pretekára MOJŽIŠ Michal SVK 1997 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 2. /  AGm20-29 1:02:52.0 0:04:47.4 14:39.8 [53] 53 00:43.3 [46] 53 30:24.9 [11] 25 00:48.0 [56] 32 16:16.0 [1] 8
9 106 detail pretekára KURIAČKOVÁ Ivana SVK 1994 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 2. /  AGž20-29 1:03:14.1 0:05:09.5 11:03.5 [2] 2 00:35.6 [12] 2 30:39.7 [14] 8 00:32.8 [7] 7 20:22.5 [22] 9
10 216 detail pretekára MEDVECZKY Matej SVK 2002 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  Juniori 1:03:37.3 0:05:32.7 11:54.9 [13] 13 00:37.6 [24] 13 29:43.2 [4] 5 00:30.5 [3] 2 20:51.1 [29] 10
11 279 detail pretekára SIVÁČEK Marián SVK 1989 REABA - Realiz sport team 1. /  AGm30-34 1:03:43.7 0:05:39.1 11:45.3 [12] 12 00:39.3 [30] 11 30:00.2 [5] 10 00:45.7 [46] 10 20:33.2 [24] 11
12 160 detail pretekára BREZÁNI Kristián SVK 2005 MKRAJ - Maratón klub Rajec 5. /  Dorastenci 1:03:50.6 0:05:46.0 12:57.7 [32] 32 00:36.7 [19] 29 30:32.5 [13] 12 00:41.3 [33] 14 19:02.4 [10] 12
13 234 detail pretekára SUCHÝ Gabriel SVK 2004 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 6. /  Dorastenci 1:04:09.1 0:06:04.5 12:25.2 [22] 22 00:32.9 [6] 21 31:10.0 [19] 13 00:30.5 [3] 12 19:30.5 [13] 13
14 157 detail pretekára BÓNA Kinga HUN 2002 --- 1. /  Juniorky 1:04:14.2 0:06:09.6 11:31.7 [7] 7 00:36.6 [16] 7 32:02.9 [24] 15 00:33.5 [8] 13 19:29.5 [12] 14
15 232 detail pretekára STODOLA Martin SVK 1989 3XRBB - TRIX REPUBLIC 2. /  AGm30-34 1:04:22.9 0:06:18.3 12:31.7 [23] 23 00:35.0 [11] 23 31:03.4 [18] 14 00:44.5 [42] 15 19:28.3 [11] 15
16 278 detail pretekára KRÁL Branislav SVK 1986 --- 1. /  AGm35-39 1:04:34.7 0:06:30.1 11:38.2 [10] 10 00:34.7 [9] 9 30:06.5 [8] 9 00:39.2 [24] 8 21:36.1 [41] 16
17 404 detail pretekára ZÁMEČNÍK Lukáš SVK 1991 3NT 3. /  AGm30-34 1:05:13.4 0:07:08.8 13:09.7 [35] 35 00:29.1 [1] 30 32:03.7 [25] 19 00:31.7 [6] 17 18:59.2 [9] 17
18 171 detail pretekára DUBRAVÍK Šimon SVK 2004 STABA - Slovenská Triatlonová Akadémia 7. /  Dorastenci 1:05:22.3 0:07:17.7 11:11.1 [3] 3 00:36.6 [16] 3 34:05.1 [55] 29 00:35.4 [16] 23 18:54.1 [8] 18
19 214 detail pretekára MATÚŠEK Tomáš SVK 1987 CNSBA - CNS Academy 4. /  AGm30-34 1:05:54.0 0:07:49.4 11:44.4 [11] 11 00:41.1 [39] 12 31:55.1 [23] 16 00:53.5 [63] 16 20:39.9 [26] 19
20 161 detail pretekára BRNA Martin SVK 1983 BSWPN - BLACK SWANS TRICLUB PIEŠŤANY 2. /  AGm35-39 1:06:38.0 0:08:33.4 13:08.6 [34] 34 00:58.3 [68] 37 31:34.1 [21] 17 00:47.4 [52] 24 20:09.6 [19] 20
21 176 detail pretekára FOTUL Branislav SVK 2005 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 8. /  Dorastenci 1:07:09.0 0:09:04.4 12:34.6 [25] 25 00:40.2 [33] 26 32:42.2 [31] 32 00:40.0 [29] 33 20:32.0 [23] 21
22 287 detail pretekára SVRČKOVÁ Kristína SVK 2004 - nezistený - 1. /  Dorastenky 1:07:11.7 0:09:07.1 12:02.6 [17] 17 00:48.7 [54] 19 33:01.0 [34] 27 00:39.5 [27] 28 20:39.9 [26] 22
23 291 detail pretekára SEDLÁČEK Milan SVK 1994 KONRAD TOOLS TEAM 3. /  AGm20-29 1:07:28.7 0:09:24.1 13:14.9 [37] 37 00:42.7 [43] 32 --- --- --- 27 20:57.2 [32] 23
24 164 detail pretekára CZUCZ Aleš SVK 2005 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 9. /  Dorastenci 1:07:44.6 0:09:40.0 13:44.5 [42] 42 00:35.8 [13] 41 31:26.5 [20] 23 00:37.5 [20] 20 21:20.3 [34] 24
25 173 detail pretekára FABRY Martin SVK 1987 MAMBA - MAMA 3 Klub 5. /  AGm30-34 1:07:46.0 0:09:41.4 12:35.5 [26] 26 00:38.6 [27] 25 32:31.5 [26] 21 00:35.8 [18] 18 21:24.6 [37] 25
26 152 detail pretekára BALAMUCKÝ Aleš SVK 2002 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 3. /  Juniori 1:07:56.0 0:09:51.4 12:11.6 [20] 20 00:40.0 [32] 20 33:02.1 [35] 30 00:40.0 [29] 29 21:22.3 [36] 26
27 226 detail pretekára REBRO Alex SVK 2002 TTTTT - TRIATLON TEAM Trnava 4. /  Juniori 1:08:03.1 0:09:58.5 14:29.6 [51] 51 00:52.9 [61] 52 30:19.0 [9] 18 00:46.0 [48] 22 21:35.6 [40] 27
28 242 detail pretekára VIŠNAI Matej SVK 1988 PROKE - pro-body sport team 6. /  AGm30-34 1:08:11.6 0:10:07.0 14:04.5 [49] 49 00:43.4 [47] 46 30:58.4 [17] 22 00:44.5 [42] 26 21:40.8 [43] 28
29 228 detail pretekára SIVÍK Filip SVK 2000 STABA - Slovenská Triatlonová Akadémia 4. /  AGm20-29 1:08:24.5 0:10:19.9 14:27.7 [50] 50 00:37.0 [21] 49 30:39.9 [15] 20 00:39.3 [25] 19 22:00.6 [47] 29
30 215 detail pretekára MATYS Viktor SVK 1986 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 3. /  AGm35-39 1:08:25.9 0:10:21.3 14:44.9 [56] 56 00:41.2 [40] 55 30:20.7 [10] 23 00:42.8 [37] 25 21:56.3 [45] 30
31 236 detail pretekára ŠULEK Ján SVK 1981 REABA - Realiz sport team 1. /  AGm40-44 1:08:49.4 0:10:44.8 13:54.5 [45] 45 00:35.9 [14] 43 33:37.3 [49] 36 00:42.4 [35] 37 19:59.3 [18] 31
32 257 detail pretekára MÁCSAIOVÁ Jana SVK 2004 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 2. /  Dorastenky 1:09:06.6 0:11:02.0 12:46.5 [29] 29 00:47.0 [50] 28 33:54.7 [52] 33 00:46.8 [51] 34 20:51.6 [30] 32
33 258 detail pretekára MESÁROŠOVÁ Martina SVK 2003 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 2. /  Juniorky 1:09:16.2 0:11:11.6 11:36.0 [9] 9 00:38.4 [26] 10 33:38.3 [50] 28 00:42.8 [37] 31 22:40.7 [55] 33
34 223 detail pretekára PECH Michal SVK 1989 - nezistený - 7. /  AGm30-34 1:09:25.3 0:11:20.7 14:00.2 [48] 48 00:52.3 [60] 48 32:40.2 [30] 34 00:47.4 [52] 35 21:05.2 [33] 34
35 407 detail pretekára BORŠČOVÁ Ema SVK 2005 ŠKBAN - Športový klub Banské 3. /  Dorastenky 1:09:30.9 0:11:26.3 11:55.4 [14] 14 00:41.2 [40] 15 35:40.0 [86] 41 00:39.9 [28] 40 20:34.4 [25] 35
36 200 detail pretekára KUCHARČÍK Lukáš SVK 1986 CHGAZ - Chlpaté gazely 4. /  AGm35-39 1:09:33.0 0:11:28.4 13:12.7 [36] 36 00:55.8 [64] 38 31:42.6 [22] 26 00:35.2 [13] 21 23:06.7 [64] 36
37 187 detail pretekára JÁNOŠ Slavomír SVK 1972 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 1. /  AGm45-49 1:09:35.2 0:11:30.6 15:37.6 [66] 66 00:40.8 [37] 65 33:00.2 [33] 47 00:37.3 [19] 47 19:39.3 [14] 37
38 292 detail pretekára HALAJ Dušan SVK 1986 KPŠ Nereus Žilina 5. /  AGm35-39 1:10:09.3 0:12:04.7 15:03.0 [61] 61 00:57.6 [65] 62 33:16.1 [41] 45 01:07.6 [91] 51 19:45.0 [17] 38
39 206 detail pretekára LUKÁČ Peter SVK 1982 - nezistený - 6. /  AGm35-39 1:10:09.9 0:12:05.3 14:57.0 [60] 60 00:33.9 [7] 57 33:33.1 [47] 44 00:44.1 [41] 45 20:21.8 [21] 39
40 182 detail pretekára HÁJNIK Michal SVK 2003 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 5. /  Juniori 1:10:19.6 0:12:15.0 12:11.2 [19] 19 00:39.1 [29] 18 33:05.9 [36] 31 00:38.5 [22] 30 23:44.9 [68] 40
41 175 detail pretekára FÁBRY Dominik SVK 2005 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 10. /  Dorastenci 1:10:49.1 0:12:44.5 12:32.3 [24] 24 00:40.3 [34] 24 36:05.4 [93] 46 00:35.3 [14] 46 20:55.8 [31] 41
42 186 detail pretekára CHUDÍK Tomáš SVK 1972 - nezistený - 2. /  AGm45-49 1:11:49.5 0:13:44.9 12:50.6 [31] 31 01:02.5 [75] 31 34:20.9 [59] 39 00:38.9 [23] 39 22:56.6 [60] 42
43 168 detail pretekára DACEJ Michal SVK 1992 - nezistený - 5. /  AGm20-29 1:12:10.0 0:14:05.4 14:45.6 [57] 57 01:05.6 [82] 59 35:11.0 [72] 71 01:27.7 [123] 72 19:40.1 [15] 43
44 153 detail pretekára BARČÍK Tobiáš SVK 2002 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Juniori 1:12:38.5 0:14:33.9 15:46.7 [68] 68 00:34.7 [9] 66 34:09.2 [56] 54 00:46.0 [48] 56 21:21.9 [35] 44
45 289 detail pretekára BULÍK Igor SVK 1985 TRI 2 FLY 7. /  AGm35-39 1:12:40.4 0:14:35.8 15:13.4 [63] 63 00:40.4 [35] 60 33:33.8 [48] 49 00:55.2 [64] 50 22:17.6 [50] 45
46 225 detail pretekára PURGAT Lukáš SVK 2000 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 6. /  AGm20-29 1:12:40.6 0:14:36.0 13:52.0 [44] 44 00:46.9 [49] 44 35:44.9 [89] 51 00:40.1 [31] 52 21:36.7 [42] 46
47 408 detail pretekára ŽEMBER Ondrej SVK 1981 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  AGm40-44 1:12:47.5 0:14:42.9 13:46.0 [43] 43 00:54.7 [62] 45 33:32.9 [46] 38 01:11.8 [104] 42 23:22.1 [66] 47
48 119 detail pretekára VACH Roman SVK 1971 FX3BA - Fenix3Club 1. /  AGm50-54 1:12:53.3 0:14:48.7 14:42.9 [55] 55 00:42.4 [42] 54 32:50.3 [32] 40 00:47.8 [55] 41 23:49.9 [69] 48
49 219 detail pretekára MÔC Maroš SVK 1980 - nezistený - 3. /  AGm40-44 1:13:27.2 0:15:22.6 15:48.7 [69] 69 01:22.8 [103] 75 33:26.0 [42] 62 01:08.0 [92] 67 21:41.7 [44] 49
50 224 detail pretekára PRIESOL Roman SVK 1983 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 8. /  AGm35-39 1:13:29.4 0:15:24.8 16:42.5 [82] 82 00:47.7 [51] 82 33:07.8 [38] 64 00:42.5 [36] 59 22:08.9 [48] 50
51 202 detail pretekára LACO Samuel SVK 2003 TAT Martin 7. /  Juniori 1:13:55.5 0:15:50.9 13:55.4 [46] 46 01:11.5 [90] 50 35:19.5 [77] 52 00:52.5 [62] 57 22:36.6 [54] 51
52 243 detail pretekára VOZNÍK Ivan SVK 1968 - nezistený - 2. /  AGm50-54 1:13:59.3 0:15:54.7 16:46.1 [83] 83 00:42.9 [44] 81 33:07.1 [37] 60 01:01.3 [82] 65 22:21.9 [51] 52
53 265 detail pretekára VITKOVÁ Alexandra SVK 2004 TMOOD - Triathlon mood 4. /  Dorastenky 1:14:03.1 0:15:58.5 12:38.6 [27] 27 00:36.8 [20] 27 34:43.1 [67] 35 00:41.3 [33] 36 25:23.3 [88] 53
54 155 detail pretekára BARTKO Branislav SVK 1982 - nezistený - 9. /  AGm35-39 1:14:05.7 0:16:01.1 15:20.7 [64] 64 00:38.1 [25] 61 34:32.2 [62] 55 00:35.4 [16] 53 22:59.3 [62] 54
55 288 detail pretekára FÚRIK Martin SVK 1983 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 10. /  AGm35-39 1:14:14.8 0:16:10.2 17:18.4 [90] 90 01:18.2 [100] 92 33:50.9 [51] 77 00:56.6 [67] 78 20:50.7 [28] 55
56 213 detail pretekára MATÚŠ Matej SVK 1986 MAMBA - MAMA 3 Klub 11. /  AGm35-39 1:14:22.5 0:16:17.9 16:18.5 [77] 77 00:50.1 [56] 73 33:28.3 [44] 61 01:02.6 [84] 66 22:43.0 [56] 56
57 235 detail pretekára ŠKORVÁNEK Juraj SVK 1990 - nezistený - 8. /  AGm30-34 1:14:29.5 0:16:24.9 14:53.7 [59] 59 01:09.0 [86] 63 34:34.8 [64] 62 00:55.3 [65] 64 22:56.7 [61] 57
58 163 detail pretekára BUKSAR Matej SVK 1985 - nezistený - 12. /  AGm35-39 1:14:36.4 0:16:31.8 12:47.9 [30] 30 01:39.5 [121] 42 36:23.8 [95] 69 01:14.1 [106] 69 22:31.1 [52] 58
59 220 detail pretekára MRAVEC Martin SVK 1968 - nezistený - 3. /  AGm50-54 1:14:39.4 0:16:34.8 12:42.8 [28] 28 01:21.5 [102] 36 34:16.7 [57] 42 01:10.1 [98] 43 25:08.3 [86] 59
60 154 detail pretekára BARTEK Andrej SVK 1995 BSWPN - BLACK SWANS TRICLUB PIEŠŤANY 7. /  AGm20-29 1:14:43.4 0:16:38.8 17:55.6 [101] 101 01:31.1 [114] 101 32:37.5 [29] 73 01:08.8 [95] 74 21:30.4 [38] 60
61 195 detail pretekára KONEČNÝ Krištof SVK 2001 TAT Martin 8. /  AGm20-29 1:15:06.9 0:17:02.3 13:17.1 [38] 38 00:59.8 [72] 40 35:08.3 [71] 48 00:56.3 [66] 49 24:45.4 [79] 61
62 184 detail pretekára HOMOLA Peter SVK 1982 - nezistený - 13. /  AGm35-39 1:16:02.8 0:17:58.2 17:24.4 [91] 91 01:13.9 [94] 93 33:32.1 [45] 74 01:08.2 [93] 76 22:44.2 [57] 62
63 250 detail pretekára HAULÍKOVÁ Paulína SVK 2005 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 5. /  Dorastenky 1:16:17.9 0:18:13.3 13:20.6 [40] 40 00:37.4 [23] 33 36:34.0 [98] 56 00:52.0 [61] 60 24:53.9 [81] 63
64 269 detail pretekára BÁLINTOVÁ Hana SVK 2003 TRXBA - TRIAX Bratislava 3. /  Juniorky 1:16:19.9 0:18:15.3 12:24.1 [21] 21 00:41.0 [38] 22 37:41.5 [113] 67 00:39.4 [26] 61 24:53.9 [81] 64
65 231 detail pretekára SOJKA Igor SVK 1972 TAT Martin 3. /  AGm45-49 1:16:24.3 0:18:19.7 15:44.6 [67] 67 00:57.6 [65] 67 34:19.4 [58] 70 01:07.3 [89] 71 24:15.4 [73] 65
66 283 detail pretekára JANKÓ Alojz SVK 1982 3NT Triathlon Team Bratislava 14. /  AGm35-39 1:16:35.8 0:18:31.2 15:05.6 [62] 62 01:02.8 [77] 64 34:34.8 [64] 65 00:48.5 [57] 62 25:04.1 [85] 66
67 183 detail pretekára HEGLAS Ladislav SVK 1979 - nezistený - 4. /  AGm40-44 1:16:45.9 0:18:41.3 15:34.9 [65] 65 01:12.1 [93] 69 34:02.7 [54] 68 01:17.0 [111] 70 24:39.2 [78] 67
68 282 detail pretekára BOOL Pavol SVK 1975 --- 4. /  AGm45-49 1:16:49.4 0:18:44.8 20:12.2 [119] 119 01:55.1 [130] 121 33:55.1 [53] 108 00:34.6 [11] 106 20:12.4 [20] 68
69 209 detail pretekára MARKO Dominik SVK 2001 CHGAZ - Chlpaté gazely 9. /  AGm20-29 1:16:56.0 0:18:51.4 16:29.0 [80] 80 00:55.6 [63] 79 33:11.1 [39] 59 00:34.3 [9] 54 25:46.0 [90] 69
70 158 detail pretekára BOŽÍK Štefan SVK 1984 - nezistený - 15. /  AGm35-39 1:16:56.5 0:18:51.9 15:48.8 [70] 70 01:05.1 [81] 71 35:28.8 [81] 76 00:59.3 [78] 77 23:34.5 [67] 70
71 229 detail pretekára SLAVKOVSKY Tomas SVK 1987 - nezistený - 9. /  AGm30-34 1:17:05.4 0:19:00.8 17:53.1 [100] 100 01:23.6 [105] 99 34:25.1 [61] 83 01:11.7 [103] 85 22:11.9 [49] 71
72 248 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Natália Mária SVK 2003 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 4. /  Juniorky 1:17:07.7 0:19:03.1 11:27.8 [5] 5 00:37.2 [22] 6 36:54.3 [102] 43 00:38.2 [21] 44 27:30.2 [107] 72
73 207 detail pretekára MAJSKY Jozef SVK 2000 STABA - Slovenská Triatlonová Akadémia 10. /  AGm20-29 1:17:09.0 0:19:04.4 14:46.6 [58] 58 00:48.1 [52] 58 32:34.0 [27] 37 00:43.8 [40] 38 28:16.5 [114] 73
74 174 detail pretekára FÁBRY Stanislav SVK 1976 TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team 5. /  AGm45-49 1:17:11.3 0:19:06.7 13:58.6 [47] 47 00:51.1 [57] 47 35:44.8 [88] 57 00:45.8 [47] 58 25:51.0 [92] 74
75 179 detail pretekára GRIGĽÁK Michal SVK 2003 - nezistený - 8. /  Juniori 1:17:19.7 0:19:15.1 17:31.3 [93] 93 01:52.0 [129] 100 35:41.0 [87] 99 00:40.8 [32] 92 21:34.6 [39] 75
76 177 detail pretekára FRANEK Peter SVK 1993 ŽABSC - SMELÁ ŽABKA - Škola športu Senec 11. /  AGm20-29 1:17:41.4 0:19:36.8 16:20.4 [79] 79 00:43.1 [45] 72 36:48.2 [101] 84 00:44.9 [44] 84 23:04.8 [63] 76
77 189 detail pretekára KAJAN Ivan SVK 1984 - nezistený - 16. /  AGm35-39 1:18:01.2 0:19:56.6 17:13.3 [88] 88 01:22.9 [104] 91 35:32.5 [83] 86 01:20.5 [115] 91 22:32.0 [53] 77
78 211 detail pretekára MARTINČÍK Roman SVK 1962 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 1. /  AGm55-59 1:18:10.3 0:20:05.7 16:15.4 [76] 76 01:04.7 [80] 77 33:15.3 [40] 58 00:57.3 [70] 63 26:37.6 [100] 78
79 247 detail pretekára ČELLÁROVÁ Veronika SVK 2002 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 5. /  Juniorky 1:18:26.6 0:20:22.0 13:34.3 [41] 41 00:38.7 [28] 39 35:18.1 [76] 50 00:46.6 [50] 48 28:08.9 [113] 79
80 266 detail pretekára ZIMENOVÁ Katarína SVK 2003 MKRAJ - Maratón klub Rajec 6. /  Juniorky 1:18:29.6 0:20:25.0 15:56.5 [71] 71 00:46.7 [48] 68 35:28.1 [80] 75 01:00.5 [80] 73 25:17.8 [87] 80
81 165 detail pretekára ČÁNI Dušan SVK 1981 - nezistený - 5. /  AGm40-44 1:18:43.8 0:20:39.2 18:18.5 [103] 103 01:28.0 [111] 105 35:56.9 [90] 105 01:00.0 [79] 107 22:00.4 [46] 81
82 210 detail pretekára MARKO Jozef SVK 1975 CHGAZ - Chlpaté gazely 6. /  AGm45-49 1:19:05.1 0:21:00.5 17:42.4 [97] 97 00:59.7 [71] 94 35:31.4 [82] 88 00:47.4 [52] 86 24:04.2 [70] 82
83 275 detail pretekára ISPOLD Peter SVK 1989 Špecial Olympik 10. /  AGm30-34 1:19:10.1 0:21:05.5 16:01.0 [73] 73 01:09.0 [86] 74 36:00.8 [91] 81 01:07.4 [90] 83 24:51.9 [80] 83
84 230 detail pretekára SMUDA Ján SVK 1973 - nezistený - 7. /  AGm45-49 1:19:20.9 0:21:16.3 19:42.8 [115] 115 01:02.6 [76] 112 34:47.3 [69] 103 00:58.2 [74] 105 22:50.0 [59] 84
85 233 detail pretekára STRUHÁRIK Juraj SVK 1991 HSF System SK 11. /  AGm30-34 1:19:36.1 0:21:31.5 17:30.0 [92] 92 01:26.5 [108] 97 35:11.4 [73] 85 01:16.9 [110] 89 24:11.3 [71] 85
86 156 detail pretekára BERNÁTH František SVK 1959 TKTDŽ - TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 1. /  AGm60+ 1:19:43.4 0:21:38.8 20:16.6 [121] 121 00:58.3 [68] 116 34:24.6 [60] 104 00:43.5 [39] 102 23:20.4 [65] 86
87 178 detail pretekára GABRHEL Peter SVK 1979 - nezistený - 6. /  AGm40-44 1:19:59.7 0:21:55.1 20:02.7 [117] 117 01:04.2 [79] 114 33:26.4 [43] 92 01:13.1 [105] 93 24:13.3 [72] 87
88 203 detail pretekára LÁZNIČKA Michal SVK 1976 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 8. /  AGm45-49 1:20:13.0 0:22:08.4 14:38.5 [52] 52 00:48.1 [52] 56 36:36.5 [99] 72 01:10.5 [99] 75 26:59.4 [103] 88
89 280 detail pretekára MICHELÍK Ján SVK 1967 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 4. /  AGm50-54 1:20:17.5 0:22:12.9 18:33.1 [108] 108 01:11.9 [92] 104 34:55.8 [70] 93 01:10.5 [99] 96 24:26.2 [76] 89
90 169 detail pretekára DANIEL Martin SVK 1979 MTBBA - MTB Kolečko 7. /  AGm40-44 1:20:32.1 0:22:27.5 16:19.0 [78] 78 01:29.7 [113] 83 35:16.5 [75] 80 00:58.7 [76] 80 26:28.2 [97] 90
91 285 detail pretekára MIZERA Pavol SVK 1978 - nezistený - 8. /  AGm40-44 1:20:43.3 0:22:38.7 18:22.1 [104] 104 01:07.2 [85] 103 35:21.1 [78] 95 00:57.3 [70] 95 24:55.6 [83] 91
92 180 detail pretekára GRIVALSKÝ Martin SVK 1994 - nezistený - 12. /  AGm20-29 1:21:40.0 0:23:35.4 17:36.7 [95] 95 01:27.5 [110] 98 36:01.7 [92] 101 01:08.2 [93] 100 25:25.9 [89] 92
93 192 detail pretekára KMEŤ Tomáš SVK 1979 TRIPP - TRIKLUB Poprad 9. /  AGm40-44 1:21:46.6 0:23:42.0 17:09.9 [87] 87 01:14.0 [95] 84 34:40.6 [66] 79 00:58.0 [73] 79 27:44.1 [111] 93
94 240 detail pretekára VALACSAY Roman SVK 1980 - nezistený - 10. /  AGm40-44 1:21:50.4 0:23:45.8 18:32.9 [107] 107 01:15.7 [97] 106 35:12.1 [74] 98 01:00.9 [81] 98 25:48.8 [91] 94
95 194 detail pretekára KONEČNÝ Daniel SVK 1971 TAT Martin 5. /  AGm50-54 1:22:09.5 0:24:04.9 14:42.0 [54] 54 00:39.4 [31] 51 35:22.9 [79] 66 01:05.2 [88] 68 30:20.0 [122] 95
96 267 detail pretekára ŽILKOVÁ Marcela SVK 1982 - nezistený - 1. /  AGž30-39 1:22:15.1 0:24:10.5 17:43.1 [98] 98 01:09.8 [88] 96 35:33.2 [84] 91 01:21.0 [116] 94 26:28.0 [96] 96
97 262 detail pretekára POTECKA Patricia SVK 1990 - nezistený - 2. /  AGž30-39 1:22:30.0 0:24:25.4 18:13.8 [102] 102 01:14.1 [96] 102 35:37.4 [85] 100 00:49.5 [58] 97 26:35.2 [99] 97
98 244 detail pretekára ŽIAČIK Rastislav SVK 1979 - nezistený - 11. /  AGm40-44 1:22:33.4 0:24:28.8 17:48.0 [99] 99 00:58.1 [67] 95 37:27.6 [108] 110 01:22.4 [119] 111 24:57.3 [84] 98
99 191 detail pretekára KLINČÚCH Roman SVK 1971 - nezistený - 6. /  AGm50-54 1:22:56.8 0:24:52.2 16:07.0 [75] 75 01:05.6 [82] 76 36:56.2 [103] 87 01:09.3 [96] 87 27:38.7 [109] 99
100 263 detail pretekára RUDOLPHI Mia Sophie SVK 2007 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 6. /  Dorastenky 1:22:57.8 0:24:53.2 13:18.8 [39] 39 00:40.4 [35] 34 36:30.9 [97] 53 00:45.4 [45] 55 31:42.3 [124] 100

Kontaktujte časomíru