Žilinský triatlonový festival - Žilinský triatlonový festival - sobota

Triatlon
DÁTUM :14.8.2021 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 301 detail pretekára BRŇÁK Dávid SVK 2011 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 1. /  Žiaci nádeje A 0:10:57.8 0:00:00.0 01:38.6 [2] 2 00:53.5 [16] 4 05:44.7 [3] 5 00:40.2 [8] 1 02:00.8 [4] 1
2 385 detail pretekára REŠETÁROVÁ Eliška SVK 2011 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 1. /  Žiačky nádeje A 0:11:03.1 0:00:05.3 01:50.0 [9] 9 00:51.9 [15] 14 05:48.6 [6] 10 00:30.0 [2] 3 02:02.6 [6] 2
3 308 detail pretekára FIRÁK Matej SVK 2010 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 2. /  Žiaci nádeje A 0:11:04.0 0:00:06.2 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 3
4 322 detail pretekára KORIM Samuel SVK 2011 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 3. /  Žiaci nádeje A 0:11:07.9 0:00:10.1 01:39.1 [3] 3 00:42.0 [4] 2 05:53.8 [9] 2 01:00.7 [22] 9 01:52.3 [1] 4
5 302 detail pretekára CESNEK Šimon SVK 2010 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 4. /  Žiaci nádeje A 0:11:10.4 0:00:12.6 01:49.4 [8] 8 00:42.7 [6] 4 05:42.1 [2] 1 01:01.7 [24] 11 01:54.5 [2] 5
6 303 detail pretekára CIBULA Roman SVK 2010 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 5. /  Žiaci nádeje A 0:11:16.4 0:00:18.6 01:29.4 [1] 1 00:39.0 [2] 1 06:07.0 [13] 3 01:01.1 [23] 13 01:59.9 [3] 6
7 227 detail pretekára MIHAĽOV Boris SVK 2010 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 6. /  Žiaci nádeje A 0:11:16.7 0:00:18.9 01:49.3 [7] 7 00:49.6 [12] 9 05:45.5 [4] 7 00:50.1 [17] 7 02:02.2 [5] 7
8 425 detail pretekára ADAMČA Norbert Ml. SVK 2011 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 7. /  Žiaci nádeje A 0:11:22.4 0:00:24.6 01:52.8 [15] 15 00:38.1 [1] 3 05:46.6 [5] 6 00:40.5 [9] 2 02:24.4 [15] 8
9 372 detail pretekára MAREČKOVÁ Zuzana SVK 2011 ŽABČA - Triatlonový klub Žabka Čadca 2. /  Žiačky nádeje A 0:11:22.7 0:00:24.9 01:50.7 [10] 10 00:47.1 [10] 8 06:04.8 [12] 12 00:31.0 [3] 6 02:09.1 [7] 9
10 350 detail pretekára BÚZEKOVÁ Laura SVK 2010 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  Žiačky nádeje A 0:11:23.7 0:00:25.9 01:52.5 [14] 14 00:42.7 [6] 7 05:51.3 [7] 9 00:46.8 [15] 4 02:10.4 [8] 10
11 387 detail pretekára ROMANOVÁ Nina SVK 2011 AQTTE - Aquapark triatlon Turčianske Teplice 4. /  Žiačky nádeje A 0:11:27.7 0:00:29.9 01:58.6 [19] 19 00:45.7 [9] 16 05:59.7 [10] 13 00:31.2 [4] 8 02:12.5 [11] 11
12 389 detail pretekára SCHEDLINGOVÁ Emília SVK 2011 CHGAZ - Chlpaté gazely 5. /  Žiačky nádeje A 0:11:34.7 0:00:36.9 01:53.3 [16] 16 00:40.2 [3] 6 05:52.3 [8] 8 00:50.3 [18] 12 02:18.6 [13] 12
13 434 detail pretekára HREHOVČÍK Bruno SVK 2011 Motigo 8. /  Žiaci nádeje A 0:11:35.8 0:00:38.0 01:44.2 [4] 4 00:55.8 [17] 10 06:10.2 [14] 14 00:34.9 [6] 14 02:10.7 [9] 13
14 397 detail pretekára VAJDOVÁ Ivana SVK 2010 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Žiačky nádeje A 0:11:38.7 0:00:40.9 01:50.9 [11] 11 00:49.7 [14] 11 06:00.9 [11] 11 00:31.8 [5] 4 02:25.4 [16] 14
15 349 detail pretekára BÚZEKOVÁ Lucia SVK 2011 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  Žiačky nádeje A 0:11:39.0 0:00:41.2 01:57.9 [18] 18 00:43.6 [8] 13 06:14.9 [15] 15 00:29.0 [1] 15 02:13.6 [12] 15
16 369 detail pretekára LETKOVÁ Natália SVK 2010 --- 8. /  Žiačky nádeje A 0:11:43.9 0:00:46.1 01:51.3 [12] 12 00:49.6 [12] 12 05:34.5 [1] 3 01:00.2 [21] 9 02:28.3 [18] 16
17 393 detail pretekára STUCHLA Melina Sanchez SVK 2010 TAT Martin 9. /  Žiačky nádeje A 0:13:14.9 0:02:17.1 02:01.3 [20] 20 00:42.4 [5] 15 07:22.6 [18] 16 00:42.3 [11] 16 02:26.3 [17] 17
18 423 detail pretekára VANČO Dorián SVK 2011 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 9. /  Žiaci nádeje A 0:13:33.9 0:02:36.1 01:55.2 [17] 17 01:11.2 [19] 19 07:15.4 [16] 17 00:38.8 [7] 17 02:33.3 [19] 18
19 337 detail pretekára SLÁDEK Richard SVK 2011 --- 10. /  Žiaci nádeje A 0:13:51.3 0:02:53.5 01:45.6 [5] 5 01:31.8 [21] 20 07:28.0 [19] 20 00:54.1 [20] 20 02:11.8 [10] 19
20 384 detail pretekára PUHOVÁ Nella SVK 2010 - nezistený - 10. /  Žiačky nádeje A 0:14:02.7 0:03:04.9 01:51.9 [13] 13 01:10.3 [18] 18 07:28.6 [20] 18 00:46.6 [14] 18 02:45.3 [21] 20
21 345 detail pretekára WEBER Patrik SVK 2010 WEKBA - WEBER KAYAK 11. /  Žiaci nádeje A 0:14:20.7 0:03:22.9 01:46.8 [6] 6 01:31.9 [22] 21 07:22.2 [17] 19 00:44.9 [12] 19 02:54.9 [22] 21
22 338 detail pretekára SUCHANIČ Vladimír SVK 2010 --- 12. /  Žiaci nádeje A 0:16:28.6 0:05:30.8 02:12.7 [22] 22 01:12.5 [20] 22 07:59.3 [21] 22 00:41.4 [10] 22 04:22.7 [23] 22
23 363 detail pretekára KOBESOVÁ Dorota SVK 2011 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 11. /  Žiačky nádeje A 0:16:34.4 0:05:36.6 02:02.7 [21] 21 00:47.5 [11] 17 08:24.0 [22] 21 00:45.6 [13] 21 04:34.6 [24] 23
24 311 detail pretekára GONDŽÚR Michal SVK 2010 K2 Žilina 13. /  Žiaci nádeje A 0:17:33.6 0:06:35.8 02:53.3 [23] 23 01:33.9 [23] 23 09:33.8 [24] 23 00:48.3 [16] 23 02:44.3 [20] 24
25 422 detail pretekára KUČERA Tadeáš SVK 2011 --- 14. /  Žiaci nádeje A 0:18:21.3 0:07:23.5 03:42.9 [24] 24 01:52.5 [24] 24 09:29.0 [23] 24 00:53.2 [19] 24 02:23.7 [14] 25

Kontaktujte časomíru