Žilinský triatlonový festival - Žilinský triatlonový festival - sobota

Triatlon
DÁTUM :14.8.2021 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 315 detail pretekára IVANČÍK Dominik SVK 2008 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 1. /  Žiaci mladší 0:16:10.4 0:00:00.0 02:28.7 [1] 1 00:36.1 [2] 1 08:24.4 [1] 1 00:41.9 [27] 1 03:59.3 [2] 1
2 309 detail pretekára FOTUL Richard SVK 2008 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 2. /  Žiaci mladší 0:18:43.2 0:02:32.8 02:35.4 [2] 2 00:35.8 [1] 2 11:03.6 [9] 2 00:24.3 [1] 2 04:04.1 [3] 2
3 340 detail pretekára TAHA Marwan SVK 2009 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 3. /  Žiaci mladší 0:18:54.7 0:02:44.3 02:54.7 [15] 15 00:44.4 [6] 10 10:36.3 [2] 3 00:29.0 [4] 3 04:10.3 [4] 3
4 352 detail pretekára CÍCEROVÁ Laura SVK 2009 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 1. /  Žiačky mladšie 0:19:15.0 0:03:04.6 02:49.3 [9] 9 00:44.5 [7] 7 10:43.8 [4] 6 00:31.4 [10] 6 04:26.0 [7] 4
5 396 detail pretekára URBANOVÁ Linda SVK 2008 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 2. /  Žiačky mladšie 0:19:17.5 0:03:07.1 02:46.4 [7] 7 00:44.6 [9] 5 10:45.6 [6] 5 00:30.5 [7] 5 04:30.4 [8] 5
6 383 detail pretekára POPOVIČOVÁ Viviana SVK 2008 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 3. /  Žiačky mladšie 0:19:19.3 0:03:08.9 03:02.9 [19] 19 00:39.6 [3] 12 11:21.4 [12] 12 00:26.1 [2] 10 03:49.3 [1] 6
7 348 detail pretekára BALUCHOVÁ Nela SVK 2009 IGSNV - ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 4. /  Žiačky mladšie 0:19:27.6 0:03:17.2 02:48.7 [8] 8 00:41.6 [4] 4 10:48.3 [7] 7 00:30.8 [8] 7 04:38.2 [11] 7
8 320 detail pretekára KNÍŽ Filip SVK 2008 TRXBA - TRIAX Bratislava 4. /  Žiaci mladší 0:19:37.1 0:03:26.7 02:52.7 [11] 11 00:45.6 [11] 9 10:37.9 [3] 4 00:29.1 [5] 4 04:51.8 [18] 8
9 343 detail pretekára VAJDA Andrej SVK 2008 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 5. /  Žiaci mladší 0:19:52.1 0:03:41.7 03:21.8 [27] 27 00:47.2 [16] 25 10:44.6 [5] 9 00:41.1 [25] 11 04:17.4 [5] 9
10 316 detail pretekára JANČEK Filip SVK 2008 TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team 6. /  Žiaci mladší 0:20:04.2 0:03:53.8 02:35.6 [3] 3 00:49.2 [17] 3 10:55.7 [8] 8 00:33.9 [16] 8 05:09.8 [26] 10
11 226 detail pretekára MIHAĽOV Maxim SVK 2008 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 7. /  Žiaci mladší 0:20:16.7 0:04:06.3 02:54.6 [14] 14 00:55.8 [24] 16 11:04.4 [10] 10 00:29.7 [6] 9 04:52.2 [19] 11
12 443 detail pretekára SUSKA Jakub SVK 2008 ŽABČA - Triatlonový klub Žabka Čadca 8. /  Žiaci mladší 0:20:34.9 0:04:24.5 03:09.7 [22] 22 01:05.3 [30] 26 11:32.8 [15] 17 00:26.3 [3] 17 04:20.8 [6] 12
13 358 detail pretekára IVANČÍKOVÁ Nataša SVK 2009 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 5. /  Žiačky mladšie 0:20:36.1 0:04:25.7 02:40.1 [4] 4 00:51.2 [20] 6 11:32.7 [14] 13 00:39.7 [23] 13 04:52.4 [20] 13
14 381 detail pretekára PIRČOVÁ Nina SVK 2008 Plavecky Klub Orca Michalovce 6. /  Žiačky mladšie 0:20:43.9 0:04:33.5 02:58.7 [17] 17 00:54.9 [23] 19 11:30.1 [13] 14 00:35.4 [19] 14 04:44.8 [15] 14
15 364 detail pretekára KOLENIKOVA Ema SVK 2008 TMOOD - Triathlon mood 7. /  Žiačky mladšie 0:20:48.9 0:04:38.5 03:06.0 [21] 21 00:46.2 [12] 17 11:36.3 [16] 15 00:39.9 [24] 15 04:40.5 [13] 15
16 382 detail pretekára PITOŇÁKOVÁ Barbora SVK 2008 TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team 8. /  Žiačky mladšie 0:20:50.0 0:04:39.6 02:53.1 [12] 12 00:46.9 [15] 11 11:19.2 [11] 11 00:42.4 [28] 12 05:08.4 [25] 16
17 406 detail pretekára KEKELY Matej SVK 2008 --- 9. /  Žiaci mladší 0:20:58.1 0:04:47.7 02:45.5 [6] 6 01:07.4 [31] 18 11:56.9 [21] 18 00:32.3 [11] 18 04:36.0 [10] 17
18 377 detail pretekára MOZOLOVA Romana SVK 2008 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 9. /  Žiačky mladšie 0:21:07.1 0:04:56.7 03:20.5 [26] 26 00:56.4 [25] 27 11:41.4 [17] 24 00:32.9 [12] 23 04:35.9 [9] 18
19 330 detail pretekára PEŠKO Adam SVK 2009 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 10. /  Žiaci mladší 0:21:09.2 0:04:58.8 03:16.9 [24] 24 00:50.8 [19] 24 11:47.7 [18] 22 00:32.9 [12] 20 04:40.9 [14] 19
20 432 detail pretekára HÁJNIKOVÁ Zuzana SVK 2008 Triatlonový klub Košice 10. /  Žiačky mladšie 0:21:14.6 0:05:04.2 03:17.3 [25] 25 00:46.2 [12] 21 12:01.4 [22] 25 00:31.3 [9] 24 04:38.4 [12] 20
21 394 detail pretekára TOMKOVÁ Laura SVK 2009 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 11. /  Žiačky mladšie 0:21:39.2 0:05:28.8 02:57.6 [16] 16 00:46.2 [12] 13 12:09.7 [24] 20 00:35.7 [20] 22 05:10.0 [27] 21
22 355 detail pretekára HABASOVÁ Nela SVK 2009 TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team 12. /  Žiačky mladšie 0:21:47.8 0:05:37.4 02:52.0 [10] 10 00:44.5 [7] 8 12:21.0 [25] 23 00:42.5 [29] 25 05:07.8 [24] 22
23 436 detail pretekára CHROMIAKOVÁ Ema Mária SVK 2008 Tenax Žilina 13. /  Žiačky mladšie 0:22:10.2 0:05:59.8 02:54.0 [13] 13 01:00.0 [27] 20 11:56.7 [20] 19 00:33.6 [14] 19 05:45.9 [28] 23
24 371 detail pretekára MANDÁKOVÁ Karin SVK 2009 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 14. /  Žiačky mladšie 0:22:11.7 0:06:01.3 03:00.3 [18] 18 00:44.7 [10] 14 11:54.1 [19] 16 00:33.7 [15] 16 05:58.9 [31] 24
25 392 detail pretekára STEINEMANNOVÁ Lucia Sofia SVK 2009 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 15. /  Žiačky mladšie 0:22:18.7 0:06:08.3 03:04.2 [20] 20 00:42.8 [5] 15 12:07.7 [23] 21 00:34.0 [17] 21 05:50.0 [29] 25
26 367 detail pretekára KUPKOVÁ Karolína SVK 2008 MKRAJ - Maratón klub Rajec 16. /  Žiačky mladšie 0:22:27.2 0:06:16.8 03:16.2 [23] 23 00:50.4 [18] 23 12:49.6 [29] 28 00:34.5 [18] 28 04:56.5 [21] 26
27 380 detail pretekára PÉCSIOVÁ Eliška SVK 2008 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 17. /  Žiačky mladšie 0:22:32.4 0:06:22.0 03:35.7 [32] 32 00:52.3 [21] 30 12:22.5 [26] 26 00:37.5 [22] 26 05:04.4 [22] 27
28 378 detail pretekára MOZOLOVA Simona SVK 2009 TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok 18. /  Žiačky mladšie 0:22:37.5 0:06:27.1 03:33.9 [31] 31 00:52.3 [21] 28 12:27.6 [27] 27 00:36.2 [21] 27 05:07.5 [23] 28
29 402 detail pretekára ČIŽMÁRIK Tomáš SVK 2008 --- 11. /  Žiaci mladší 0:23:43.5 0:07:33.1 02:45.3 [5] 5 01:19.0 [32] 22 14:09.0 [32] 30 00:44.0 [30] 30 04:46.2 [16] 29
30 390 detail pretekára SLÁDEKOVÁ Emília SVK 2009 --- 19. /  Žiačky mladšie 0:23:46.5 0:07:36.1 03:26.1 [29] 29 01:36.9 [34] 32 13:13.9 [30] 32 00:41.2 [26] 31 04:48.4 [17] 30
31 304 detail pretekára CZUCZ Lukáš SVK 2009 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 12. /  Žiaci mladší 0:24:14.6 0:08:04.2 03:28.8 [30] 30 00:59.0 [26] 29 12:29.5 [28] 29 00:45.4 [32] 29 06:31.9 [33] 31
32 429 detail pretekára KALLOVÁ Ella SVK 2009 WFŠAM - WellFunVia triathlon&ski 20. /  Žiačky mladšie 0:25:06.6 0:08:56.2 03:25.6 [28] 28 01:04.3 [28] 31 13:46.2 [31] 31 00:44.1 [31] 32 06:06.4 [32] 32
33 333 detail pretekára RURA Matej SVK 2009 ŽABSC - SMELÁ ŽABKA - Škola športu Senec 13. /  Žiaci mladší 0:29:28.5 0:13:18.1 03:36.3 [33] 33 01:45.4 [35] 34 17:08.5 [35] 35 01:03.5 [35] 35 05:54.8 [30] 33
34 359 detail pretekára JESENSKÁ Nina SVK 2009 --- 21. /  Žiačky mladšie 0:30:20.5 0:14:10.1 04:13.1 [35] 35 01:05.1 [29] 33 16:31.6 [33] 33 00:54.3 [33] 33 07:36.4 [35] 34
35 323 detail pretekára MALIARIK Andrej SVK 2008 ŽABSC - SMELÁ ŽABKA - Škola športu Senec 14. /  Žiaci mladší 0:30:44.1 0:14:33.7 04:05.4 [34] 34 01:35.5 [33] 35 16:46.6 [34] 34 01:02.8 [34] 34 07:13.8 [34] 35
--- 357 detail pretekára ILLENČÍKOVÁ Katarína SVK 2008 TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team . /  Žiačky mladšie DNF --- 03:07.6 [-] --- 03:49.8 [-] --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru