Žilinský triatlonový festival - Žilinský triatlonový festival - sobota

Triatlon
DÁTUM :14.8.2021 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 418 detail pretekára BIČANOVÁ Margaréta SVK 2001 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 1. /  AGž20-29 2:08:00.0 0:00:00.0 22:05.8 [5] 5 00:36.5 [7] 6 1:06:35.4 [1] 4 00:34.7 [3] 4 0:38:07.6 [1] 1
2 111 detail pretekára BOTKA Anikó HUN 2000 --- 2. /  AGž20-29 2:10:12.2 0:02:12.2 20:04.3 [3] 3 00:32.3 [2] 3 1:07:48.6 [4] 1 00:29.8 [1] 1 0:41:17.2 [2] 2
3 256 detail pretekára KURIAČKOVÁ Ivana SVK 1994 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 3. /  AGž20-29 2:11:56.1 0:03:56.1 20:02.3 [2] 2 00:32.7 [3] 2 1:07:54.1 [5] 3 00:39.6 [5] 3 0:42:47.4 [4] 3
4 102 detail pretekára DRAHOVSKÁ Lýdia SVK 1999 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 4. /  AGž20-29 2:13:15.4 0:05:15.4 22:02.3 [4] 4 00:30.8 [1] 4 1:06:47.5 [3] 5 00:34.2 [2] 5 0:43:20.6 [5] 4
5 108 detail pretekára PODHORNÁ Ema SVK 2002 TRXBA - TRIAX Bratislava 5. /  AGž20-29 2:13:37.0 0:05:37.0 22:06.5 [6] 6 00:35.0 [6] 5 1:06:44.2 [2] 6 00:45.2 [7] 6 0:43:26.1 [6] 5
6 109 detail pretekára PUTNÓCZKI Dorka HUN 1999 --- 6. /  AGž20-29 2:14:05.5 0:06:05.5 20:01.0 [1] 1 00:33.0 [4] 1 1:07:54.6 [6] 2 00:35.6 [4] 2 0:45:01.3 [8] 6
7 110 detail pretekára RIZMANOVA Rebeka SVK 1995 STABA - Slovenská Triatlonová Akadémia 7. /  AGž20-29 2:22:26.9 0:14:26.9 23:36.3 [7] 7 00:38.1 [8] 7 1:12:26.1 [7] 7 00:45.4 [8] 7 0:45:01.0 [7] 7
8 99 detail pretekára AMBRUSOVÁ Diana SVK 1981 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 1. /  AGž40-49 2:31:24.0 0:23:24.0 33:52.0 [13] 13 00:46.4 [11] 12 1:13:26.1 [8] 9 00:42.5 [6] 8 0:42:37.0 [3] 8
9 123 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Ivana SVK 1997 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 8. /  AGž20-29 2:38:12.9 0:30:12.9 26:01.6 [8] 8 00:33.5 [5] 8 1:21:27.0 [12] 8 00:46.4 [9] 9 0:49:24.4 [9] 9
10 101 detail pretekára DORICOVÁ Kristína SVK 1988 CHGAZ - Chlpaté gazely 1. /  AGž30-39 2:38:46.6 0:30:46.6 32:52.7 [11] 11 00:51.4 [13] 11 1:14:23.8 [9] 10 00:59.2 [11] 10 0:49:39.5 [10] 10
11 121 detail pretekára BÄUMLOVÁ Karin SVK 1990 CNSBA - CNS Academy 2. /  AGž30-39 2:47:20.5 0:39:20.5 35:41.7 [17] 17 00:46.2 [10] 16 1:17:51.6 [10] 13 01:06.4 [13] 13 0:51:54.6 [11] 11
12 118 detail pretekára VACHOVÁ Dana SVK 1972 FX3BA - Fenix3Club 2. /  AGž40-49 2:48:35.9 0:40:35.9 30:16.4 [10] 10 00:48.1 [12] 10 1:22:15.3 [13] 12 01:15.6 [15] 12 0:54:00.5 [12] 12
13 112 detail pretekára KAPASNÁ Barbora SVK 1990 - nezistený - 3. /  AGž30-39 2:50:22.2 0:42:22.2 27:56.7 [9] 9 00:59.2 [15] 9 1:22:18.7 [14] 11 01:11.7 [14] 11 0:57:55.9 [14] 13
14 272 detail pretekára KUNOVSKA Barbora SVK 1990 TTTTT - TRIATLON TEAM Trnava 4. /  AGž30-39 2:51:37.8 0:43:37.8 33:43.8 [12] 12 01:12.7 [16] 14 1:19:27.4 [11] 14 01:17.0 [16] 14 0:55:56.9 [13] 14
15 100 detail pretekára BÚZEKOVÁ Jana SVK 1976 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  AGž40-49 3:01:20.6 0:53:20.6 33:52.3 [14] 14 00:51.7 [14] 13 1:26:32.8 [15] 15 00:48.5 [10] 15 0:59:15.3 [16] 15
16 104 detail pretekára KRAJHANZLOVÁ KAPUSTÍKOVÁ Martina SVK 1987 RFFBA - Run for Fun - Triathlon 5. /  AGž30-39 3:04:04.3 0:56:04.3 35:26.5 [16] 16 00:42.7 [9] 15 1:27:47.5 [16] 16 01:06.3 [12] 16 0:59:01.3 [15] 16
17 103 detail pretekára GAŽOVIČOVA Tina SVK 1986 - nezistený - 6. /  AGž30-39 3:17:57.9 1:09:57.9 35:17.7 [15] 15 01:45.8 [17] 17 1:29:10.4 [17] 17 02:05.9 [17] 17 1:09:38.1 [17] 17

Kontaktujte časomíru