Žilinský triatlonový festival - Žilinský triatlonový festival - sobota

Triatlon
DÁTUM :14.8.2021 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 1 detail pretekára VARGA Richard SVK 1989 Triax Bratislava 1. /  AGm30-34 1:50:06.9 0:00:00.0 19:11.4 [4] 4 00:33.9 [19] 4 0:57:22.8 [2] 2 0:00:33.1 [4] 3 0:32:25.7 [2] 1
2 82 detail pretekára SINKÓ-URIBE Aurél HUN 1999 --- 1. /  AGm20-29 1:53:02.6 0:02:55.7 18:57.0 [3] 3 00:32.7 [9] 3 0:57:37.7 [3] 1 0:00:29.6 [1] 1 0:35:25.6 [3] 2
3 81 detail pretekára SINKÓ-URIBE Ábel HUN 2001 --- 2. /  AGm20-29 1:54:59.4 0:04:52.5 18:55.7 [2] 2 00:33.1 [13] 2 0:57:39.5 [4] 3 0:00:31.8 [3] 2 0:37:19.3 [8] 3
4 79 detail pretekára ROJTÁŠ Peter SVK 2002 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 3. /  AGm20-29 1:55:26.4 0:05:19.5 18:53.8 [1] 1 00:31.1 [5] 1 0:57:44.0 [5] 4 0:00:36.0 [10] 4 0:37:41.5 [10] 4
5 90 detail pretekára TOLKUNOV Tomáš SVK 1998 TRXBA - TRIAX Bratislava 4. /  AGm20-29 1:55:31.1 0:05:24.2 19:16.8 [6] 6 00:34.3 [20] 7 0:57:18.9 [1] 5 0:00:40.3 [22] 5 0:37:40.8 [9] 5
6 50 detail pretekára KUBO Ondrej SVK 1993 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 5. /  AGm20-29 1:55:40.6 0:05:33.7 21:49.7 [15] 15 00:37.8 [28] 16 0:59:51.0 [6] 7 0:00:57.2 [51] 8 0:32:24.9 [1] 6
7 47 detail pretekára KRAVIANSKY Daniel SVK 1994 PROKE - pro-body sport team 6. /  AGm20-29 2:01:37.3 0:11:30.4 24:03.6 [34] 34 00:31.1 [5] 33 1:00:44.0 [8] 19 0:00:35.0 [7] 18 0:35:43.6 [4] 7
8 95 detail pretekára ŽÁČIK Pavol SVK 1999 SMTNR - SMTA Nitra 7. /  AGm20-29 2:02:40.7 0:12:33.8 22:44.6 [28] 28 00:33.7 [17] 26 1:01:32.8 [12] 16 0:00:37.0 [15] 12 0:37:12.6 [6] 8
9 114 detail pretekára SMETANA Marek SVK 1997 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 8. /  AGm20-29 2:02:57.3 0:12:50.4 19:17.7 [7] 7 00:29.7 [1] 6 1:04:50.9 [27] 10 0:00:36.6 [12] 10 0:37:42.4 [11] 9
10 71 detail pretekára OZORÁK Miroslav SVK 1973 TTKNZ - TK Nové Zámky 1. /  AGm45-49 2:03:00.9 0:12:54.0 21:52.5 [16] 16 00:33.1 [13] 14 0:59:53.7 [7] 8 0:00:40.8 [23] 7 0:40:00.8 [15] 10
11 57 detail pretekára MACHÁČEK Matej SVK 2001 TRXBA - TRIAX Bratislava 9. /  AGm20-29 2:03:26.0 0:13:19.1 24:00.0 [33] 33 00:30.7 [3] 32 1:00:46.3 [9] 18 0:00:52.0 [46] 19 0:37:17.0 [7] 11
12 96 detail pretekára ŽÁČIK Peter SVK 1999 SMTNR - SMTA Nitra 10. /  AGm20-29 2:03:56.0 0:13:49.1 21:25.9 [12] 12 00:33.1 [13] 12 1:01:30.6 [11] 9 0:00:38.4 [17] 9 0:39:48.0 [13] 12
13 74 detail pretekára POLÁK Juraj SVK 1998 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 11. /  AGm20-29 2:05:06.6 0:14:59.7 22:44.0 [27] 27 00:48.0 [48] 27 1:04:18.3 [25] 23 0:00:43.5 [26] 22 0:36:32.8 [5] 13
14 73 detail pretekára ORLICKÝ Andrej SVK 1977 TTTTT - TRIATLON TEAM Trnava 1. /  AGm40-44 2:05:33.0 0:15:26.1 21:12.4 [11] 11 00:36.0 [24] 11 1:03:01.7 [21] 14 0:00:48.8 [41] 16 0:39:54.1 [14] 14
15 45 detail pretekára KOZLOVSKÝ Matúš SVK 1998 STABA - Slovenská Triatlonová Akadémia 12. /  AGm20-29 2:06:01.0 0:15:54.1 22:00.5 [20] 20 00:40.1 [33] 20 1:02:06.9 [16] 12 0:00:47.3 [35] 15 0:40:26.2 [16] 15
16 2 detail pretekára BARTO Aurel SVK 2001 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 13. /  AGm20-29 2:06:20.2 0:16:13.3 21:49.0 [14] 14 00:46.0 [42] 19 1:02:15.7 [17] 15 0:00:39.7 [21] 13 0:40:49.8 [17] 16
17 78 detail pretekára RIŠKA Dalibor SVK 2000 TRXBA - TRIAX Bratislava 14. /  AGm20-29 2:06:27.0 0:16:20.1 19:12.4 [5] 5 00:33.7 [17] 5 1:02:28.5 [18] 6 0:00:43.8 [28] 6 0:43:28.6 [34] 17
18 97 detail pretekára ŽÁČIK Šimon SVK 1991 SMTNR - SMTA Nitra 2. /  AGm30-34 2:07:58.1 0:17:51.2 22:36.6 [25] 25 00:36.7 [26] 25 1:01:33.4 [13] 11 0:00:36.8 [13] 11 0:42:34.6 [27] 18
19 418 detail pretekára BIČANOVÁ Margaréta SVK 2001 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 1. /  AGž20-29 2:08:00.0 0:17:53.1 22:05.8 [23] 23 00:36.5 [25] 23 1:06:35.4 [41] 29 0:00:34.7 [6] 28 0:38:07.6 [12] 19
20 29 detail pretekára HAMRÁK Richard SVK 1997 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 15. /  AGm20-29 2:09:00.0 0:18:53.1 21:54.0 [18] 18 00:54.1 [59] 24 1:02:00.1 [15] 13 0:00:43.6 [27] 14 0:43:28.2 [33] 20
21 273 detail pretekára MALČEK Marek SVK 1999 TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team 16. /  AGm20-29 2:09:39.9 0:19:33.0 21:53.2 [17] 17 00:33.0 [11] 15 1:05:23.7 [31] 22 0:00:37.2 [16] 20 0:41:12.8 [20] 21
22 111 detail pretekára BOTKA Anikó HUN 2000 --- 2. /  AGž20-29 2:10:12.2 0:20:05.3 20:04.3 [10] 10 00:32.3 [8] 10 1:07:48.6 [56] 24 0:00:29.8 [2] 24 0:41:17.2 [21] 22
23 122 detail pretekára VRŠANSKÝ Peter SVK 1980 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 2. /  AGm40-44 2:10:30.5 0:20:23.6 25:33.5 [40] 40 00:53.7 [58] 40 1:01:21.6 [10] 21 0:01:01.2 [56] 23 0:41:40.5 [23] 23
24 46 detail pretekára KRAL Branislav SVK 1986 - nezistený - 1. /  AGm35-39 2:10:58.7 0:20:51.8 21:27.1 [13] 13 00:37.8 [28] 13 1:02:49.3 [19] 17 0:00:47.3 [35] 17 0:45:17.2 [44] 24
25 256 detail pretekára KURIAČKOVÁ Ivana SVK 1994 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 3. /  AGž20-29 2:11:56.1 0:21:49.2 20:02.3 [9] 9 00:32.7 [9] 9 1:07:54.1 [57] 26 0:00:39.6 [19] 26 0:42:47.4 [29] 25
26 102 detail pretekára DRAHOVSKÁ Lýdia SVK 1999 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 4. /  AGž20-29 2:13:15.4 0:23:08.5 22:02.3 [22] 22 00:30.8 [4] 18 1:06:47.5 [47] 30 0:00:34.2 [5] 29 0:43:20.6 [31] 26
27 94 detail pretekára ZÁMEČNÍK Lukáš SVK 1991 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  AGm30-34 2:13:30.0 0:23:23.1 24:19.5 [36] 36 00:32.2 [7] 36 1:06:53.7 [50] 35 0:00:36.8 [13] 35 0:41:07.8 [18] 27
28 108 detail pretekára PODHORNÁ Ema SVK 2002 TRXBA - TRIAX Bratislava 5. /  AGž20-29 2:13:37.0 0:23:30.1 22:06.5 [24] 24 00:35.0 [22] 21 1:06:44.2 [45] 31 0:00:45.2 [30] 31 0:43:26.1 [32] 28
29 11 detail pretekára BRUNOVSKÝ Simon SVK 1993 STABA - Slovenská Triatlonová Akadémia 17. /  AGm20-29 2:14:02.2 0:23:55.3 23:59.3 [32] 32 00:38.6 [31] 34 1:06:51.7 [49] 34 0:00:35.7 [9] 34 0:41:56.9 [25] 29
30 109 detail pretekára PUTNÓCZKI Dorka HUN 1999 --- 6. /  AGž20-29 2:14:05.5 0:23:58.6 20:01.0 [8] 8 00:33.0 [11] 8 1:07:54.6 [58] 25 0:00:35.6 [8] 25 0:45:01.3 [41] 30
31 127 detail pretekára ČURILA Patrik SVK 1993 TRI 2 FLY 18. /  AGm20-29 2:14:59.5 0:24:52.6 24:36.4 [37] 37 01:09.9 [90] 37 1:01:37.8 [14] 20 0:01:09.2 [73] 21 0:46:26.2 [48] 31
32 49 detail pretekára KRŠEK Matúš SVK 1981 TRXBA - TRIAX Bratislava 3. /  AGm40-44 2:15:43.1 0:25:36.2 26:29.3 [45] 45 00:41.5 [36] 43 1:05:52.1 [33] 41 0:00:48.0 [38] 41 0:41:52.2 [24] 32
33 113 detail pretekára BALUCH Ladislav SVK 1974 TDKRO - TDMK Krompachy 2. /  AGm45-49 2:16:02.6 0:25:55.7 25:15.3 [39] 39 00:47.3 [47] 39 1:06:59.2 [51] 40 0:00:39.6 [19] 38 0:42:21.2 [26] 33
34 88 detail pretekára ŠKVARENINA Michal SVK 1983 TTTTT - TRIATLON TEAM Trnava 2. /  AGm35-39 2:16:07.8 0:26:00.9 22:57.7 [29] 29 00:37.4 [27] 29 1:06:33.9 [40] 33 0:00:53.0 [47] 32 0:45:05.8 [42] 34
35 117 detail pretekára ČIČMANEC Marek SVK 1977 TTTTT - TRIATLON TEAM Trnava 4. /  AGm40-44 2:16:28.2 0:26:21.3 23:01.0 [30] 30 00:43.2 [39] 30 1:04:52.2 [28] 27 0:00:46.0 [32] 27 0:47:05.8 [49] 35
36 7 detail pretekára BOTOŠ Pavel SVK 1976 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 3. /  AGm45-49 2:16:51.4 0:26:44.5 28:04.3 [48] 48 01:06.3 [86] 49 1:03:49.7 [24] 39 0:00:50.3 [44] 40 0:43:00.8 [30] 36
37 64 detail pretekára MIČEK Marek SVK 1985 STABA - Slovenská Triatlonová Akadémia 3. /  AGm35-39 2:18:35.7 0:28:28.8 22:39.0 [26] 26 00:55.3 [64] 28 1:08:14.0 [60] 36 0:01:08.3 [71] 37 0:45:39.1 [46] 37
38 86 detail pretekára SVATÍK Daniel SVK 1996 - nezistený - 19. /  AGm20-29 2:19:17.9 0:29:11.0 30:58.5 [79] 79 00:42.9 [38] 75 1:02:55.8 [20] 45 0:01:01.8 [59] 45 0:43:38.9 [35] 38
39 128 detail pretekára ŠIMÚN Peter SVK 1981 - nezistený - 5. /  AGm40-44 2:19:33.0 0:29:26.1 28:35.9 [54] 54 01:34.7 [105] 56 1:06:19.2 [39] 54 0:01:29.2 [105] 55 0:41:34.0 [22] 39
40 70 detail pretekára OLEJÁR Peter SVK 1979 ORANŽ - ŠK Oravaman Nižná 6. /  AGm40-44 2:19:52.2 0:29:45.3 26:48.3 [46] 46 01:02.4 [77] 46 1:05:07.0 [30] 38 0:00:44.2 [29] 39 0:46:10.3 [47] 40
41 107 detail pretekára ROZIAK Ján SVK 1981 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  AGm40-44 2:20:55.9 0:30:49.0 31:02.6 [80] 80 00:39.4 [32] 76 1:04:47.2 [26] 53 0:00:38.8 [18] 49 0:43:47.9 [36] 41
42 18 detail pretekára DOBIAS Ján SVK 1974 TTKNZ - TK Nové Zámky 4. /  AGm45-49 2:21:14.4 0:31:07.5 22:01.5 [21] 21 00:30.0 [2] 17 1:06:39.8 [43] 28 0:00:50.6 [45] 30 0:51:12.5 [71] 42
43 13 detail pretekára CELERIN Milan SVK 1965 TATMT - T.A.T. Martin 1. /  AGm55-59 2:22:09.0 0:32:02.1 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 43
44 10 detail pretekára BROZ Juraj SVK 1977 - nezistený - 8. /  AGm40-44 2:22:26.9 0:32:20.0 26:12.5 [43] 43 00:52.6 [56] 42 1:06:01.7 [35] 42 0:01:15.9 [85] 43 0:48:04.2 [52] 44
45 110 detail pretekára RIZMANOVA Rebeka SVK 1995 STABA - Slovenská Triatlonová Akadémia 7. /  AGž20-29 2:22:26.9 0:32:20.0 23:36.3 [31] 31 00:38.1 [30] 31 1:12:26.1 [83] 55 0:00:45.4 [31] 53 0:45:01.0 [40] 44
46 116 detail pretekára ADAMČA Norbert SVK 1978 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 9. /  AGm40-44 2:23:17.4 0:33:10.5 33:54.7 [99] 99 00:35.9 [23] 94 1:03:48.9 [23] 57 0:00:36.2 [11] 56 0:44:21.7 [38] 46
47 68 detail pretekára NEMČOK Radoslav SVK 1979 KMTBŠ - Klub moderného trojboja Banská Štiavnica 10. /  AGm40-44 2:24:06.5 0:33:59.6 22:00.3 [19] 19 00:41.3 [35] 22 1:07:26.3 [54] 32 0:01:04.1 [64] 33 0:52:54.5 [77] 47
48 51 detail pretekára KURAŤ Tomáš SVK 1982 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 4. /  AGm35-39 2:24:23.2 0:34:16.3 26:25.0 [44] 44 00:48.4 [50] 44 1:05:56.4 [34] 43 0:01:12.8 [81] 42 0:50:00.6 [62] 48
49 65 detail pretekára MIČÍK Ján SVK 1968 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 1. /  AGm50-54 2:24:59.4 0:34:52.5 28:25.1 [50] 50 00:46.4 [45] 50 1:06:39.8 [43] 48 0:00:46.0 [32] 46 0:48:22.1 [54] 49
50 16 detail pretekára DEMČÁK Martin SVK 1978 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 11. /  AGm40-44 2:25:30.3 0:35:23.4 29:31.8 [60] 60 01:18.1 [93] 60 1:08:16.7 [61] 61 0:01:37.3 [107] 61 0:44:46.4 [39] 50
51 22 detail pretekára DŽADO Stanislav SVK 1989 PROKE - pro-body sport team 4. /  AGm30-34 2:25:46.4 0:35:39.5 28:36.7 [55] 55 01:33.3 [103] 55 1:06:17.8 [38] 52 0:01:02.3 [60] 54 0:48:16.3 [53] 51
52 39 detail pretekára KARABA Ľubomír SVK 1982 - nezistený - 5. /  AGm35-39 2:26:52.2 0:36:45.3 37:24.2 [113] 113 01:04.4 [80] 111 1:06:07.4 [36] 81 0:01:05.2 [66] 81 0:41:11.0 [19] 52
53 115 detail pretekára BULÍK Igor SVK 1985 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 6. /  AGm35-39 2:26:54.1 0:36:47.2 29:31.8 [60] 60 00:43.2 [39] 57 1:05:45.2 [32] 51 0:01:12.2 [80] 51 0:49:41.7 [58] 53
54 75 detail pretekára PRIESOL Roman SVK 1983 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  AGm35-39 2:26:58.5 0:36:51.6 31:21.0 [84] 84 00:54.1 [59] 82 1:06:50.1 [48] 60 0:00:41.4 [24] 58 0:47:11.9 [50] 54
55 34 detail pretekára JANŽO Martin SVK 1992 - nezistený - 20. /  AGm20-29 2:27:00.7 0:36:53.8 31:37.0 [89] 89 01:23.2 [97] 88 1:09:03.6 [65] 73 0:01:03.1 [63] 69 0:43:53.8 [37] 55
56 89 detail pretekára ŠTELLER Peter SVK 1970 - nezistený - 2. /  AGm50-54 2:27:14.8 0:37:07.9 30:49.8 [77] 77 00:59.3 [70] 77 1:09:17.1 [66] 65 0:00:47.3 [35] 63 0:45:21.3 [45] 56
57 93 detail pretekára VOZNÍK Ivan SVK 1968 - nezistený - 3. /  AGm50-54 2:27:21.0 0:37:14.1 32:20.9 [92] 92 00:55.2 [63] 90 1:07:32.0 [55] 63 0:01:23.5 [93] 65 0:45:09.4 [43] 57
58 77 detail pretekára PUSKAR Andreas SVK 1992 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 21. /  AGm20-29 2:27:32.7 0:37:25.8 28:27.2 [51] 51 01:05.8 [84] 52 1:06:10.1 [37] 46 0:01:26.1 [97] 50 0:50:23.5 [64] 58
59 66 detail pretekára MIKO Branislav SVK 1974 - nezistený - 5. /  AGm45-49 2:27:49.4 0:37:42.5 28:30.5 [52] 52 00:43.3 [41] 51 1:06:45.3 [46] 50 0:00:48.7 [40] 47 0:51:01.6 [68] 59
60 23 detail pretekára FABRY Martin SVK 1987 MAMBA - MAMA 3 Klub 5. /  AGm30-34 2:28:23.4 0:38:16.5 24:06.7 [35] 35 00:40.4 [34] 35 1:07:08.1 [52] 37 0:00:53.9 [49] 36 0:55:34.3 [90] 60
61 85 detail pretekára STRAŠKA Tomáš SVK 1978 TTTTT - TRIATLON TEAM Trnava 12. /  AGm40-44 2:28:42.9 0:38:36.0 29:11.3 [57] 57 01:04.9 [82] 58 1:08:48.2 [63] 59 0:00:57.6 [53] 59 0:48:40.9 [55] 61
62 120 detail pretekára DUBEŇ Martin SVK 1995 Žilina 22. /  AGm20-29 2:28:50.1 0:38:43.2 29:46.7 [64] 64 01:36.6 [106] 69 1:03:08.9 [22] 44 0:00:57.5 [52] 44 0:53:20.4 [81] 62
63 42 detail pretekára KERJOUAN Thomas FRA 1985 - nezistený - 8. /  AGm35-39 2:29:35.3 0:39:28.4 28:10.4 [49] 49 00:58.6 [68] 48 1:06:37.5 [42] 47 0:01:28.0 [102] 52 0:52:20.8 [75] 63
64 63 detail pretekára MATÚŠ Matej SVK 1986 MAMBA - MAMA 3 Klub 9. /  AGm35-39 2:30:21.8 0:40:14.9 30:54.3 [78] 78 00:46.1 [43] 74 1:07:22.9 [53] 58 0:01:25.7 [96] 60 0:49:52.8 [61] 64
65 99 detail pretekára AMBRUSOVÁ Diana SVK 1981 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 1. /  AGž40-49 2:31:24.0 0:41:17.1 33:52.0 [97] 97 00:46.4 [45] 95 1:13:26.1 [86] 88 0:00:42.5 [25] 87 0:42:37.0 [28] 65
66 24 detail pretekára FAZEKAŠ Zsolt SVK 1975 TTKNZ - TK Nové Zámky 6. /  AGm45-49 2:32:14.5 0:42:07.6 30:01.9 [66] 66 00:48.4 [50] 61 1:05:04.1 [29] 49 0:00:53.7 [48] 48 0:55:26.4 [88] 66
67 28 detail pretekára GUBÁŇ Adam SVK 1993 - nezistený - 23. /  AGm20-29 2:33:32.2 0:43:25.3 30:27.5 [71] 71 01:06.0 [85] 73 1:09:31.2 [67] 64 0:01:17.4 [88] 67 0:51:10.1 [70] 67
68 87 detail pretekára ŠABO Martin SVK 1979 - nezistený - 13. /  AGm40-44 2:33:47.0 0:43:40.1 33:46.4 [95] 95 01:00.7 [74] 97 1:09:58.2 [68] 83 0:01:06.5 [69] 82 0:47:55.2 [51] 68
69 60 detail pretekára MARENDIAK Peter SVK 1980 MBTNV - MARATON.BIKE s.r.o. Teplička nad Váhom 14. /  AGm40-44 2:34:08.6 0:44:01.7 31:17.7 [83] 83 00:56.2 [66] 81 1:08:55.8 [64] 66 0:01:07.5 [70] 66 0:51:51.4 [72] 69
70 84 detail pretekára STEFAŃSKI Michał POL 1976 - nezistený - 7. /  AGm45-49 2:34:23.5 0:44:16.6 30:22.6 [69] 69 01:09.1 [88] 72 1:12:04.0 [80] 80 0:01:01.4 [58] 76 0:49:46.4 [59] 70
71 98 detail pretekára ŽILINČÁR Dávid SVK 1996 - nezistený - 24. /  AGm20-29 2:34:55.7 0:44:48.8 31:51.5 [91] 91 02:00.3 [116] 93 1:08:01.8 [59] 70 0:01:53.6 [112] 73 0:51:08.5 [69] 71
72 56 detail pretekára MACÚŠ Michal SVK 1974 - nezistený - 8. /  AGm45-49 2:36:27.2 0:46:20.3 26:10.2 [42] 42 01:26.5 [100] 45 1:10:16.5 [71] 56 0:01:27.1 [100] 57 0:57:06.9 [96] 72
73 4 detail pretekára BEDNAR Peter SVK 1977 - nezistený - 15. /  AGm40-44 2:36:32.2 0:46:25.3 31:34.8 [87] 87 01:05.2 [83] 87 1:10:30.9 [74] 74 0:01:01.3 [57] 74 0:52:20.0 [74] 73
74 80 detail pretekára SASKA Jakub SVK 1985 - nezistený - 10. /  AGm35-39 2:36:46.3 0:46:39.4 29:27.1 [58] 58 01:39.4 [107] 63 1:10:05.1 [69] 67 0:01:23.0 [92] 68 0:54:11.7 [85] 74
75 126 detail pretekára NÔŠKA Radoslav SVK 1970 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 4. /  AGm50-54 2:37:24.1 0:47:17.2 31:15.9 [82] 82 00:55.3 [64] 80 1:11:11.3 [79] 75 0:01:02.7 [62] 75 0:52:58.9 [78] 75
76 123 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Ivana SVK 1997 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 8. /  AGž20-29 2:38:12.9 0:48:06.0 26:01.6 [41] 41 00:33.5 [16] 41 1:21:27.0 [111] 87 0:00:46.4 [34] 88 0:49:24.4 [56] 76
77 101 detail pretekára DORICOVÁ Kristína SVK 1988 CHGAZ - Chlpaté gazely 1. /  AGž30-39 2:38:46.6 0:48:39.7 32:52.7 [93] 93 00:51.4 [54] 92 1:14:23.8 [91] 89 0:00:59.2 [55] 89 0:49:39.5 [57] 77
78 44 detail pretekára KLEMPA Balázs SVK 1990 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  AGm30-34 2:38:51.8 0:48:44.9 29:34.6 [62] 62 01:02.1 [76] 59 1:12:46.2 [84] 76 0:01:21.6 [90] 78 0:54:07.3 [84] 78
79 58 detail pretekára MARCELL Maros SVK 1975 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 9. /  AGm45-49 2:38:52.4 0:48:45.5 28:35.5 [53] 53 01:34.0 [104] 54 1:11:04.0 [78] 68 0:00:50.0 [43] 64 0:56:48.9 [94] 79
80 20 detail pretekára ĎURICA Ľubomír SVK 1965 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 2. /  AGm55-59 2:39:11.5 0:49:04.6 30:18.7 [68] 68 01:00.9 [75] 68 1:10:34.2 [75] 71 0:01:15.7 [84] 71 0:56:02.0 [93] 80
81 76 detail pretekára PUHA Daniel SVK 1983 - nezistený - 11. /  AGm35-39 2:39:36.5 0:49:29.6 33:50.0 [96] 96 00:59.6 [72] 98 1:13:57.4 [90] 92 0:01:02.6 [61] 92 0:49:46.9 [60] 81
82 48 detail pretekára KRIVOSUDSKÝ Marián SVK 1983 BTKVB - Bežecko Triatlonový Klub Veľký Biel 12. /  AGm35-39 2:39:47.1 0:49:40.2 28:43.4 [56] 56 01:06.3 [86] 53 1:13:45.5 [88] 79 0:01:16.6 [86] 79 0:54:55.3 [86] 82
83 83 detail pretekára SPAČEK Pavel SVK 1971 - nezistený - 5. /  AGm50-54 2:40:03.7 0:49:56.8 31:46.4 [90] 90 01:25.1 [99] 89 1:10:18.1 [72] 78 0:01:10.4 [75] 77 0:55:23.7 [87] 83
84 92 detail pretekára VAJDA Martin SVK 1980 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 16. /  AGm40-44 2:41:29.7 0:51:22.8 35:01.5 [103] 103 00:57.8 [67] 102 1:08:44.7 [62] 82 0:01:12.1 [79] 83 0:55:33.6 [89] 84
85 72 detail pretekára PASTOR Branislav SVK 1980 SATBA - STAY ALIVE! TRIATHLON TEAM 17. /  AGm40-44 2:42:01.3 0:51:54.4 33:57.5 [100] 100 00:59.4 [71] 100 1:13:45.5 [88] 91 0:00:49.8 [42] 90 0:52:29.1 [76] 85
86 9 detail pretekára BRNČAL Miloš SVK 1980 - nezistený - 18. /  AGm40-44 2:42:16.2 0:52:09.3 30:26.3 [70] 70 01:58.4 [115] 84 1:18:11.3 [103] 96 0:01:27.6 [101] 96 0:50:12.6 [63] 86
87 25 detail pretekára FRANEK Peter SVK 1993 ŽABSC - SMELÁ ŽABKA - Škola športu Senec 25. /  AGm20-29 2:43:08.4 0:53:01.5 31:03.1 [81] 81 01:04.6 [81] 78 1:19:13.0 [108] 100 0:00:59.1 [54] 97 0:50:48.6 [67] 87
88 59 detail pretekára MARČANÍK Peter SVK 1974 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 10. /  AGm45-49 2:43:28.1 0:53:21.2 29:45.9 [63] 63 01:22.3 [95] 64 1:10:13.3 [70] 69 0:01:49.7 [111] 72 1:00:16.9 [106] 88
89 5 detail pretekára BERNÁTH František SVK 1959 TKTDŽ - TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 1. /  AGm60+ 2:43:54.8 0:53:47.9 37:19.7 [112] 112 01:03.1 [79] 110 1:10:26.0 [73] 93 0:01:04.6 [65] 93 0:54:01.4 [83] 89
90 38 detail pretekára KALINOVSKÝ Miroslav SVK 1979 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 19. /  AGm40-44 2:45:18.5 0:55:11.6 30:40.3 [75] 75 01:41.3 [109] 83 1:14:35.1 [92] 86 0:01:11.0 [76] 85 0:57:10.8 [97] 90
91 21 detail pretekára ĎURIŠIN Marián SVK 1977 - nezistený - 20. /  AGm40-44 2:45:42.0 0:55:35.1 37:37.9 [115] 115 01:23.3 [98] 114 1:12:12.0 [82] 98 0:01:28.8 [103] 99 0:53:00.0 [79] 91
92 54 detail pretekára LESKOVSKÝ Milan SVK 1965 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  AGm55-59 2:46:18.9 0:56:12.0 34:49.8 [102] 102 00:49.8 [52] 101 1:16:39.3 [98] 104 0:00:55.8 [50] 102 0:53:04.2 [80] 92
93 30 detail pretekára HAUPTVOGEL Roman SVK 1982 - nezistený - 13. /  AGm35-39 2:46:43.0 0:56:36.1 30:36.9 [74] 74 01:32.0 [102] 79 1:14:42.9 [93] 85 0:01:31.9 [106] 86 0:58:19.3 [102] 93
94 12 detail pretekára BURSIK Michal SVK 1960 - nezistený - 2. /  AGm60+ 2:46:43.1 0:56:36.2 29:53.8 [65] 65 01:15.7 [92] 65 1:10:50.5 [76] 72 0:01:08.8 [72] 70 1:03:34.3 [110] 94
95 53 detail pretekára LEPES Tibor SVK 1975 CNSBA - CNS Academy 11. /  AGm45-49 2:47:20.5 0:57:13.6 30:30.8 [73] 73 00:54.3 [61] 70 1:18:14.2 [104] 95 0:01:58.2 [114] 95 0:55:43.0 [91] 95
96 121 detail pretekára BÄUMLOVÁ Karin SVK 1990 CNSBA - CNS Academy 2. /  AGž30-39 2:47:20.5 0:57:13.6 35:41.7 [109] 109 00:46.2 [44] 105 1:17:51.6 [101] 107 0:01:06.4 [68] 107 0:51:54.6 [73] 95
97 41 detail pretekára KELEMEN Pavol SVK 1978 LSRUN - LESKY‘S RUNNERS 21. /  AGm40-44 2:47:31.9 0:57:25.0 30:29.9 [72] 72 01:00.4 [73] 71 1:17:24.6 [99] 94 0:01:09.8 [74] 94 0:57:27.2 [99] 97
98 36 detail pretekára KABZAN Tomáš SVK 1986 - nezistený - 14. /  AGm35-39 2:48:11.4 0:58:04.5 42:35.8 [117] 117 00:54.7 [62] 117 1:12:50.6 [85] 111 0:01:11.9 [78] 111 0:50:38.4 [66] 98
99 118 detail pretekára VACHOVÁ Dana SVK 1972 FX3BA - Fenix3Club 2. /  AGž40-49 2:48:35.9 0:58:29.0 30:16.4 [67] 67 00:48.1 [49] 62 1:22:15.3 [113] 106 0:01:15.6 [83] 106 0:54:00.5 [82] 99
100 17 detail pretekára DESET Filip SVK 1992 - nezistený - 26. /  AGm20-29 2:48:37.1 0:58:30.2 31:25.9 [86] 86 01:03.0 [78] 85 1:15:47.9 [95] 90 0:01:26.8 [99] 91 0:58:53.5 [103] 100

Kontaktujte časomíru