Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Plávanie | # | Depo | # | Beh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 67 | IVANČÍK Dominik | 2008 | T2FLY - Športový tím Tri2Fly | 1. / Žiaci mladší | 0:06:53.0 | 0:00:00.0 | 02:46.4 [1] | 1 | 00:19.7 [5] | 2 | 03:46.9 [1] | 1 | |
2 | 63 | FOTUL Richard | 2008 | TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice | 2. / Žiaci mladší | 0:07:16.1 | 0:00:23.1 | 02:46.8 [2] | 2 | 00:17.9 [1] | 1 | 04:11.4 [6] | 2 | |
3 | 83 | POPOVIČOVÁ Viviana | 2008 | TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice | 1. / Žiačky mladšie | 0:07:23.0 | 0:00:30.0 | 03:10.7 [13] | 13 | 00:24.2 [16] | 13 | 03:48.1 [2] | 3 | |
4 | 84 | PORVAZNIKOVÁ Michaela | 2008 | MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín | 2. / Žiačky mladšie | 0:07:30.3 | 0:00:37.3 | 02:51.1 [4] | 4 | 00:24.8 [21] | 3 | 04:14.4 [8] | 4 | |
5 | 69 | JANČEK Filip | 2008 | TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team | 3. / Žiaci mladší | 0:07:38.5 | 0:00:45.5 | 02:51.8 [5] | 5 | 00:24.9 [22] | 4 | 04:21.8 [13] | 5 | |
6 | 59 | CÍCEROVÁ Laura | 2009 | ŠKALV - ŠK ATÓM Levice | 3. / Žiačky mladšie | 0:07:38.8 | 0:00:45.8 | 03:05.7 [9] | 9 | 00:18.4 [2] | 7 | 04:14.7 [9] | 6 | |
7 | 88 | TAHA Marwan | 2009 | T2FLY - Športový tím Tri2Fly | 4. / Žiaci mladší | 0:07:39.5 | 0:00:46.5 | 03:07.9 [12] | 12 | 00:27.3 [26] | 14 | 04:04.3 [4] | 7 | |
8 | 68 | IVANČÍKOVÁ Nataša | 2009 | T2FLY - Športový tím Tri2Fly | 4. / Žiačky mladšie | 0:07:47.5 | 0:00:54.5 | 03:03.4 [6] | 6 | 00:19.5 [4] | 6 | 04:24.6 [15] | 8 | |
9 | 183 | KNÍŽ Filip | 2008 | ŠKP Triax | 5. / Žiaci mladší | 0:07:47.8 | 0:00:54.8 | 03:07.5 [11] | 11 | 00:21.3 [9] | 8 | 04:19.0 [10] | 9 | |
10 | 86 | SLÁVIK Ján | 2008 | CHGAZ - Chlpaté gazely | 6. / Žiaci mladší | 0:07:51.7 | 0:00:58.7 | 03:18.0 [15] | 15 | 00:28.0 [29] | 17 | 04:05.7 [5] | 10 | |
11 | 166 | PIRČOVÁ Nina | 2008 | ORCA Michalovce | 5. / Žiačky mladšie | 0:07:52.3 | 0:00:59.3 | 03:06.6 [10] | 10 | 00:24.6 [19] | 11 | 04:21.1 [11] | 11 | |
12 | 58 | BALUCHOVÁ Nela | 2009 | IGSNV - ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | 6. / Žiačky mladšie | 0:07:53.6 | 0:01:00.6 | 03:13.4 [14] | 14 | 00:19.0 [3] | 12 | 04:21.2 [12] | 12 | |
13 | 64 | HABASOVÁ Nela | 2009 | TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team | 7. / Žiačky mladšie | 0:08:04.2 | 0:01:11.2 | 03:04.7 [7] | 7 | 00:24.6 [19] | 9 | 04:34.9 [22] | 13 | |
14 | 82 | PITOŇÁKOVÁ Barbora | 2008 | TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team | 8. / Žiačky mladšie | 0:08:08.0 | 0:01:15.0 | 03:05.2 [8] | 8 | 00:25.8 [24] | 10 | 04:37.0 [24] | 14 | |
15 | 66 | ILLENČÍKOVÁ Katarína | 2008 | TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team | 9. / Žiačky mladšie | 0:08:11.3 | 0:01:18.3 | 03:30.7 [24] | 24 | 00:27.1 [25] | 24 | 04:13.5 [7] | 15 | |
16 | 156 | ŠÍPOVÁ Michaela | 2009 | TRIPP - TRIKLUB Poprad | 10. / Žiačky mladšie | 0:08:12.2 | 0:01:19.2 | 03:18.8 [16] | 16 | 00:21.0 [8] | 15 | 04:32.4 [20] | 16 | |
17 | 81 | PEŠKO Adam | 2009 | TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice | 7. / Žiaci mladší | 0:08:13.3 | 0:01:20.3 | 03:26.8 [21] | 21 | 00:20.7 [7] | 18 | 04:25.8 [16] | 17 | |
18 | 89 | VAJDA Andrej | 2008 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | 8. / Žiaci mladší | 0:08:13.5 | 0:01:20.5 | 03:52.4 [32] | 32 | 00:21.6 [10] | 30 | 03:59.5 [3] | 18 | |
19 | 65 | HÁJNIKOVÁ Zuzana | 2008 | TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice | 11. / Žiačky mladšie | 0:08:19.0 | 0:01:26.0 | 03:30.4 [23] | 23 | 00:20.1 [6] | 22 | 04:28.5 [17] | 19 | |
20 | 165 | UJHELYI Filip | 2008 | ORCA Michalovce | 9. / Žiaci mladší | 0:08:23.4 | 0:01:30.4 | 02:49.9 [3] | 3 | 00:31.4 [36] | 5 | 05:02.1 [30] | 20 | |
21 | 74 | KOSTOLANI Alexander | 2009 | TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok | 10. / Žiaci mladší | 0:08:24.3 | 0:01:31.3 | 03:31.9 [25] | 25 | 00:23.5 [13] | 23 | 04:28.9 [18] | 21 | |
22 | 167 | TEHLÁR Adam | 2009 | ŠK Delfin Nitra | 11. / Žiaci mladší | 0:08:24.5 | 0:01:31.5 | 03:26.3 [20] | 20 | 00:24.0 [15] | 21 | 04:34.2 [21] | 22 | |
23 | 78 | MOZOLOVA Romana | 2008 | TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok | 12. / Žiačky mladšie | 0:08:39.9 | 0:01:46.9 | 03:40.0 [26] | 26 | 00:23.9 [14] | 26 | 04:36.0 [23] | 23 | |
24 | 181 | STREŠKA Oliver | 2008 | Motigo | 12. / Žiaci mladší | 0:08:42.8 | 0:01:49.8 | 03:45.7 [30] | 30 | 00:25.4 [23] | 28 | 04:31.7 [19] | 24 | |
25 | 76 | MARKOVÁ Ema | 2009 | TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok | 13. / Žiačky mladšie | 0:08:49.2 | 0:01:56.2 | 03:58.1 [33] | 33 | 00:28.7 [30] | 33 | 04:22.4 [14] | 25 | |
26 | 87 | STEINEMANNOVÁ Lucia Sofia | 2009 | ŠKALV - ŠK ATÓM Levice | 14. / Žiačky mladšie | 0:08:58.0 | 0:02:05.0 | 03:26.0 [19] | 19 | 00:23.2 [12] | 19 | 05:08.8 [33] | 26 | |
27 | 178 | PETRA Anton | 2008 | ŠK Iglovia | 13. / Žiaci mladší | 0:08:58.2 | 0:02:05.2 | 03:30.2 [22] | 22 | 00:28.7 [30] | 25 | 04:59.3 [29] | 27 | |
28 | 60 | ĎURIŠ Patrik | 2009 | ŠKALV - ŠK ATÓM Levice | 14. / Žiaci mladší | 0:09:02.0 | 0:02:09.0 | 03:44.8 [29] | 29 | 00:24.5 [18] | 27 | 04:52.7 [27] | 28 | |
29 | 179 | SLIVKA Maximilián | 2009 | ŠK Iglovia | 15. / Žiaci mladší | 0:09:06.0 | 0:02:13.0 | 03:41.6 [27] | 27 | 00:31.0 [34] | 29 | 04:53.4 [28] | 29 | |
30 | 90 | VEDEJOVA Zuzana | 2008 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | 15. / Žiačky mladšie | 0:09:07.1 | 0:02:14.1 | 03:49.8 [31] | 31 | 00:27.4 [27] | 32 | 04:49.9 [26] | 30 | |
31 | 77 | MOZOLOVA Simona | 2009 | TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok | 16. / Žiačky mladšie | 0:09:19.6 | 0:02:26.6 | 04:08.2 [34] | 34 | 00:24.3 [17] | 34 | 04:47.1 [25] | 31 | |
32 | 62 | FERIANC Filip | 2008 | T2FLY - Športový tím Tri2Fly | 16. / Žiaci mladší | 0:09:30.9 | 0:02:37.9 | 03:19.1 [17] | 17 | 00:30.1 [33] | 19 | 05:41.7 [35] | 32 | |
33 | 75 | MANDÁKOVÁ Karin | 2009 | ŠKALV - ŠK ATÓM Levice | 17. / Žiačky mladšie | 0:09:31.1 | 0:02:38.1 | 03:19.6 [18] | 18 | 00:22.5 [11] | 16 | 05:49.0 [36] | 33 | |
34 | 61 | FEJDIOVÁ Margaréta | 2008 | 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava | 18. / Žiačky mladšie | 0:09:49.6 | 0:02:56.6 | 04:15.6 [35] | 35 | 00:27.9 [28] | 35 | 05:06.1 [31] | 34 | |
35 | 71 | KÁCLOVÁ Dominika | 2008 | T2FLY - Športový tím Tri2Fly | 19. / Žiačky mladšie | 0:10:08.3 | 0:03:15.3 | 03:42.9 [28] | 28 | 00:32.7 [37] | 31 | 05:52.7 [37] | 35 | |
36 | 79 | PÉCSIOVÁ Eliška | 2008 | TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok | 20. / Žiačky mladšie | 0:10:26.7 | 0:03:33.7 | 04:50.5 [38] | 38 | 00:28.7 [30] | 37 | 05:07.5 [32] | 36 | |
37 | 85 | RISCHER Kristián | 2008 | TRIPK - ŠK TRIATLON Pezinok | 17. / Žiaci mladší | 0:10:56.2 | 0:04:03.2 | 04:39.1 [37] | 37 | 00:45.6 [39] | 38 | 05:31.5 [34] | 37 | |
38 | 57 | BALOGH Jan | 2009 | ŠKALV - ŠK ATÓM Levice | 18. / Žiaci mladší | 0:11:45.1 | 0:04:52.1 | 04:35.3 [36] | 36 | 00:32.7 [37] | 36 | 06:37.1 [38] | 38 | |
39 | 70 | JESENSKÁ Nina | 2009 | TATMT - T.A.T. Martin | 21. / Žiačky mladšie | 0:13:48.8 | 0:06:55.8 | 05:40.9 [39] | 39 | 00:31.0 [34] | 39 | 07:36.9 [39] | 39 | |
--- | 72 | KALLOVÁ Ella | 2009 | WFŠAM - WellFunVia triathlon&ski | . / Žiačky mladšie | Registered | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 73 | KOLENIKOVA Ema | 2008 | TMOOD - Triathlon mood | . / Žiačky mladšie | Registered | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 80 | PENJAKOVÁ Sofia | 2008 | MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín | . / Žiačky mladšie | Registered | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 157 | VAĽO Alexander | 2009 | IGSNV - ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | . / Žiaci mladší | Registered | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |