2. kolo SPEN + MSR + EWS GOLD QUALIFIER

MTB
DÁTUM :8.8.2021 MIESTO :Mýto pod Ďumbierom

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
1 29 HANZLÍK Ondrej SVK 2003 DEEM racing team 0:28:04.2 0:00:00.0 0:28:04.2 04:53.1 1 08:51.8 1 05:24.1 1 04:38.9 4 04:16.1 1
2 35 ALBER Lennard GER 2002 TSV Neckartenzlingen 0:29:43.5 0:01:39.2 0:29:43.5 05:15.0 6 09:32.9 3 05:43.9 4 04:38.1 3 04:33.4 7
3 36 BUENGEN Lars Henrik SUI 2005 --- 0:29:49.3 0:01:45.0 0:29:49.3 05:06.5 3 09:43.4 6 05:47.4 6 04:49.6 6 04:22.2 3
4 34 TICHÝ Filip SVK 2005 DEEM racing team 0:30:06.1 0:02:01.8 0:30:06.1 05:18.0 7 09:33.8 4 05:48.6 7 04:59.4 8 04:26.1 4
5 53 JARINA Mário SVK 2001 MAD STYLE RACING 0:31:12.8 0:03:08.5 0:31:12.8 05:08.6 4 09:30.4 2 05:46.2 5 05:06.2 9 04:38.2 9
6 141 SLADKOVSKÝ Tomáš SVK 2001 Ck Milk Agro 0:31:15.0 0:03:10.7 0:31:15.0 05:23.6 10 09:50.3 7 06:03.0 12 05:25.4 11 04:32.6 6
7 50 AIZNER Radomir SVK 2005 Bajky.sk C.T.C 0:31:58.1 0:03:53.8 0:31:58.1 05:41.7 17 09:54.5 8 06:16.4 13 05:09.9 10 04:55.5 19
8 31 HRICKO Adam SVK 2006 DIVO Trenčín 0:32:01.6 0:03:57.3 0:32:01.6 05:21.1 9 11:06.9 17 05:58.5 10 04:54.3 7 04:40.6 10
9 143 NOVODOMEC Sebastián SVK 2005 Cyklo Turiec 0:32:07.7 0:04:03.4 0:32:07.7 05:39.4 16 10:12.8 9 05:58.4 9 05:25.5 12 04:51.4 13
10 51 VAŠKO Igor SVK 2005 DEEM racing team 0:32:45.3 0:04:41.0 0:32:45.3 05:31.7 13 10:13.9 10 06:01.3 11 06:03.5 23 04:54.7 18
11 37 VLAD Panta ROM 2004 CS La Hoya 0:32:49.7 0:04:45.4 0:32:49.7 05:31.2 12 10:39.4 13 06:17.6 14 05:40.2 18 04:41.1 11
12 144 BLAHUŠTIAK Timotej SVK 2004 --- 0:33:06.3 0:05:02.0 0:33:06.3 05:55.8 19 10:37.2 11 06:19.2 15 05:26.2 13 04:47.7 12
13 47 HATHAZI Arthur ROM 2005 Bikepoint Racing 0:33:55.6 0:05:51.3 0:33:55.6 05:19.2 8 11:15.1 18 07:16.5 24 05:30.2 14 04:34.4 8
14 48 MELICHERČÍK Tomáš SVK 2005 Absolut Racing Team 0:34:12.7 0:06:08.4 0:34:12.7 05:36.3 14 10:49.0 14 06:56.0 20 05:51.8 21 04:59.4 20
15 41 VAŠEK Dominik SVK 2005 DIVO Trenčín 0:34:34.0 0:06:29.7 0:34:34.0 05:38.5 15 11:00.8 15 07:05.2 22 05:44.5 19 05:04.8 21
16 32 DUCHOŇ Damián SVK 2002 Bikeroom racing team 0:34:41.4 0:06:37.1 0:34:41.4 06:11.1 23 11:32.4 22 06:31.3 16 05:33.1 16 04:53.3 17
17 55 ŠULEK Branislav SVK 2003 Košútka racing team 0:34:45.0 0:06:40.7 0:34:45.0 05:58.8 20 11:32.1 21 06:35.6 18 05:46.7 20 04:51.7 14
18 42 BRNIAK Adam SVK 2005 OKOEVERYWHERE RACING 0:34:55.1 0:06:50.9 0:34:55.1 05:44.5 18 11:41.9 23 06:59.4 21 05:37.0 17 04:52.2 16
19 43 JALČ Lukáš SVK 2004 MŠK Krompachy 0:35:11.2 0:07:06.9 0:35:11.2 06:06.3 22 11:22.5 20 06:54.7 19 05:32.7 15 05:14.9 23
20 40 KOČIŠ Daniel SVK 2004 MŠK Krompachy 0:35:21.4 0:07:17.1 0:35:21.4 06:14.8 24 11:21.6 19 06:32.1 17 05:59.0 22 05:13.7 22
21 28 GOMBALA Oliver SVK 2001 CTM Racing team 0:37:03.9 0:08:59.6 0:37:03.9 05:02.8 2 11:03.4 16 05:38.9 2 04:37.6 2 04:19.1 2
22 49 GUTH Richard SVK 2005 --- 0:37:30.0 0:09:25.8 0:37:30.0 05:59.6 21 12:26.7 24 07:16.1 23 06:20.4 24 05:27.0 24
23 30 MLICH Marek SVK 2001 Bajky.sk C.T.C 0:37:49.8 0:09:45.5 0:37:49.8 05:09.7 5 09:40.1 5 05:42.7 3 04:30.0 1 04:52.0 15
24 39 VIŠŇOVSKÝ Šimon SVK 2002 Bajkula Bearider Bratislava 0:38:39.3 0:10:35.0 0:38:39.3 05:30.4 11 10:39.0 12 05:53.6 8 04:43.1 5 04:32.1 5
25 45 KRIŠTOF Matej SVK 2001 OKOEVERYWHERE RACING 0:41:42.2 0:13:37.9 0:41:42.2 06:36.6 26 13:51.3 25 08:44.7 26 06:57.1 25 05:32.3 25
26 148 LIPKA Matúš SVK 2006 Bajkula Bearider Bratislava 0:43:35.8 0:15:31.5 0:43:35.8 06:19.7 25 16:41.0 26 07:57.7 25 06:59.9 26 05:37.3 26
--- 46 LEŠČINSKÝ Lukáš SVK 2004 JUMP SPORT RIDERS DNF --- --- 33:40.0 --- 37:07.4 --- --- --- --- --- --- ---
--- 54 PÁSZTOR Vilmos HUN 2002 --- DNF --- --- 41:03.8 --- 58:49.1 --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru