1. kolo SPEN 2021

MTB
DÁTUM :27.6.2021 MIESTO :Veľká Rača

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 #
1 1 KOHÚT Denis SVK 1997 CTM Racing team 1. /  Muži 0:16:04.7 0:00:00.0 0:16:04.7 04:09.6 1 03:46.8 1 03:35.1 1 04:33.0 9
2 9 KRAJČOVIECH Peter SVK 1992 OKOEVERYWHERE RACING 2. /  Muži 0:16:25.8 0:00:21.1 0:16:25.8 04:18.7 2 04:06.3 5 03:42.7 2 04:17.8 1
3 3 UČEŇ Lukáš SVK 1990 OKOEVERYWHERE RACING 3. /  Muži 0:16:26.2 0:00:21.5 0:16:26.2 04:23.8 3 03:58.3 2 03:45.2 5 04:18.8 2
4 2 STAŇO Ľuboš SVK 1995 Bajky.sk C.T.C. 4. /  Muži 0:16:34.2 0:00:29.4 0:16:34.2 04:26.3 4 03:59.5 3 03:45.1 4 04:23.2 3
5 39 PAUČIN Samuel SVK 2002 CTM Racing team 1. /  Muži U21 0:16:45.4 0:00:40.7 0:16:45.4 04:27.7 5 04:06.2 4 03:45.3 6 04:26.0 4
6 5 LITVAJ Timotej SVK 1999 Bajky.sk C.T.C. 5. /  Muži 0:16:59.0 0:00:54.3 0:16:59.0 04:31.6 6 04:13.8 6 03:45.0 3 04:28.5 5
7 31 GOMBALA Oliver SVK 2001 CTM Racing team 2. /  Muži U21 0:17:13.1 0:01:08.4 0:17:13.1 04:37.2 11 04:14.2 7 03:52.4 8 04:29.2 6
8 17 HANZLÍK Ondrej SVK 2003 DEEM racing team 3. /  Muži U21 0:17:19.0 0:01:14.3 0:17:19.0 04:34.6 9 04:16.8 8 03:53.8 11 04:33.7 11
9 13 SANDER Wojciech POL 1997 SHbikes team 6. /  Muži 0:17:19.8 0:01:15.0 0:17:19.8 04:34.0 8 04:19.1 11 03:53.0 9 04:33.6 10
10 15 MLICH Marek SVK 2001 Bajky.sk C.T.C. 4. /  Muži U21 0:17:20.9 0:01:16.2 0:17:20.9 04:38.8 12 04:18.6 10 03:53.0 10 04:30.4 8
11 21 MICHALENKO Šimon SVK 2001 Bajky.sk C.T.C. 5. /  Muži U21 0:17:45.3 0:01:40.6 0:17:45.3 04:44.7 14 04:18.4 9 04:01.6 17 04:40.6 16
12 43 SPALEK Michal SVK 1983 Sportservis Bratislava 1. /  Masters 35+ 0:17:48.3 0:01:43.6 0:17:48.3 04:48.1 16 04:27.2 17 03:57.1 13 04:35.8 14
13 8 KOVÁČIK Martin SVK 1991 CK Route 66 7. /  Muži 0:17:49.2 0:01:44.5 0:17:49.2 04:32.4 7 04:19.4 12 04:13.3 28 04:44.0 20
14 4 VRABEC Jaroslav SVK 1996 Bajky.sk C.T.C. 8. /  Muži 0:17:49.2 0:01:44.5 0:17:49.2 04:35.5 10 04:43.3 26 03:55.6 12 04:34.8 13
15 33 HRICKO Adam SVK 2006 DIVO Trenčín 6. /  Muži U21 0:17:53.5 0:01:48.7 0:17:53.5 04:43.1 13 04:22.4 14 04:13.5 29 04:34.4 12
16 6 GĄSIENICA Jakub POL 1998 Dartmoor Enduro Team 9. /  Muži 0:17:58.5 0:01:53.8 0:17:58.5 05:09.4 37 04:28.2 18 03:50.7 7 04:30.1 7
17 37 MUDRÁK Jakub SVK 2006 CTK Zariečie 7. /  Muži U21 0:18:01.5 0:01:56.8 0:18:01.5 04:49.2 17 04:29.0 19 04:03.5 20 04:39.7 15
18 16 DUCHOŇ Damián SVK 2002 Bikeroom racing team 8. /  Muži U21 0:18:02.8 0:01:58.1 0:18:02.8 04:52.6 21 04:22.1 13 04:01.9 18 04:46.1 22
19 122 SLADKOVSKÝ Tomáš SVK 2001 Ck Milk Agro 9. /  Muži U21 0:18:04.7 0:02:00.0 0:18:04.7 04:55.9 23 04:23.8 16 04:02.2 19 04:42.6 19
20 19 KRUPÍK Samuel SVK 2001 --- 10. /  Muži U21 0:18:11.8 0:02:07.1 0:18:11.8 04:50.3 18 04:31.2 20 04:05.8 21 04:44.3 21
21 45 GREGA Ľubomír SVK 1986 Enjoy the Ride TEAM 2. /  Masters 35+ 0:18:12.7 0:02:08.0 0:18:12.7 04:52.0 20 04:37.1 22 04:01.5 16 04:42.0 18
22 53 ŠKVARKO Martin SVK 1986 Športový klub MEDVEDICA 3. /  Masters 35+ 0:18:25.7 0:02:21.0 0:18:25.7 04:50.9 19 04:37.9 23 04:08.6 26 04:48.2 24
23 130 TICHÝ Filip SVK 2005 DEEM racing team 11. /  Muži U21 0:18:26.5 0:02:21.8 0:18:26.5 05:22.2 41 04:22.5 15 03:59.8 15 04:41.8 17
24 12 REGULSKI Jakub POL 1992 SHbikes team 10. /  Muži 0:18:29.3 0:02:24.6 0:18:29.3 04:46.7 15 04:48.6 30 03:57.1 14 04:56.8 31
25 18 VIŠŇOVSKÝ Šimon SVK 2002 Bajkula Bearider Bratislava 12. /  Muži U21 0:18:32.6 0:02:27.9 0:18:32.6 04:57.9 24 04:40.9 25 04:06.4 22 04:47.2 23
26 11 PRIŠTIAK Samuel SVK 1995 JUMP SPORT RIDERS 11. /  Muži 0:18:37.0 0:02:32.3 0:18:37.0 05:03.9 29 04:35.6 21 04:07.2 24 04:50.2 26
27 38 NOVODOMEC Sebastián SVK 2005 Cyklo Turiec 13. /  Muži U21 0:18:38.4 0:02:33.7 0:18:38.4 05:01.3 28 04:40.3 24 04:06.5 23 04:50.1 25
28 40 SIVÁK Tadeáš SVK 2005 DIVO Trenčín 14. /  Muži U21 0:18:59.3 0:02:54.6 0:18:59.3 04:54.3 22 04:45.2 28 04:18.3 33 05:01.3 33
29 28 BLAHUŠIAK Timotej SVK 2004 --- 15. /  Muži U21 0:19:01.3 0:02:56.6 0:19:01.3 05:04.6 30 04:44.9 27 04:16.8 30 04:54.9 28
30 35 KOČIŠ Daniel SVK 2004 MŠK Krompachy 16. /  Muži U21 0:19:06.9 0:03:02.2 0:19:06.9 05:07.4 35 04:46.6 29 04:17.4 31 04:55.4 30
31 29 CZÁR Botond HUN 2004 FRO Racing 17. /  Muži U21 0:19:08.3 0:03:03.6 0:19:08.3 04:59.7 26 05:05.1 36 04:08.0 25 04:55.3 29
32 54 ZRELICA Roman SVK 1985 R.C.T. Martin 4. /  Masters 35+ 0:19:18.2 0:03:13.5 0:19:18.2 05:04.7 31 04:53.0 33 04:17.8 32 05:02.6 36
33 27 AIZNER Radomír SVK 2005 Bajky.sk C.T.C. 18. /  Muži U21 0:19:21.7 0:03:17.0 0:19:21.7 05:06.7 34 04:52.1 32 04:20.3 34 05:02.4 35
34 30 GLOVŇA Róbert SVK 2002 Cykloklub Bardejov 19. /  Muži U21 0:19:31.4 0:03:26.7 0:19:31.4 05:11.1 38 04:56.3 35 04:23.6 37 05:00.3 32
35 42 ČUPKA Martin SVK 1980 Freeride-MTB 5. /  Masters 35+ 0:19:33.4 0:03:28.7 0:19:33.4 04:58.7 25 05:12.0 40 04:20.9 35 05:01.7 34
36 14 VARHAŇOVSKÝ Jakub SVK 1999 BIKEPRO SPORT 12. /  Muži 0:19:34.6 0:03:29.9 0:19:34.6 05:08.7 36 04:55.1 34 04:24.4 38 05:06.3 37
37 41 VAŠEK Dominik SVK 2005 DIVO Trenčín 20. /  Muži U21 0:19:44.2 0:03:39.5 0:19:44.2 05:01.2 27 05:06.7 37 04:25.4 40 05:10.8 39
38 32 HAJDÚK Matúš SVK 2003 --- 21. /  Muži U21 0:19:55.4 0:03:50.7 0:19:55.4 05:06.2 33 05:09.2 39 04:24.5 39 05:15.4 40
39 52 LOPUŠNÝ Dušan SVK 1983 CK Route 66 6. /  Masters 35+ 0:20:07.8 0:04:03.1 0:20:07.8 06:11.4 55 04:49.7 31 04:13.2 27 04:53.3 27
40 123 BRNIAK Adam SVK 2005 Oko Everywhere Racio 22. /  Muži U21 0:20:48.6 0:04:43.9 0:20:48.6 05:05.2 32 06:13.4 55 04:23.3 36 05:06.5 38
41 23 MURÍN Matej SVK 2002 Prodefekt 23. /  Muži U21 0:20:48.9 0:04:44.2 0:20:48.9 05:19.6 39 05:08.9 38 04:57.8 49 05:22.5 42
42 25 MAGAL Gregor SVK 2004 KARPATSKE HORSKE 24. /  Muži U21 0:21:02.1 0:04:57.4 0:21:02.1 05:37.8 44 05:21.1 43 04:46.0 43 05:17.0 41
43 50 HRÍBIK Roman SVK 1985 --- 7. /  Masters 35+ 0:21:13.0 0:05:08.2 0:21:13.0 05:40.8 47 05:31.0 46 04:37.5 41 05:23.5 43
44 7 CHALÁS Jaroslav SVK 1992 KELLYS FACTORY TEAM 13. /  Muži 0:21:24.6 0:05:19.9 0:21:24.6 05:22.0 40 05:18.8 42 05:05.3 53 05:38.4 46
45 10 LEGÁT Kristián SVK 1997 MŠK Krompachy 14. /  Muži 0:21:26.2 0:05:21.5 0:21:26.2 05:30.8 42 05:23.8 44 04:55.5 47 05:36.0 45
46 55 GOMBALOVÁ Vilma SVK 2003 KRAPS RACING TEAM 1. /  Ženy 0:21:29.2 0:05:24.5 0:21:29.2 05:34.1 43 05:16.7 41 04:53.2 46 05:45.0 50
47 34 JALČ Lukáš SVK 2004 MŠK Krompachy 25. /  Muži U21 0:21:37.1 0:05:32.4 0:21:37.1 05:40.7 46 05:24.9 45 04:52.6 45 05:38.7 47
48 22 LINTNER Adam SVK 2003 Bajkula Bearider Bratislava 26. /  Muži U21 0:21:51.1 0:05:46.4 0:21:51.1 05:48.2 50 05:34.8 48 04:47.0 44 05:40.9 48
49 46 CISÁR Ondrej SVK 1985 Bajky.sk C.T.C. 8. /  Masters 35+ 0:22:11.3 0:06:06.6 0:22:11.3 05:47.3 48 05:37.5 49 04:56.1 48 05:50.3 53
50 36 KRIŠTOF Matej SVK 2001 OKOEVERYWHERE RACING 27. /  Muži U21 0:22:14.5 0:06:09.8 0:22:14.5 05:51.8 52 06:11.2 54 04:41.2 42 05:30.2 44
51 20 KRMESKÝ Adam SVK 2002 Enjoy the Ride TEAM 28. /  Muži U21 0:22:21.2 0:06:16.5 0:22:21.2 05:50.6 51 05:42.3 51 04:59.9 50 05:48.3 51
52 48 VESZELKA Tamás HUN 1986 --- 9. /  Masters 35+ 0:22:35.9 0:06:31.2 0:22:35.9 05:52.8 53 05:44.6 52 05:04.4 52 05:54.0 54
53 44 DZUREK Juraj SVK 1985 Bajky.sk C.T.C. 10. /  Masters 35+ 0:22:36.4 0:06:31.7 0:22:36.4 05:47.7 49 05:42.0 50 05:17.8 54 05:48.8 52
54 26 KUTÁLEK Jakub SVK 2002 BIKEGARAGE 29. /  Muži U21 0:23:07.6 0:07:02.8 0:23:07.6 05:56.6 54 05:34.1 47 05:38.8 57 05:57.9 55
55 47 OSZVALCSEK Sándor HUN 1977 --- 11. /  Masters 35+ 0:23:51.7 0:07:47.0 0:23:51.7 05:38.4 45 07:29.6 57 05:00.0 51 05:43.6 49
56 57 KARABOVÁ Martina SVK 1996 CK Route 66 2. /  Ženy 0:24:17.8 0:08:13.1 0:24:17.8 06:16.6 56 06:31.6 56 05:29.0 55 06:00.6 56
57 56 ĎUGELOVÁ Natália SVK 1999 CK MŠK KEŽMAROK 3. /  Ženy 0:24:35.1 0:08:30.4 0:24:35.1 06:41.0 57 06:11.0 53 05:37.2 56 06:05.9 57
--- 24 VARGA Marek SVK 2001 Enjoy the Ride TEAM . /  Muži U21 DNF --- --- 29:05.4 --- 01:04.1 --- 24:23.7 --- --- ---
--- 49 GULÁR Daniel SVK 1979 Adrenalín bike Team . /  Masters 35+ DNF --- --- 16:55.8 --- --- --- --- --- --- ---
--- 131 TICHÝ Vladimír SVK 1979 DEEM racing team . /  Masters 35+ DNF --- --- 29:46.9 --- 41:34.4 --- 53:59.1 --- --- ---
--- 132 TICHÝ Denis SVK 2009 DEEM racing team . /  Muži U21 DNF --- --- 29:52.2 --- 41:31.9 --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru