Žilinský triatlon

Triatlon
DÁTUM :22.8.2020 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 1 detail pretekára VARGA Richard 1989 TRXBA - TRIAX Bratislava 1. /  AGm30-34 1:49:55.4 0:00:00.0 19:27.5 [1] 1 00:30.7 [11] 1 0:56:32.1 [3] 1 0:00:37.7 [30] 3 0:32:47.4 [1] 1
2 41 detail pretekára SINKO-URIBE Aurel 1999 --- 1. /  AGm20-29 1:50:26.5 0:00:31.1 19:29.6 [3] 3 00:30.2 [7] 2 0:56:30.8 [2] 2 0:00:36.4 [23] 2 0:33:19.5 [2] 2
3 113 detail pretekára GERGŐ Soós 1999 --- 2. /  AGm20-29 1:51:08.4 0:01:13.0 19:28.1 [2] 2 00:39.0 [35] 3 0:56:24.4 [1] 3 0:00:32.5 [10] 1 0:34:04.4 [5] 3
4 3 detail pretekára KUBO Ondrej 1993 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  AGm20-29 1:56:08.0 0:06:12.6 22:05.3 [12] 12 00:34.8 [23] 13 0:59:04.0 [6] 6 0:00:34.3 [17] 8 0:33:49.6 [3] 4
5 4 detail pretekára PAVUK Marek 1999 STABA - Slovenská Triatlonová Akadémia 4. /  AGm20-29 1:56:12.6 0:06:17.2 20:10.2 [4] 4 00:35.8 [25] 5 1:00:59.0 [16] 7 0:00:31.5 [8] 6 0:33:56.1 [4] 5
6 153 detail pretekára KOVÁCS Márton Soma 2000 --- 5. /  AGm20-29 1:56:52.7 0:06:57.3 20:14.6 [5] 5 00:30.5 [10] 4 1:00:58.6 [15] 5 0:00:35.5 [22] 9 0:34:33.5 [6] 6
7 2 detail pretekára VERBOVSKÝ Matúš 1998 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 6. /  AGm20-29 1:57:40.1 0:07:44.7 20:44.0 [9] 9 00:28.7 [3] 9 1:00:30.4 [12] 4 0:00:34.8 [18] 7 0:35:22.2 [8] 7
8 110 detail pretekára SMETANA Marek 1997 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  AGm20-29 1:59:27.2 0:09:31.8 20:25.9 [7] 7 00:30.2 [7] 7 1:00:50.7 [14] 9 0:00:28.8 [1] 5 0:37:11.6 [11] 8
9 89 detail pretekára TOLKUNOV Tomáš 1998 TRXBA - TRIAX Bratislava 8. /  AGm20-29 1:59:51.9 0:09:56.5 20:27.9 [8] 8 00:30.1 [6] 8 1:00:47.8 [13] 8 0:00:29.2 [3] 4 0:37:36.9 [13] 9
10 6 detail pretekára KRAVIANSKY Daniel 1994 PROKE - pro-body sport team 9. /  AGm20-29 2:02:16.6 0:12:21.2 25:28.7 [38] 38 00:31.1 [12] 36 1:00:23.6 [11] 21 0:00:35.3 [21] 22 0:35:17.9 [7] 10
11 144 detail pretekára BARTO Aurel 2001 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 10. /  AGm20-29 2:03:06.1 0:13:10.7 22:10.6 [15] 15 00:38.0 [33] 16 1:01:44.6 [21] 14 0:00:41.8 [40] 16 0:37:51.1 [14] 11
12 52 detail pretekára ŽÁČIK Peter 1999 SMTNR - SMTA Nitra 11. /  AGm20-29 2:03:15.5 0:13:20.1 21:59.9 [11] 11 00:33.4 [18] 11 1:02:03.2 [27] 17 0:00:30.6 [6] 13 0:38:08.4 [15] 12
13 8 detail pretekára OZORÁK Miroslav 1973 TTKNZ - TK Nové Zámky 1. /  AGm45-49 2:03:41.5 0:13:46.1 22:08.5 [13] 13 00:28.4 [1] 12 1:01:51.8 [24] 11 0:00:37.7 [30] 12 0:38:35.1 [16] 13
14 7 detail pretekára ORLICKÝ Andrej 1977 TTTTT - TRIATLON TEAM Trnava 1. /  AGm40-44 2:04:11.6 0:14:16.2 21:57.0 [10] 10 00:35.9 [27] 10 1:02:02.4 [26] 15 0:00:41.9 [41] 17 0:38:54.4 [20] 14
15 151 detail pretekára DUBAJ Ondrej 1996 SMTNR - SMTA Nitra 12. /  AGm20-29 2:04:20.6 0:14:25.2 22:10.0 [14] 14 00:31.4 [13] 14 1:01:50.9 [23] 13 0:00:32.1 [9] 11 0:39:16.2 [21] 15
16 84 detail pretekára WAHLANDT Šimon 1992 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 13. /  AGm20-29 2:04:30.2 0:14:34.8 27:30.8 [53] 53 00:35.8 [25] 51 0:58:21.0 [4] 26 0:00:29.1 [2] 20 0:37:33.5 [12] 16
17 118 detail pretekára ŽÁČIK Pavol 1999 SMTNR - SMTA Nitra 14. /  AGm20-29 2:05:42.7 0:15:47.3 23:37.4 [27] 27 00:33.0 [16] 27 1:02:20.6 [29] 30 0:00:33.3 [15] 25 0:38:38.4 [17] 17
18 154 detail pretekára VABROUŠEK Petr 1973 Author Titan Trilife 2. /  AGm45-49 2:05:54.2 0:15:58.8 25:21.9 [37] 37 00:49.2 [59] 38 1:00:15.8 [10] 24 0:00:39.1 [33] 27 0:38:48.2 [19] 18
19 5 detail pretekára KOZLOVSKÝ Matúš 1998 STABA - Slovenská Triatlonová Akadémia 15. /  AGm20-29 2:06:18.5 0:16:23.1 23:12.7 [23] 23 00:30.0 [5] 23 1:01:41.0 [18] 19 0:00:30.0 [4] 19 0:40:24.8 [27] 19
20 121 detail pretekára RIŠKA Dalibor 2000 TRXBA - TRIAX Bratislava 16. /  AGm20-29 2:06:20.9 0:16:25.5 20:25.2 [6] 6 00:28.6 [2] 6 1:00:59.8 [17] 10 0:00:33.0 [14] 10 0:43:54.3 [46] 20
21 137 detail pretekára REDAJ Ľubomír 1986 PROKE - pro-body sport team 2. /  AGm30-34 2:06:29.0 0:16:33.6 22:20.0 [19] 19 00:40.0 [37] 19 1:01:48.0 [22] 18 0:00:52.0 [61] 18 0:40:49.0 [28] 21
22 87 detail pretekára FAZEKAŠ Tadeáš 1996 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 17. /  AGm20-29 2:06:32.3 0:16:36.9 23:34.2 [26] 26 00:29.9 [4] 26 1:02:16.8 [28] 20 0:00:37.2 [27] 21 0:39:34.2 [24] 22
23 10 detail pretekára HOLEŠA Patrik 1991 MKRAJ - Maratón klub Rajec 18. /  AGm20-29 2:06:44.0 0:16:48.6 25:54.4 [41] 41 00:56.2 [74] 42 0:59:37.8 [7] 27 0:00:51.5 [60] 31 0:39:24.1 [22] 23
24 31 detail pretekára VITEK Jakub 1993 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 19. /  AGm20-29 2:07:00.7 0:17:05.3 26:01.0 [43] 43 00:41.7 [44] 40 0:59:47.4 [9] 29 0:00:39.6 [35] 29 0:39:51.0 [26] 24
25 148 detail pretekára ČURILA Patrik 1993 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 20. /  AGm20-29 2:08:15.0 0:18:19.6 26:36.5 [47] 47 00:45.5 [54] 49 0:59:03.1 [5] 22 0:00:37.6 [29] 23 0:41:12.3 [30] 25
26 11 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Romana 1994 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 1. /  AGž20-29 2:09:03.7 0:19:08.3 22:20.9 [21] 21 00:55.5 [72] 21 1:08:33.2 [88] 42 0:00:30.7 [7] 42 0:36:43.4 [9] 26
27 81 detail pretekára HAMRÁK Richard 1997 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 21. /  AGm20-29 2:09:05.4 0:19:10.0 23:33.1 [25] 25 00:30.3 [9] 25 1:02:22.6 [30] 23 0:00:39.1 [33] 26 0:42:00.3 [35] 27
28 86 detail pretekára RÁCZ Andrej 1983 TRXBA - TRIAX Bratislava 1. /  AGm35-39 2:09:15.5 0:19:20.1 23:14.8 [24] 24 00:44.4 [50] 24 1:02:27.9 [31] 25 0:00:36.5 [24] 24 0:42:11.9 [38] 28
29 12 detail pretekára KURIAČKOVÁ Ivana 1994 ŠKALV - ŠK ATÓM Levice 2. /  AGž20-29 2:09:30.8 0:19:35.4 22:20.3 [20] 20 00:33.4 [18] 18 1:08:56.5 [95] 43 0:00:33.6 [16] 43 0:37:07.0 [10] 29
30 363 detail pretekára ZÁMEČNÍK Lukáš 1991 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 22. /  AGm20-29 2:10:06.6 0:20:11.2 26:41.6 [49] 49 00:32.1 [14] 44 1:02:40.7 [36] 34 0:00:32.6 [11] 33 0:39:39.6 [25] 30
31 75 detail pretekára KRAL Branislav 1986 --- 3. /  AGm30-34 2:10:29.7 0:20:34.3 22:14.4 [16] 16 00:50.3 [61] 20 1:03:27.7 [41] 31 0:00:35.2 [19] 28 0:43:22.1 [43] 31
32 104 detail pretekára KREMPASKY Tomas 1989 --- 4. /  AGm30-34 2:10:45.4 0:20:50.0 22:19.0 [18] 18 00:34.6 [22] 17 1:01:42.3 [19] 16 0:00:37.4 [28] 15 0:45:32.1 [59] 32
33 58 detail pretekára VRŠANSKÝ Peter 1980 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 2. /  AGm40-44 2:12:27.6 0:22:32.2 26:35.5 [46] 46 00:40.6 [40] 45 1:02:34.6 [33] 33 0:00:40.7 [39] 34 0:41:56.2 [34] 33
34 57 detail pretekára PARIKRUPA Marek 1977 SMTNR - SMTA Nitra 3. /  AGm40-44 2:13:25.4 0:23:30.0 25:08.0 [35] 35 00:37.4 [29] 34 1:02:37.0 [34] 32 0:00:39.9 [36] 32 0:44:23.1 [49] 34
35 147 detail pretekára KOPECKÝ Mário 1997 TTTTT - TRIATLON TEAM Trnava 23. /  AGm20-29 2:13:35.4 0:23:40.0 27:29.9 [51] 51 00:37.5 [31] 52 1:01:54.4 [25] 38 0:00:45.0 [49] 37 0:42:48.6 [41] 35
36 122 detail pretekára BALUCH Ladislav 1974 TDKRO - TDMK Krompachy 3. /  AGm45-49 2:13:55.1 0:23:59.7 25:49.9 [40] 40 00:38.7 [34] 39 1:05:35.5 [58] 45 0:00:45.4 [51] 45 0:41:05.6 [29] 36
37 116 detail pretekára DINŽÍK Viliam 1987 TRXBA - TRIAX Bratislava 5. /  AGm30-34 2:14:10.9 0:24:15.5 29:43.6 [69] 69 00:43.7 [48] 67 1:04:17.8 [44] 51 0:00:45.8 [52] 50 0:38:40.0 [18] 37
38 139 detail pretekára MALČEK Marek 1999 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 24. /  AGm20-29 2:14:17.3 0:24:21.9 22:14.6 [17] 17 00:33.5 [20] 15 1:01:43.9 [20] 12 0:00:40.1 [37] 14 0:49:05.2 [89] 38
39 80 detail pretekára LIŠTINSKÝ Ján 1980 --- 4. /  AGm40-44 2:14:32.7 0:24:37.3 25:58.2 [42] 42 01:12.3 [108] 43 1:02:48.0 [38] 36 0:00:52.8 [64] 39 0:43:41.4 [45] 39
40 13 detail pretekára RIZMANOVA Rebeka 1995 STABA - Slovenská Triatlonová Akadémia 3. /  AGž20-29 2:14:54.4 0:24:59.0 24:12.0 [31] 31 00:33.3 [17] 31 1:07:03.9 [68] 41 0:00:30.4 [5] 41 0:42:34.8 [40] 40
41 393 detail pretekára KOSTELNIČÁK Martin 1986 Triax Bratislava 6. /  AGm30-34 2:15:40.3 0:25:44.9 25:32.1 [39] 39 01:15.6 [115] 41 0:59:41.3 [8] 28 0:00:43.2 [43] 30 0:48:28.1 [80] 41
42 149 detail pretekára ŽÁČIK Šimon 1991 SMTNR - SMTA Nitra 25. /  AGm20-29 2:16:55.3 0:26:59.9 24:34.3 [32] 32 00:37.9 [32] 32 1:04:53.4 [52] 40 0:00:37.1 [26] 35 0:46:12.6 [64] 42
43 135 detail pretekára ŠOMŠÁG Jozef 1991 --- 26. /  AGm20-29 2:17:06.9 0:27:11.5 24:00.4 [29] 29 00:42.1 [46] 30 1:07:30.1 [75] 48 0:00:53.3 [67] 48 0:44:01.0 [47] 43
44 109 detail pretekára ČIČMANEC Marek 1977 TTTTT - TRIATLON TEAM Trnava 5. /  AGm40-44 2:17:16.4 0:27:21.0 23:55.0 [28] 28 00:33.6 [21] 28 1:05:34.1 [57] 39 0:00:42.0 [42] 36 0:46:31.7 [68] 44
45 23 detail pretekára REBRO Juraj 1970 SATBA - STAY ALIVE! TRIATHLON TEAM 1. /  AGm50-54 2:17:21.2 0:27:25.8 28:06.7 [60] 60 00:57.9 [82] 57 1:05:37.2 [59] 50 0:01:05.0 [92] 55 0:41:34.4 [32] 45
46 55 detail pretekára AKURATNÝ Michal 1988 PROKE - pro-body sport team 7. /  AGm30-34 2:17:40.4 0:27:45.0 28:09.9 [62] 62 00:46.6 [55] 56 1:05:50.1 [62] 53 0:00:47.2 [55] 51 0:42:06.6 [37] 46
47 53 detail pretekára HALAJ Dušan 1986 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 8. /  AGm30-34 2:17:57.7 0:28:02.3 31:21.5 [83] 83 01:00.5 [86] 82 1:03:14.2 [40] 63 0:00:53.7 [70] 66 0:41:27.8 [31] 47
48 26 detail pretekára BOTOŠ Pavel 1976 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 6. /  AGm40-44 2:18:26.8 0:28:31.4 29:04.8 [67] 67 01:09.2 [98] 66 1:04:37.0 [49] 55 0:00:43.8 [44] 52 0:42:52.0 [42] 48
49 47 detail pretekára BOOR Viliam 1985 TRNBB - TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 2. /  AGm35-39 2:19:40.8 0:29:45.4 26:32.1 [45] 45 00:44.8 [53] 46 1:02:42.6 [37] 37 0:00:51.0 [58] 38 0:48:50.3 [85] 49
50 15 detail pretekára DRAHOVSKÁ Lýdia 1999 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 4. /  AGž20-29 2:19:53.7 0:29:58.3 24:01.1 [30] 30 00:35.2 [24] 29 1:07:17.4 [72] 44 0:00:32.7 [12] 44 0:47:27.3 [73] 50
51 36 detail pretekára KURAŤ Tomáš 1982 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 3. /  AGm35-39 2:19:58.3 0:30:02.9 26:37.4 [48] 48 00:41.0 [42] 47 1:02:37.6 [35] 35 0:01:01.0 [83] 40 0:49:01.3 [88] 51
52 103 detail pretekára HALVOŇ Matej 1983 PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava 4. /  AGm35-39 2:20:21.7 0:30:26.3 28:49.9 [65] 65 00:36.2 [28] 63 1:05:25.4 [55] 56 0:00:32.8 [13] 49 0:44:57.4 [55] 52
53 150 detail pretekára BROZ Juraj 1977 --- 7. /  AGm40-44 2:20:26.3 0:30:30.9 28:26.9 [64] 64 01:10.5 [102] 65 1:05:17.3 [54] 57 0:00:53.0 [65] 56 0:44:38.6 [51] 53
54 66 detail pretekára BEBJAK Andrej 1995 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 27. /  AGm20-29 2:20:38.3 0:30:42.9 30:58.3 [81] 81 01:04.0 [92] 81 1:07:57.0 [78] 84 0:01:06.1 [94] 82 0:39:32.9 [23] 54
55 382 detail pretekára ZAREVA Andrej 1986 --- 9. /  AGm30-34 2:20:57.8 0:31:02.4 22:28.0 [22] 22 00:57.1 [78] 22 1:08:47.0 [93] 47 0:00:53.4 [68] 47 0:47:52.3 [76] 55
56 40 detail pretekára DUŠENKO Ivan 1980 --- 8. /  AGm40-44 2:21:29.7 0:31:34.3 27:44.9 [55] 55 01:34.0 [131] 61 1:05:39.1 [60] 60 0:01:06.9 [95] 58 0:45:24.8 [57] 56
57 107 detail pretekára STRETAVSKÝ Radovan 1974 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 4. /  AGm45-49 2:21:54.0 0:31:58.6 32:01.6 [89] 89 01:07.2 [94] 87 1:04:13.8 [43] 70 0:00:56.8 [74] 70 0:43:34.6 [44] 57
58 388 detail pretekára KONEČNÝ Branislav 1976 TATMT - T.A.T. Martin 9. /  AGm40-44 2:22:09.4 0:32:14.0 28:01.5 [58] 58 01:03.2 [91] 58 1:05:41.3 [61] 52 0:00:52.4 [62] 53 0:46:31.0 [67] 58
59 88 detail pretekára VOZNÍK Ivan 1968 --- 2. /  AGm50-54 2:22:36.3 0:32:40.9 31:52.4 [88] 88 00:50.8 [62] 84 1:02:57.7 [39] 66 0:01:25.4 [126] 67 0:45:30.0 [58] 59
60 119 detail pretekára RAKYTOVA Tatiana 1988 TTTPP - TRI Tatry Triathlon Team 1. /  AGž30-39 2:23:18.3 0:33:22.9 24:50.7 [34] 34 00:48.9 [57] 33 1:14:38.8 [122] 85 0:00:56.3 [73] 84 0:42:03.6 [36] 60
61 63 detail pretekára ŠIMÚN Peter 1981 --- 5. /  AGm35-39 2:23:28.9 0:33:33.5 31:25.1 [84] 84 01:22.7 [120] 85 1:07:06.8 [69] 82 0:01:14.5 [108] 83 0:42:19.8 [39] 61
62 78 detail pretekára SLIEPKA Ivan 1986 --- 10. /  AGm30-34 2:23:59.3 0:34:03.9 29:00.3 [66] 66 01:34.4 [133] 68 1:04:05.1 [42] 49 0:01:26.0 [128] 59 0:47:53.5 [77] 62
63 42 detail pretekára HESEK Milan 1985 --- 6. /  AGm35-39 2:24:09.5 0:34:14.1 26:30.2 [44] 44 00:49.6 [60] 48 1:04:51.8 [51] 46 0:00:48.5 [56] 46 0:51:09.4 [103] 63
64 49 detail pretekára MARKOCSY Adam 1995 --- 28. /  AGm20-29 2:24:11.9 0:34:16.5 27:31.8 [54] 54 01:42.7 [140] 60 1:08:35.4 [89] 72 0:00:45.1 [50] 72 0:45:36.9 [60] 64
65 95 detail pretekára KAZIK Milan 1985 TTTTT - TRIATLON TEAM Trnava 7. /  AGm35-39 2:24:18.1 0:34:22.7 28:09.6 [61] 61 00:41.7 [44] 55 1:05:58.4 [63] 54 0:00:50.1 [57] 54 0:48:38.3 [82] 65
66 61 detail pretekára VASKO Ondrej 1968 3AKPD - 3atletik Prievidza 3. /  AGm50-54 2:24:30.6 0:34:35.2 30:45.3 [79] 79 00:44.5 [51] 77 1:07:48.6 [77] 74 0:01:08.1 [96] 75 0:44:04.1 [48] 66
67 378 detail pretekára BULÍK Igor 1985 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 8. /  AGm35-39 2:24:50.8 0:34:55.4 30:34.9 [75] 75 00:39.4 [36] 74 1:04:27.3 [47] 67 0:00:44.5 [45] 63 0:48:24.7 [79] 67
68 38 detail pretekára JANŽO Martin 1992 --- 29. /  AGm20-29 2:25:06.1 0:35:10.7 33:14.8 [106] 106 01:35.1 [134] 109 1:07:19.4 [73] 90 0:01:02.8 [88] 89 0:41:54.0 [33] 68
69 112 detail pretekára ADAMČA Norbert 1978 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 10. /  AGm40-44 2:25:18.4 0:35:23.0 34:03.0 [112] 112 00:40.0 [37] 107 1:04:58.9 [53] 76 0:00:40.4 [38] 74 0:44:56.1 [54] 69
70 132 detail pretekára MIKO Branislav 1974 --- 5. /  AGm45-49 2:26:32.6 0:36:37.2 30:24.0 [74] 74 00:44.7 [52] 72 1:04:31.0 [48] 65 0:00:44.7 [46] 61 0:50:08.2 [98] 70
71 39 detail pretekára CINA Adam 1992 --- 30. /  AGm20-29 2:26:54.3 0:36:58.9 32:03.1 [90] 90 01:17.0 [116] 91 1:06:25.8 [64] 79 0:00:59.0 [80] 76 0:46:09.4 [63] 71
72 383 detail pretekára FAZEKAŠ Zsolt 1975 TTKNZ - TK Nové Zámky 6. /  AGm45-49 2:27:15.1 0:37:19.7 30:21.9 [73] 73 00:46.9 [56] 73 1:04:20.5 [45] 62 0:00:57.8 [78] 65 0:50:48.0 [99] 72
73 51 detail pretekára DEMČÁK Martin 1978 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 11. /  AGm40-44 2:27:41.4 0:37:46.0 30:36.2 [77] 77 01:04.4 [93] 78 1:08:03.4 [79] 77 0:01:30.9 [134] 85 0:46:26.5 [66] 73
74 130 detail pretekára GERHÁT Radoslav 1974 PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava 7. /  AGm45-49 2:27:55.8 0:38:00.4 30:34.9 [75] 75 00:53.9 [68] 76 1:08:28.5 [86] 83 0:01:02.1 [86] 80 0:46:56.4 [69] 74
75 34 detail pretekára ZAKOPCAN Michal 1979 MBTNV - MARATON.BIKE s.r.o. Teplička nad Váhom 12. /  AGm40-44 2:28:06.0 0:38:10.6 33:00.0 [101] 101 01:26.4 [124] 103 1:07:12.0 [70] 86 0:01:18.3 [115] 88 0:45:09.3 [56] 75
76 20 detail pretekára ŠKVARKA Peter 1983 TRXBA - TRIAX Bratislava 9. /  AGm35-39 2:28:15.2 0:38:19.8 32:10.5 [92] 92 00:53.4 [67] 86 1:02:34.2 [32] 64 0:00:46.6 [54] 62 0:51:50.5 [109] 76
77 83 detail pretekára UHRIN Jozef 1986 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 11. /  AGm30-34 2:28:24.6 0:38:29.2 30:38.5 [78] 78 00:43.1 [47] 75 1:08:23.5 [85] 78 0:01:08.6 [98] 78 0:47:30.9 [74] 77
78 29 detail pretekára MOLNÁR Tomáš 1998 T2FLY - Športový tím Tri2Fly 31. /  AGm20-29 2:29:03.2 0:39:07.8 28:03.0 [59] 59 01:07.7 [95] 59 1:07:27.4 [74] 68 0:01:08.4 [97] 68 0:51:16.7 [104] 78
79 73 detail pretekára LOPUŠNÝ Patrik 1980 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 13. /  AGm40-44 2:29:37.4 0:39:42.0 35:26.0 [124] 124 01:11.6 [105] 123 1:07:12.2 [71] 103 0:00:56.9 [75] 99 0:44:50.7 [53] 79
80 123 detail pretekára ŠTELLER Peter 1970 --- 4. /  AGm50-54 2:29:40.5 0:39:45.1 32:33.7 [97] 97 00:54.8 [69] 95 1:09:19.8 [101] 94 0:00:52.7 [63] 91 0:45:59.5 [62] 80
81 395 detail pretekára DUBEŇ Martin 1995 Žilina 32. /  AGm20-29 2:29:56.9 0:40:01.5 31:35.8 [86] 86 01:37.1 [136] 88 1:04:25.3 [46] 71 0:00:53.1 [66] 71 0:51:25.6 [106] 81
82 141 detail pretekára STUCHLIK Tadeusz 1969 --- 5. /  AGm50-54 2:30:39.4 0:40:44.0 24:49.1 [33] 33 01:15.3 [113] 37 1:13:24.5 [115] 75 0:01:16.9 [113] 77 0:49:53.6 [94] 82
83 28 detail pretekára HURTA Robert 1976 --- 14. /  AGm40-44 2:30:50.4 0:40:55.0 30:50.6 [80] 80 00:57.0 [77] 80 1:08:05.3 [81] 81 0:01:11.2 [102] 81 0:49:46.3 [93] 83
84 90 detail pretekára ŽEMBER Ondrej 1981 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 10. /  AGm35-39 2:31:13.6 0:41:18.2 28:00.5 [56] 56 01:27.8 [125] 64 1:05:29.4 [56] 59 0:01:21.9 [122] 60 0:54:54.0 [127] 84
85 134 detail pretekára SIPOS Dusan 1987 --- 12. /  AGm30-34 2:31:19.0 0:41:23.6 31:14.4 [82] 82 02:07.5 [150] 92 1:08:20.9 [84] 87 0:01:12.4 [105] 87 0:48:23.8 [78] 85
86 146 detail pretekára MIZERA Pavol 1978 --- 15. /  AGm40-44 2:32:14.9 0:42:19.5 34:42.9 [119] 119 01:23.8 [122] 121 1:07:33.2 [76] 97 0:01:24.8 [125] 102 0:47:10.2 [70] 86
87 30 detail pretekára FABRY Martin 1987 --- 13. /  AGm30-34 2:32:16.9 0:42:21.5 25:15.0 [36] 36 00:40.7 [41] 35 1:09:25.9 [103] 61 0:01:04.8 [91] 64 0:55:50.5 [132] 87
88 384 detail pretekára ĎURÍČEK Martin 1977 --- 16. /  AGm40-44 2:32:28.1 0:42:32.7 32:54.4 [100] 100 01:37.3 [137] 105 1:09:12.7 [100] 100 0:01:25.8 [127] 103 0:47:17.9 [71] 88
89 126 detail pretekára ŽIVNA Jaro 1973 --- 8. /  AGm45-49 2:32:42.2 0:42:46.8 34:05.9 [114] 114 00:52.3 [64] 111 1:08:04.2 [80] 95 0:00:59.6 [81] 93 0:48:40.2 [84] 89
90 14 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Ivana 1997 TTKKE - TRIATLONOVÝ KLUB Košice 5. /  AGž20-29 2:33:09.7 0:43:14.3 27:00.3 [50] 50 00:32.4 [15] 50 1:19:22.8 [141] 108 0:00:35.2 [19] 106 0:45:39.0 [61] 90
91 50 detail pretekára PISÁR Martin 1987 TTTTT - TRIATLON TEAM Trnava 14. /  AGm30-34 2:33:19.2 0:43:23.8 34:49.5 [120] 120 00:43.8 [49] 115 1:08:12.7 [82] 101 0:00:56.9 [75] 97 0:48:36.3 [81] 91
92 145 detail pretekára MARENDIAK Peter 1980 MBTNV - MARATON.BIKE s.r.o. Teplička nad Váhom 17. /  AGm40-44 2:33:32.9 0:43:37.5 32:28.9 [96] 96 00:55.3 [70] 93 1:06:27.1 [65] 80 0:01:03.5 [89] 79 0:52:38.1 [113] 92
93 21 detail pretekára JOCH Richard 1991 --- 33. /  AGm20-29 2:33:34.1 0:43:38.7 33:14.5 [105] 105 01:14.6 [111] 104 1:09:03.6 [97] 96 0:01:22.2 [123] 100 0:48:39.2 [83] 93
94 79 detail pretekára KUBINA Roman 1970 --- 6. /  AGm50-54 2:33:42.3 0:43:46.9 33:13.7 [104] 104 01:09.9 [100] 102 1:09:24.2 [102] 102 0:00:53.4 [68] 96 0:49:01.1 [87] 94
95 22 detail pretekára ĎURICA Ľubomír 1965 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 1. /  AGm55-59 2:34:08.7 0:44:13.3 32:11.5 [94] 94 01:03.1 [90] 89 1:09:32.3 [104] 93 0:01:16.8 [112] 94 0:50:05.0 [96] 95
96 62 detail pretekára OTEPKA Igor 1963 MPKDK - Mestský plavecký klub Dolný Kubín 2. /  AGm55-59 2:34:11.9 0:44:16.5 38:58.9 [145] 145 00:49.0 [58] 140 1:06:34.8 [66] 106 0:01:32.3 [135] 107 0:46:16.9 [65] 96
97 138 detail pretekára HIKANIK Martin 1985 NERZI - KPŠ NEREUS Žilina 11. /  AGm35-39 2:34:12.6 0:44:17.2 28:11.3 [63] 63 01:08.4 [96] 62 1:08:39.6 [90] 73 0:00:44.8 [48] 73 0:55:28.5 [131] 97
98 92 detail pretekára JURAŠKO Peter 1968 PROKE - pro-body sport team 7. /  AGm50-54 2:34:52.7 0:44:57.3 27:30.2 [52] 52 00:41.6 [43] 53 1:06:44.5 [67] 58 0:01:05.3 [93] 57 0:58:51.1 [140] 98
99 381 detail pretekára SCHELING Eugen 1972 ORANŽ - ŠK Oravaman Nižná 9. /  AGm45-49 2:36:28.3 0:46:32.9 33:38.3 [109] 109 01:32.9 [129] 113 1:08:32.0 [87] 98 0:01:02.3 [87] 98 0:51:42.8 [108] 99
100 44 detail pretekára TVRDOŇ Ľubomír 1978 --- 18. /  AGm40-44 2:36:56.4 0:47:01.0 34:50.6 [121] 121 01:49.1 [143] 124 1:14:05.8 [119] 121 0:01:36.8 [137] 120 0:44:34.1 [50] 100

Kontaktujte časomíru