GARMIN Beh Súľovskými skalami

Běh
DÁTUM :12.10.2019 MIESTO :Súľov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 2111 detail pretekára HOLY Dominik 2009 Trencin 1. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:14.3 0:00:00.0
2 2042 detail pretekára KOCIANOVÁ Nikola 2009 NOVÁ DUBNICA 1. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:19.0 0:00:04.6
3 2095 detail pretekára SUĽA Adam 2010 Rajec 2. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:19.0 0:00:04.6
4 2101 detail pretekára ZVARÍK Adam 2009 Prievidza 3. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:20.0 0:00:05.7
5 2075 detail pretekára LETKOVÁ Natália 2010 Jasenica 2. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:21.2 0:00:06.8
6 2040 detail pretekára VALENTOVIČOVÁ Lara 2009 Stupava 3. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:21.3 0:00:06.9
7 2080 detail pretekára TOMČALOVÁ Venesa 2009 Stara Bystrica 4. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:24.3 0:00:09.9
8 2047 detail pretekára MIŠEJE Martin 2009 Prievidza 4. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:25.5 0:00:11.1
9 2057 detail pretekára SLIPKOVA Vanesa 2009 Kolarovice 5. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:27.5 0:00:13.1
10 2105 detail pretekára HRÚZ Martin 2010 Žilina 5. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:28.8 0:00:14.4
11 2115 detail pretekára MIKULOVÁ Kristina 2009 PB 6. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:31.3 0:00:17.0
12 2091 detail pretekára JARGAN Matej 2010 Pohronská Polhora 6. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:31.5 0:00:17.1
13 2049 detail pretekára SZABOVÁ Sofia 2009 Banská Bystrica 7. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:32.1 0:00:17.7
14 2114 detail pretekára VANÁKOVÁ Barborka 2010 Čadca 8. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:36.5 0:00:22.1
15 2112 detail pretekára ČERVENEC Filip 2010 Považská Bystrica 7. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:38.6 0:00:24.2
16 2117 detail pretekára VESELSKÁ Nela 2010 Košice 9. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:39.6 0:00:25.2
17 2060 detail pretekára HORÁKOVÁ Nelly 2009 Dolní Němčí 10. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:39.8 0:00:25.4
18 2079 detail pretekára GRIGOVÁ Nela 2009 Stara Bystrica 11. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:40.8 0:00:26.4
19 2119 detail pretekára KRUPEĽÁKOVÁ Timea 2010 Rudník 12. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:42.8 0:00:28.4
20 2031 detail pretekára ŽIDEKOVÁ Michaela 2010 Bytča 13. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:42.8 0:00:28.4
21 2076 detail pretekára BALONOVÁ Nela 2009 PIEŠŤANY 14. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:44.0 0:00:29.6
22 2142 detail pretekára MELUŠOVÁ Laura 2010 Prievidza 15. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:44.3 0:00:29.9
23 2064 detail pretekára NÉMETHOVÁ Dušanka 2009 Bratislava 16. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:44.6 0:00:30.2
24 2140 detail pretekára BÁTORA Filip 2010 Prievidza 8. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:44.8 0:00:30.4
25 2129 detail pretekára ČAHOJOVÁ Miriamka 2010 Diviaky nad Nitricou 17. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:45.5 0:00:31.1
26 2070 detail pretekára KOPÁLOVÁ Nela 2010 Nováky 18. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:46.8 0:00:32.5
27 2131 detail pretekára JARABEK Tadeáš 2007 Liptovská tepla 9. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:47.0 0:00:32.6
28 2067 detail pretekára TRAN Daniel 2009 Prievidza 10. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:49.1 0:00:34.7
29 2053 detail pretekára RUSNAK Andrej 2009 Prievidza 11. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:50.8 0:00:36.4
30 2134 detail pretekára JURIGA Patrik 2010 Ilava 12. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:52.6 0:00:38.2
31 2054 detail pretekára PIETRIK Sven 2009 Prievidza 13. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:52.6 0:00:38.2
32 2106 detail pretekára HOŠALA Michal Maximilián 2010 Martin 14. /  Mini chlapci 10-11 rokov 0:01:52.8 0:00:38.5
33 2124 detail pretekára JANUROVÁ Nela 2009 Považská Bystrica 19. /  Mini dievčatá 10-11 rokov 0:01:54.1 0:00:39.7

Kontaktujte časomíru