Snowland Super šprint triatlon 2019

Triatlon
DÁTUM :22.6.2019 MIESTO :Valča

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 252 detail pretekára MIHAĽOV Maxim 2008 Športový Triatlonový Klub Pezinok 1. /  Žiaci Nádeje A 0:07:34.2 0:00:00.0
2 253 detail pretekára KOSTOLANI Alexander 2009 Športový Triatlonový Klub Pezinok 2. /  Žiaci Nádeje A 0:07:39.2 0:00:05.0
3 236 detail pretekára BALUCHOVÁ Nela 2009 ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 1. /  Žiačky Nádeje A 0:07:42.8 0:00:08.6
4 259 detail pretekára TAHA Marwan 2009 - nezistený - 3. /  Žiaci Nádeje A 0:07:48.9 0:00:14.7
5 243 detail pretekára STEINEMANNOVÁ Lucia Sofia 2009 ŠK Atóm Levice 2. /  Žiačky Nádeje A 0:07:58.0 0:00:23.8
6 254 detail pretekára MIKUŠKA Richard 2008 ŠK Atóm Levice 4. /  Žiaci Nádeje A 0:07:58.0 0:00:23.8
7 257 detail pretekára RYBANSKY Tadeas 2009 3atletik Prievidza 5. /  Žiaci Nádeje A 0:07:58.6 0:00:24.4
8 256 detail pretekára PETRÁŠ Andrej 2008 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 6. /  Žiaci Nádeje A 0:07:59.9 0:00:25.7
9 239 detail pretekára CÍCEROVÁ Laura 2009 ŠK Atóm Levice 3. /  Žiačky Nádeje A 0:08:00.5 0:00:26.3
10 237 detail pretekára RENDEKOVÁ Karolína 2009 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 4. /  Žiačky Nádeje A 0:08:07.9 0:00:33.7
11 258 detail pretekára FERIANC Filip 2008 - nezistený - 7. /  Žiaci Nádeje A 0:08:10.6 0:00:36.4
12 241 detail pretekára MANDÁKOVÁ Karin 2009 ŠK Atóm Levice 5. /  Žiačky Nádeje A 0:08:26.4 0:00:52.2
13 240 detail pretekára TOMKOVÁ Laura 2009 ŠK Atóm Levice 6. /  Žiačky Nádeje A 0:08:28.1 0:00:53.9
14 247 detail pretekára KALLOVÁ Ella 2009 - nezistený - 7. /  Žiačky Nádeje A 0:08:38.5 0:01:04.3
15 213 detail pretekára VIŠŇOVSKÁ Ela 2008 TK Nové Zámky 8. /  Žiačky Nádeje A 0:08:39.1 0:01:04.9
16 260 detail pretekára KOLENIKOVÁ Ema 2008 Športový Triatlonový Klub Pezinok 9. /  Žiačky Nádeje A 0:08:51.3 0:01:17.1
17 251 detail pretekára SLÁVIK Ján 2008 Prestigio Realiz team Bratislava 8. /  Žiaci Nádeje A 0:09:04.2 0:01:30.0
18 238 detail pretekára NESTEPNA Tereza 2008 Prestigio Realiz team Bratislava 10. /  Žiačky Nádeje A 0:09:11.5 0:01:37.3
19 245 detail pretekára BÍLKOVÁ Alexandra 2009 T.A.T. Martin 11. /  Žiačky Nádeje A 0:09:12.1 0:01:37.9
20 255 detail pretekára KOUBEK Matúš 2009 Prestigio Realiz team Bratislava 9. /  Žiaci Nádeje A 0:10:05.3 0:02:31.1
21 246 detail pretekára KRAĽOVANSKÁ Lea Zuzana 2009 T.A.T. Martin 12. /  Žiačky Nádeje A 0:10:30.7 0:02:56.5

Kontaktujte časomíru