Snowland Super šprint triatlon 2019

Triatlon
DÁTUM :22.6.2019 MIESTO :Valča

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 226 detail pretekára KAŠIAR Hugo 2010 ŠK Atóm Levice 1. /  Žiaci Nádeje B 0:03:44.8 0:00:00.0
2 232 detail pretekára CIBULA Roman 2010 TRIATLONOVÝ KLUB Košice 2. /  Žiaci Nádeje B 0:03:54.5 0:00:09.7
3 211 detail pretekára GRMANOVÁ Nelly 2011 Chlpaté Gazely 1. /  Žiačky Nádeje B 0:03:57.8 0:00:13.0
4 221 detail pretekára ŽILECKÝ Oliver 2010 Prestigio Realiz team Bratislava 3. /  Žiaci Nádeje B 0:04:05.5 0:00:20.7
5 228 detail pretekára HRIČINA Andrej 2010 ŠK Atóm Levice 4. /  Žiaci Nádeje B 0:04:06.7 0:00:21.9
6 233 detail pretekára ADAMČA Norbert Ml. 2011 - nezistený - 5. /  Žiaci Nádeje B 0:04:08.9 0:00:24.1
7 231 detail pretekára FIRÁK Matej 2010 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 6. /  Žiaci Nádeje B 0:04:10.6 0:00:25.8
8 223 detail pretekára MOTAJ Michal 2011 Prestigio Realiz team Bratislava 7. /  Žiaci Nádeje B 0:04:11.7 0:00:26.9
9 216 detail pretekára REBIDÁŠOVÁ Eliška 2010 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 2. /  Žiačky Nádeje B 0:04:12.0 0:00:27.2
10 224 detail pretekára BRŇÁK Dávid 2011 - nezistený - 8. /  Žiaci Nádeje B 0:04:14.6 0:00:29.8
11 230 detail pretekára KLÚČIK Andrej 2010 Prestigio Realiz team Bratislava 9. /  Žiaci Nádeje B 0:04:16.5 0:00:31.7
12 225 detail pretekára MIKUŠKA Tomáš 2011 ŠK Atóm Levice 10. /  Žiaci Nádeje B 0:04:18.8 0:00:34.0
13 217 detail pretekára BÚZEKOVÁ Laura 2010 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  Žiačky Nádeje B 0:04:24.7 0:00:39.9
14 210 detail pretekára CESNEK Šimon 2010 Motigo 11. /  Žiaci Nádeje B 0:04:25.1 0:00:40.3
15 227 detail pretekára CSAPÁK Oliver 2010 Prestigio Realiz team Bratislava 12. /  Žiaci Nádeje B 0:04:38.2 0:00:53.4
16 220 detail pretekára HREHOVČÍK Bruno 2011 Motigo 13. /  Žiaci Nádeje B 0:04:38.3 0:00:53.5
17 212 detail pretekára BÚZEKOVÁ Lucia 2011 3NITY Triathlon team Bratislava 4. /  Žiačky Nádeje B 0:04:38.5 0:00:53.7
18 215 detail pretekára TADLÁNKOVÁ Lucia 2011 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 5. /  Žiačky Nádeje B 0:04:50.0 0:01:05.2
19 214 detail pretekára GÁLLOVÁ Lilly 2010 Prestigio Realiz team Bratislava 6. /  Žiačky Nádeje B 0:05:06.3 0:01:21.5
20 229 detail pretekára MARŠALA Jakub 2010 T.A.T. Martin 14. /  Žiaci Nádeje B 0:05:14.2 0:01:29.4
21 222 detail pretekára HORÍNEK Alex 2010 Prestigio Realiz team Bratislava 15. /  Žiaci Nádeje B 0:05:25.0 0:01:40.2

Kontaktujte časomíru