Snowland Super šprint triatlon 2019

Triatlon
DÁTUM :22.6.2019 MIESTO :Valča

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 276 detail pretekára KOVÁČ Adam 2006 Prestigio Realiz team Bratislava 1. /  Žiaci mladší 0:14:23.3 0:00:00.0
2 277 detail pretekára ĎURIŠIN Matúš 2006 Prestigio Realiz team Bratislava 2. /  Žiaci mladší 0:14:33.5 0:00:10.2
3 262 detail pretekára MIKLÓŠOVÁ Karolína 2007 ŠK Atóm Levice 1. /  Žiačky mladšie 0:14:40.8 0:00:17.5
4 268 detail pretekára MORAVSKÁ Debora 2007 ŠK Atóm Levice 2. /  Žiačky mladšie 0:14:47.8 0:00:24.5
5 261 detail pretekára LAKTIŠOVÁ Simona 2007 ŠK Atóm Levice 3. /  Žiačky mladšie 0:14:48.7 0:00:25.4
6 283 detail pretekára MAREČEK Matej 2007 Triatlonový klub Žabka Čadca 3. /  Žiaci mladší 0:14:50.6 0:00:27.3
7 280 detail pretekára SALAZAR Francesco 2006 3NITY Triathlon team Bratislava 4. /  Žiaci mladší 0:14:56.1 0:00:32.8
8 266 detail pretekára MACHÁČKOVÁ Hana 2006 Športový Triatlonový Klub Pezinok 4. /  Žiačky mladšie 0:15:16.2 0:00:52.9
9 264 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Žaneta 2007 ŠK Atóm Levice 5. /  Žiačky mladšie 0:15:37.0 0:01:13.7
10 273 detail pretekára KALLOVÁ Sofia 2007 - nezistený - 6. /  Žiačky mladšie 0:15:55.7 0:01:32.4
11 269 detail pretekára BEKE Eva 2006 Prestigio Realiz team Bratislava 7. /  Žiačky mladšie 0:16:10.1 0:01:46.8
12 274 detail pretekára DOMINOVÁ Viktória 2007 aquapark triatlon turcianske teplice 8. /  Žiačky mladšie 0:16:19.7 0:01:56.4
13 285 detail pretekára BELÁŇ Peter 2006 Prestigio Realiz team Bratislava 5. /  Žiaci mladší 0:16:22.4 0:01:59.1
14 284 detail pretekára ŠABO Michal 2006 Prestigio Realiz team Bratislava 6. /  Žiaci mladší 0:16:22.6 0:01:59.3
15 282 detail pretekára ADAMOVE Jakub 2006 Triatlonový klub Žabka Čadca 7. /  Žiaci mladší 0:16:25.3 0:02:02.0
16 279 detail pretekára JÁNOŠ Michal 2006 ŠK Atóm Levice 8. /  Žiaci mladší 0:16:30.2 0:02:06.9
17 281 detail pretekára PETRÁŠ Jakub 2006 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 9. /  Žiaci mladší 0:16:58.7 0:02:35.4
18 265 detail pretekára GRMANOVÁ Laura 2006 Chlpaté Gazely 9. /  Žiačky mladšie 0:17:02.6 0:02:39.3
19 267 detail pretekára ŽILECKÁ Lucia 2007 Prestigio Realiz team Bratislava 10. /  Žiačky mladšie 0:17:07.3 0:02:44.0
20 271 detail pretekára GÁLLOVÁ Vanessa 2007 Prestigio Realiz team Bratislava 11. /  Žiačky mladšie 0:17:39.8 0:03:16.5
21 272 detail pretekára SLÁDEKOVÁ Veronika 2006 Chlpaté Gazely 12. /  Žiačky mladšie 0:18:06.4 0:03:43.1
22 278 detail pretekára LACO Lukáš 2006 T.A.T. Martin 10. /  Žiaci mladší 0:18:07.8 0:03:44.5
23 288 detail pretekára KOLENÍKOVÁ Nina 2006 Športový Triatlonový Klub Pezinok 13. /  Žiačky mladšie 0:19:24.9 0:05:01.6
--- 275 detail pretekára MANDÁK Alex 2007 ŠK Atóm Levice . /  Žiaci mladší DNF ---

Kontaktujte časomíru