Lahofer Author Cup

MTB
DÁTUM :31.8.2019 MIESTO :Vranovská pláž

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo #
1 646 detail pretekára ŠALANDA Adam CZE 2010 PATRY CYCLING TEAM Třešť 1. /  Kluci 10-12 let 0:02:40.3 0:00:00.0 00:53.3 [2] 2 00:54.2 [2] 1 00:52.7 [2] 1
2 614 detail pretekára FRÝDEK Lukáš CZE 2008 --- 2. /  Kluci 10-12 let 0:02:43.0 0:00:02.7 00:57.8 [6] 6 00:53.2 [1] 3 00:51.9 [1] 2
3 616 detail pretekára KUCHAŘ Jáchym CZE 2009 --- 3. /  Kluci 10-12 let 0:02:46.5 0:00:06.2 00:52.6 [1] 1 00:56.9 [4] 2 00:56.9 [4] 3
4 634 detail pretekára NEČADA Vojtěch CZE 2009 Paintball Team Jemnice 4. /  Kluci 10-12 let 0:02:50.8 0:00:10.5 00:56.3 [4] 4 00:57.4 [5] 4 00:57.0 [5] 4
5 636 detail pretekára MULLER Dominik CZE 2008 --- 5. /  Kluci 10-12 let 0:02:52.5 0:00:12.2 01:03.6 [10] 10 00:54.4 [3] 6 00:54.4 [3] 5
6 658 detail pretekára BĚLOBRADIČOVÁ Adéla CZE 2008 Dobšice 1. /  Holky 10-12 let 0:02:55.4 0:00:15.0 00:56.6 [5] 5 00:59.7 [7] 5 00:59.0 [7] 6
7 674 detail pretekára DOLEŽAL Štěpán CZE 2008 Galaxy Cyklo Švec 6. /  Kluci 10-12 let 0:03:00.8 0:00:20.4 00:58.8 [7] 7 01:01.2 [9] 8 01:00.7 [9] 7
8 661 detail pretekára HOMOLKOVÁ Eliška CZE 2008 Šviho Team 2. /  Holky 10-12 let 0:03:01.4 0:00:21.0 00:55.1 [3] 3 01:03.2 [12] 7 01:03.0 [11] 8
9 666 detail pretekára ŠPAČKOVÁ Kateřina CZE 2009 Špačkárna team 3. /  Holky 10-12 let 0:03:01.8 0:00:21.5 01:01.9 [8] 8 01:01.4 [10] 10 00:58.4 [6] 9
10 665 detail pretekára ŠPAČEK Jiří CZE 2007 Špačkárna team 7. /  Kluci 10-12 let 0:03:02.3 0:00:21.9 01:05.1 [12] 12 00:57.4 [6] 9 00:59.7 [8] 10
11 604 detail pretekára DVOULETÝ Adam CZE 2009 --- 8. /  Kluci 10-12 let 0:03:08.3 0:00:27.9 01:04.3 [11] 11 00:59.7 [8] 11 01:04.2 [12] 11
12 603 detail pretekára VOJTĚCHOVÁ Valentýna CZE 2009 --- 4. /  Holky 10-12 let 0:03:10.6 0:00:30.2 01:05.1 [13] 13 01:02.4 [11] 12 01:02.9 [10] 12
13 608 detail pretekára PUŠKÁČ Antonín CZE 2007 --- 9. /  Kluci 10-12 let 0:03:18.5 0:00:38.2 01:08.3 [16] 16 01:03.4 [13] 14 01:06.7 [13] 13
14 648 detail pretekára POKORNÁ Tina CZE 2007 LAHOFER 5. /  Holky 10-12 let 0:03:21.6 0:00:41.2 01:03.4 [9] 9 01:06.7 [14] 13 01:11.4 [15] 14
15 680 detail pretekára AUF Jan CZE 2009 TJ Spartak Třebíč 10. /  Kluci 10-12 let 0:03:31.0 0:00:50.7 01:09.3 [17] 17 01:10.4 [15] 15 01:11.2 [14] 15
16 623 detail pretekára MACAS Petr CZE 2008 --- 11. /  Kluci 10-12 let 0:03:33.5 0:00:53.2 01:07.1 [14] 14 01:13.4 [18] 16 01:12.9 [16] 16
17 620 detail pretekára TOBIÁŠ Vojtěch CZE 2008 --- 12. /  Kluci 10-12 let 0:03:35.3 0:00:54.9 01:07.8 [15] 15 01:14.2 [19] 17 01:13.2 [17] 17
18 609 detail pretekára PUŠKÁČ Josef CZE 2007 --- 13. /  Kluci 10-12 let 0:03:40.0 0:00:59.7 01:12.8 [18] 18 01:13.2 [16] 18 01:13.9 [18] 18
19 612 detail pretekára RYSKA Jan CZE 2008 --- 14. /  Kluci 10-12 let 0:04:05.5 0:01:25.2 01:35.6 [19] 19 01:13.2 [16] 19 01:16.7 [19] 19

Kontaktujte časomíru