Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 454 | DŘEVOJÁNEK Jan | 1975 | VALMEZBIKE | 1. / Muži C (1970 - 1979) | 1:08:02.1 | 0:00:00.0 | ||
2 | 519 | ŠAROUN Libor | 1973 | PREMIUM HOTEL Znojmo | 2. / Muži C (1970 - 1979) | 1:08:32.0 | 0:00:29.9 | ||
3 | 378 | HRDLIČKA Radek | 1986 | --- | 1. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:10:47.1 | 0:02:45.0 | ||
4 | 462 | KOHOUT Lukáš | 1995 | Koala - Stevens Mtb Tým | 1. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:11:20.3 | 0:03:18.2 | ||
5 | 482 | TOMAN Lukáš | 1991 | CARLA. KUPKOLO.CZ | 2. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:11:44.8 | 0:03:42.7 | ||
6 | 551 | NOVOTNÝ Michal | 1975 | --- | 3. / Muži C (1970 - 1979) | 1:11:56.1 | 0:03:54.0 | ||
7 | 536 | HUSEK Karel | 1998 | Edline Mtb Team | 3. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:12:31.1 | 0:04:29.0 | ||
8 | 530 | PATRY Martin | 1995 | Patry cycling team | 4. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:13:12.3 | 0:05:10.2 | ||
9 | 540 | PLÁTENÍK Stanislav | 1969 | Vinařské Potřeby | 1. / Muži D (1960 - 1969) | 1:13:14.8 | 0:05:12.7 | ||
10 | 358 | ZVOLSKÝ Roman | 1965 | Kross Bikeranch Team | 2. / Muži D (1960 - 1969) | 1:13:49.8 | 0:05:47.7 | ||
11 | 471 | KOVAŘÍK Luboš | 1972 | Cycling Academy Tábor | 4. / Muži C (1970 - 1979) | 1:14:07.9 | 0:06:05.7 | ||
12 | 400 | RECHTÍK Zdeněk | 1990 | --- | 5. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:14:09.3 | 0:06:07.2 | ||
13 | 492 | BAČÁK Miroslav | 1986 | Dolní Němčice | 2. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:14:10.8 | 0:06:08.7 | ||
14 | 550 | ROUPEC Radek | 2001 | AUTHENTIC BIKE | 1. / Junioři ( 2000 - 2003 ) | 1:14:22.1 | 0:06:20.0 | ||
15 | 396 | NÁJEMNÍK Martin | 1980 | --- | 3. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:15:08.8 | 0:07:06.7 | ||
16 | 549 | ROUPEC Pavel | 1995 | Autenticbike | 6. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:15:27.6 | 0:07:25.5 | ||
17 | 370 | VOJTÍŠEK Petr | 1972 | Winners Nový Šaldorf | 5. / Muži C (1970 - 1979) | 1:15:54.3 | 0:07:52.2 | ||
18 | 543 | JURDA Michal | 1985 | --- | 4. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:16:50.6 | 0:08:48.5 | ||
19 | 351 | PREKOP Jindřich | 1991 | --- | 7. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:18:02.8 | 0:10:00.6 | ||
20 | 545 | VRÁTNÍK Petr | 1976 | 2V BIKERS BLOVICE | 6. / Muži C (1970 - 1979) | 1:18:03.1 | 0:10:01.0 | ||
21 | 368 | ZÁSTĚRA Ondřej | 1988 | --- | 5. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:19:19.8 | 0:11:17.7 | ||
22 | 515 | VÁLEK Adam | 1984 | Drásal Team Holešov | 6. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:19:28.3 | 0:11:26.1 | ||
23 | 383 | SOCHOR Jaroslav | 1970 | --- | 7. / Muži C (1970 - 1979) | 1:19:31.6 | 0:11:29.5 | ||
24 | 407 | ŠTULA Daniel | 2003 | --- | 2. / Junioři ( 2000 - 2003 ) | 1:20:14.1 | 0:12:12.0 | ||
25 | 483 | KŘEPELA Luděk | 1964 | Skalice | 3. / Muži D (1960 - 1969) | 1:20:14.3 | 0:12:12.2 | ||
26 | 401 | RECHTÍK Marek | 1997 | --- | 8. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:20:20.6 | 0:12:18.5 | ||
27 | 531 | KADLEC Vojtěch | 1982 | Bike for Life bike club | 7. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:20:49.8 | 0:12:47.7 | ||
28 | 494 | FLORIÁN Petr | 1973 | Laufen | 8. / Muži C (1970 - 1979) | 1:20:59.6 | 0:12:57.5 | ||
29 | 423 | TKÁČ Juraj | 2002 | --- | 3. / Junioři ( 2000 - 2003 ) | 1:21:07.8 | 0:13:05.7 | ||
30 | 457 | FRECER Leoš | 1967 | BikePart.cz | 4. / Muži D (1960 - 1969) | 1:21:43.1 | 0:13:41.0 | ||
31 | 547 | AUF Jakub | 2005 | TJ Spartak Třebíč | 1. / Kadeti ( 2004 - 2008 ) | 1:22:05.6 | 0:14:03.5 | ||
32 | 458 | BĚLOHOUBKOVÁ Eva | 1975 | České dráhy | 1. / Ženy C (1970 - 1979) | 1:22:26.6 | 0:14:24.5 | ||
33 | 438 | NAVRKALOVÁ Nikola | 2005 | Nevoga | 1. / Kadetky ( 2004 - 2008 ) | 1:23:58.3 | 0:15:56.2 | ||
34 | 460 | ČÁSTEK Daniel | 1996 | --- | 9. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:23:59.8 | 0:15:57.7 | ||
35 | 532 | JANÁK Jan | 1989 | JH Cycling | 8. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:24:08.8 | 0:16:06.7 | ||
36 | 468 | KRŇOUL Vladimír | 1962 | 2V BIKERS BLOVICE | 5. / Muži D (1960 - 1969) | 1:24:40.8 | 0:16:38.7 | ||
37 | 371 | VEJMĚLEK Lukáš | 1980 | --- | 9. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:25:57.3 | 0:17:55.2 | ||
38 | 477 | NOVÁKOVÁ Nikola | 1998 | GS cyklo team Jistebnice | 1. / Ženy A ( 1979 - 1999 ) | 1:26:02.9 | 0:18:00.7 | ||
39 | 365 | MISAŘ Radek | 1968 | --- | 6. / Muži D (1960 - 1969) | 1:26:37.3 | 0:18:35.2 | ||
40 | 473 | KYPRÝ Jan | 1974 | --- | 9. / Muži C (1970 - 1979) | 1:26:52.3 | 0:18:50.2 | ||
41 | 493 | FLORIÁN ST. Antonín | 1949 | Laufen | 1. / Muži F (1949 a st.) | 1:26:52.8 | 0:18:50.7 | ||
42 | 399 | MEISTER Jiří | 2003 | --- | 4. / Junioři ( 2000 - 2003 ) | 1:26:53.0 | 0:18:50.9 | ||
43 | 379 | LOJÍN František | 1966 | velkotržnice Lipence | 7. / Muži D (1960 - 1969) | 1:27:03.1 | 0:19:00.9 | ||
44 | 435 | JELÍNEK Drahoslav | 1975 | Intermobil Znojmo | 10. / Muži C (1970 - 1979) | 1:27:23.4 | 0:19:21.2 | ||
45 | 470 | MATEJOV Tomáš | 1979 | --- | 11. / Muži C (1970 - 1979) | 1:27:26.1 | 0:19:23.9 | ||
46 | 546 | BRABLC Pavel | 1983 | --- | 10. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:28:04.1 | 0:20:02.0 | ||
47 | 534 | FOUČEK Jakub | 1987 | Mysliboř | 11. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:28:20.3 | 0:20:18.2 | ||
48 | 478 | JIRÁK František | 1973 | Patry cycling team | 12. / Muži C (1970 - 1979) | 1:28:22.1 | 0:20:20.0 | ||
49 | 490 | KUCHAŘ Pavel | 1978 | Sokol Výčapy | 13. / Muži C (1970 - 1979) | 1:29:04.3 | 0:21:02.2 | ||
50 | 491 | KUCHAŘOVÁ Jana | 1980 | TJ Spartak Třebíč | 1. / Ženy B ( 1978 a st.) | 1:29:23.1 | 0:21:20.9 | ||
51 | 525 | ZLÁMAL Aleš | 1983 | --- | 12. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:29:25.0 | 0:21:22.9 | ||
52 | 499 | NECHVÁTAL František | 1953 | --- | 1. / Muži E (1950 - 1959) | 1:30:00.8 | 0:21:58.7 | ||
53 | 481 | POTŮČEK Vladimír | 1960 | REGA team | 8. / Muži D (1960 - 1969) | 1:30:32.3 | 0:22:30.2 | ||
54 | 511 | VOTAVA Dominik | 2003 | --- | 5. / Junioři ( 2000 - 2003 ) | 1:30:45.8 | 0:22:43.7 | ||
55 | 548 | URBÁNEK Pavel | 1965 | --- | 9. / Muži D (1960 - 1969) | 1:30:48.0 | 0:22:45.9 | ||
56 | 406 | ŠTULA Radek | 1971 | --- | 14. / Muži C (1970 - 1979) | 1:30:50.8 | 0:22:48.7 | ||
57 | 467 | NEKVASIL Petr | 1981 | Tom´s Radhaus | 13. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:30:56.1 | 0:22:54.0 | ||
58 | 355 | IPPOLDTOVÁ Zdeňka | 1974 | --- | 2. / Ženy C (1970 - 1979) | 1:31:22.1 | 0:23:20.0 | ||
59 | 517 | SVOBODA Josef | 1984 | --- | 14. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:31:31.1 | 0:23:29.0 | ||
60 | 389 | VOLDŘICH Lukáš | 1980 | --- | 15. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:31:51.8 | 0:23:49.7 | ||
61 | 524 | BRADÁČOVÁ Nikola | 2007 | ACT leraK Blansko | 2. / Kadetky ( 2004 - 2008 ) | 1:32:11.1 | 0:24:09.0 | ||
62 | 446 | KOPTIŠ Martin | 1967 | KLUDI J-ELITA | 10. / Muži D (1960 - 1969) | 1:32:31.1 | 0:24:28.9 | ||
63 | 516 | ALBERT Radek | 1981 | --- | 16. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:32:46.3 | 0:24:44.2 | ||
64 | 489 | KLIMEŠ Miloš | 1955 | ENDEKA BASSTA team | 2. / Muži E (1950 - 1959) | 1:33:05.6 | 0:25:03.5 | ||
65 | 538 | BŘEZINA Luděk | 1957 | --- | 3. / Muži E (1950 - 1959) | 1:33:29.3 | 0:25:27.2 | ||
66 | 507 | DVOULETÝ + JURÁKOVÁ Filip + Veronika | 2000 | KolaČíhal | 1. / Tandemy | 1:33:36.8 | 0:25:34.7 | ||
67 | 402 | PEŠEK Jan | 2000 | --- | 10. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:33:48.3 | 0:25:46.2 | ||
68 | 440 | ŠVÉDA Petr | 1973 | KLUDI ELITA 2 | 15. / Muži C (1970 - 1979) | 1:34:02.6 | 0:26:00.4 | ||
69 | 452 | DOLNÍČEK Pavel | 1969 | --- | 11. / Muži D (1960 - 1969) | 1:34:08.1 | 0:26:06.0 | ||
70 | 469 | MICHALÍK Lukáš | 1984 | --- | 17. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:34:09.6 | 0:26:07.5 | ||
71 | 495 | HOŘEJŠÍ Jana | 1974 | Laufen | 3. / Ženy C (1970 - 1979) | 1:34:36.8 | 0:26:34.7 | ||
72 | 465 | MALAČKA Jakub | 1988 | Kuba & Kuba | 18. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:34:38.3 | 0:26:36.2 | ||
73 | 367 | PUCHNER Josef | 1950 | Psota Transport Znojmo | 4. / Muži E (1950 - 1959) | 1:35:05.8 | 0:27:03.7 | ||
74 | 392 | KREJČÍ Hana | 1979 | PBV MTB TEAM BRNO | 4. / Ženy C (1970 - 1979) | 1:35:12.6 | 0:27:10.4 | ||
75 | 398 | BULÍN Jan | 1973 | --- | 16. / Muži C (1970 - 1979) | 1:35:26.3 | 0:27:24.2 | ||
76 | 539 | GABAŠ Igor | 1980 | --- | 19. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:35:46.6 | 0:27:44.5 | ||
77 | 474 | FILIP Radek | 1980 | Erste Leasing | 20. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:35:48.1 | 0:27:46.0 | ||
78 | 384 | COUFAL Vojtěch | 2000 | --- | 11. / Muži A ( 1979 - 1999 ) | 1:35:50.3 | 0:27:48.2 | ||
79 | 386 | BACIU Serban | 1980 | --- | 21. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:35:58.4 | 0:27:56.2 | ||
80 | 523 | HOTOVÝ Lubomír | 1977 | bike fans onšov | 17. / Muži C (1970 - 1979) | 1:36:06.3 | 0:28:04.2 | ||
81 | 404 | MEISTER Mojmír | 1978 | --- | 18. / Muži C (1970 - 1979) | 1:36:36.1 | 0:28:33.9 | ||
82 | 518 | ZOUHAR Tadeáš | 2005 | ACT leraK Blansko | 2. / Kadeti ( 2004 - 2008 ) | 1:36:39.3 | 0:28:37.2 | ||
83 | 541 | BOROVIČKA Marek | 1983 | --- | 22. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:37:05.8 | 0:29:03.7 | ||
84 | 533 | LIMONOVÁ Monika | 1996 | Sk Tri Cyklochubna | 2. / Ženy A ( 1979 - 1999 ) | 1:37:08.8 | 0:29:06.7 | ||
85 | 388 | VOLDŘICHOVÁ Kateřina | 1982 | --- | 2. / Ženy B ( 1978 a st.) | 1:37:12.8 | 0:29:10.7 | ||
86 | 366 | VÉVODA Libor | 1967 | RC Blansko | 12. / Muži D (1960 - 1969) | 1:37:13.8 | 0:29:11.7 | ||
87 | 420 | TRNKA Petr | 1980 | --- | 23. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:37:24.3 | 0:29:22.2 | ||
88 | 397 | VÍTEK Jaroslav | 1982 | --- | 24. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:37:33.1 | 0:29:31.0 | ||
89 | 424 | PROCHÁZKA Ondřej | 1989 | --- | 25. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:37:40.1 | 0:29:38.0 | ||
90 | 443 | JORDÁN Pavel | 1965 | KLUDI ELITA 1 | 13. / Muži D (1960 - 1969) | 1:37:57.8 | 0:29:55.7 | ||
91 | 426 | OUHEL Jan | 1979 | --- | 19. / Muži C (1970 - 1979) | 1:39:07.8 | 0:31:05.7 | ||
92 | 427 | KUBALÁK Petr | 1977 | --- | 20. / Muži C (1970 - 1979) | 1:39:11.1 | 0:31:09.0 | ||
93 | 393 | SAPOUSEK Libor | 1954 | --- | 5. / Muži E (1950 - 1959) | 1:39:44.1 | 0:31:41.9 | ||
94 | 487 | KOLOUŠEK Lukáš | 1983 | --- | 26. / Muži B ( 1978 a st.) | 1:39:49.3 | 0:31:47.2 | ||
95 | 453 | HAVLÍKOVÁ Ivana | 1988 | --- | 3. / Ženy B ( 1978 a st.) | 1:39:55.8 | 0:31:53.7 | ||
96 | 522 | KUCHÁČ Filip | 2004 | ACT leraK | 6. / Junioři ( 2000 - 2003 ) | 1:40:20.8 | 0:32:18.7 | ||
97 | 380 | HRUBÁ Hana | 1973 | velkotržnice Lipence | 5. / Ženy C (1970 - 1979) | 1:40:45.1 | 0:32:43.0 | ||
98 | 520 | RYŠKA Jiří | 1962 | RMC Břeclav | 14. / Muži D (1960 - 1969) | 1:40:49.2 | 0:32:47.0 | ||
99 | 372 | JELÍNEK Luděk | 1971 | Cyklo Klub Znojmo | 21. / Muži C (1970 - 1979) | 1:41:08.8 | 0:33:06.7 | ||
100 | 544 | ZOUHAROVÁ Lenka | 1977 | ACT leraK Blansko | 6. / Ženy C (1970 - 1979) | 1:41:37.3 | 0:33:35.2 |