Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Kapitan | Kategórie | Čas | Strata | Čistý čas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 83 | WHY NOT! | Karel Valenta | 1. / ALL 9 až 12-členné tímy | 23:40:48 | 0:00:00 | 23:40:48 | |
2 | 221 | AŠK FÉNIX BRATISLAVA | Martin Uhliar | 1. / MIX 9 až 12-členné tímy | 24:49:09 | 1:08:21 | 24:49:09 | |
3 | 15 | RUŽOMBEROK V POHYBE | Patrik Luptak | 2. / ALL 9 až 12-členné tímy | 24:54:14 | 1:13:26 | 24:54:14 | |
4 | 29 | SCHAEFFLER TEAM 1 | Juraj Krupka | 3. / ALL 9 až 12-členné tímy | 25:16:32 | 1:35:44 | 25:16:32 | |
5 | 99 | MP-INSTALLATION TEAM BEŽCI POLTÁR | Tomáš Cerovský | 4. / ALL 9 až 12-členné tímy | 25:18:49 | 1:38:01 | 25:18:49 | |
6 | 85 | ZÁHORÁCKÝ FRIŠKÝ TÝM | Tomáš Vintr | 5. / ALL 9 až 12-členné tímy | 25:21:31 | 1:40:43 | 25:21:31 | |
7 | 28 | PIESOK-SK RUNINGTEAM | Anton Englárt | 6. / ALL 9 až 12-členné tímy | 25:29:03 | 1:48:15 | 25:29:03 | |
8 | 222 | CRAFT - BEHAME.SK | René Valent | 2. / MIX 9 až 12-členné tímy | 25:31:33 | 1:50:45 | 25:31:33 | |
9 | 151 | ELEVEN FOREVER | Matus Somr | 7. / ALL 9 až 12-členné tímy | 25:36:24 | 1:55:36 | 25:36:24 | |
10 | 405 | BK STEEL KOŠICE | Július Vilk | 1. / ULTRA 6-členné tímy | 26:12:20 | 2:31:32 | 26:12:20 | |
11 | 162 | SK HADVEO | Andrej Patras | 8. / ALL 9 až 12-členné tímy | 26:35:53 | 2:55:05 | 26:35:53 | |
12 | 165 | VRTULNÍKÁŘI | Jan Moudrý | 9. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:03:55 | 3:23:07 | 27:03:55 | |
13 | 69 | KMEŤOVSKÍ FUTBALISTI DEŤOM | Pavol Šulík | 10. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:05:02 | 3:24:14 | 27:05:02 | |
14 | 178 | LIŠIACI Z POVAŽIA | Tomáš Spodník | 11. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:12:10 | 3:31:22 | 27:12:10 | |
15 | 55 | MARTINSKÝ KLUB MEDIKOV | Lucia Hatalová | 12. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:12:49 | 3:32:01 | 27:12:49 | |
16 | 209 | AK TLMAČE | Miroslav Bátovský | 3. / MIX 9 až 12-členné tímy | 27:26:55 | 3:46:07 | 27:26:55 | |
17 | 135 | BOGE RUN TEAM | Peter Jurásek | 13. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:29:29 | 3:48:41 | 27:29:29 | |
18 | 26 | S ROZUMOM A ODVAHOU :-) | Roland Kovacik | 14. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:29:32 | 3:48:44 | 27:29:32 | |
19 | 172 | MERCEDES | Miloš Sís | 15. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:32:40 | 3:51:52 | 27:32:40 | |
20 | 104 | VOJACI - STREDISKO CIMIC A PSYOPS | Peter KVIATKOVSKÝ | 16. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:36:58 | 3:56:10 | 27:36:58 | |
21 | 19 | VNOROVY V POHYBU | Jiří Tomeček | 17. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:38:07 | 3:57:19 | 27:38:07 | |
22 | 136 | RUN FOR FUN | Martin Černý | 18. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:39:33 | 3:58:45 | 27:39:33 | |
23 | 130 | KIWI.COM RUNNERS | Erika Poliaková | 19. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:44:57 | 4:04:09 | 27:44:57 | |
24 | 75 | ASEKOL RUNNING TEAM | Michal Mikulka | 20. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:48:11 | 4:07:23 | 27:48:11 | |
25 | 7 | GALANTSKÁ ELITA | Tomáš Mrva | 21. / ALL 9 až 12-členné tímy | 27:51:30 | 4:10:42 | 27:51:30 | |
26 | 225 | MIZUNO SANASPORT | Veronika Luptáková | 4. / MIX 9 až 12-členné tímy | 28:02:47 | 4:21:59 | 28:02:47 | |
27 | 176 | SAMSUNG RUNNING TEAM 2019 | Ivan Kapec | 22. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:03:46 | 4:22:58 | 28:03:46 | |
28 | 11 | SK ČERNÉ PLÍCE | Petr Reček | 23. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:05:43 | 4:24:55 | 28:05:43 | |
29 | 207 | MORAVSKO SLOVENSKÝ BĚŽECKÝ TEAM | Jaroslav Flíček | 5. / MIX 9 až 12-členné tímy | 28:05:54 | 4:25:06 | 28:05:54 | |
30 | 8 | KIA ON TRACK! | Radoslav Mikula | 24. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:07:15 | 4:26:27 | 28:07:15 | |
31 | 23 | LIPTOVSKÍ ĽÚŽNANIA | Jozef Piller | 25. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:09:50 | 4:29:02 | 28:09:50 | |
32 | 48 | RUN FURY | Radovan Demeter | 26. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:11:19 | 4:30:31 | 28:11:19 | |
33 | 404 | REBEL TEAM | Karel Prokopec | 2. / ULTRA 6-členné tímy | 28:15:07 | 4:34:19 | 28:15:07 | |
34 | 105 | NAVOŇANÉ ZDOCHLINY | Ivan Hulík | 27. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:23:35 | 4:42:47 | 28:23:35 | |
35 | 10 | TURTLE RUNNING TEAM | Jiří Trnka | 28. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:27:10 | 4:46:22 | 28:27:10 | |
36 | 51 | SAS | Richard Sulík | 29. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:30:48 | 4:50:00 | 28:30:48 | |
37 | 128 | READY2RUN | Milan Magula | 30. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:38:04 | 4:57:16 | 28:38:04 | |
38 | 401 | HAĽAFATKA | Jozef Bendík | 3. / ULTRA 6-členné tímy | 28:42:32 | 5:01:44 | 28:42:32 | |
39 | 79 | AZINC365 | Ivan Berec | 31. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:49:43 | 5:08:55 | 28:49:43 | |
40 | 90 | ORAVA TÍM | Tony Špitál | 32. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:49:46 | 5:08:58 | 28:49:46 | |
41 | 150 | FOTRI | Jaroslav PAULICKÝ | 33. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:50:58 | 5:10:10 | 28:50:58 | |
42 | 56 | KAMAPRO | Kamil Bučo | 34. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:54:30 | 5:13:42 | 28:54:30 | |
43 | 62 | PG RUNNERS | Eva Puhlovská | 35. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:57:56 | 5:17:08 | 28:57:56 | |
44 | 64 | JACOBLESK | Ondřej Hrenic | 36. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:57:59 | 5:17:11 | 28:57:59 | |
45 | 106 | AIR TRANSPORT EUROPE | Matúš Školník | 37. / ALL 9 až 12-členné tímy | 28:59:28 | 5:18:40 | 28:59:28 | |
46 | 156 | GLAMI | Gabriela Teplá | 38. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:00:17 | 5:19:29 | 29:00:17 | |
47 | 175 | ORLICKÁ MAŠINA | Michal Mikyska | 39. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:00:50 | 5:20:02 | 29:00:50 | |
48 | 129 | DATAVARD | Martin Krivička | 40. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:01:02 | 5:20:14 | 29:01:02 | |
49 | 33 | CREATIX | Andrej Badin | 41. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:07:35 | 5:26:47 | 29:07:35 | |
50 | 304 | SHERUNS | Jana Kutlikova | 1. / ŽENY 9 až 12-členné tímy | 29:07:48 | 5:27:00 | 29:07:48 | |
51 | 108 | A.R.M.A.D.A. | Ján Antal | 42. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:09:03 | 5:28:15 | 29:09:03 | |
52 | 127 | ISDD | Radoslav Šnirc | 43. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:09:34 | 5:28:46 | 29:09:34 | |
53 | 153 | CORREDORES | Peter Molitoris | 44. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:11:34 | 5:30:46 | 29:11:34 | |
54 | 113 | TEAM SPIRIT | Vladimir Settey | 45. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:12:03 | 5:31:15 | 29:12:03 | |
55 | 14 | SCHAEFFLER TEAM 2 | Ján Štetina | 46. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:18:55 | 5:38:07 | 29:18:55 | |
56 | 72 | DANNYHO PARŤÁCI | Daniel Prokopec | 47. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:23:32 | 5:42:44 | 29:23:32 | |
57 | 101 | YANFENG NAMESTOVO | Jaroslav Hnojcik | 48. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:23:54 | 5:43:06 | 29:23:54 | |
58 | 59 | REBEL TEAM II. | Karel Prokopec | 49. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:24:00 | 5:43:12 | 29:24:00 | |
59 | 154 | RÝCHLE ŠÍPY 2 | František Slezák | 50. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:24:14 | 5:43:26 | 29:24:14 | |
60 | 212 | ŠPINAVÝ TERÁRIUM | Petr Šlauf | 6. / MIX 9 až 12-členné tímy | 29:29:34 | 5:48:46 | 29:29:34 | |
61 | 67 | VÚB HOBBÍCI | Vladimír Demčík | 51. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:34:51 | 5:54:03 | 29:34:51 | |
62 | 1 | LEGS MISERABLES | Lucia Fabianová | 52. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:42:25 | 6:01:37 | 29:42:25 | |
63 | 70 | DANNYGOTRAVEL | Miloš Geľo | 53. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:42:48 | 6:02:00 | 29:42:48 | |
64 | 68 | LUNYS TEAM 2 | Nikola Kaňuková | 54. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:43:36 | 6:02:48 | 29:43:36 | |
65 | 30 | LUNYS TEAM | Pavol Horák | 55. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:43:41 | 6:02:53 | 29:43:41 | |
66 | 138 | MY VIEME PREČO | Jana Obernauer | 56. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:47:28 | 6:06:40 | 29:47:28 | |
67 | 20 | ACHILLES RUNNERS | Radek Holy | 57. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:48:03 | 6:07:15 | 29:48:03 | |
68 | 111 | KARLÍN | Ondřej Durďák | 58. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:48:46 | 6:07:58 | 29:48:46 | |
69 | 147 | BAUMIT SK | Rastislav Plášek | 59. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:49:12 | 6:08:24 | 29:49:12 | |
70 | 84 | ROCK THE COKE | Ladislav Batik | 60. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:51:20 | 6:10:32 | 29:51:20 | |
71 | 148 | G-FORCE UNICORNS | Ivan Tarapčík | 61. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:52:32 | 6:11:44 | 29:52:32 | |
72 | 306 | ACTIVE LIFE KOŠICE WOMEN | Zuzana Zábojová | 2. / ŽENY 9 až 12-členné tímy | 29:52:53 | 6:12:05 | 29:52:53 | |
73 | 201 | UCEKAJME | Gabriela Mihalčínová | 62. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:52:55 | 6:12:07 | 29:52:55 | |
74 | 47 | TORUN STARÁ TURÁ | Ján Kýška | 63. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:54:16 | 6:13:28 | 29:54:16 | |
75 | 6 | M.R.C.I.N.A. | Martin Štrba | 64. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:55:45 | 6:14:57 | 29:55:45 | |
76 | 125 | IAESTE SLOVAKIA | Martin Bánik | 65. / ALL 9 až 12-členné tímy | 29:56:02 | 6:15:14 | 29:56:02 | |
77 | 302 | IT GIRLS | Miroslava Francová | 3. / ŽENY 9 až 12-členné tímy | 29:59:33 | 6:18:45 | 29:59:33 | |
78 | 224 | SEVERNÍ VÍTR | Jirka Hlaváček | 66. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:03:17 | 6:22:29 | 30:03:17 | |
79 | 21 | POHODÁŘI VÚHŽ | Petr Strouhal | 67. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:04:25 | 6:23:37 | 30:04:25 | |
80 | 61 | KLIMAK HOT&COOL RUNNING TEAM | František Detko | 68. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:04:49 | 6:24:01 | 30:04:49 | |
81 | 89 | POŠTOVÁ BANKA | Michaela Vanková | 69. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:06:27 | 6:25:39 | 30:06:27 | |
82 | 5 | PUMBA | Dušan Vavřík | 70. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:11:54 | 6:31:06 | 30:11:54 | |
83 | 49 | NOVOZÁMOCKÁ BEŽECKÁ KOMUNITA | Martin Detvaj | 71. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:12:53 | 6:32:05 | 30:12:53 | |
84 | 54 | UNICREDIT - ROZVÁZANÉ TKANIČKY | Ľudovít Halás | 72. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:17:21 | 6:36:33 | 30:17:21 | |
85 | 17 | PROFESIA | Michal Štrba | 73. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:17:31 | 6:36:43 | 30:17:31 | |
86 | 118 | BEHEJBRNO.COM | Marta Čtvrtníčková | 74. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:20:20 | 6:39:32 | 30:20:20 | |
87 | 126 | PLECIHO DVANÁSTKA | Kristina Perceova | 75. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:24:29 | 6:43:41 | 30:24:29 | |
88 | 52 | DOBRO DOSLI | Jozef Mag | 76. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:24:51 | 6:44:03 | 30:24:51 | |
89 | 134 | PSS FOX | Andrej Vida | 77. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:24:56 | 6:44:08 | 30:24:56 | |
90 | 170 | PSA RUN TEAM | Michal Volf | 78. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:27:39 | 6:46:51 | 30:27:39 | |
91 | 3 | LOVČA RUNNING TEAM | Frantisek Valent | 79. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:28:56 | 6:48:08 | 30:28:56 | |
92 | 133 | DEUTSCHE TELEKOM SERVICE EUROPE SLOVAKIA | Lubomira Arpasova | 80. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:30:32 | 6:49:44 | 30:30:32 | |
93 | 141 | FAGUS - TEAM | Lenka Klusová | 81. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:34:11 | 6:53:23 | 30:34:11 | |
94 | 18 | 12 Z IVANKY | Jozef Paulen | 82. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:35:08 | 6:54:20 | 30:35:08 | |
95 | 159 | LABAŠ | Martin Godora | 83. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:35:21 | 6:54:33 | 30:35:21 | |
96 | 102 | BAVARIS RUNNERS | Zuzana Trnková | 84. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:37:33 | 6:56:45 | 30:37:33 | |
97 | 82 | SERVIER | Roman Trebula | 85. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:41:48 | 7:01:00 | 30:41:48 | |
98 | 208 | KLUB NENAPRAVITEĽNÝCH OPTIMISTOV | Ľuboš Ševčík | 7. / MIX 9 až 12-členné tímy | 30:42:24 | 7:01:36 | 30:42:24 | |
99 | 179 | RONIRUN CLUB | Ronald Kontár | 86. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:42:36 | 7:01:48 | 30:42:36 | |
100 | 163 | EY RUNNERS | Patrícia Kerecmanová | 87. / ALL 9 až 12-členné tímy | 30:44:44 | 7:03:56 | 30:44:44 |