Žilinský triatlon - Žilinský triatlon - nedeľa

Triatlon
DÁTUM :18.8.2019 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # 2.5 km # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # 2.5 km # Beh #
1 1 detail pretekára HRUSKOVA Alzbeta CZE 2000 1. /  Junior Women 1:01:43.2 0:00:00.0 10:49.0 [10] 10 00:35.9 [32] 10 31:28.8 [8] 5 00:36.2 [28] 7 09:08.8 [8] 1 18:13.3 [3] 1
2 19 detail pretekára ZHULDYBINA Irina RUS 2001 2. /  Junior Women 1:01:46.2 0:00:03.0 10:53.3 [13] 13 00:35.4 [27] 14 31:27.3 [6] 10 00:34.5 [11] 8 09:08.4 [7] 2 18:15.7 [4] 2
3 17 detail pretekára SVOBODOVA Tereza CZE 2000 3. /  Junior Women 1:01:48.5 0:00:05.3 11:06.2 [21] 21 00:36.8 [39] 20 31:43.4 [22] 20 00:36.3 [29] 20 08:40.3 [1] 4 17:45.8 [1] 3
4 20 detail pretekára JURÁNKOVÁ Heidi CZE 2002 4. /  Junior Women 1:02:04.6 0:00:21.4 11:23.8 [27] 27 00:34.2 [16] 27 31:27.8 [7] 18 00:32.2 [2] 16 08:52.5 [2] 6 18:06.6 [2] 4
5 3 detail pretekára JAMGOTCHIAN Emily AUS 2000 5. /  Junior Women 1:02:10.6 0:00:27.4 10:59.6 [17] 17 00:31.9 [4] 16 31:19.4 [1] 1 00:34.9 [15] 2 09:13.4 [11] 3 18:44.8 [8] 5
6 6 detail pretekára SUDAK Magdalena POL 2000 6. /  Junior Women 1:02:19.9 0:00:36.7 10:43.7 [4] 4 00:31.2 [3] 2 31:40.9 [19] 9 00:38.4 [39] 12 09:10.7 [10] 5 18:45.7 [9] 6
7 41 detail pretekára ERBER Katharina AUT 2001 7. /  Junior Women 1:02:30.2 0:00:47.0 10:48.8 [9] 9 00:32.5 [7] 7 31:31.9 [10] 4 00:34.5 [11] 4 09:23.9 [15] 8 19:02.5 [11] 7
8 16 detail pretekára ARENAL ARRIBAS Iratxe ESP 2001 8. /  Junior Women 1:02:32.4 0:00:49.2 10:43.5 [3] 3 00:35.7 [31] 5 31:32.6 [11] 2 00:33.9 [8] 1 09:32.0 [18] 9 19:06.7 [12] 8
9 10 detail pretekára BUKOVSZKI Tünde HUN 2000 9. /  Junior Women 1:02:38.1 0:00:54.9 10:42.3 [2] 2 00:35.9 [32] 4 31:43.9 [24] 15 00:35.1 [19] 14 09:20.5 [12] 9 19:00.9 [10] 9
10 21 detail pretekára GOMEZ GONZALEZ Esther ESP 2000 10. /  Junior Women 1:02:40.2 0:00:57.0 10:53.7 [14] 14 00:34.3 [17] 13 31:24.7 [2] 3 00:35.2 [20] 5 09:23.4 [14] 7 19:12.3 [15] 10
11 4 detail pretekára VRTACIC Tjasa SLO 2000 11. /  Junior Women 1:02:42.9 0:00:59.7 10:45.7 [5] 5 00:30.2 [1] 3 31:38.6 [16] 7 00:32.7 [4] 3 09:34.3 [21] 11 19:15.7 [18] 11
12 12 detail pretekára SUDAK Zuzanna POL 2001 12. /  Junior Women 1:03:06.6 0:01:23.4 10:40.6 [1] 1 00:31.1 [2] 1 31:47.2 [26] 13 00:39.3 [45] 15 09:35.9 [22] 12 19:28.4 [21] 12
13 9 detail pretekára FERENCZI Nikolett HUN 2001 13. /  Junior Women 1:03:10.9 0:01:27.7 11:25.2 [28] 28 00:34.9 [24] 28 31:26.9 [5] 21 00:37.1 [35] 22 09:20.7 [13] 15 19:06.8 [13] 13
14 18 detail pretekára MALYSHEVA Alina RUS 2002 14. /  Junior Women 1:03:13.6 0:01:30.4 11:04.4 [18] 18 00:32.1 [5] 18 31:52.4 [27] 25 00:31.0 [1] 17 09:33.1 [19] 16 19:13.7 [16] 14
15 23 detail pretekára SIKORA Marta POL 2000 15. /  Junior Women 1:03:21.4 0:01:38.2 11:11.4 [24] 24 00:36.6 [38] 25 31:35.0 [13] 17 00:36.9 [33] 17 09:39.6 [24] 18 19:21.5 [20] 15
16 59 detail pretekára LOBBA Chiara ITA 2001 16. /  Junior Women 1:03:25.0 0:01:41.8 11:31.9 [33] 33 00:33.5 [12] 32 32:08.3 [39] 35 00:35.2 [20] 34 09:06.8 [5] 21 18:36.1 [7] 16
17 8 detail pretekára BOGLIO Cassia AUS 2000 17. /  Junior Women 1:03:37.5 0:01:54.3 10:52.7 [12] 12 00:34.8 [23] 12 31:26.3 [4] 6 00:37.3 [36] 9 09:44.1 [26] 13 20:06.4 [28] 17
18 22 detail pretekára KOVÁCS Fruzsina Dóra HUN 2002 18. /  Junior Women 1:03:41.8 0:01:58.6 11:26.6 [29] 29 00:34.3 [17] 29 31:25.2 [3] 19 00:35.9 [26] 19 09:43.1 [25] 20 19:39.8 [24] 18
19 27 detail pretekára BOTKA Anikó HUN 2000 19. /  Junior Women 1:03:51.6 0:02:08.4 10:59.3 [16] 16 00:35.5 [29] 17 31:53.9 [29] 24 00:35.4 [23] 22 09:37.6 [23] 19 19:47.5 [25] 19
20 14 detail pretekára MICHALICKOVA Zuzana SVK 2002 20. /  Junior Women 1:03:58.8 0:02:15.6 10:46.4 [6] 6 00:33.3 [10] 6 31:39.0 [17] 12 00:32.5 [3] 10 10:02.7 [32] 17 20:27.6 [33] 20
21 50 detail pretekára COCCHI Chiara ITA 2000 21. /  Junior Women 1:04:03.3 0:02:20.1 11:30.6 [31] 31 00:35.9 [32] 33 32:06.5 [37] 33 00:35.0 [17] 32 09:10.1 [9] 22 19:15.3 [17] 21
22 58 detail pretekára BUGALA Martina POL 2002 22. /  Junior Women 1:04:15.1 0:02:31.9 11:12.6 [25] 25 00:34.4 [19] 24 32:34.7 [43] 43 00:35.3 [22] 42 09:30.9 [16] 30 19:18.1 [19] 22
23 32 detail pretekára HANGYA Adrienn HUN 2001 23. /  Junior Women 1:04:19.5 0:02:36.3 11:36.7 [43] 43 00:36.8 [39] 41 32:00.7 [32] 36 00:36.5 [31] 36 09:33.7 [20] 28 19:28.8 [22] 23
24 24 detail pretekára ZYCH Natalia POL 2001 24. /  Junior Women 1:04:28.4 0:02:45.2 11:10.3 [23] 23 00:34.5 [21] 21 31:42.8 [20] 22 00:35.6 [24] 21 10:15.3 [37] 25 20:25.2 [32] 24
25 33 detail pretekára BÓNA Kinga HUN 2002 25. /  Junior Women 1:04:29.0 0:02:45.8 11:33.9 [39] 39 00:35.9 [32] 35 32:09.2 [40] 42 00:36.6 [32] 40 09:31.3 [17] 29 19:33.4 [23] 25
26 25 detail pretekára KOVÁCS Anna HUN 2002 26. /  Junior Women 1:04:29.8 0:02:46.6 11:20.9 [26] 26 00:34.4 [19] 26 31:36.9 [14] 28 00:39.9 [46] 28 10:08.0 [35] 27 20:17.7 [31] 26
27 5 detail pretekára DURAN MOROTE Laura ESP 2000 27. /  Junior Women 1:04:35.5 0:02:52.3 10:47.1 [7] 7 00:34.6 [22] 8 31:33.9 [12] 8 00:33.9 [8] 6 09:49.6 [28] 14 21:06.0 [40] 27
28 51 detail pretekára HÄMMERLE Sarah AUT 2002 28. /  Junior Women 1:04:37.4 0:02:54.2 11:04.4 [18] 18 00:41.8 [52] 23 31:43.5 [23] 26 00:34.8 [14] 24 10:15.1 [36] 26 20:32.9 [34] 28
29 55 detail pretekára BARBESINO Bianca ITA 2000 29. /  Junior Women 1:04:40.7 0:02:57.5 10:50.2 [11] 11 00:36.8 [39] 11 31:30.6 [9] 11 00:36.4 [30] 11 10:25.5 [41] 23 21:06.7 [41] 29
30 15 detail pretekára AVIGAD Aya ISR 2002 30. /  Junior Women 1:04:46.0 0:03:02.8 11:49.4 [45] 45 00:33.0 [9] 45 31:52.9 [28] 37 00:33.8 [6] 35 09:46.2 [27] 33 19:56.9 [26] 30
31 31 detail pretekára HUFNAGL Lisa AUT 2002 31. /  Junior Women 1:04:49.0 0:03:05.8 10:55.5 [15] 15 00:34.1 [15] 15 31:58.6 [31] 23 00:37.6 [37] 25 10:27.5 [42] 32 20:43.2 [36] 31
32 57 detail pretekára KOGLBAUER Hannah AUT 2003 32. /  Junior Women 1:04:50.2 0:03:07.0 11:34.2 [40] 40 00:34.9 [24] 34 32:04.3 [35] 34 00:35.0 [17] 33 09:56.1 [30] 35 20:01.8 [27] 32
33 30 detail pretekára TÓTH Anna HUN 2001 33. /  Junior Women 1:04:53.3 0:03:10.1 10:48.2 [8] 8 00:35.4 [27] 9 31:36.9 [14] 14 00:36.1 [27] 13 10:36.5 [44] 24 21:16.7 [43] 33
34 29 detail pretekára PŮSTOVÁ Šárka CZE 2002 34. /  Junior Women 1:04:55.3 0:03:12.1 11:29.7 [30] 30 00:32.3 [6] 30 32:10.8 [41] 32 00:34.9 [15] 31 09:54.3 [29] 34 20:07.6 [29] 34
35 37 detail pretekára BICANOVA Margareta SVK 2001 35. /  Junior Women 1:05:03.4 0:03:20.2 11:06.4 [22] 22 00:36.3 [37] 19 31:39.1 [18] 16 00:44.7 [52] 26 10:25.0 [40] 31 20:56.9 [38] 35
36 48 detail pretekára WOŹNIAK Joanna POL 2001 36. /  Junior Women 1:05:24.9 0:03:41.7 11:51.7 [46] 46 00:33.5 [12] 46 33:51.4 [44] 44 00:34.1 [10] 44 09:07.8 [6] 43 18:34.2 [6] 36
37 40 detail pretekára COHEN Roni ISR 2001 37. /  Junior Women 1:05:29.2 0:03:46.0 11:32.6 [34] 34 00:38.3 [46] 38 31:55.6 [30] 29 00:39.9 [46] 30 10:03.7 [34] 36 20:42.8 [35] 37
38 49 detail pretekára DOBROVOLSKA Monika UKR 2000 38. /  Junior Women 1:05:46.9 0:04:03.7 11:05.4 [20] 20 00:40.0 [49] 22 31:45.9 [25] 27 00:38.4 [39] 27 10:44.5 [45] 37 21:37.2 [45] 38
39 44 detail pretekára MŁYNARSKA Józefina POL 2003 39. /  Junior Women 1:05:50.0 0:04:06.8 11:35.3 [41] 41 00:35.1 [26] 37 32:07.2 [38] 40 00:38.9 [43] 41 10:19.2 [38] 39 20:53.5 [37] 39
40 28 detail pretekára JENCUSOVA Nora SVK 2002 40. /  Junior Women 1:05:50.1 0:04:06.9 11:52.5 [47] 47 00:33.4 [11] 47 31:43.2 [21] 30 00:33.8 [6] 29 10:23.8 [39] 38 21:07.2 [42] 40
41 34 detail pretekára JÓZSA Bernadett HUN 2002 41. /  Junior Women 1:06:30.3 0:04:47.1 11:31.6 [32] 32 00:32.5 [7] 31 32:12.4 [42] 38 00:36.9 [33] 39 10:54.4 [46] 42 21:36.9 [44] 41
42 54 detail pretekára RÓZSA Sarolta HUN 2003 42. /  Junior Women 1:06:34.7 0:04:51.5 11:36.1 [42] 42 00:38.0 [44] 43 32:04.0 [34] 41 00:34.6 [13] 38 10:30.1 [43] 40 21:42.0 [46] 42
43 26 detail pretekára ŠVECOVÁ Lenka CZE 2001 43. /  Junior Women 1:06:37.4 0:04:54.2 11:33.1 [35] 35 00:37.1 [42] 36 32:02.1 [33] 31 00:38.8 [41] 37 10:56.0 [47] 41 21:46.3 [47] 43
44 45 detail pretekára HAZUCHOVA Liza SVK 2002 44. /  Junior Women 1:07:27.4 0:05:44.2 12:57.4 [51] 51 00:38.1 [45] 51 34:48.0 [45] 47 00:38.0 [38] 47 09:03.6 [3] 45 18:25.9 [5] 44
45 53 detail pretekára BLIASOVA Arianna RUS 2002 45. /  Junior Women 1:08:13.9 0:06:30.7 12:16.3 [48] 48 00:33.7 [14] 48 35:39.9 [47] 48 00:33.4 [5] 48 09:04.8 [4] 46 19:10.6 [14] 45
46 36 detail pretekára KOVÁCS Korinna HUN 2003 46. /  Junior Women 1:08:25.5 0:06:42.3 11:33.4 [37] 37 00:38.7 [47] 39 32:05.3 [36] 39 00:41.4 [48] 43 11:15.7 [49] 44 23:26.7 [50] 46
47 47 detail pretekára CICCHETTI Virginia ITA 2002 47. /  Junior Women 1:09:15.6 0:07:32.4 12:42.2 [50] 50 00:35.5 [29] 50 35:03.6 [46] 46 00:38.9 [43] 46 09:59.6 [31] 47 20:15.4 [30] 47
48 52 detail pretekára MESAROSOVA Martina SVK 2003 48. /  Junior Women 1:11:32.5 0:09:49.3 11:33.3 [36] 36 00:40.3 [50] 42 35:50.4 [48] 45 00:35.6 [24] 45 11:17.7 [50] 48 22:52.9 [48] 48
49 46 detail pretekára DIACHENKO Yelizaveta UKR 2001 49. /  Junior Women 1:12:33.0 0:10:49.8 13:53.5 [52] 52 00:38.9 [48] 52 36:19.8 [49] 51 00:43.7 [51] 51 10:02.9 [33] 49 20:57.1 [39] 49
50 35 detail pretekára HRNCSÁR Lujza Luca HUN 2002 50. /  Junior Women 1:13:38.1 0:11:54.9 11:36.9 [44] 44 00:36.1 [36] 40 37:48.9 [51] 50 00:38.8 [41] 50 11:11.1 [48] 51 22:57.4 [49] 50
51 42 detail pretekára BABSKA Lara SVK 2000 51. /  Junior Women 1:13:47.8 0:12:04.6 11:33.7 [38] 38 00:40.5 [51] 44 37:09.8 [50] 49 00:43.1 [49] 49 11:40.6 [51] 50 23:40.7 [51] 51
52 39 detail pretekára CELLAROVA Veronika SVK 2002 52. /  Junior Women 1:19:11.0 0:17:27.8 12:39.4 [49] 49 00:37.5 [43] 49 38:18.2 [52] 52 00:43.3 [50] 52 12:53.8 [52] 52 26:52.6 [52] 52
--- 2 detail pretekára TOTSCHNIG Pia AUT 2000 . /  Junior Women DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 56 detail pretekára TSVITOV Shani ISR 2002 . /  Junior Women DNF --- 11:57.0 [-] --- 12:38.8 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru