Žilinský triatlon - Žilinský triatlon - nedeľa

Triatlon
DÁTUM :18.8.2019 MIESTO :Žilina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # bike_I # bike_II # bike_III # Bicykel # D2 # 2.5 km # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # bike_I # bike_II # bike_III # Bicykel # D2 # 2.5 km # Beh #
1 580 detail pretekára ZIKMUND Tomáš CZE 1999 Triathlon Team Přibram 1. /  AGm20-29 0:57:16.6 0:00:00.0 09:24.1 [2] 2 00:43.6 [4] 1 10:16.8 [5] 1 09:59.6 [2] 2 10:08.6 [4] 2 30:31.0 [4] 2 00:34.6 [6] 2 07:51.9 [1] 1 16:03.3 [1] 1
2 357 detail pretekára VERBOVSKÝ Matúš SVK 1998 ŠK Atóm Levice 2. /  AGm20-29 0:57:59.7 0:00:43.1 09:48.9 [5] 5 00:39.0 [2] 5 09:58.7 [1] 5 09:57.2 [1] 1 10:07.8 [3] 1 30:09.2 [1] 1 00:37.3 [14] 3 08:19.9 [2] 2 16:45.3 [2] 2
3 320 detail pretekára PAVUK Marek SVK 1999 ŠK AQUASPORT Levice 3. /  AGm20-29 0:58:08.3 0:00:51.7 09:21.8 [1] 1 00:49.5 [15] 2 10:13.7 [4] 2 10:00.3 [4] 4 10:08.7 [5] 3 30:28.1 [3] 3 00:33.3 [5] 1 08:34.8 [3] 3 16:55.6 [3] 3
4 352 detail pretekára TRUTNA Jan CZE 1999 Konrad Tools Team 4. /  AGm20-29 0:58:43.3 0:01:26.7 09:32.5 [3] 3 00:48.5 [13] 4 10:04.2 [2] 3 09:59.6 [2] 3 10:10.2 [8] 4 30:20.8 [2] 4 00:36.0 [8] 4 08:39.7 [4] 4 17:25.5 [4] 4
5 574 detail pretekára TOLKUNOV Tomáš SVK 1998 Triax Bratislava 5. /  AGm20-29 1:00:13.4 0:02:56.8 09:35.1 [4] 4 00:44.7 [6] 3 10:06.1 [3] 4 10:02.0 [5] 5 10:46.5 [34] 5 31:01.1 [7] 5 00:35.4 [7] 5 09:06.7 [11] 5 18:17.1 [11] 5
6 271 detail pretekára KRAVIANSKY Daniel SVK 1994 pro - body triatlon team Košice 6. /  AGm20-29 1:01:02.4 0:03:45.8 11:06.5 [18] 18 00:49.8 [16] 16 10:22.2 [7] 14 10:12.8 [9] 12 10:05.9 [1] 6 30:46.3 [5] 6 00:37.3 [14] 6 08:49.3 [5] 6 17:42.5 [5] 6
7 578 detail pretekára MALČEK Marek SVK 1999 TRIAN ŠK UMB BANSKA BYSTRICA 7. /  AGm20-29 1:01:10.5 0:03:53.9 10:29.3 [9] 9 00:45.7 [7] 8 10:59.1 [31] 9 10:14.1 [10] 9 10:10.0 [7] 8 31:28.8 [13] 8 00:39.2 [19] 7 09:00.7 [9] 9 17:47.5 [6] 7
8 200 detail pretekára ADAM Slavomír Ml. SVK 2004 Trian ŠK UMB Banská Bystrica 1. /  Dorastenci 1:01:14.7 0:03:58.1 11:00.6 [17] 17 00:51.6 [19] 15 10:24.9 [8] 11 10:10.6 [6] 8 10:11.1 [9] 10 30:52.9 [6] 10 00:38.8 [18] 9 09:04.5 [10] 10 17:50.8 [7] 8
9 314 detail pretekára OZORÁK Miroslav SVK 1973 TK Nové Zámky 1. /  AGm45-49 1:01:22.9 0:04:06.3 10:15.4 [6] 6 00:47.6 [10] 6 10:48.4 [22] 6 10:23.4 [18] 6 10:23.7 [21] 9 31:42.0 [18] 9 00:40.1 [24] 11 08:57.6 [8] 8 17:57.8 [8] 9
10 297 detail pretekára MATÚŠEK Tomáš SVK 1987 CNS Academy 1. /  AGm30-34 1:01:33.1 0:04:16.5 10:28.6 [8] 8 00:55.9 [28] 11 10:53.2 [25] 13 10:12.7 [8] 11 10:07.3 [2] 7 31:19.1 [10] 7 00:39.8 [23] 8 08:56.6 [7] 7 18:09.7 [10] 10
11 286 detail pretekára LIZÁK Filip SVK 2004 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 2. /  Dorastenci 1:02:59.8 0:05:43.2 11:07.7 [21] 21 00:39.4 [3] 14 10:25.8 [9] 8 10:18.9 [13] 13 10:13.4 [10] 13 31:03.8 [8] 13 00:37.0 [13] 12 09:28.9 [15] 11 19:31.9 [18] 11
12 323 detail pretekára POLÁK Juraj SVK 1998 3NITY Triathlon team Bratislava 8. /  AGm20-29 1:03:54.0 0:06:37.4 11:36.4 [27] 27 01:05.1 [40] 27 11:14.2 [46] 30 10:20.2 [15] 19 10:18.8 [16] 19 31:59.2 [27] 18 00:44.7 [37] 20 09:21.4 [13] 16 18:28.6 [12] 12
13 342 detail pretekára SUCHÝ Gabriel SVK 2004 ŠK Atóm Levice 3. /  Dorastenci 1:03:55.6 0:06:39.0 12:10.7 [31] 31 00:44.2 [5] 29 10:19.3 [6] 16 10:57.1 [39] 15 10:21.8 [19] 15 31:43.4 [19] 15 00:30.0 [1] 15 09:27.1 [14] 15 18:47.3 [13] 13
14 280 detail pretekára KURIAČKOVÁ Ivana SVK 1994 ŠK Atóm Levice 1. /  AGž20-29 1:04:11.4 0:06:54.8 10:28.4 [7] 7 00:36.0 [1] 7 10:47.4 [20] 7 10:23.5 [19] 7 10:28.5 [27] 12 31:46.1 [22] 12 00:39.2 [19] 13 09:35.4 [19] 12 20:41.7 [31] 14
15 224 detail pretekára DOBIAS Ján SVK 1974 --- 2. /  AGm45-49 1:04:22.8 0:07:06.2 10:46.1 [13] 13 00:51.0 [18] 12 10:39.0 [14] 10 10:16.6 [11] 14 10:09.5 [6] 11 31:11.1 [9] 11 00:36.5 [9] 10 10:35.1 [36] 13 20:58.1 [33] 15
16 202 detail pretekára BACHRATÝ Štefan SVK 1986 TRI Tatry Triathlon Team 2. /  AGm30-34 1:04:34.5 0:07:17.9 12:37.7 [40] 40 01:26.0 [97] 42 10:55.5 [29] 42 10:24.3 [20] 39 10:16.8 [13] 30 31:43.9 [20] 29 00:48.7 [50] 28 08:55.3 [6] 19 17:58.2 [9] 16
17 346 detail pretekára ŠKVARENINA Michal SVK 1983 Triatlon Team Trnava 1. /  AGm35-39 1:04:55.4 0:07:38.8 10:37.6 [11] 11 00:46.4 [8] 10 10:53.4 [26] 12 10:12.4 [7] 10 10:21.9 [20] 14 31:34.4 [14] 14 00:56.8 [74] 14 10:37.7 [39] 14 21:00.2 [34] 17
18 588 detail pretekára BREJČÁK Pavol SVK 2003 Trian ŠK UMB Banská Bystrica 4. /  Dorastenci 1:04:59.1 0:07:42.5 10:59.4 [16] 16 01:10.5 [54] 20 11:06.5 [38] 19 10:56.5 [38] 16 10:20.9 [18] 17 32:30.1 [33] 17 00:41.8 [28] 17 09:40.4 [20] 17 19:37.3 [19] 18
19 201 detail pretekára AKURATNÝ Michal SVK 1988 pro-body sport team 3. /  AGm30-34 1:05:35.3 0:08:18.7 11:36.3 [26] 26 01:10.2 [52] 28 10:49.4 [24] 22 10:41.6 [32] 22 10:18.1 [14] 20 31:55.4 [25] 20 00:40.1 [24] 18 09:59.4 [22] 18 20:13.3 [24] 19
20 324 detail pretekára POPOVIČ Miloslav SVK 1976 Fenix3Club 1. /  AGm40-44 1:05:40.6 0:08:24.0 12:35.9 [39] 39 01:09.1 [51] 38 10:36.8 [11] 36 10:28.3 [27] 31 10:30.3 [30] 26 31:44.1 [21] 26 00:48.1 [48] 25 09:34.5 [18] 21 19:23.4 [16] 20
21 358 detail pretekára VETRÁK Róbert SVK 1977 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  AGm40-44 1:06:03.4 0:08:46.8 12:12.1 [32] 32 01:01.5 [35] 32 10:41.7 [16] 29 10:20.4 [16] 18 10:18.3 [15] 18 31:28.2 [12] 19 00:41.6 [27] 19 10:18.4 [30] 20 20:40.0 [30] 21
22 316 detail pretekára PALGUTA Ľuboslav SVK 1978 --- 3. /  AGm40-44 1:06:33.6 0:09:17.0 12:41.2 [43] 43 01:07.9 [47] 39 11:08.1 [40] 39 10:25.5 [24] 38 10:25.2 [24] 33 32:08.3 [30] 33 00:46.2 [42] 31 10:03.4 [25] 26 19:50.0 [21] 22
23 292 detail pretekára MACHÁČEK Matej SVK 2001 Športový Triatlonový Klub Pezinok 1. /  Juniori 1:06:39.5 0:09:22.9 13:15.9 [51] 51 00:48.2 [12] 44 10:48.8 [23] 38 10:25.4 [23] 34 10:20.0 [17] 29 31:40.2 [16] 28 00:39.7 [22] 27 10:00.3 [23] 23 20:15.5 [26] 23
24 222 detail pretekára DLABAJA Roman CZE 1970 Titan Trilife 3. /  AGm45-49 1:06:59.7 0:09:43.1 12:32.2 [37] 37 01:07.2 [45] 36 10:42.0 [17] 35 10:29.6 [29] 32 10:37.8 [33] 27 31:58.0 [26] 27 01:07.9 [115] 32 10:02.1 [24] 27 20:14.4 [25] 24
25 303 detail pretekára MIKLIŠOVÁ Lucie CZE 2002 Titan Trilife 1. /  Dorastenky 1:07:29.5 0:10:12.9 10:44.1 [12] 12 00:57.1 [29] 13 11:29.2 [72] 15 11:06.3 [57] 21 10:24.4 [23] 22 33:08.8 [37] 22 00:43.9 [35] 21 10:41.4 [40] 22 21:55.6 [48] 25
26 260 detail pretekára KISIDAY Filip SVK 2002 pro-body sport team 5. /  Dorastenci 1:07:31.2 0:10:14.6 11:40.8 [29] 29 01:15.6 [67] 30 10:57.9 [30] 28 10:25.8 [25] 24 10:16.4 [11] 21 31:47.4 [23] 21 01:04.8 [102] 23 10:43.9 [43] 24 21:42.6 [44] 26
27 360 detail pretekára VIŠNAI Matej SVK 1988 pro-body sport team 4. /  AGm30-34 1:07:32.6 0:10:16.0 13:07.3 [49] 49 01:17.0 [71] 50 10:33.9 [10] 41 10:23.1 [17] 36 10:24.2 [22] 31 31:26.9 [11] 31 00:46.0 [41] 30 10:15.4 [29] 28 20:55.4 [32] 27
28 237 detail pretekára HÁJNIK Michal SVK 2003 TRIATLONOVÝ KLUB Košice 6. /  Dorastenci 1:07:46.7 0:10:30.1 11:21.1 [23] 23 00:58.4 [30] 22 11:20.1 [53] 25 11:08.3 [60] 29 11:16.8 [50] 37 33:54.2 [50] 37 00:54.1 [67] 36 10:13.8 [28] 31 20:38.9 [29] 28
29 230 detail pretekára FABRY Martin SVK 1987 --- 5. /  AGm30-34 1:07:51.5 0:10:34.9 12:19.5 [33] 33 00:58.6 [31] 33 11:20.5 [55] 37 10:43.1 [33] 37 10:27.7 [26] 34 32:40.2 [34] 34 00:38.6 [17] 29 10:37.0 [37] 29 21:14.6 [37] 29
30 307 detail pretekára MOTAJ Marek SVK 2003 Prestigio Realiz team Bratislava 7. /  Dorastenci 1:08:07.0 0:10:50.4 11:38.4 [28] 28 00:55.8 [26] 25 10:41.3 [15] 17 11:00.9 [48] 20 10:16.7 [12] 15 32:04.6 [29] 16 00:36.8 [12] 16 11:24.9 [66] 25 22:51.4 [73] 30
31 328 detail pretekára PURGAT Lukáš SVK 2000 Trian ŠK UMB Banská Bystrica 2. /  Juniori 1:08:12.5 0:10:55.9 12:56.2 [47] 47 00:59.0 [32] 40 11:04.9 [34] 44 10:25.1 [22] 42 11:54.9 [86] 40 33:31.1 [42] 40 00:33.1 [4] 40 10:22.8 [31] 35 20:13.1 [23] 31
32 203 detail pretekára BALAMUCKÝ Aleš SVK 2002 KPŠ nereus Žilina 8. /  Dorastenci 1:08:14.9 0:10:58.3 10:57.7 [14] 14 01:10.7 [55] 19 11:28.3 [71] 23 10:47.5 [34] 25 11:39.9 [78] 36 34:01.9 [55] 36 00:44.8 [38] 33 10:47.8 [44] 33 21:19.8 [41] 32
33 277 detail pretekára KUCHARČÍK Lukáš SVK 1986 Chlpaté Gazely 6. /  AGm30-34 1:08:25.8 0:11:09.2 12:04.9 [30] 30 01:06.9 [44] 31 10:42.1 [18] 27 10:24.7 [21] 23 10:25.5 [25] 23 31:40.2 [16] 23 00:50.4 [52] 22 11:33.5 [72] 30 22:43.4 [67] 33
34 582 detail pretekára BEHÚŇ Tomas CZE 1996 Titan Trilife 9. /  AGm20-29 1:08:40.2 0:11:23.6 12:38.4 [41] 41 00:47.5 [9] 34 10:54.6 [28] 34 10:27.9 [26] 30 10:31.8 [31] 25 32:01.9 [28] 25 00:42.8 [32] 24 11:32.2 [69] 32 22:29.6 [60] 34
35 359 detail pretekára VICEN Matúš SVK 2001 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  Juniori 1:09:00.8 0:11:44.2 14:31.0 [65] 65 00:53.4 [20] 61 11:19.2 [51] 50 11:02.3 [49] 49 11:28.6 [65] 45 33:56.3 [51] 45 00:42.3 [30] 44 09:18.5 [12] 42 18:57.8 [14] 35
36 597 detail pretekára MAREK Daniel CZE 1971 Triathlon Plzeň 4. /  AGm45-49 1:09:35.4 0:12:18.8 13:32.5 [53] 53 00:49.8 [16] 48 10:37.7 [12] 43 10:18.3 [12] 34 10:34.7 [32] 35 31:36.8 [15] 35 00:57.6 [77] 34 11:23.9 [65] 34 22:38.7 [63] 36
37 268 detail pretekára KOVALČÍK Marko SVK 2003 --- 9. /  Dorastenci 1:09:39.9 0:12:23.3 11:21.4 [24] 24 00:59.6 [33] 23 11:12.8 [44] 21 11:06.5 [58] 27 11:42.6 [81] 38 34:07.1 [58] 38 00:31.1 [2] 35 11:54.3 [84] 38 22:40.7 [65] 37
38 594 detail pretekára KURAŤ Tomáš SVK 1982 KPŠ nereus Žilina 2. /  AGm35-39 1:10:09.4 0:12:52.8 12:32.7 [38] 38 01:11.2 [57] 37 11:13.7 [45] 40 10:19.6 [14] 33 10:29.8 [29] 32 32:10.8 [31] 32 01:25.5 [156] 38 11:32.3 [70] 37 22:49.2 [72] 38
39 208 detail pretekára BEKE Ema SVK 2004 Prestigio Realiz team Bratislava 2. /  Dorastenky 1:10:12.5 0:12:55.9 11:12.1 [22] 22 00:53.6 [21] 18 11:10.3 [41] 18 10:58.0 [42] 17 12:44.6 [135] 39 34:58.6 [75] 39 00:43.7 [34] 39 11:12.5 [56] 39 22:24.5 [57] 39
40 241 detail pretekára HETTYCH Daniel SVK 2000 Prestigio Realiz team Bratislava 4. /  Juniori 1:10:16.8 0:13:00.2 10:58.3 [15] 15 01:02.1 [36] 17 11:43.6 [93] 26 11:40.6 [82] 41 11:56.1 [87] 41 35:27.1 [87] 41 00:36.6 [11] 41 11:09.8 [52] 40 22:12.7 [55] 40
41 207 detail pretekára BARČÍK Tobiáš SVK 2002 3NITY Triathlon team Bratislava 10. /  Dorastenci 1:10:31.7 0:13:15.1 14:19.9 [64] 64 02:25.7 [169] 80 11:05.3 [36] 71 10:58.6 [43] 65 11:15.7 [49] 62 33:28.9 [40] 61 00:53.2 [64] 58 09:32.5 [16] 43 19:24.0 [17] 41
42 586 detail pretekára DUBEŇ Martin SVK 1995 Žilina 10. /  AGm20-29 1:11:11.2 0:13:54.6 12:23.8 [34] 34 01:06.1 [41] 35 10:47.8 [21] 33 10:29.3 [28] 28 10:28.5 [27] 24 31:52.8 [24] 24 01:00.4 [86] 26 12:12.7 [94] 36 24:48.1 [106] 42
43 276 detail pretekára KUBALČÍK Marek CZE 1970 Titan Trilife 5. /  AGm45-49 1:11:33.8 0:14:17.2 11:07.1 [20] 20 01:07.3 [46] 21 11:04.9 [34] 20 11:05.7 [55] 26 11:12.8 [46] 28 33:33.5 [43] 30 01:21.5 [151] 37 12:09.8 [91] 41 24:24.4 [97] 43
44 236 detail pretekára HAJEWSKI Tomasz POL 1976 --- 4. /  AGm40-44 1:11:35.4 0:14:18.8 13:14.1 [50] 50 01:08.6 [50] 49 11:49.6 [98] 46 11:32.1 [79] 47 11:36.4 [74] 48 35:05.5 [80] 48 00:49.5 [51] 48 10:48.0 [45] 45 21:17.7 [38] 44
45 326 detail pretekára PRIESOL Roman SVK 1983 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  AGm35-39 1:11:49.8 0:14:33.2 14:49.7 [70] 70 01:19.3 [76] 65 11:28.0 [70] 63 11:09.2 [62] 59 11:05.9 [41] 52 33:50.9 [49] 50 00:40.3 [26] 50 10:32.9 [35] 47 21:09.6 [36] 45
46 227 detail pretekára DUBRAVÍK Šimon SVK 2004 3NITY Triathlon team Bratislava 11. /  Dorastenci 1:12:19.3 0:15:02.7 10:35.6 [10] 10 00:47.8 [11] 9 12:14.6 [119] 24 12:00.3 [108] 43 13:07.0 [148] 43 37:28.9 [123] 43 00:38.3 [16] 43 11:40.1 [75] 46 22:48.7 [70] 46
47 266 detail pretekára KOPECKY Mario Kopecky SVK 1997 Triatlon Team Trnava 11. /  AGm20-29 1:12:19.7 0:15:03.1 13:47.9 [56] 56 01:39.5 [124] 63 11:21.0 [57] 56 11:43.5 [91] 52 11:29.4 [66] 57 34:41.8 [69] 57 00:52.0 [62] 54 10:37.6 [38] 50 21:18.5 [40] 47
48 348 detail pretekára ŠTELLER Peter SVK 1970 --- 6. /  AGm45-49 1:12:24.1 0:15:07.5 15:05.5 [77] 77 01:18.7 [74] 70 11:22.4 [59] 68 11:00.5 [47] 60 11:11.2 [45] 56 33:43.8 [46] 56 00:55.9 [72] 56 10:41.6 [41] 51 21:20.2 [42] 48
49 321 detail pretekára PECH Michal SVK 1989 --- 7. /  AGm30-34 1:12:30.0 0:15:13.4 12:53.3 [46] 46 01:12.4 [60] 45 11:49.2 [95] 45 11:11.2 [64] 44 12:27.0 [116] 49 35:34.6 [92] 49 00:42.7 [31] 49 11:00.5 [47] 48 22:07.0 [52] 49
50 579 detail pretekára CSIFFÁRY Ladislav SVK 1973 fyzioreh 7. /  AGm45-49 1:12:42.5 0:15:25.9 13:56.1 [59] 59 01:23.8 [89] 59 11:26.4 [66] 53 10:58.8 [44] 48 11:27.1 [62] 44 34:00.3 [54] 44 00:51.8 [61] 46 11:11.7 [55] 49 22:30.5 [61] 50
51 380 detail pretekára OTEPKA Igor SVK 1963 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 1. /  AGm55-59 1:12:51.7 0:15:35.1 16:39.8 [102] 102 01:11.5 [58] 93 10:53.4 [26] 77 10:54.3 [36] 69 11:09.6 [44] 65 33:06.2 [36] 65 00:53.5 [65] 64 10:30.4 [34] 59 21:00.7 [35] 51
52 570 detail pretekára UHRIN Jozef SVK 1986 3NITY Triathlon team Bratislava 8. /  AGm30-34 1:12:52.1 0:15:35.5 14:00.3 [60] 60 00:55.0 [23] 54 11:27.7 [67] 48 11:20.6 [70] 46 11:31.7 [68] 46 34:26.8 [65] 46 00:47.4 [44] 45 11:39.9 [74] 52 22:42.6 [66] 52
53 301 detail pretekára MIČÍK Ján SVK 1968 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 1. /  AGm50-54 1:12:54.6 0:15:38.0 13:51.8 [57] 57 01:04.9 [39] 55 11:25.1 [65] 47 12:27.5 [125] 64 11:05.1 [40] 53 35:04.9 [78] 53 00:59.1 [81] 53 11:09.4 [51] 55 21:53.9 [47] 53
54 584 detail pretekára ZHUKOV Dmitrii RUS 1986 Cross country sky russia 9. /  AGm30-34 1:12:56.5 0:15:39.9 16:28.9 [94] 94 01:34.0 [117] 99 11:20.0 [52] 91 11:20.5 [69] 85 11:20.9 [55] 77 34:12.6 [62] 77 00:58.5 [79] 75 09:48.2 [21] 61 19:42.5 [20] 54
55 305 detail pretekára MIŠOVIC Martin SVK 1979 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 5. /  AGm40-44 1:12:58.3 0:15:41.7 15:05.0 [76] 76 01:21.4 [81] 74 11:17.9 [49] 64 11:00.4 [46] 57 11:06.7 [42] 51 33:34.9 [44] 52 01:03.6 [93] 57 11:13.8 [57] 57 21:53.4 [46] 55
56 216 detail pretekára ČARDÁŠ Adam SVK 1996 ŠK Atóm Levice 12. /  AGm20-29 1:13:04.2 0:15:47.6 13:52.7 [58] 58 01:24.2 [91] 58 11:27.9 [69] 51 11:41.3 [85] 50 11:37.6 [75] 61 34:57.9 [74] 62 01:14.5 [132] 61 10:43.4 [42] 56 21:34.9 [43] 56
57 229 detail pretekára DURKAJ Róbert SVK 1985 --- 10. /  AGm30-34 1:13:08.8 0:15:52.2 14:44.8 [68] 68 01:42.9 [128] 75 11:24.1 [63] 72 10:56.3 [37] 61 11:14.1 [48] 58 33:44.6 [47] 58 00:50.9 [53] 55 11:18.1 [59] 58 22:05.6 [51] 57
58 273 detail pretekára KRIDLOVÁ Katarína SVK 2004 Prestigio Realiz team Bratislava 3. /  Dorastenky 1:13:11.9 0:15:55.3 11:26.7 [25] 25 01:08.5 [49] 26 11:39.4 [88] 32 12:56.7 [152] 45 12:06.9 [95] 47 36:50.4 [113] 47 00:47.9 [47] 47 11:49.3 [81] 53 22:58.4 [76] 58
59 355 detail pretekára URBANOVÁ Michaela CZE 2003 --- 4. /  Dorastenky 1:13:16.7 0:16:00.1 11:07.0 [19] 19 01:24.5 [92] 24 11:27.8 [68] 31 11:24.8 [77] 40 11:58.4 [90] 42 34:58.7 [76] 42 01:05.8 [110] 42 12:27.1 [101] 44 24:40.7 [102] 59
60 204 detail pretekára BALÁŽ Erik SVK 1991 3NITY Triathlon team Bratislava 13. /  AGm20-29 1:13:21.3 0:16:04.7 14:52.4 [72] 72 01:16.2 [68] 64 11:36.4 [82] 65 11:03.7 [52] 63 11:08.1 [43] 55 33:57.9 [52] 55 00:51.5 [58] 52 11:08.0 [50] 54 22:23.3 [56] 60
61 581 detail pretekára KOŠÍK Slavomír SVK 1981 Poažan Pruské 4. /  AGm35-39 1:13:22.3 0:16:05.7 19:10.5 [161] 161 01:14.0 [65] 148 11:06.6 [39] 122 11:13.2 [66] 109 10:55.0 [37] 94 33:24.3 [39] 94 00:32.3 [3] 87 09:34.4 [17] 66 19:01.2 [15] 61
62 345 detail pretekára ŠKANDEROVÁ Jana SVK 1983 Run for Fun - Triathlon 1. /  AGž30-39 1:13:30.8 0:16:14.2 15:18.2 [82] 82 01:10.3 [53] 76 11:24.3 [64] 73 11:49.4 [100] 71 12:13.9 [103] 71 35:36.6 [94] 71 00:55.8 [71] 72 10:05.2 [26] 62 20:29.9 [28] 62
63 304 detail pretekára MIŠÍK Juraj SVK 1992 --- 14. /  AGm20-29 1:13:39.9 0:16:23.3 16:17.9 [93] 93 00:55.1 [24] 86 12:27.1 [129] 96 11:06.1 [56] 89 11:21.0 [56] 81 35:03.1 [77] 78 01:16.0 [135] 80 10:08.7 [27] 65 20:07.8 [22] 63
64 306 detail pretekára MITOŠINKA Ivan SVK 1982 Chlpaté Gazely 5. /  AGm35-39 1:13:51.0 0:16:34.4 17:18.1 [118] 118 01:22.0 [85] 109 10:38.0 [13] 87 10:37.3 [31] 73 10:57.1 [38] 66 32:22.8 [32] 67 00:51.2 [55] 66 11:01.3 [48] 60 21:56.9 [49] 64
65 234 detail pretekára GRMAN Branislav SVK 1977 Chlpaté Gazely 6. /  AGm40-44 1:14:06.3 0:16:49.7 16:30.5 [95] 95 01:13.1 [62] 90 11:03.4 [33] 78 10:52.5 [35] 70 11:13.2 [47] 67 33:16.9 [38] 66 00:54.1 [67] 67 11:19.7 [61] 64 22:11.7 [54] 65
66 315 detail pretekára PAGÁČ Miroslav SVK 1980 Fenix3Club 6. /  AGm35-39 1:15:10.8 0:17:54.2 13:37.2 [54] 54 01:21.1 [79] 56 11:51.0 [99] 57 11:47.5 [96] 56 11:26.5 [59] 60 35:14.9 [84] 59 00:55.9 [72] 59 12:03.8 [88] 63 24:01.7 [89] 66
67 232 detail pretekára FRANEK Peter SVK 1993 --- 15. /  AGm20-29 1:15:28.9 0:18:12.3 15:12.3 [79] 79 01:08.1 [48] 68 11:29.9 [75] 70 11:56.6 [107] 72 12:12.0 [99] 72 35:47.5 [100] 72 00:51.5 [58] 71 11:14.5 [58] 68 22:29.5 [59] 67
68 206 detail pretekára BÁN Csaba HUN 1972 Tiszaújvárosi Triatlon Klub 8. /  AGm45-49 1:15:52.5 0:18:35.9 14:09.9 [62] 62 01:11.6 [59] 60 11:42.7 [91] 60 11:41.6 [86] 58 12:33.4 [127] 69 36:06.2 [105] 69 01:03.1 [91] 69 12:05.3 [89] 71 23:21.7 [80] 68
69 367 detail pretekára BERNÁTH František SVK 1959 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 1. /  AGm60+ 1:16:21.3 0:19:04.7 17:42.0 [126] 126 01:06.5 [42] 112 11:38.1 [85] 104 11:42.8 [90] 97 11:26.5 [59] 92 34:55.3 [73] 92 00:44.6 [36] 88 10:53.0 [46] 77 21:52.9 [45] 69
70 343 detail pretekára ŠEBEST Stanislav SVK 1966 pro-body sport team 2. /  AGm50-54 1:16:23.5 0:19:06.9 16:32.9 [97] 97 01:37.7 [122] 102 11:10.8 [42] 89 11:22.5 [72] 86 11:20.0 [52] 76 34:04.6 [57] 76 01:29.6 [160] 82 11:27.3 [67] 73 22:38.7 [63] 70
71 300 detail pretekára MERC Stanislav SVK 1987 --- 11. /  AGm30-34 1:16:45.1 0:19:28.5 12:28.7 [35] 35 02:00.3 [147] 52 12:20.5 [124] 58 11:45.0 [94] 53 11:28.5 [64] 59 35:44.5 [98] 60 01:30.1 [161] 63 12:30.1 [105] 67 25:01.5 [109] 71
72 593 detail pretekára GOČALTOVSKÝ Ladislav CZE 1960 Rocktechnik Triatlon 2. /  AGm55-59 1:16:55.4 0:19:38.8 15:39.3 [86] 86 01:31.9 [112] 85 11:39.5 [89] 81 11:10.6 [63] 74 12:04.5 [94] 79 35:07.2 [82] 81 01:13.1 [130] 79 11:44.0 [79] 75 23:23.9 [82] 72
73 351 detail pretekára TÓTH Alexander SVK 1991 CNS Academy 16. /  AGm20-29 1:16:58.4 0:19:41.8 16:38.6 [101] 101 00:48.6 [14] 87 11:21.3 [58] 79 11:36.6 [80] 80 11:45.1 [82] 82 34:51.3 [72] 82 00:59.6 [82] 77 12:02.7 [87] 76 23:40.3 [83] 73
74 228 detail pretekára DURIS Roman SVK 1983 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  AGm35-39 1:17:02.1 0:19:45.5 16:41.5 [105] 105 01:25.8 [96] 101 11:14.5 [47] 90 11:22.7 [73] 87 11:21.0 [56] 78 34:10.5 [60] 80 00:52.2 [63] 73 11:43.2 [76] 72 23:52.1 [86] 74
75 596 detail pretekára RADOŠ Július SVK 1978 --- 7. /  AGm40-44 1:17:03.9 0:19:47.3 17:49.0 [127] 127 01:53.4 [144] 133 10:44.9 [19] 105 11:15.2 [67] 96 11:20.4 [54] 86 33:30.7 [41] 86 01:02.2 [89] 85 11:43.7 [77] 80 22:48.6 [69] 75
76 167 detail pretekára ŽELASKO Ondrej SVK 1966 TDMK Krompachy 3. /  AGm50-54 1:17:06.1 0:19:49.5 16:48.3 [107] 107 01:52.7 [141] 110 11:51.6 [100] 107 11:46.4 [95] 104 12:11.0 [98] 108 35:56.9 [103] 107 01:10.0 [122] 111 10:28.7 [33] 83 21:18.2 [39] 76
77 344 detail pretekára ŠINTAL Lubomír SVK 1973 Športový Triatlonový Klub Pezinok 9. /  AGm45-49 1:17:23.0 0:20:06.4 15:16.5 [80] 80 01:27.3 [103] 79 12:05.9 [108] 80 11:31.7 [78] 79 11:39.4 [77] 73 35:28.3 [88] 74 01:04.0 [97] 76 11:58.9 [85] 74 24:06.9 [91] 77
78 350 detail pretekára ŤAŽKÝ Miloš SVK 1984 Chlpaté Gazely 8. /  AGm35-39 1:17:37.2 0:20:20.6 16:41.3 [104] 104 01:18.9 [75] 97 11:02.0 [32] 85 11:07.8 [59] 77 11:52.2 [84] 74 34:11.7 [61] 73 00:59.6 [82] 74 12:42.4 [113] 78 24:25.7 [99] 78
79 590 detail pretekára BURSÍK Michal SVK 1960 --- 3. /  AGm55-59 1:17:38.6 0:20:22.0 14:01.7 [61] 61 01:23.1 [88] 62 11:20.6 [56] 52 11:44.6 [93] 51 11:25.7 [58] 54 34:39.5 [68] 54 00:51.4 [57] 51 13:36.7 [144] 70 26:42.9 [142] 79
80 269 detail pretekára KOVANDA Boris CZE 1967 Titan Trilife 4. /  AGm50-54 1:17:47.1 0:20:30.5 14:56.8 [73] 73 01:18.0 [72] 67 11:30.6 [78] 66 11:03.2 [51] 62 11:00.7 [39] 50 33:45.4 [48] 51 01:11.4 [128] 60 13:18.1 [133] 69 26:35.5 [141] 80
81 235 detail pretekára HAAS Emil SVK 1990 --- 17. /  AGm20-29 1:17:47.5 0:20:30.9 18:56.1 [154] 154 02:14.0 [158] 162 11:48.0 [94] 151 11:43.6 [92] 134 11:48.5 [83] 132 35:29.0 [90] 132 00:39.5 [21] 124 10:27.2 [32] 101 20:28.9 [27] 81
82 600 detail pretekára FILO Ľubomír SVK 1973 Prestigio Realiz team Bratislava 10. /  AGm45-49 1:17:49.9 0:20:33.3 17:39.5 [124] 124 01:44.3 [131] 124 11:05.3 [36] 106 11:40.8 [83] 98 11:27.3 [63] 93 34:22.9 [63] 93 01:02.9 [90] 94 11:32.5 [71] 84 23:00.3 [77] 82
83 219 detail pretekára DEJ Jaroslav SVK 1968 Športový Triatlonový Klub Pezinok 5. /  AGm50-54 1:18:02.5 0:20:45.9 16:49.8 [109] 109 02:06.3 [153] 116 11:37.6 [83] 108 11:42.2 [87] 101 11:33.1 [69] 100 35:06.0 [81] 102 01:11.3 [126] 102 11:22.7 [64] 85 22:49.1 [71] 83
84 302 detail pretekára MIHOKOVÁ Lívia SVK 1999 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  AGž20-29 1:18:04.9 0:20:48.3 14:41.2 [67] 67 01:44.9 [134] 73 13:11.4 [164] 95 12:45.8 [143] 106 12:18.9 [110] 116 38:25.7 [138] 115 00:45.7 [39] 107 11:10.4 [53] 86 22:27.4 [58] 84
85 250 detail pretekára CHUDÍK Tomáš SVK 1972 --- 11. /  AGm45-49 1:18:06.2 0:20:49.6 12:40.4 [42] 42 01:44.4 [132] 51 12:54.9 [152] 62 13:06.4 [156] 81 13:07.1 [149] 90 39:17.2 [154] 90 00:36.5 [9] 86 11:52.4 [83] 82 23:47.7 [84] 85
86 284 detail pretekára LÁZNIČKA Michal SVK 1976 3NITY Triathlon team Bratislava 8. /  AGm40-44 1:18:06.4 0:20:49.8 12:43.0 [44] 44 01:23.8 [89] 46 12:41.1 [142] 55 12:41.0 [138] 68 12:33.7 [128] 75 38:07.2 [136] 75 01:08.4 [118] 78 12:48.2 [118] 81 24:44.0 [104] 86
87 585 detail pretekára SLIEPKA Ivan SVK 1986 Maratonbike 12. /  AGm30-34 1:18:21.9 0:21:05.3 16:06.0 [92] 92 02:28.0 [171] 106 11:38.0 [84] 100 11:04.6 [54] 93 11:41.4 [80] 85 34:37.0 [66] 85 01:47.8 [172] 96 11:59.7 [86] 88 23:23.1 [81] 87
88 238 detail pretekára HANZEL Peter SVK 1985 --- 13. /  AGm30-34 1:18:41.6 0:21:25.0 19:17.6 [163] 163 00:55.8 [26] 144 11:23.2 [61] 127 11:08.5 [61] 110 11:30.6 [67] 104 34:10.0 [59] 104 01:07.9 [115] 106 11:35.2 [73] 91 23:10.3 [79] 88
89 322 detail pretekára PISÁR Martin SVK 1987 Triatlon Team Trnava 14. /  AGm30-34 1:18:59.8 0:21:43.2 17:13.7 [114] 114 01:21.7 [84] 107 12:04.7 [107] 110 11:38.1 [81] 103 11:33.6 [70] 102 35:24.4 [85] 100 01:03.3 [92] 98 11:50.8 [82] 87 23:56.7 [87] 89
90 240 detail pretekára HEGLAS Ladislav SVK 1979 --- 9. /  AGm40-44 1:19:09.1 0:21:52.5 13:03.9 [48] 48 01:30.9 [110] 53 12:12.2 [117] 54 11:48.1 [97] 54 11:35.0 [71] 63 35:46.3 [99] 63 01:11.1 [125] 62 14:25.4 [162] 79 27:36.9 [148] 90
91 317 detail pretekára PAŘÍKOVÁ Adéla CZE 1991 Fenix3Club 3. /  AGž20-29 1:19:19.2 0:22:02.6 15:48.5 [88] 88 01:45.0 [135] 88 12:37.5 [137] 99 12:13.5 [117] 107 12:46.6 [137] 119 37:47.5 [128] 119 01:10.8 [124] 118 11:22.0 [63] 104 22:47.4 [68] 91
92 248 detail pretekára HYBEN Dominik SVK 1997 Chlpaté Gazely 18. /  AGm20-29 1:19:21.5 0:22:04.9 19:09.6 [160] 160 01:25.2 [94] 155 11:34.2 [81] 138 10:57.7 [40] 121 11:18.3 [51] 105 33:58.6 [53] 105 00:47.8 [46] 104 12:14.0 [96] 96 24:00.3 [88] 92
93 599 detail pretekára NÔŠKA Radoslav SVK 1970 3NITY Triathlon team Bratislava 12. /  AGm45-49 1:19:29.8 0:22:13.2 16:36.9 [98] 98 01:28.0 [106] 100 11:18.6 [50] 92 11:21.6 [71] 88 11:56.7 [88] 84 34:48.1 [70] 84 01:16.4 [137] 84 12:51.6 [120] 89 25:20.4 [112] 93
94 258 detail pretekára JURČO Andrej SVK 1997 --- 19. /  AGm20-29 1:19:34.1 0:22:17.5 19:01.4 [157] 157 01:04.4 [38] 140 11:23.4 [62] 119 11:16.9 [68] 111 10:47.5 [35] 91 33:36.5 [45] 91 00:48.1 [48] 89 12:32.6 [106] 90 25:03.7 [110] 94
95 591 detail pretekára BÁLINTOVÁ Hana SVK 2003 Triax Bratislava 5. /  Dorastenky 1:19:54.0 0:22:37.4 12:29.1 [36] 36 01:34.1 [119] 41 12:54.7 [151] 59 13:18.7 [163] 78 13:43.3 [166] 103 40:06.2 [166] 103 00:57.8 [78] 100 12:35.0 [108] 99 24:46.8 [105] 95
96 274 detail pretekára KRIVOSUDSKÝ Marián SVK 1983 --- 9. /  AGm35-39 1:19:55.2 0:22:38.6 14:16.1 [63] 63 03:59.0 [180] 104 12:00.8 [105] 102 11:56.5 [106] 99 11:35.6 [72] 98 35:43.0 [97] 98 00:59.9 [85] 95 12:43.4 [115] 97 24:57.2 [107] 96
97 263 detail pretekára KLINČÚCH Roman SVK 1971 --- 13. /  AGm45-49 1:20:11.7 0:22:55.1 14:37.6 [66] 66 01:47.8 [138] 71 11:29.3 [73] 75 12:12.5 [116] 76 11:58.9 [91] 80 35:51.4 [102] 79 01:19.5 [144] 81 13:32.6 [142] 92 26:35.4 [140] 97
98 366 detail pretekára ŽILKOVÁ Marcela SVK 1982 --- 2. /  AGž30-39 1:20:13.2 0:22:56.6 16:52.7 [110] 110 01:01.2 [34] 95 11:32.6 [80] 94 11:53.4 [104] 94 11:58.0 [89] 89 35:33.0 [91] 89 01:11.3 [126] 93 12:52.0 [121] 95 25:35.0 [117] 98
99 209 detail pretekára BENKOVÁ Andrea SVK 1987 --- 3. /  AGž30-39 1:20:14.7 0:22:58.1 12:44.0 [45] 45 01:19.7 [77] 42 13:09.8 [162] 61 13:22.8 [165] 83 13:04.6 [146] 95 39:46.1 [160] 95 00:41.8 [28] 90 12:41.8 [111] 93 25:43.1 [120] 99
100 225 detail pretekára DORICOVA Kristina SVK 1988 --- 4. /  AGž30-39 1:20:25.9 0:23:09.3 18:05.9 [138] 138 01:03.5 [37] 121 12:24.1 [127] 124 12:18.8 [121] 130 12:22.9 [112] 127 37:17.0 [120] 127 01:05.3 [105] 127 11:21.2 [62] 114 22:54.2 [75] 100

Kontaktujte časomíru