Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | clenovia | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 905 | AK STREČNO | Milan Bača, Tomaš Gašper, Michal Belko, Marian Lutišan | 1. / Štafeta - muži | 1:25:57 | 0:00:00 | |
2 | 927 | BŠK BANSKÁ BYSTRICA | Michal Lepieš, Pavel Lepieš, Roman Brezniak, Tomáš Cerovský | 2. / Štafeta - muži | 1:26:49 | 0:00:52 | |
3 | 951 | TEENAGER ARMY | Sarah Kalinová, Lukáš Stehlík, Jakub Divko, Miroslav Židek | 1. / Štafeta - mix | 1:33:47 | 0:07:50 | |
4 | 941 | ČERVENÁ PONORKA | Daniel Hnáth, Peter Cúg, Juraj Lednický, Ladislav Person | 3. / Štafeta - muži | 1:34:28 | 0:08:31 | |
5 | 911 | IRON WO - KIDS | Ján Blaško, Karol Baránek, Daniel Blaško, Denisa Blašková | 2. / Štafeta - mix | 1:39:16 | 0:13:19 | |
6 | 962 | TEAM 16 | Katarína Zimenová, Zuzana Kasmanová, Martin Vajda, Martin Vajda | 3. / Štafeta - mix | 1:44:44 | 0:18:47 | |
7 | 921 | UTEKÁČI | Alžbeta Baroniaková, Samuel Balcár, Michal Galadík, Marek Kuriš | 4. / Štafeta - mix | 1:45:00 | 0:19:03 | |
8 | 906 | SLEDUJ TOTO! | Marián Krupeľák, Jozef Veselský, Radka Repáková, Richard Petrov | 5. / Štafeta - mix | 1:46:01 | 0:20:04 | |
9 | 961 | FREE TEAM | Iveta Matúšová, Peťko Užák, Janka Bačíková, Lenka Tavacova | 6. / Štafeta - mix | 1:46:20 | 0:20:23 | |
10 | 932 | ZŤP | Marián Rus, František Hromo, Samuel Zigo, Jozef Zigo | 4. / Štafeta - muži | 1:47:18 | 0:21:21 | |
11 | 959 | DÔVERA ZDRAVOTNÁ POISŤOVŇA | Janka Cehláriková, Branislav Cehlárik, Juraj Malec, Slavomíra Lorencová | 7. / Štafeta - mix | 1:48:34 | 0:22:37 | |
12 | 953 | PETINE MAKAČKY RM | Lucia Fabianová, Juraj Pavkeje, Baška Sibertová, Janka Pavlova Pavkeje | 8. / Štafeta - mix | 1:48:51 | 0:22:54 | |
13 | 908 | BEAUTYS AND BEAST FROM FTVS | Jana Mrvová, Branko Smriga, Júlia Rábová, Martina Šmičeková | 9. / Štafeta - mix | 1:49:00 | 0:23:03 | |
14 | 943 | RAJECKÍ MILIONÁRI | Jaro Stupňan, Jaro Stupňan, Jaro Stupňan, Jozef Stupňan | 5. / Štafeta - muži | 1:49:00 | 0:23:03 | |
15 | 930 | ČAJOVÝ ŠPECIÁL | Helena Šidlová, Branislav Rybár, Dušan Milo, Lukáš Lajčiak | 10. / Štafeta - mix | 1:49:35 | 0:23:38 | |
16 | 957 | ZET2KÁ2 | Veronika Zvrškovcová, Michal Kozarec, Jana Zadňančinová, Ján Kuzmány | 11. / Štafeta - mix | 1:52:31 | 0:26:34 | |
17 | 904 | 4 ŽIVLY | Simona Mikulová, Martina Ďurčová, Miroslava Horňáková, Katka Panisová | 1. / Štafeta - ženy | 1:53:56 | 0:27:59 | |
18 | 963 | ŠIALENE RÝCHLE SLIMÁKY | Štefan Gardian, Marek Kmeť, Eva Pauliniova, Milan Lipka | 12. / Štafeta - mix | 1:54:09 | 0:28:12 | |
19 | 950 | STG PB | Matúš Svatík, Evka Svatíková, Milan Németh, Juraj Ďuríček | 13. / Štafeta - mix | 1:54:16 | 0:28:19 | |
20 | 967 | TESCO 3 | Jana Hoterová, Jana Hoterová, Gabriela Šošková, Gabriela Šošková | 2. / Štafeta - ženy | 1:55:07 | 0:29:10 | |
21 | 916 | #ŽIVOTJELAJF# | Tomáš Janda, Viera Tkáčiková, Lenka Becíková, Jozef Hodas | 14. / Štafeta - mix | 1:55:13 | 0:29:16 | |
22 | 949 | HUJEROVCI | Magdalena Imrišek, Viktor Imrišek, Michal Imrišek, Marcel Imrišek | 15. / Štafeta - mix | 1:55:31 | 0:29:34 | |
23 | 933 | ACTIVE CLINIC | Kristína Záňová, Vojtech Rojíček, Lucia Rolčeková, Andrej Šišila | 16. / Štafeta - mix | 1:56:25 | 0:30:28 | |
24 | 909 | ALIAS | Milan Sýkora, Pavol Haris, Alena Chalupová, Jozef Gajarský | 17. / Štafeta - mix | 1:57:53 | 0:31:56 | |
25 | 964 | RYBY NA SUCHU | Laura Rybárová, Viktória Rybárová, Klára Rybárová, Maximilán Rybár | 18. / Štafeta - mix | 1:58:14 | 0:32:17 | |
26 | 913 | WHITE RABBITS | Miloš Liška, Miloš Liška, Peter Lovič, Peter Lovič | 6. / Štafeta - muži | 1:58:25 | 0:32:28 | |
27 | 926 | URPÍNSKE DVANÁSTKY | Eva Kurrayová, Miroslava Vyskoková, Hana Kubišová, Zuzana Vaculčiaková | 3. / Štafeta - ženy | 1:58:40 | 0:32:43 | |
28 | 939 | NENÁHLI | Anna Majerčíková, Jozef Najman, Tomáš Lietavec, Michaela Bôtošová | 19. / Štafeta - mix | 1:59:45 | 0:33:48 | |
29 | 969 | FITNESS TEAM | Branislav Vojtas, Branislav Vojtas, Ivana Fellegi, Ivana Fellegi | 20. / Štafeta - mix | 2:00:29 | 0:34:32 | |
30 | 912 | PIECHOV | Jozef Mikula, Nikolas Kvasnica, Jozef Pagáč, Tomáš Mikula | 7. / Štafeta - muži | 2:01:02 | 0:35:05 | |
31 | 922 | DHZ MOST PRI BRATISLAVE | Radoslav Ragan, Helenka Škultétyová, Ivana Rendeková, Róbert Horváth | 21. / Štafeta - mix | 2:01:02 | 0:35:05 | |
32 | 955 | HSF SYSTEM SK - MUŽI | Dominik Majtán, Tomáš Kubala, ŠImon Jančošek, Peter Kosa | 8. / Štafeta - muži | 2:01:05 | 0:35:08 | |
33 | 931 | ODHODLANÉ KVARTETO | Katarína Škubová, Radovan Skuba, Anna Škubová, Mária Fuchsbergerová | 22. / Štafeta - mix | 2:01:27 | 0:35:30 | |
34 | 919 | RAVITA TEAM | Lenka Čekaňaková, Magdaléna Ďuronková, Jozef Drobný, Marek Sedlačko | 23. / Štafeta - mix | 2:02:22 | 0:36:25 | |
35 | 920 | KLINCE | Lucia Klincová, Lucia Klincová, Adam Klinec, Adam Klinec | 24. / Štafeta - mix | 2:02:41 | 0:36:44 | |
36 | 910 | IRON WO - MAN | Peter Polomský, Lucia Baránková, Ján Blaško, Štefan Baránek | 25. / Štafeta - mix | 2:03:46 | 0:37:49 | |
37 | 958 | POMALŠIE TO NEJDE | Samuel Repka, Samuel Repka, Beatka Mesárošová, Ladislava Repková | 26. / Štafeta - mix | 2:04:02 | 0:38:05 | |
38 | 968 | 4 GRÁCIE | Eva Balušková, Martina Cenigová, Katarína Husárová Račáková, Veronika Chylová | 4. / Štafeta - ženy | 2:04:13 | 0:38:16 | |
39 | 901 | SNEŽIENKY A MACHRI | Zdenka Mihalčatinová, Ján Vlk, Dagmar Paulusová, Radoslav Mihalčatin | 27. / Štafeta - mix | 2:04:26 | 0:38:29 | |
40 | 917 | RUN FOR FUN | Lenka Katrenčinová, Jana Jasenková, Tamara Korimová, Lucia Čabová | 5. / Štafeta - ženy | 2:04:36 | 0:38:39 | |
41 | 902 | ZAHORACI | Jana Sotaková, Anna Marešová, Ján Vallo, Pavol Mareš | 28. / Štafeta - mix | 2:05:43 | 0:39:46 | |
42 | 937 | EXACT SYSTEMS | Radovan Meleš, Radovan Meleš, Jana Ondrušová, Jana Ondrušová | 29. / Štafeta - mix | 2:05:53 | 0:39:56 | |
43 | 946 | TEAM KUCHAREK | Palo Kucharek, Palicko Kucharek, Anička Kuchareková, Suhajko Kucharek | 30. / Štafeta - mix | 2:06:10 | 0:40:13 | |
44 | 935 | 3+1 | Michaela Janíková, Barbora Rolinčinová, Zuzana Agnesa Brezinová, Ján Janík | 31. / Štafeta - mix | 2:06:22 | 0:40:25 | |
45 | 903 | ROMALUMA | Robert Hlousek, Martina Pavlovicova, Martin Pavlovic, Lubos Pavlovic | 9. / Štafeta - muži | 2:07:03 | 0:41:06 | |
46 | 948 | NÁDEJ UMIERA POSLEDNÁ | Soňa Mikuľová, Soňa Mikuľová, Veronika Zmrhalová, Veronika Zmrhalova | 32. / Štafeta - mix | 2:09:24 | 0:43:27 | |
47 | 907 | BOB A BOBEK ZÁDUBNIE | Zuzana Becová, Libor Štípala, Ľubomír Oravec, Ján Ďurajka | 33. / Štafeta - mix | 2:10:20 | 0:44:23 | |
48 | 923 | KOCHANIARSKE PUMY | Viera Podskočová, Lenka Fajerova, Michaela Pánisová, Juraj Pánis | 34. / Štafeta - mix | 2:11:14 | 0:45:17 | |
49 | 952 | RUN4FUN | Alena Chabrečková, Pavol Marček, Katarína Melušová, Zuzana Marčeková | 35. / Štafeta - mix | 2:11:59 | 0:46:02 | |
50 | 940 | TRPEL TEAM | Radoslav Eliáš, Pavol Eliáš, Pavol Eliáš, Tomáš Eliáš | 10. / Štafeta - muži | 2:14:29 | 0:48:32 | |
51 | 924 | ZRUBY RAJEC | Miloš Bronček, Peter Papan, Petra Holešová, Mária Veselá | 36. / Štafeta - mix | 2:14:44 | 0:48:47 | |
52 | 936 | MOADMOMI | Monika Beňušová, Adam Malák, Monika Majerčíková, Milan Beňuš | 37. / Štafeta - mix | 2:15:07 | 0:49:10 | |
53 | 965 | TESCO 1 | Martin Muzikar, Iren Borková, Jana Hodasová, Jana Hodasová | 38. / Štafeta - mix | 2:16:44 | 0:50:47 | |
54 | 925 | KMMT | Ivana Trokanová, Peter Trokan, Milan Troška, Alexander Troška | 39. / Štafeta - mix | 2:17:40 | 0:51:43 | |
55 | 956 | DE IURE AD ANUS MEDICI | Eva Matejková, Eva Matejková, Dominika Chrachalová, Silvia Křížová | 40. / Štafeta - mix | 2:18:43 | 0:52:46 | |
56 | 966 | TESCO 2 | Katarína Hajková, Miroslava Beňadiková, Zuzana Hroškovská, Zuzana Hroškovská | 6. / Štafeta - ženy | 2:19:08 | 0:53:11 | |
57 | 942 | FANTASTICKÁ 4 | Lenka Pechancová, Eugen Pechanec, Miroslav Lauko, Jozef Ožvalda | 41. / Štafeta - mix | 2:19:33 | 0:53:36 | |
58 | 914 | 3 GENERÁCIE | Bibiana Sekáčová, Miroslav Mikula, Klára Kavická, Michal Sekáč | 42. / Štafeta - mix | 2:21:53 | 0:55:56 | |
59 | 945 | TEAM ŠTUBŇA | Suzanne Kucharekova, Christopher Pichol-Thievend, Astrid Milko, Artemis Milko | 43. / Štafeta - mix | 2:28:21 | 1:02:24 | |
60 | 944 | TEAM UNGUENTUM | Martina van Geel, Michel van Geel, Emilia van Geel, Helenka van Geel | 44. / Štafeta - mix | 2:28:29 | 1:02:32 | |
61 | 938 | HANUSOVCI | Alexandra Dubravková, Miroslava Hanusová, Peter Hanus, Patrícia Hanusová | 45. / Štafeta - mix | 2:28:43 | 1:02:46 | |
62 | 947 | GROFIK TEAM | Kristína Grofiková, Jozef Grofik, Vlasta Grofiková, Milan Grofik | 46. / Štafeta - mix | 2:30:01 | 1:04:04 | |
63 | 954 | HSF SYSTEM SK - ŽENY | Marika Jantová, Barbora Michútová, Veronika Mráziková, Michaela Dunajová | 7. / Štafeta - ženy | 2:30:54 | 1:04:57 | |
64 | 918 | ŽILINČANI | Ivan Frnčo, Ivan Frnčo, Michal Schmidt, Michal Schmidt | 11. / Štafeta - muži | 2:35:19 | 1:09:22 | |
65 | 929 | TURBOSLIMÁCI | Barborka Rajnohová, Lucia Letková, Pavol Kútmy, Mária Luhová | 47. / Štafeta - mix | 2:53:51 | 1:27:54 |