BANSKOBYSTRICKÝ MARATÓN - Banskobystrický maratón - inline 2019
DÁTUM : | 8.6.2019 | MIESTO : | Banská Bystrica |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 48 | BENEDIK Lukáš | 1994 | inlinetrainer.com | 1. / UM30 muži | 0:35:27.0 | 0:00:00.0 | |
2 | 61 | KLEMBARA Jakub | 1998 | RKIC Košice | 2. / UM30 muži | 0:35:27.0 | 0:00:00.0 | |
3 | 75 | HASTÍK Kamil | 1977 | IN-LINE VESELÍ | 1. / U 50 muži | 0:35:34.2 | 0:00:07.2 | |
4 | 52 | LESCINSKY Jakub | 1989 | Inline Borievka | 1. / U 40 muži | 0:36:14.4 | 0:00:47.4 | |
5 | 51 | PIPEREK Lukáš | 1988 | Inline Borievka | 2. / U 40 muži | 0:36:15.0 | 0:00:48.0 | |
6 | 99 | FILIP Matej | 1998 | Cookie skating club Košice | 3. / UM30 muži | 0:36:15.3 | 0:00:48.3 | |
7 | 96 | PETRO Pavol | 1973 | Skating Club Košice | 2. / U 50 muži | 0:36:15.7 | 0:00:48.7 | |
8 | 114 | GĄDEK Wojciech | 1971 | Silesia Skating | 3. / U 50 muži | 0:36:15.9 | 0:00:48.9 | |
9 | 95 | ŠIMKO Daniel | 2004 | RKIC Košice | 1. / Juniori | 0:36:16.7 | 0:00:49.7 | |
10 | 87 | MIŠKOVIČ Marián | 1981 | Stepné kozy zo Šale | 3. / U 40 muži | 0:36:18.0 | 0:00:50.9 | |
11 | 59 | VARGA Boris | 2000 | RKIC Košice | 4. / UM30 muži | 0:36:19.0 | 0:00:51.9 | |
12 | 109 | ČIČMANEC Dušan | 1982 | i-riders.sk | 4. / U 40 muži | 0:36:20.9 | 0:00:53.9 | |
13 | 91 | ŠPENDEL Igor | 1963 | SC Košice | 1. / U 60 muži | 0:36:45.5 | 0:01:18.5 | |
14 | 98 | SMUDA Miro | 1979 | Cookie SC Košice | 4. / U 50 muži | 0:37:41.2 | 0:02:14.2 | |
15 | 58 | BURYAN Petr | 1980 | --- | 5. / U 40 muži | 0:37:42.1 | 0:02:15.0 | |
16 | 115 | ROJ Janusz | 1976 | Silesia Skating | 5. / U 50 muži | 0:37:44.2 | 0:02:17.2 | |
17 | 67 | VAŠKO Marian | 1978 | CSC Košice | 6. / U 50 muži | 0:38:54.5 | 0:03:27.5 | |
18 | 121 | VALKOVIC Michal | 1978 | BK Pyxida | 7. / U 50 muži | 0:38:58.9 | 0:03:31.9 | |
19 | 89 | MIKLOSSI Alexander | 1971 | Skating Club Košice | 8. / U 50 muži | 0:39:21.5 | 0:03:54.5 | |
20 | 105 | MARAS Daniel | 1981 | Trenčín Inline | 6. / U 40 muži | 0:41:14.7 | 0:05:47.7 | |
21 | 90 | MAKEĽ Kamil | 1964 | Skating Club Košice | 2. / U 60 muži | 0:41:26.0 | 0:05:59.0 | |
22 | 103 | SLOTTA Michal | 1994 | Inline Club Žilina | 5. / UM30 muži | 0:41:39.3 | 0:06:12.3 | |
23 | 54 | ĎURICA Ján | 1976 | Inline Borievka | 9. / U 50 muži | 0:41:51.1 | 0:06:24.1 | |
24 | 110 | GRAŇÁK Miloš | 1966 | NECpaly | 3. / U 60 muži | 0:41:53.6 | 0:06:26.6 | |
25 | 69 | MORGALLA Jerzy | 1970 | Rudy | 10. / U 50 muži | 0:41:55.5 | 0:06:28.5 | |
26 | 97 | ZIMA Juraj | 1961 | CSC Košice | 4. / U 60 muži | 0:41:56.4 | 0:06:29.4 | |
27 | 45 | ŠOLTIS Eugen | 1956 | CSRC Košice | 1. / U 70 muži | 0:41:56.5 | 0:06:29.4 | |
28 | 72 | HRINKO Michal | 2003 | Cookie skating club | 2. / Juniori | 0:41:56.8 | 0:06:29.8 | |
29 | 82 | ONDRUŠ Milan | 1972 | Žilina | 11. / U 50 muži | 0:41:56.8 | 0:06:29.8 | |
30 | 108 | VRÁBEL Marián | 1980 | Žabiačik | 7. / U 40 muži | 0:42:07.4 | 0:06:40.4 | |
31 | 94 | KARABOVÁ Renáta | 1987 | RKIC Košice | 1. / U 40 ženy | 0:42:43.8 | 0:07:16.8 | |
32 | 77 | DOHANIČOVÁ Claudia | 1998 | TEMPISH Heartbeat inline z.s | 1. / UW30 ýeny | 0:42:55.1 | 0:07:28.1 | |
33 | 47 | ENGLER Jakub | 1988 | RRTC Košice | 8. / U 40 muži | 0:42:58.3 | 0:07:31.3 | |
34 | 113 | REŠETÁR Andrej | 1985 | MFK Turčianske Teplice | 9. / U 40 muži | 0:43:17.5 | 0:07:50.5 | |
35 | 64 | MOVČANOVÁ Euridika | 2000 | RKIC Košice | 2. / UW30 ýeny | 0:43:25.0 | 0:07:58.0 | |
36 | 104 | SCHOLZ Lukáš | 1988 | Powerslide | 10. / U 40 muži | 0:43:44.5 | 0:08:17.5 | |
37 | 20 | SLOSARČÍK Branislav | 1976 | BS | 12. / U 50 muži | 0:43:44.8 | 0:08:17.8 | |
38 | 15 | ŠEFRANKO Ľubomír | 1963 | Inline Borievka | 5. / U 60 muži | 0:43:45.2 | 0:08:18.2 | |
39 | 116 | ZDECHOVAN Ján | 1960 | AK Maratón Rožňava | 6. / U 60 muži | 0:43:50.1 | 0:08:23.1 | |
40 | 92 | NEMEC Henrich | 1973 | Slovenský orol Ludanice | 13. / U 50 muži | 0:44:01.1 | 0:08:34.1 | |
41 | 29 | SLÁVA Ondrej | 1960 | Rizenek | 7. / U 60 muži | 0:45:34.6 | 0:10:07.6 | |
42 | 50 | REMENÁR Július | 1968 | Inline Borievka | 8. / U 60 muži | 0:45:36.8 | 0:10:09.8 | |
43 | 85 | STAROVSKÁ Mária | 1975 | Inline Club Žilna | 1. / U 50 ženy | 0:45:36.8 | 0:10:09.8 | |
44 | 101 | GATIAL Boris | 1965 | Prievidza | 9. / U 60 muži | 0:45:38.3 | 0:10:11.3 | |
45 | 46 | BENEDIKOVÁ Jana | 1968 | RRTC Košice | 1. / U 60 ženy | 0:45:38.4 | 0:10:11.4 | |
46 | 86 | ĎUROVCOVÁ Daniela | 1976 | Jogging klub Dubnica nad Váhom | 2. / U 50 ženy | 0:45:39.1 | 0:10:12.1 | |
47 | 60 | VÁGNER Gabriela | 1983 | Moravka | 2. / U 40 ženy | 0:45:41.9 | 0:10:14.9 | |
48 | 123 | RUSKO Vladimír | 1967 | OXUR stavebná firma | 10. / U 60 muži | 0:45:44.5 | 0:10:17.5 | |
49 | 83 | ONDRUŠ Lukáš | 2002 | Žilina | 3. / Juniori | 0:45:45.4 | 0:10:18.4 | |
50 | 81 | KASANICKÝ Vojtech | 1954 | Kst Stavbár Žilina | 2. / U 70 muži | 0:45:51.3 | 0:10:24.3 | |
51 | 49 | ŠTÁNER Vladimír | 1964 | Inline Borievka | 11. / U 60 muži | 0:48:30.6 | 0:13:03.6 | |
52 | 22 | ŽABKA Miloš | 1967 | Žabčo team | 12. / U 60 muži | 0:48:45.7 | 0:13:18.7 | |
53 | 53 | MLYNÁRIKOVÁ Stanislava | 1977 | Inline Borievka | 3. / U 50 ženy | 0:48:52.7 | 0:13:25.7 | |
54 | 88 | BELÁK Marián | 1975 | Stepné kozy zo Šale | 14. / U 50 muži | 0:49:06.1 | 0:13:39.1 | |
55 | 30 | HOFERICA Ľubomír | 1964 | Indivindi Žilina | 13. / U 60 muži | 0:50:07.8 | 0:14:40.8 | |
56 | 63 | ŠÁROŠŠYOVÁ Milada | 2000 | RKIC Košice | 3. / UW30 ýeny | 0:50:13.1 | 0:14:46.1 | |
57 | 120 | GREGORCOVA Martina | 1977 | Borievka | 4. / U 50 ženy | 0:50:20.5 | 0:14:53.5 | |
58 | 66 | VARGA Mikuláš | 1967 | Košice | 14. / U 60 muži | 0:50:42.7 | 0:15:15.7 | |
59 | 44 | KUCHAR Lubomir | 1966 | Trencin inline | 15. / U 60 muži | 0:50:46.7 | 0:15:19.7 | |
60 | 4 | LAMPER Peter | 2000 | BB | 6. / UM30 muži | 0:51:35.3 | 0:16:08.3 | |
61 | 73 | GOLEJ Michal | 1992 | Trenčín | 7. / UM30 muži | 0:52:17.0 | 0:16:50.0 | |
62 | 62 | GYURIOVÁ Simona | 2003 | RKIC Košice | 1. / Juniorky | 0:52:17.1 | 0:16:50.1 | |
63 | 84 | SÝKOROVÁ Júlia | 1982 | Žilina | 3. / U 40 ženy | 0:52:34.7 | 0:17:07.7 | |
64 | 102 | BOROVIČ Zlatko | 1976 | Cargo Friends Slovakia | 15. / U 50 muži | 0:52:46.6 | 0:17:19.5 | |
65 | 111 | IHRADSKÝ Lubomír | 1965 | Spartans Zvolen | 16. / U 60 muži | 0:53:03.1 | 0:17:36.1 | |
66 | 55 | BOČKO Juraj | 1987 | amatér | 11. / U 40 muži | 0:53:23.3 | 0:17:56.3 | |
67 | 93 | CIFRANIČOVÁ Gabriela | 1972 | Skating Club Košice | 5. / U 50 ženy | 0:53:33.1 | 0:18:06.1 | |
68 | 106 | STRASKÁ Veronika | 1994 | ziadny | 4. / UW30 ýeny | 0:53:38.8 | 0:18:11.8 | |
69 | 122 | URBANOVIČ Michal | 1955 | BK Pixida Čierne Kľačany | 3. / U 70 muži | 0:54:08.3 | 0:18:41.3 | |
70 | 5 | KOLENIČKA Viktor | 2000 | Poniky | 8. / UM30 muži | 0:54:09.3 | 0:18:42.3 | |
71 | 35 | FEKIAČ Jozef | 1976 | Žiadny | 16. / U 50 muži | 0:54:32.0 | 0:19:05.0 | |
72 | 27 | GROLMUSOVA Zuzana | 1984 | Kanianka | 4. / U 40 ženy | 0:54:36.0 | 0:19:09.0 | |
73 | 9 | GALUŠKOVÁ Kristína | 2003 | LOM BB | 2. / Juniorky | 0:54:38.9 | 0:19:11.9 | |
74 | 78 | MALECKÁ Janka | 1990 | --- | 5. / UW30 ýeny | 0:55:44.2 | 0:20:17.2 | |
75 | 118 | CIBULKA Stanislav | 1989 | The Minions | 12. / U 40 muži | 0:56:22.9 | 0:20:55.9 | |
76 | 8 | KAMAS Roman | 1967 | BK Sliač | 17. / U 60 muži | 0:56:30.4 | 0:21:03.4 | |
77 | 71 | GOLEJ Ivan | 1967 | Trenčín Inline | 18. / U 60 muži | 0:57:36.8 | 0:22:09.8 | |
78 | 112 | GADEK Katarzyna | 1974 | Silesia Skating | 6. / U 50 ženy | 0:57:39.9 | 0:22:12.9 | |
79 | 18 | GAŽÚROVÁ Barbora | 1992 | - | 6. / UW30 ýeny | 0:57:43.9 | 0:22:16.9 | |
80 | 74 | BOSÁKOVÁ Adela | 1984 | Nitra | 5. / U 40 ženy | 0:58:08.2 | 0:22:41.2 | |
81 | 21 | VACULČIAK Miroslav | 1945 | Inline Borievka | 1. / U 80 muži | 0:58:18.1 | 0:22:51.1 | |
82 | 19 | CHOVANČEKOVÁ Nikola | 1994 | LO Mladosť | 7. / UW30 ýeny | 0:58:34.2 | 0:23:07.2 | |
83 | 107 | STRASKÝ Vladko | 1985 | ziadny | 13. / U 40 muži | 0:58:48.5 | 0:23:21.5 | |
84 | 70 | ŠTRENGER Martin | 1984 | :) | 14. / U 40 muži | 0:59:11.6 | 0:23:44.6 | |
85 | 37 | BIELIK Milan | 1948 | Levice | 2. / U 80 muži | 0:59:20.4 | 0:23:53.4 | |
86 | 40 | HORNIAK Patrik | 1970 | Levice | 17. / U 50 muži | 0:59:59.2 | 0:24:32.2 | |
87 | 41 | JAKAB Dušan | 1970 | RUN Levice | 18. / U 50 muži | 1:00:00.1 | 0:24:33.1 | |
88 | 28 | KALINA Norbert | 1975 | Continental Sport Club Zvolen | 19. / U 50 muži | 1:00:07.4 | 0:24:40.3 | |
89 | 36 | DZÚRIKOVÁ Anna | 1982 | Zemianske Kostoľany | 6. / U 40 ženy | 1:00:30.0 | 0:25:03.0 | |
90 | 14 | STEHLÍKOVÁ Veronika | 1990 | Zvolenské Halušky | 8. / UW30 ýeny | 1:00:36.7 | 0:25:09.7 | |
91 | 16 | SABOL Peter | 1980 | BB | 15. / U 40 muži | 1:00:53.0 | 0:25:26.0 | |
92 | 2 | PETROVIČ Ľuboš | 1966 | Banska Bystrica | 19. / U 60 muži | 1:01:09.1 | 0:25:42.1 | |
93 | 31 | TISOVČÍK Radoslav | 1984 | SOFISTA | 16. / U 40 muži | 1:01:16.4 | 0:25:49.4 | |
94 | 34 | BARCIOVÁ Petra | 1985 | Galanta | 7. / U 40 ženy | 1:02:04.9 | 0:26:37.9 | |
95 | 42 | MACHACEK Zoran | 1971 | Hlohovec | 20. / U 50 muži | 1:02:18.2 | 0:26:51.2 | |
96 | 43 | MACHACEK Maxmilian | 2004 | Hlohovec | 4. / Juniori | 1:03:10.8 | 0:27:43.8 | |
97 | 39 | KÖSZEGHY Nikol | 1986 | bez klubu | 8. / U 40 ženy | 1:03:12.6 | 0:27:45.6 | |
98 | 24 | ŠIŠMIŠOVÁ Soňa | 1991 | :) | 9. / UW30 ýeny | 1:03:22.1 | 0:27:55.1 | |
99 | 23 | FURÁK Jozef | 1968 | JoF | 20. / U 60 muži | 1:03:25.4 | 0:27:58.4 | |
100 | 17 | GAŽÚROVÁ Beata | 1968 | :) | 2. / U 60 ženy | 1:04:02.6 | 0:28:35.6 |