Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Beh1 | # | D1 | # | Bicykel | # | D2 | # | Beh2 | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 189 | SPORYSHEV Dmitry | 2008 | ŠKP Triax | 1. / Žiaci nádeje A | 0:12:59.9 | 0:00:00.0 | 03:58.5 [4] | 4 | 00:20.9 [3] | 3 | 06:16.5 [1] | 1 | 00:16.5 [4] | 1 | 02:07.3 [1] | 1 | |
2 | 179 | FOTUL Richard | 2008 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | 2. / Žiaci nádeje A | 0:13:11.4 | 0:00:11.5 | 03:57.5 [2] | 2 | 00:21.4 [4] | 2 | 06:29.0 [3] | 2 | 00:16.0 [2] | 2 | 02:07.3 [2] | 2 | |
3 | 207 | POPOVIČOVÁ Viviana | 2008 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | 1. / Žiačky nádeje A | 0:13:24.7 | 0:00:24.7 | 03:58.3 [3] | 3 | 00:22.2 [5] | 4 | 06:37.5 [5] | 3 | 00:16.0 [1] | 3 | 02:10.6 [4] | 3 | |
4 | 183 | MIHAĽOV Maxim | 2008 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 3. / Žiaci nádeje A | 0:13:49.7 | 0:00:49.7 | 04:22.8 [11] | 11 | 00:23.6 [8] | 8 | 06:25.0 [2] | 4 | 00:17.5 [6] | 4 | 02:20.6 [7] | 4 | |
5 | 190 | TAHA Marwan | 2009 | - nezistený - | 4. / Žiaci nádeje A | 0:14:11.4 | 0:01:11.5 | 04:22.3 [9] | 9 | 00:25.4 [18] | 10 | 06:51.7 [13] | 7 | 00:21.8 [22] | 9 | 02:10.1 [3] | 5 | |
6 | 182 | KOSTOLANI Alexander | 2009 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 5. / Žiaci nádeje A | 0:14:15.2 | 0:01:15.2 | 04:14.8 [6] | 6 | 00:24.2 [14] | 6 | 06:53.2 [14] | 6 | 00:18.8 [11] | 5 | 02:24.1 [10] | 6 | |
7 | 177 | ČASTKA Anton | 2009 | ŠKP Triax | 6. / Žiaci nádeje A | 0:14:17.4 | 0:01:17.5 | 04:21.0 [8] | 8 | 00:26.7 [21] | 9 | 06:55.5 [15] | 9 | 00:20.3 [18] | 10 | 02:13.8 [5] | 7 | |
8 | 184 | MIKUŠKA Richard | 2008 | ŠK Atóm Levice | 7. / Žiaci nádeje A | 0:14:22.9 | 0:01:23.0 | 04:28.0 [12] | 12 | 00:23.4 [7] | 12 | 06:49.5 [12] | 8 | 00:20.0 [13] | 8 | 02:21.8 [8] | 8 | |
9 | 201 | KOLENIKOVA Ema | 2008 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 2. / Žiačky nádeje A | 0:14:25.7 | 0:01:25.7 | 04:29.3 [13] | 13 | 00:25.4 [19] | 13 | 06:48.5 [10] | 10 | 00:17.0 [5] | 7 | 02:25.3 [12] | 9 | |
10 | 191 | TEŠOVIČ Oliver | 2009 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 8. / Žiaci nádeje A | 0:14:36.7 | 0:01:36.7 | 04:19.0 [7] | 7 | 00:24.9 [17] | 7 | 07:06.0 [17] | 11 | 00:18.0 [8] | 11 | 02:28.6 [15] | 10 | |
11 | 208 | RENDEKOVÁ Karolína | 2009 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 3. / Žiačky nádeje A | 0:14:38.2 | 0:01:38.2 | 04:22.5 [10] | 10 | 00:28.7 [23] | 11 | 07:05.0 [16] | 14 | 00:22.3 [24] | 16 | 02:19.6 [6] | 11 | |
12 | 186 | PETRÁŠ Andrej | 2008 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 9. / Žiaci nádeje A | 0:14:44.2 | 0:01:44.2 | 04:44.8 [20] | 20 | 00:25.6 [20] | 18 | 06:44.0 [7] | 13 | 00:20.0 [16] | 13 | 02:29.6 [17] | 12 | |
13 | 262 | ZAČKA Timo | 2008 | 3NT BA | 10. / Žiaci nádeje A | 0:14:48.4 | 0:01:48.5 | 03:56.3 [1] | 1 | 00:20.8 [2] | 1 | 07:45.1 [23] | 18 | 00:16.5 [3] | 17 | 02:29.6 [18] | 13 | |
14 | 192 | ADAMOVÁ Lenka | 2009 | Trian ŠK UMB Banská Bystrica | 4. / Žiačky nádeje A | 0:14:49.2 | 0:01:49.2 | 04:48.3 [23] | 23 | 00:24.2 [14] | 19 | 06:45.2 [8] | 15 | 00:17.7 [7] | 14 | 02:33.6 [23] | 14 | |
15 | 193 | BALUCHOVÁ Nela | 2009 | ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves | 5. / Žiačky nádeje A | 0:14:49.2 | 0:01:49.2 | 04:44.5 [19] | 19 | 00:24.4 [16] | 17 | 06:49.0 [11] | 16 | 00:19.7 [12] | 15 | 02:31.3 [22] | 14 | |
16 | 197 | HÁJNIKOVÁ Zuzana | 2008 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | 6. / Žiačky nádeje A | 0:14:57.2 | 0:01:57.2 | 04:38.8 [17] | 17 | 00:23.2 [6] | 15 | 07:06.7 [18] | 19 | 00:18.5 [10] | 19 | 02:29.8 [19] | 16 | |
17 | 195 | CÍCEROVÁ Laura | 2009 | ŠK Atóm Levice | 7. / Žiačky nádeje A | 0:14:59.4 | 0:01:59.5 | 04:51.0 [26] | 26 | 00:23.9 [10] | 20 | 06:46.1 [9] | 17 | 00:20.8 [21] | 18 | 02:37.4 [25] | 17 | |
18 | 181 | KNÍŽ Filip | 2008 | ŠKP Triax | 11. / Žiaci nádeje A | 0:15:03.2 | 0:02:03.2 | 05:00.0 [33] | 33 | 00:23.7 [9] | 26 | 06:29.2 [4] | 12 | 00:20.0 [13] | 12 | 02:50.1 [31] | 18 | |
19 | 185 | PEŠKO Adam | 2009 | TRIATLONOVÝ KLUB Košice | 12. / Žiaci nádeje A | 0:15:11.2 | 0:02:11.2 | 04:38.8 [16] | 16 | 00:23.9 [11] | 16 | 07:09.0 [20] | 20 | 00:20.2 [17] | 20 | 02:39.1 [26] | 19 | |
20 | 211 | STEINEMANNOVÁ Lucia Sofia | 2009 | ŠK Atóm Levice | 8. / Žiačky nádeje A | 0:15:11.4 | 0:02:11.5 | 04:51.6 [27] | 27 | 00:24.1 [12] | 21 | 07:07.2 [19] | 21 | 00:18.5 [9] | 21 | 02:29.9 [20] | 20 | |
21 | 178 | FERIANC Filip | 2008 | - nezistený - | 13. / Žiaci nádeje A | 0:15:45.9 | 0:02:46.0 | 04:52.3 [29] | 29 | 00:29.9 [26] | 24 | 07:20.3 [21] | 22 | 00:20.0 [15] | 22 | 02:43.3 [27] | 21 | |
22 | 213 | VALENTOVIČOVÁ Lara | 2009 | - nezistený - | 9. / Žiačky nádeje A | 0:15:53.9 | 0:02:53.9 | 04:30.3 [14] | 14 | 00:29.6 [25] | 14 | 07:55.0 [25] | 23 | 00:28.0 [35] | 23 | 02:30.8 [21] | 22 | |
23 | 204 | MOZOLOVA Romana | 2008 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 10. / Žiačky nádeje A | 0:16:20.2 | 0:03:20.2 | 04:50.5 [25] | 25 | 00:36.9 [34] | 32 | 08:00.7 [26] | 26 | 00:27.8 [34] | 27 | 02:24.0 [9] | 23 | |
24 | 199 | KÁCLOVÁ Dominika | 2008 | - nezistený - | 11. / Žiačky nádeje A | 0:16:21.0 | 0:03:21.0 | 04:47.8 [22] | 22 | 00:35.9 [32] | 26 | 08:04.7 [28] | 27 | 00:24.5 [28] | 26 | 02:27.9 [14] | 24 | |
25 | 188 | SLÁVIK Ján | 2008 | Prestigio Realiz team Bratislava | 14. / Žiaci nádeje A | 0:16:23.9 | 0:03:24.0 | 04:09.3 [5] | 5 | 00:19.7 [1] | 5 | 06:43.7 [6] | 5 | 00:40.5 [37] | 6 | 04:30.6 [37] | 25 | |
26 | 212 | TOMKOVÁ Laura | 2009 | ŠK Atóm Levice | 12. / Žiačky nádeje A | 0:16:24.4 | 0:03:24.5 | 04:57.5 [31] | 31 | 00:29.4 [24] | 31 | 07:52.7 [24] | 25 | 00:20.7 [19] | 25 | 02:43.9 [28] | 26 | |
27 | 206 | NOGOVÁ Nina | 2008 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 13. / Žiačky nádeje A | 0:16:26.9 | 0:03:27.0 | 04:51.8 [28] | 28 | 00:34.4 [30] | 30 | 08:07.5 [29] | 28 | 00:24.5 [27] | 28 | 02:28.6 [16] | 27 | |
28 | 203 | MANDÁKOVÁ Karin | 2009 | ŠK Atóm Levice | 14. / Žiačky nádeje A | 0:16:29.7 | 0:03:29.7 | 05:10.0 [34] | 34 | 00:32.8 [29] | 36 | 07:28.8 [22] | 24 | 00:25.3 [29] | 24 | 02:52.6 [32] | 28 | |
29 | 196 | ČÍKOVÁ Karolína | 2009 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 15. / Žiačky nádeje A | 0:16:41.9 | 0:03:42.0 | 04:36.0 [15] | 15 | 00:46.4 [37] | 25 | 08:28.0 [32] | 32 | 00:27.0 [30] | 32 | 02:24.4 [11] | 29 | |
30 | 205 | NESTEPNA Tereza | 2008 | Prestigio Realiz team Bratislava | 16. / Žiačky nádeje A | 0:16:45.7 | 0:03:45.7 | 04:53.3 [30] | 30 | 00:31.5 [28] | 28 | 08:21.9 [31] | 31 | 00:24.3 [26] | 31 | 02:34.6 [24] | 30 | |
31 | 176 | ASHFORD Nicholas | 2008 | - nezistený - | 15. / Žiaci nádeje A | 0:16:53.4 | 0:03:53.5 | 04:49.5 [24] | 24 | 00:36.2 [33] | 29 | 08:17.2 [30] | 30 | 00:22.2 [23] | 29 | 02:48.1 [30] | 31 | |
32 | 187 | PUTYERA Alex | 2009 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 16. / Žiaci nádeje A | 0:16:57.4 | 0:03:57.5 | 04:46.3 [21] | 21 | 00:34.4 [31] | 22 | 08:43.0 [35] | 34 | 00:27.8 [33] | 34 | 02:25.8 [13] | 32 | |
33 | 245 | FEJDIOVÁ Margareta | 2008 | 3NT Bratislava | 17. / Žiačky nádeje A | 0:17:07.7 | 0:04:07.7 | 05:10.8 [35] | 35 | 00:27.7 [22] | 35 | 08:02.0 [27] | 29 | 00:27.0 [31] | 30 | 03:00.1 [33] | 33 | |
34 | 198 | JAKUŠOVÁ Barbora | 2008 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 18. / Žiačky nádeje A | 0:17:14.7 | 0:04:14.7 | 04:58.3 [32] | 32 | 00:30.9 [27] | 33 | 08:29.7 [33] | 33 | 00:29.8 [36] | 33 | 02:45.8 [29] | 34 | |
35 | 209 | SLOTÍKOVÁ Nikol | 2009 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 19. / Žiačky nádeje A | 0:17:43.7 | 0:04:43.7 | 05:12.8 [36] | 36 | 00:24.2 [13] | 34 | 08:36.7 [34] | 35 | 00:20.7 [19] | 35 | 03:09.1 [34] | 35 | |
36 | 194 | BARTOVÁ Žofia | 2009 | Prestigio Realiz team Bratislava | 20. / Žiačky nádeje A | 0:18:41.5 | 0:05:41.5 | 04:43.8 [18] | 18 | 00:37.7 [35] | 23 | 09:35.2 [37] | 36 | 00:23.5 [25] | 36 | 03:21.1 [36] | 36 | |
37 | 202 | KUJANOVÁ Kristína | 2009 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 21. / Žiačky nádeje A | 0:19:12.2 | 0:06:12.2 | 05:26.3 [37] | 37 | 00:44.9 [36] | 37 | 09:17.5 [36] | 37 | 00:27.8 [32] | 37 | 03:15.6 [35] | 37 |