Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Rodinný tým | Kategórie | Čas | Strata | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3. kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17 | ŠALANDA Adam | 2010 | Patry Cycling Team Třešť | --- | 1. / 9b – chlapci 2010 | 0:09:52.7 | 0:00:00.0 | 03:07.2 [1] | 1 | 03:22.2 [2] | 1 | 03:23.2 [2] | 1 | |
2 | 2 | MUCHA Samuel | 2010 | SK Jiří team Ostrava | --- | 2. / 9b – chlapci 2010 | 0:09:55.0 | 0:00:02.2 | 03:13.0 [2] | 2 | 03:21.0 [1] | 2 | 03:21.0 [1] | 2 | |
3 | 10 | FOJTÍK Filip | 2010 | žádný | Fojtíkovi | 3. / 9b – chlapci 2010 | 0:10:45.5 | 0:00:52.7 | 03:20.0 [3] | 3 | 03:40.0 [3] | 3 | 03:45.5 [3] | 3 | |
4 | 21 | HÝŽĎAL Vojtěch | 2010 | KOLOKROUŽEK Zlín | --- | 4. / 9b – chlapci 2010 | 0:11:07.2 | 0:01:14.5 | 03:30.0 [4] | 4 | 03:48.7 [5] | 4 | 03:48.5 [5] | 4 | |
5 | 103 | KUČERA Vojtěch | 2010 | --- | --- | 5. / 9b – chlapci 2010 | 0:11:08.0 | 0:01:15.2 | 03:36.2 [6] | 6 | 03:45.2 [4] | 5 | 03:46.5 [4] | 5 | |
6 | 49 | RASOCHA Adam | 2010 | SK EDIE TEAM | --- | 6. / 9b – chlapci 2010 | 0:11:25.2 | 0:01:32.5 | 03:39.5 [8] | 8 | 03:52.5 [6] | 7 | 03:53.2 [6] | 6 | |
7 | 22 | DOHNAL Patrik | 2010 | Zapro team | --- | 7. / 9b – chlapci 2010 | 0:11:31.0 | 0:01:38.2 | 03:35.0 [5] | 5 | 03:55.2 [7] | 6 | 04:00.7 [7] | 7 | |
8 | 129 | BURŠÍK Štěpán | 2010 | --- | Kujóni | 8. / 9b – chlapci 2010 | 0:11:54.2 | 0:02:01.4 | 03:44.7 [10] | 10 | 04:01.0 [8] | 9 | 04:08.4 [8] | 8 | |
9 | 11 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | --- | --- | 1. / 9a – děvčata 2010 | 0:11:56.2 | 0:02:03.5 | 03:41.7 [9] | 9 | 04:05.7 [9] | 10 | 04:08.7 [9] | 9 | |
10 | 34 | POLÁŠEK Patrik | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | --- | 9. / 9b – chlapci 2010 | 0:12:10.5 | 0:02:17.7 | 03:39.0 [7] | 7 | 04:06.0 [10] | 8 | 04:25.5 [16] | 10 | |
11 | 56 | FIŠER Petr | 2010 | KOLOKROUŽEK Zlín | --- | 10. / 9b – chlapci 2010 | 0:12:20.0 | 0:02:27.2 | 03:53.7 [11] | 11 | 04:14.5 [13] | 11 | 04:11.7 [10] | 11 | |
12 | 185 | ERBANOVÁ Viktorie | 2010 | --- | --- | 2. / 9a – děvčata 2010 | 0:12:37.2 | 0:02:44.5 | 04:11.0 [13] | 13 | 04:06.7 [12] | 12 | 04:19.5 [15] | 12 | |
13 | 276 | PATKA Teodor | 2010 | --- | HC SPARTAK | 11. / 9b – chlapci 2010 | 0:12:47.0 | 0:02:54.2 | 04:25.2 [22] | 22 | 04:06.5 [11] | 13 | 04:15.2 [12] | 13 | |
14 | 181 | SLÁMKOVÁ Karolína | 2010 | Cykloch team | --- | 3. / 9a – děvčata 2010 | 0:12:49.5 | 0:02:56.7 | 04:21.5 [18] | 18 | 04:15.7 [14] | 14 | 04:12.2 [11] | 14 | |
15 | 375 | HLAVÁČ David | 2010 | SK EDIE TEAM | --- | 12. / 9b – chlapci 2010 | 0:13:20.2 | 0:03:27.5 | 04:15.7 [15] | 15 | 04:47.2 [24] | 17 | 04:17.2 [14] | 15 | |
16 | 202 | PAVELKOVÁ Anna | 2010 | Valašti bajkeři | Valašti bajkeři | 4. / 9a – děvčata 2010 | 0:13:28.0 | 0:03:35.2 | 04:41.2 [28] | 28 | 04:29.7 [16] | 25 | 04:17.0 [13] | 16 | |
17 | 204 | JANOŠ Filip | 2010 | SK EDIE TEAM | --- | 13. / 9b – chlapci 2010 | 0:13:33.2 | 0:03:40.5 | 04:08.2 [12] | 12 | 04:55.2 [28] | 18 | 04:29.7 [19] | 17 | |
18 | 200 | PAVELKOVÁ Marie | 2010 | Valašti bajkeři | --- | 5. / 9a – děvčata 2010 | 0:13:33.7 | 0:03:41.0 | 04:31.0 [23] | 23 | 04:34.9 [18] | 20 | 04:27.7 [17] | 18 | |
19 | 387 | ČABLOVÁ Valerie | 2010 | --- | --- | 6. / 9a – děvčata 2010 | 0:13:35.5 | 0:03:42.7 | 04:22.0 [19] | 19 | 04:37.7 [19] | 16 | 04:35.7 [23] | 19 | |
20 | 63 | KROUPOVÁ Eliška | 2010 | SK EDIE TEAM | --- | 7. / 9a – děvčata 2010 | 0:13:36.5 | 0:03:43.7 | 04:33.5 [26] | 26 | 04:33.2 [17] | 21 | 04:29.7 [18] | 20 | |
21 | 162 | TOMÁNEK Filip | 2010 | --- | --- | 14. / 9b – chlapci 2010 | 0:13:38.0 | 0:03:45.2 | 04:24.7 [21] | 21 | 04:43.3 [22] | 22 | 04:29.9 [20] | 21 | |
22 | 113 | KŘEK Sebastián | 2010 | Nordica Ski Club Zlín | --- | 15. / 9b – chlapci 2010 | 0:13:41.5 | 0:03:48.7 | 04:21.2 [17] | 17 | 04:48.2 [26] | 23 | 04:32.0 [21] | 22 | |
23 | 219 | BŘENEK Antonín | 2010 | --- | --- | 16. / 9b – chlapci 2010 | 0:13:55.5 | 0:04:02.7 | 04:18.5 [16] | 16 | 04:46.9 [23] | 19 | 04:50.0 [25] | 23 | |
24 | 170 | ZAJÍC Jan | 2010 | Nordica Ski Club Zlín | --- | 17. / 9b – chlapci 2010 | 0:13:56.2 | 0:04:03.5 | 04:32.5 [25] | 25 | 04:38.0 [20] | 24 | 04:45.7 [24] | 24 | |
25 | 380 | ERDOŠOVÁ Emma | 2010 | EPIC Dohňany | --- | 8. / 9a – děvčata 2010 | 0:13:57.2 | 0:04:04.5 | 04:54.5 [33] | 33 | 04:27.2 [15] | 27 | 04:35.5 [22] | 25 | |
26 | 145 | JANUŠ Michal | 2010 | --- | --- | 18. / 9b – chlapci 2010 | 0:14:06.2 | 0:04:13.5 | 04:11.2 [14] | 14 | 04:47.2 [24] | 15 | 05:07.7 [29] | 26 | |
27 | 390 | LAPČÍK Kvido | 2010 | --- | --- | 19. / 9b – chlapci 2010 | 0:14:17.0 | 0:04:24.2 | 04:39.5 [27] | 27 | 04:41.5 [21] | 26 | 04:56.0 [26] | 27 | |
28 | 86 | ŠURANSKÁ Dora | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | --- | 9. / 9a – děvčata 2010 | 0:14:38.5 | 0:04:45.7 | 04:31.5 [24] | 24 | 04:59.5 [29] | 28 | 05:07.5 [28] | 28 | |
29 | 137 | ZICHA Radek | 2010 | --- | --- | 20. / 9b – chlapci 2010 | 0:14:54.7 | 0:05:02.0 | 04:41.2 [29] | 29 | 04:53.5 [27] | 29 | 05:20.0 [30] | 29 | |
30 | 363 | FARDA Stanislav | 2010 | Vertikon | --- | 21. / 9b – chlapci 2010 | 0:14:57.0 | 0:05:04.2 | 04:52.7 [31] | 31 | 04:59.7 [30] | 30 | 05:04.5 [27] | 30 | |
31 | 165 | GAJDOŠÍKOVÁ Aneta | 2010 | --- | --- | 10. / 9a – děvčata 2010 | 0:09:59.7 | - 1 Lap(s) | 04:50.8 [30] | 30 | 05:08.9 [32] | 31 | --- | --- | |
32 | 61 | KOCÁBOVÁ Kristýna | 2010 | Nordica Ski Club Zlín | --- | 11. / 9a – děvčata 2010 | 0:10:03.0 | - 1 Lap(s) | 04:54.0 [32] | 32 | 05:08.9 [33] | 32 | --- | --- | |
33 | 307 | PŠENČÍK Martin | 2010 | EXTREM SPORT ZLÍN | --- | 22. / 9b – chlapci 2010 | 0:10:09.5 | - 1 Lap(s) | 05:01.0 [35] | 35 | 05:08.5 [31] | 33 | --- | --- | |
34 | 333 | BOLCEK Adam | 2010 | HBT Zlín | --- | 23. / 9b – chlapci 2010 | 0:10:11.7 | - 1 Lap(s) | 05:02.0 [36] | 36 | 05:09.7 [34] | 34 | --- | --- | |
35 | 330 | BAROŠ Nikolas | 2010 | --- | --- | 24. / 9b – chlapci 2010 | 0:10:29.7 | - 1 Lap(s) | 04:54.7 [34] | 34 | 05:35.0 [35] | 35 | --- | --- | |
36 | 177 | POPELKOVÁ Anna | 2010 | Norcica zlín | --- | 12. / 9a – děvčata 2010 | 0:10:45.5 | - 1 Lap(s) | 05:03.0 [37] | 37 | 05:42.5 [36] | 36 | --- | --- | |
37 | 205 | BOSÁKOVÁ Eleonora | 2010 | --- | --- | 13. / 9a – děvčata 2010 | 0:10:50.0 | - 1 Lap(s) | 05:06.0 [38] | 38 | 05:44.0 [37] | 37 | --- | --- | |
38 | 381 | SAMSON Martin | 2010 | ck epic Dohňany | --- | 25. / 9b – chlapci 2010 | 0:04:22.0 | - 2 Lap(s) | 04:22.0 [19] | 19 | --- | --- | --- | --- | |
--- | 322 | HOŘELKA Filip | 2010 | --- | --- | . / 9b – chlapci 2010 | DNF | --- | 04:34.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 108 | PŘIKRYL Vojtěch | 2010 | Nordica Ski Club Zlín | --- | . / 9b – chlapci 2010 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 179 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | Kilpi Kids Racing Team | KILPI FAMILY TEAM | . / 9a – děvčata 2010 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 249 | STRUŠKA Milan | 2010 | TNS SERVIS | --- | . / 9b – chlapci 2010 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |