Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - neděle
DÁTUM : | 27.1.2019 | MIESTO : | Roudnice |
---|
USPORIADATEĽ : | ČKS SKI Jilemnice |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1130 | ČECH Jan | 1993 | --- | 1. / M15-29K | 1:08:30.7 | 0:00:00.0 | 0:44:37.7 | 1 | ||
2 | diplom | 1011 | MATOUŠ Adam | 1998 | ČKS SKI Jilemnice | 2. / M15-29K | 1:08:59.7 | 0:00:28.9 | 0:44:40.2 | 2 | ||
3 | diplom | 1013 | SCHÜTZ Michael | 2000 | ČKS SKI Jilemnice | 3. / M15-29K | 1:10:00.4 | 0:01:29.6 | 0:45:11.0 | 3 | ||
4 | diplom | 1014 | SCHÜTZ Filip | 1997 | ČKS SKI Jilemnice | 4. / M15-29K | 1:10:08.0 | 0:01:37.2 | 0:45:35.9 | 4 | ||
5 | diplom | 1084 | PROVAZNÍK Josef | 1999 | ČKS SKI Jilemnice | 5. / M15-29K | 1:10:15.2 | 0:01:44.5 | 0:45:41.2 | 5 | ||
6 | diplom | 1002 | MALÍK Tomáš | 1984 | SSC Železný Brod | 1. / M30-39K | 1:11:08.5 | 0:02:37.7 | 0:46:07.5 | 6 | ||
7 | diplom | 1005 | PLECHÁČ Petr | 1994 | ČKS SKI Jilemnice | 6. / M15-29K | 1:11:18.2 | 0:02:47.5 | 0:46:10.2 | 7 | ||
8 | diplom | 1001 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol racing team | 2. / M30-39K | 1:11:59.2 | 0:03:28.5 | 0:46:15.2 | 9 | ||
9 | diplom | 1006 | SILVIO Schneider | 1969 | --- | 1. / M50-59K | 1:12:10.7 | 0:03:40.0 | 0:46:15.0 | 8 | ||
10 | diplom | 1008 | KRISTEJN Lukáš | 1989 | Rossignol racing team | 3. / M30-39K | 1:13:45.5 | 0:05:14.7 | 0:47:38.0 | 10 | ||
11 | diplom | 1085 | PAVLÍČEK Marek | 2002 | ČKS SKI Jilemnice | 7. / M15-29K | 1:13:48.5 | 0:05:17.7 | 0:47:51.5 | 13 | ||
12 | diplom | 1007 | ŠIMŮNEK Jaromír | 1955 | SKP Kornspitz Jablonec | 1. / M60+K | 1:13:51.7 | 0:05:21.0 | 0:48:00.5 | 14 | ||
13 | diplom | 1027 | HAVEL Lukáš | 1974 | Olfin Car Ski Team Trutnov | 1. / M40-49K | 1:13:53.0 | 0:05:22.2 | 0:47:48.0 | 12 | ||
14 | diplom | 1004 | ŠIMEK Pavel | 1980 | OLFIN-CAR SKI TEAM | 4. / M30-39K | 1:15:00.2 | 0:06:29.5 | 0:47:43.7 | 11 | ||
15 | diplom | 1010 | MRÁZ Antonín | 1972 | VSK Elektro | 2. / M40-49K | 1:17:12.2 | 0:08:41.5 | 0:49:27.0 | 15 | ||
16 | diplom | 1019 | LEPKA Martin | 1985 | Yellow House | 5. / M30-39K | 1:20:00.5 | 0:11:29.7 | 0:51:09.7 | 17 | ||
17 | diplom | 1028 | BALATKA Miroslav | 1982 | ČKS SKI Jilemnice | 6. / M30-39K | 1:20:23.5 | 0:11:52.7 | 0:50:48.7 | 16 | ||
18 | diplom | 1083 | HOLMAN Tomáš | 2001 | ČKS SKI Jilemnice | 8. / M15-29K | 1:20:26.7 | 0:11:56.0 | 0:51:12.0 | 18 | ||
19 | diplom | 1017 | KUBEČEK Ladislav | 1962 | Kasper Swix Team | 2. / M50-59K | 1:23:21.0 | 0:14:50.3 | 0:53:36.2 | 20 | ||
20 | diplom | 1039 | PFOFF Jan | 1980 | Kanoistika Poděbrady | 7. / M30-39K | 1:24:07.3 | 0:15:36.5 | 0:53:31.5 | 19 | ||
21 | diplom | 1092 | VESELÝ Jan | 2002 | LO TJ Žďár nad Sázavou | 9. / M15-29K | 1:24:14.3 | 0:15:43.5 | 0:54:03.2 | 21 | ||
22 | diplom | 1033 | KRÁTKÝ Tomáš | 1967 | SK LOS LOBOS | 3. / M50-59K | 1:24:37.0 | 0:16:06.3 | 0:54:47.5 | 23 | ||
23 | diplom | 1049 | PALATA Miroslav | 1963 | VSK FEL Praha | 4. / M50-59K | 1:24:56.5 | 0:16:25.8 | 0:55:11.0 | 24 | ||
24 | diplom | 1026 | JINDŘIŠEK Martin | 1991 | Horní Branná | 10. / M15-29K | 1:26:07.8 | 0:17:37.0 | 0:54:24.7 | 22 | ||
25 | diplom | 1128 | HAAS Jan | 1984 | Kasper Swix Team Trutnov | 8. / M30-39K | 1:26:39.5 | 0:18:08.8 | 0:55:16.3 | 25 | ||
26 | diplom | 1062 | SVOBODA Petr | 1968 | ČKS SKI Jilemnice | 5. / M50-59K | 1:26:53.8 | 0:18:23.0 | 0:56:42.0 | 27 | ||
27 | diplom | 1037 | KRÁKORA Petr | 1970 | Kasper-Swix Team | 3. / M40-49K | 1:27:48.0 | 0:19:17.3 | 0:56:16.0 | 26 | ||
28 | diplom | 1148 | PRUNER Petr | 1982 | SPORTICUS team | 9. / M30-39K | 1:28:45.3 | 0:20:14.6 | 0:59:00.0 | 36 | ||
29 | diplom | 1031 | RAKONCAJ Lukas | 1974 | SIR JOSEPH | 4. / M40-49K | 1:28:46.8 | 0:20:16.0 | 0:57:04.5 | 28 | ||
30 | diplom | 1018 | KUPR Jan | 1985 | Mercedes-Benz Salomon Team | 10. / M30-39K | 1:29:48.0 | 0:21:17.3 | 0:57:35.2 | 30 | ||
31 | diplom | 1054 | ČIPERA Radek | 1964 | Radvanice | 6. / M50-59K | 1:29:54.5 | 0:21:23.8 | 0:58:34.5 | 34 | ||
32 | diplom | 1115 | KOLÁČEK Martin | 1977 | --- | 5. / M40-49K | 1:30:03.3 | 0:21:32.5 | 0:58:25.5 | 33 | ||
33 | diplom | 1132 | KOLÁŘ Petr | 1972 | --- | 6. / M40-49K | 1:30:06.8 | 0:21:36.0 | 0:57:57.7 | 31 | ||
34 | diplom | 1047 | VALENTA Michal | 1962 | SKI Tužín | 7. / M50-59K | 1:30:30.8 | 0:22:00.0 | 0:57:15.8 | 29 | ||
35 | diplom | 1133 | ZELLER Zbyněk | 1955 | ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU | 2. / M60+K | 1:30:35.3 | 0:22:04.5 | 0:58:23.5 | 32 | ||
36 | diplom | 1112 | NOVOSAD David | 1975 | GHOST Team | 7. / M40-49K | 1:31:19.8 | 0:22:49.0 | 0:58:54.3 | 35 | ||
37 | diplom | 1048 | KUBEČEK Ladislav | 1991 | Kasper Swix Team | 11. / M15-29K | 1:31:22.8 | 0:22:52.0 | 0:59:11.5 | 38 | ||
38 | diplom | 1043 | PEK Miroslav | 1958 | TO EUROPE - PEKSPORT | 3. / M60+K | 1:31:33.8 | 0:23:03.0 | 0:59:05.3 | 37 | ||
39 | diplom | 1107 | VÁVRA Martin | 1997 | ČZU Praha | 12. / M15-29K | 1:33:07.5 | 0:24:36.8 | 1:00:05.5 | 39 | ||
40 | diplom | 1035 | PETRŽELA Pavel | 1963 | Kasper Swix Team | 8. / M50-59K | 1:33:32.3 | 0:25:01.6 | 1:00:10.5 | 40 | ||
41 | diplom | 1025 | KROUPA Štěpán | 1975 | Café racers | 8. / M40-49K | 1:34:16.1 | 0:25:45.3 | 1:00:34.3 | 42 | ||
42 | diplom | 1105 | KOS Michal | 1968 | OB SRK | 9. / M50-59K | 1:34:25.8 | 0:25:55.1 | 1:00:15.3 | 41 | ||
43 | diplom | 1120 | VAŠÍČEK Roman | 1974 | Continental Adršpach | 9. / M40-49K | 1:34:54.0 | 0:26:23.3 | 1:01:02.0 | 44 | ||
44 | diplom | 1052 | KUŽEL Aleš | 1974 | Rybnicek | 10. / M40-49K | 1:35:10.3 | 0:26:39.5 | 1:00:49.3 | 43 | ||
45 | diplom | 1015 | ZAPADLO Jiří | 1993 | Mrejčná | 13. / M15-29K | 1:35:29.6 | 0:26:58.8 | 1:02:30.3 | 48 | ||
46 | diplom | 1061 | FRITZ Jaroslav | 1977 | --- | 11. / M40-49K | 1:35:29.8 | 0:26:59.0 | 1:01:55.3 | 47 | ||
47 | diplom | 1069 | ČAJČÍK Karel | 1957 | Yacht Pardubice | 4. / M60+K | 1:36:02.1 | 0:27:31.3 | 1:01:26.3 | 46 | ||
48 | diplom | 1020 | ZELENKA Jan | 1984 | Kobyláci Roprachtice | 11. / M30-39K | 1:36:30.6 | 0:27:59.8 | 1:02:56.6 | 49 | ||
49 | diplom | 1143 | PETRÁK Tomáš | 1976 | --- | 12. / M40-49K | 1:36:34.6 | 0:28:03.8 | 1:01:11.5 | 45 | ||
50 | diplom | 1082 | DULEBA Lukáš | 1984 | Luka racing | 12. / M30-39K | 1:37:55.3 | 0:29:24.6 | 1:03:03.8 | 50 | ||
51 | diplom | 1024 | TAUCHMAN Miloš | 1953 | SK LOB Nová Paka | 5. / M60+K | 1:38:43.1 | 0:30:12.3 | 1:03:58.5 | 51 | ||
52 | diplom | 1136 | ZVOLSKÝ Ladislav | 1978 | Borci zdar! | 13. / M40-49K | 1:39:32.1 | 0:31:01.3 | 1:04:51.0 | 55 | ||
53 | diplom | 1080 | MARTINEC Jan | 1951 | Sokol Semily | 6. / M60+K | 1:39:33.6 | 0:31:02.8 | 1:04:08.0 | 52 | ||
54 | diplom | 1044 | RAUCHFUSS Marek | 1969 | REVITBUILD MTB Team | 10. / M50-59K | 1:40:00.1 | 0:31:29.3 | 1:04:22.8 | 53 | ||
55 | diplom | 1063 | LAZAR Marek | 1977 | Novis TK Praha | 14. / M40-49K | 1:40:05.6 | 0:31:34.8 | 1:05:03.8 | 58 | ||
56 | diplom | 1046 | VÁVRA Martin | 1963 | ČZU Praha | 11. / M50-59K | 1:40:13.6 | 0:31:42.8 | 1:05:27.0 | 60 | ||
57 | diplom | 1137 | HLAVÁČEK Zdeněk | 1954 | SKP Rychnov | 7. / M60+K | 1:40:30.8 | 0:32:00.1 | 1:05:11.3 | 59 | ||
58 | diplom | 1023 | DLABOLA Petr | 1977 | SK STARÁ PAKA | 15. / M40-49K | 1:40:52.6 | 0:32:21.8 | 1:04:31.0 | 54 | ||
59 | diplom | 1034 | BRUNCLÍK Ivo | 1958 | Slovan Špindlerův Mlýn | 8. / M60+K | 1:41:39.1 | 0:33:08.3 | 1:04:53.3 | 56 | ||
60 | diplom | 1016 | MACH Jan | 1956 | Slavoj Teplice nad Metují | 9. / M60+K | 1:41:52.6 | 0:33:21.8 | 1:05:01.3 | 57 | ||
61 | diplom | 1071 | MIKSÁNEK Miloslav | 1960 | --- | 12. / M50-59K | 1:43:30.8 | 0:35:00.1 | 1:06:30.2 | 61 | ||
62 | diplom | 1149 | SVOBODA Lukáš | 1975 | Yellow House Racing | 16. / M40-49K | 1:43:51.3 | 0:35:20.6 | 1:06:37.0 | 62 | ||
63 | diplom | 1117 | HRADECKÝ Jaroslav | 1963 | OK Doksy | 13. / M50-59K | 1:44:45.3 | 0:36:14.6 | 1:08:11.3 | 64 | ||
64 | diplom | 1070 | PETERKA František | 1949 | Sokol Troja | 10. / M60+K | 1:44:49.3 | 0:36:18.6 | 1:07:21.0 | 63 | ||
65 | diplom | 1097 | SEVERA Jakub | 1986 | --- | 13. / M30-39K | 1:48:54.9 | 0:40:24.1 | 1:10:00.3 | 65 | ||
66 | diplom | 1100 | BLÁHA Tomáš | 1969 | Sokol Dřevěnice | 14. / M50-59K | 1:51:04.4 | 0:42:33.6 | 1:13:27.5 | 68 | ||
67 | diplom | 1126 | KUČERA Radek | 1972 | --- | 17. / M40-49K | 1:52:03.6 | 0:43:32.9 | 1:11:46.3 | 66 | ||
68 | diplom | 1050 | KRONIKA Miroslav | 1971 | www.SPORTeM.info | 18. / M40-49K | 1:53:28.9 | 0:44:58.1 | 1:14:52.6 | 73 | ||
69 | diplom | 1093 | CIBULKA Lukáš | 1971 | --- | 19. / M40-49K | 1:53:51.4 | 0:45:20.6 | 1:12:12.3 | 67 | ||
70 | diplom | 1051 | SOSNA Vlastimil | 1949 | Pohorská jednota Radhošť | 11. / M60+K | 1:54:04.6 | 0:45:33.9 | 1:13:36.3 | 69 | ||
71 | diplom | 1095 | HORÁK Miloš | 1964 | --- | 15. / M50-59K | 1:54:13.1 | 0:45:42.4 | 1:16:01.8 | 75 | ||
72 | diplom | 1072 | MÁLEK Roman | 1967 | Geodézie Málek | 16. / M50-59K | 1:54:29.1 | 0:45:58.4 | 1:14:48.6 | 72 | ||
73 | diplom | 1060 | PARMA Antonín | 1956 | SKI TEAM Praha | 12. / M60+K | 1:55:42.9 | 0:47:12.1 | 1:14:31.1 | 70 | ||
74 | diplom | 1056 | PROVAZNÍK Vladimír | 1983 | --- | 14. / M30-39K | 1:56:24.1 | 0:47:53.4 | 1:14:33.6 | 71 | ||
75 | diplom | 1106 | ČUŘÍK Tomáš | 1982 | Jablonecké Mattonky | 15. / M30-39K | 1:56:51.4 | 0:48:20.6 | 1:15:35.1 | 74 | ||
76 | diplom | 1116 | FORMAN Otto | 1967 | --- | 17. / M50-59K | 1:58:30.9 | 0:50:00.1 | 1:16:58.6 | 78 | ||
77 | diplom | 1064 | ŠIML Jan | 1967 | Novis TK Praha | 18. / M50-59K | 1:59:04.9 | 0:50:34.1 | 1:17:40.3 | 79 | ||
78 | diplom | 1147 | OUTRATA David | 1991 | --- | 14. / M15-29K | 1:59:21.1 | 0:50:50.4 | 1:16:04.1 | 76 | ||
79 | diplom | 1134 | REK Lukáš | 1977 | --- | 20. / M40-49K | 2:00:40.1 | 0:52:09.4 | 1:18:19.8 | 80 | ||
80 | diplom | 1111 | LAŠTOVKA Ondřej | 1979 | --- | 21. / M40-49K | 2:00:57.4 | 0:52:26.6 | 1:16:24.8 | 77 | ||
81 | diplom | 1053 | RUDOLF David | 1994 | SDH Malé Svatoňovice | 15. / M15-29K | 2:01:32.4 | 0:53:01.6 | 1:18:31.6 | 81 | ||
82 | diplom | 1104 | KOVÁŘ Jaroslav | 1951 | ČKS SKI Jilemnice | 13. / M60+K | 2:05:08.4 | 0:56:37.7 | 1:19:35.3 | 82 | ||
83 | diplom | 1065 | ŘÍHA Miroslav | 1945 | Sokol Sadská | 14. / M60+K | 2:05:48.7 | 0:57:17.9 | 1:22:10.3 | 85 | ||
84 | diplom | 1113 | DUSIL Vladimír | 1970 | Sokol Skuhrov | 22. / M40-49K | 2:08:17.7 | 0:59:46.9 | 1:22:01.3 | 84 | ||
85 | diplom | 1067 | SEVERA Miloslav | 1956 | --- | 15. / M60+K | 2:09:46.7 | 1:01:15.9 | 1:21:54.8 | 83 | ||
86 | diplom | 1077 | HOLAS Jaromir | 1952 | --- | 16. / M60+K | 2:16:38.7 | 1:08:08.0 | 1:28:58.3 | 86 | ||
87 | diplom | 1055 | NOSEK Jiří | 1971 | --- | 23. / M40-49K | 2:16:53.2 | 1:08:22.5 | 1:29:38.1 | 87 | ||
88 | diplom | 1057 | MÜLLER Miroslav | 1976 | Kammbaude | 24. / M40-49K | 2:25:58.0 | 1:17:27.3 | 1:34:42.6 | 90 | ||
89 | diplom | 1135 | PLACHETKA Karel | 1962 | --- | 19. / M50-59K | 2:29:08.3 | 1:20:37.5 | 1:34:06.4 | 89 | ||
90 | diplom | 1141 | MARKS Václav | 1981 | --- | 16. / M30-39K | 2:30:59.3 | 1:22:28.5 | 1:45:25.7 | 93 | ||
91 | diplom | 1079 | RAUCHFUSS Jiří | 1948 | REVITBUILD MTB Team | 17. / M60+K | 2:31:39.8 | 1:23:09.0 | 1:36:17.6 | 91 | ||
92 | diplom | 1058 | NEMETH Marek | 1981 | Mufloni Kunratice | 17. / M30-39K | 2:32:02.3 | 1:23:31.5 | 1:33:03.9 | 88 | ||
93 | diplom | 1145 | KOPECKÝ Pavel | 1963 | CHOTĚBOŘ | 20. / M50-59K | 2:52:20.1 | 1:43:49.3 | 1:45:14.9 | 92 | ||
--- | 1003 | ZAJÍC Václav | 1979 | Rossignol racing team | . / M40-49K | DNF | --- | 0:52:47.2 | --- | |||
--- | 1009 | ČADA Tomáš | 1964 | REDPOiNT Eleven team | . / M50-59K | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1012 | HÁK Michal | 1975 | Sokol Studenec | . / M40-49K | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1040 | BLAHNA Pete | 1950 | OlfinCar Ski team | . / M60+K | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1041 | SCHLECHTER Vojtěch | 1982 | Žižkovský tygři | . / M30-39K | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1068 | KUBĚNA Karel | 1955 | LK Ledeč nad Sázavou | . / M60+K | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1074 | ZDERADIČKA Petr | 1974 | ŠKODA Auto team | . / M40-49K | DNS | --- | --- | --- |