Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - sobota
DÁTUM : | 26.1.2019 | MIESTO : | Roudnice |
---|
USPORIADATEĽ : | ČKS SKI Jilemnice |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Finish | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 636 | MATOUŠ Adam | 1998 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / M15-29K | 1:05:45.6 | 0:00:00.0 | 0:42:41.3 | 1 | ||
2 | diplom | 701 | ČECH Jan | 1993 | --- | 2. / M15-29K | 1:06:34.4 | 0:00:48.7 | 0:43:34.5 | 2 | ||
3 | diplom | 501 | KUBRIČAN Lukáš | 1984 | Rossignol racing team | 1. / M30-39K | 1:06:42.6 | 0:00:57.0 | 0:43:37.8 | 5 | ||
4 | diplom | 536 | KRISTEJN Lukáš | 1989 | Rossignol racing team | 2. / M30-39K | 1:06:57.1 | 0:01:11.5 | 0:43:36.3 | 4 | ||
5 | diplom | 637 | SCHÜTZ Michael | 2000 | ČKS SKI Jilemnice | 3. / M15-29K | 1:07:06.6 | 0:01:21.0 | 0:43:34.8 | 3 | ||
6 | diplom | 507 | NOVOTNÝ Viktor | 1982 | Rossignol racing team | 3. / M30-39K | 1:08:14.7 | 0:02:29.0 | 0:44:11.8 | 8 | ||
7 | diplom | 565 | KUBINA Matěj | 1992 | HSK BENECKO | 4. / M15-29K | 1:08:15.1 | 0:02:29.5 | 0:43:38.3 | 6 | ||
8 | diplom | 502 | JAVŮREK Petr | 1977 | Kasper-Swix Team | 1. / M40-49K | 1:08:16.4 | 0:02:30.7 | 0:44:05.5 | 7 | ||
9 | diplom | 503 | PETR Pavel | 1969 | CKS SKI Jilemnice | 1. / M50-59K | 1:09:41.9 | 0:03:56.2 | 0:45:27.0 | 9 | ||
10 | diplom | 505 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol racing team | 4. / M30-39K | 1:10:05.2 | 0:04:19.5 | 0:45:27.6 | 10 | ||
11 | diplom | 570 | PAULŮ Jan | 1974 | sokol H.Branná | 2. / M40-49K | 1:10:27.2 | 0:04:41.5 | 0:45:38.5 | 12 | ||
12 | diplom | 515 | HOLUB Petr | 1966 | Kasper Swix Team | 2. / M50-59K | 1:11:17.2 | 0:05:31.5 | 0:45:53.1 | 13 | ||
13 | diplom | 526 | PLECHÁČ Petr | 1994 | ČKS SKI Jilemnice | 5. / M15-29K | 1:12:23.9 | 0:06:38.2 | 0:45:28.3 | 11 | ||
14 | diplom | 506 | ZAJÍC Václav | 1979 | Rossignol racing team | 3. / M40-49K | 1:12:41.7 | 0:06:56.0 | 0:47:11.3 | 14 | ||
15 | diplom | 639 | PROVAZNÍK Josef | 1999 | ČKS SKI Jilemnice | 6. / M15-29K | 1:13:35.2 | 0:07:49.5 | 0:48:32.8 | 15 | ||
16 | diplom | 648 | ŽÍŽALA Josef | 1999 | Žižkovský tygři | 7. / M15-29K | 1:14:20.2 | 0:08:34.5 | 0:49:09.1 | 19 | ||
17 | diplom | 605 | KOHOUT Milan | 1981 | Silvini Madhus team | 5. / M30-39K | 1:14:20.9 | 0:08:35.3 | 0:49:06.3 | 18 | ||
18 | diplom | 510 | GROßE Ralf | 1973 | PSV ZITTAU | 4. / M40-49K | 1:14:43.9 | 0:08:58.2 | 0:48:39.6 | 16 | ||
19 | diplom | 521 | ŠIMEK Pavel | 1980 | OLFIN-CAR SKI TEAM | 6. / M30-39K | 1:15:06.2 | 0:09:20.5 | 0:48:51.8 | 17 | ||
20 | diplom | 514 | VEJNAR Josef | 1957 | --- | 1. / M60+K | 1:15:57.7 | 0:10:12.0 | 0:49:17.8 | 20 | ||
21 | diplom | 528 | TIBITANZL Michal | 1974 | --- | 5. / M40-49K | 1:16:07.4 | 0:10:21.7 | 0:49:58.3 | 23 | ||
22 | diplom | 509 | BRABEC Miroslav | 1967 | --- | 3. / M50-59K | 1:16:07.7 | 0:10:22.0 | 0:49:56.3 | 22 | ||
23 | diplom | 638 | HOLMAN Tomáš | 2001 | ČKS SKI Jilemnice | 8. / M15-29K | 1:16:31.9 | 0:10:46.2 | 0:49:50.0 | 21 | ||
24 | diplom | 640 | VOŇKA Martin | 2002 | ČKS SKI Jilemnice | 9. / M15-29K | 1:16:39.4 | 0:10:53.7 | 0:50:36.1 | 28 | ||
25 | diplom | 544 | KŘOUSTEK Martin | 1978 | SKI Skuhrov nad Bělou | 6. / M40-49K | 1:16:40.2 | 0:10:54.5 | 0:50:20.0 | 24 | ||
26 | diplom | 644 | RYSULOVÁ Marie | 2002 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / W15-29K | 1:16:46.2 | 0:11:00.5 | 0:50:21.0 | 25 | ||
27 | diplom | 516 | MRÁZ Antonín | 1972 | VSK Elektro | 7. / M40-49K | 1:17:00.7 | 0:11:15.0 | 0:50:23.0 | 26 | ||
28 | diplom | 546 | KOLÍNOVÁ Kristýna | 1984 | vsk Humanita | 1. / W30-39K | 1:17:27.7 | 0:11:42.0 | 0:50:41.3 | 29 | ||
29 | diplom | 537 | HORNYCH Miroslav | 1980 | Ski Police | 7. / M30-39K | 1:17:56.9 | 0:12:11.2 | 0:50:35.6 | 27 | ||
30 | diplom | 533 | JETMAROVÁ Jana | 1978 | Ski klub Jablonec | 1. / W40-49K | 1:18:04.0 | 0:12:18.3 | 0:51:00.3 | 30 | ||
31 | diplom | 504 | GROMUS Daniel | 1978 | Kolečkové lyže TOMSKI | 8. / M40-49K | 1:18:15.7 | 0:12:30.0 | 0:51:28.6 | 34 | ||
32 | diplom | 534 | LUKEŠ Jiří | 1975 | BIKESTARS VRCHLABÍ | 9. / M40-49K | 1:18:24.2 | 0:12:38.5 | 0:51:26.0 | 32 | ||
33 | diplom | 519 | ZAVŘEL Jakub | 1996 | USK Praha kanoistika | 10. / M15-29K | 1:18:32.7 | 0:12:47.0 | 0:51:28.3 | 33 | ||
34 | diplom | 610 | IGNACZAK Rafał | 1978 | Interferie Optyk Okular | 10. / M40-49K | 1:18:39.7 | 0:12:54.0 | 0:52:40.3 | 44 | ||
35 | diplom | 556 | POSTOLKA Štěpán | 1992 | Hulvát Team | 11. / M15-29K | 1:19:04.7 | 0:13:19.0 | 0:51:52.6 | 35 | ||
36 | diplom | 538 | BALATKA Miroslav | 1982 | ČKS SKI Jilemnice | 8. / M30-39K | 1:19:19.4 | 0:13:33.8 | 0:51:01.1 | 31 | ||
37 | diplom | 646 | KUBINA Filip | 1990 | --- | 12. / M15-29K | 1:19:24.9 | 0:13:39.3 | 0:52:15.8 | 38 | ||
38 | diplom | 527 | VOJTA Pavel | 1975 | Žižkovský tygři | 11. / M40-49K | 1:19:31.9 | 0:13:46.3 | 0:52:08.8 | 36 | ||
39 | diplom | 517 | STEJSKAL Jakub | 1998 | USK Praha kanoistika | 13. / M15-29K | 1:19:36.4 | 0:13:50.8 | 0:52:21.1 | 41 | ||
40 | diplom | 643 | TŮMOVÁ Kateřina | 2001 | ČKS SKI Jilemnice | 2. / W15-29K | 1:19:45.2 | 0:13:59.5 | 0:52:44.8 | 45 | ||
41 | diplom | 693 | NOHMEIER Hanna | 1983 | Xc-Ski Team | 2. / W30-39K | 1:19:53.2 | 0:14:07.5 | 0:52:12.6 | 37 | ||
42 | diplom | 520 | CIBULKA Stanislav | 1981 | IRON STARS Beroun | 9. / M30-39K | 1:20:30.7 | 0:14:45.0 | 0:52:55.6 | 48 | ||
43 | diplom | 696 | BRADA Ondřej | 1973 | Svépravice | 12. / M40-49K | 1:20:34.0 | 0:14:48.3 | 0:52:37.3 | 43 | ||
44 | diplom | 618 | BLAŽEK Jan | 1976 | SC Veliš | 13. / M40-49K | 1:20:45.0 | 0:14:59.3 | 0:52:31.6 | 42 | ||
45 | diplom | 657 | LISIČAN Petr | 1990 | GAPP System - Cabtech | 14. / M15-29K | 1:20:45.2 | 0:14:59.5 | 0:52:51.3 | 47 | ||
46 | diplom | 508 | HEJNÁ Anna-marie | 1999 | Silvini Madshus Race Team | 3. / W15-29K | 1:20:47.9 | 0:15:02.3 | 0:52:20.0 | 40 | ||
47 | diplom | 687 | FIALA Tomáš | 1995 | GAPP System - Cabtech | 15. / M15-29K | 1:20:49.4 | 0:15:03.8 | 0:52:19.1 | 39 | ||
48 | diplom | 513 | KOVÁŘ Miroslav | 1981 | SC Jičín - BT | 10. / M30-39K | 1:21:36.7 | 0:15:51.0 | 0:53:37.6 | 51 | ||
49 | diplom | 641 | SUCHÁNEK Vladimír | 2001 | ČKS SKI Jilemnice | 16. / M15-29K | 1:21:53.4 | 0:16:07.8 | 0:52:47.1 | 46 | ||
50 | diplom | 540 | KUBEČEK Ladislav | 1962 | Kasper Swix Team | 4. / M50-59K | 1:21:55.5 | 0:16:09.8 | 0:53:30.0 | 50 | ||
51 | diplom | 523 | STOKLASOVÁ Eva | 1975 | Kasper-Swix Team | 2. / W40-49K | 1:21:57.7 | 0:16:12.0 | 0:53:47.8 | 52 | ||
52 | diplom | 532 | HNÁTKOVÁ Tereza | 1992 | SPORTICUS team | 4. / W15-29K | 1:22:05.7 | 0:16:20.0 | 0:54:00.8 | 56 | ||
53 | diplom | 522 | KARLÍK Michal | 1964 | Olfin Car Ski Team Trutnov | 5. / M50-59K | 1:22:13.7 | 0:16:28.0 | 0:53:48.3 | 53 | ||
54 | diplom | 564 | MACEK Tomáš | 1995 | TJ Lokomotiva Nymburk | 17. / M15-29K | 1:22:14.2 | 0:16:28.5 | 0:54:10.8 | 57 | ||
55 | diplom | 681 | ZNAMENÁČEK Milan | 1971 | RK Šestka | 14. / M40-49K | 1:22:16.7 | 0:16:31.0 | 0:53:50.8 | 55 | ||
56 | diplom | 626 | KRÁTKÝ Tomáš | 1967 | SK LOS LOBOS | 6. / M50-59K | 1:22:31.2 | 0:16:45.5 | 0:54:13.3 | 58 | ||
57 | diplom | 541 | MAŠEK Petr | 1979 | AO Spartak Vrchlabí | 15. / M40-49K | 1:22:57.5 | 0:17:11.8 | 0:53:50.0 | 54 | ||
58 | diplom | 543 | HORNYCH Vena | 1978 | Kupkolo MtbTrilogy stage race | 16. / M40-49K | 1:23:09.2 | 0:17:23.5 | 0:53:24.8 | 49 | ||
59 | diplom | 512 | PRUNER Petr | 1982 | SPORTICUS team | 11. / M30-39K | 1:23:37.7 | 0:17:52.0 | 0:54:44.6 | 60 | ||
60 | diplom | 665 | MRÁZ Pavel | 1976 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 17. / M40-49K | 1:24:05.7 | 0:18:20.0 | 0:54:19.8 | 59 | ||
61 | diplom | 560 | JANÁČEK Tomáš | 1967 | SKP Maják Jablonec | 7. / M50-59K | 1:24:35.7 | 0:18:50.0 | 0:56:26.8 | 68 | ||
62 | diplom | 524 | ZIKMUND Zdeněk | 1967 | GLEDE Team | 8. / M50-59K | 1:24:37.7 | 0:18:52.0 | 0:55:24.3 | 61 | ||
63 | diplom | 518 | PETRŽELA Pavel | 1963 | Kasper Swix Team | 9. / M50-59K | 1:24:38.0 | 0:18:52.3 | 0:55:37.6 | 62 | ||
64 | diplom | 547 | NOVOTNÝ Jiří | 1960 | FEL Praha | 10. / M50-59K | 1:24:44.0 | 0:18:58.3 | 0:55:43.1 | 64 | ||
65 | diplom | 557 | HROUDA Štěpán | 1985 | Žižkovský tygři | 12. / M30-39K | 1:24:52.0 | 0:19:06.3 | 0:55:49.8 | 65 | ||
66 | diplom | 567 | KODR Ondřej | 1985 | Ouki Douki | 13. / M30-39K | 1:25:00.0 | 0:19:14.3 | 0:56:08.1 | 66 | ||
67 | diplom | 529 | KUBEČEK Ladislav | 1991 | Kasper Swix Team | 18. / M15-29K | 1:25:08.5 | 0:19:22.8 | 0:55:40.3 | 63 | ||
68 | diplom | 688 | HAAS Jan | 1984 | Kasper Swix Team Trutnov | 14. / M30-39K | 1:25:09.2 | 0:19:23.5 | 0:56:22.1 | 67 | ||
69 | diplom | 666 | HOFMAN Daniel | 1991 | Kanoistika Poděbrady | 19. / M15-29K | 1:26:01.5 | 0:20:15.8 | 0:56:28.1 | 69 | ||
70 | diplom | 597 | PACHOLÍK Jan | 1980 | Roprachtice | 15. / M30-39K | 1:26:07.2 | 0:20:21.5 | 0:56:40.0 | 70 | ||
71 | diplom | 673 | URBÁNEK Jiří | 1987 | --- | 16. / M30-39K | 1:27:03.0 | 0:21:17.3 | 0:57:09.3 | 73 | ||
72 | diplom | 550 | JANDA David | 1987 | Harfa sport team | 17. / M30-39K | 1:27:27.0 | 0:21:41.3 | 0:59:36.6 | 91 | ||
73 | diplom | 525 | JEŽEK Tomáš | 1973 | USK Praha kanoistika | 18. / M40-49K | 1:27:36.2 | 0:21:50.5 | 0:57:23.3 | 75 | ||
74 | diplom | 561 | ČIPERA Radek | 1964 | Radvanice | 11. / M50-59K | 1:27:48.5 | 0:22:02.8 | 0:57:26.8 | 76 | ||
75 | diplom | 535 | KŘOUSTKOVÁ Vendula | 1976 | ROLNÍCI TJ ČZU | 3. / W40-49K | 1:28:01.0 | 0:22:15.3 | 0:57:50.3 | 77 | ||
76 | diplom | 694 | MIKULA Miroslav | 1968 | IRON STARS Beroun | 12. / M50-59K | 1:28:21.5 | 0:22:35.8 | 0:58:14.6 | 81 | ||
77 | diplom | 549 | PAULŮ Blanka | 1954 | Maratonstav Úpice | 1. / W50+K | 1:28:30.7 | 0:22:45.0 | 0:57:17.3 | 74 | ||
78 | diplom | 672 | VALENTA Michal | 1962 | SKI Tužín | 13. / M50-59K | 1:28:42.2 | 0:22:56.5 | 0:57:03.3 | 72 | ||
79 | diplom | 632 | JANOUŠEK Jiří | 1976 | HONAHOR team | 19. / M40-49K | 1:28:44.7 | 0:22:59.1 | 0:58:03.3 | 80 | ||
80 | diplom | 628 | DROBNÍK Miroslav | 1976 | HONAHOR team | 20. / M40-49K | 1:28:45.0 | 0:22:59.3 | 0:58:02.6 | 79 | ||
81 | diplom | 654 | VOKROUHLÍK Michal | 1983 | --- | 18. / M30-39K | 1:28:54.5 | 0:23:08.8 | 0:57:56.6 | 78 | ||
82 | diplom | 580 | KUPR Jan | 1985 | Mercedes-Benz Salomon Team | 19. / M30-39K | 1:29:03.5 | 0:23:17.8 | 0:58:45.6 | 86 | ||
83 | diplom | 612 | SZLENDAK Łukasz | 1983 | Kowary Biegają | 20. / M30-39K | 1:29:37.7 | 0:23:52.0 | 0:56:50.6 | 71 | ||
84 | diplom | 670 | ŠUBRT Jan | 1968 | Sokol Horní Sytová | 14. / M50-59K | 1:29:44.2 | 0:23:58.5 | 0:58:31.1 | 83 | ||
85 | diplom | 614 | GROßE Frank | 1962 | PSV ZITTAU | 15. / M50-59K | 1:29:52.3 | 0:24:06.6 | 0:58:25.8 | 82 | ||
86 | diplom | 613 | ZELENKA Tomáš | 1995 | Roprachtice | 20. / M15-29K | 1:29:59.2 | 0:24:13.5 | 0:59:22.6 | 90 | ||
87 | diplom | 700 | POLÁK David | 1981 | PRAHA 4. Libuš | 21. / M30-39K | 1:30:01.5 | 0:24:15.8 | 0:59:40.8 | 93 | ||
88 | diplom | 660 | KAHOUN Filip | 1968 | HC dobříš | 16. / M50-59K | 1:30:05.0 | 0:24:19.3 | 0:59:40.3 | 92 | ||
89 | diplom | 601 | HAVEL David | 1981 | RadyneBike.cz | 22. / M30-39K | 1:30:13.7 | 0:24:28.0 | 0:59:18.3 | 89 | ||
90 | diplom | 667 | KRÁČMAR Vlastimil | 1974 | Kupkolo MTB Trilogy | 21. / M40-49K | 1:30:28.7 | 0:24:43.0 | 0:58:39.8 | 85 | ||
91 | diplom | 558 | KUŽEL Aleš | 1974 | Rybnicek | 22. / M40-49K | 1:30:38.7 | 0:24:53.0 | 0:59:57.8 | 94 | ||
92 | diplom | 669 | ŠÍPEK Jan | 1983 | Trutnov | 23. / M30-39K | 1:30:52.7 | 0:25:07.1 | 0:59:01.8 | 87 | ||
93 | diplom | 594 | KOS Michal | 1968 | OB SRK | 17. / M50-59K | 1:31:24.0 | 0:25:38.3 | 1:00:08.8 | 95 | ||
94 | diplom | 649 | FARÁŘ Martin | 1977 | --- | 23. / M40-49K | 1:31:24.5 | 0:25:38.8 | 0:59:17.6 | 88 | ||
95 | diplom | 635 | ANTOŠ Jiří | 1957 | ČKS SKI Jilemnice | 2. / M60+K | 1:32:06.5 | 0:26:20.8 | 1:00:45.8 | 98 | ||
96 | diplom | 575 | ZAPADLO Jiří | 1993 | Mrejčná | 21. / M15-29K | 1:32:21.2 | 0:26:35.6 | 1:01:11.1 | 101 | ||
97 | diplom | 616 | OBERMANN Jan | 1984 | Kajak Děčín | 24. / M30-39K | 1:32:37.0 | 0:26:51.3 | 1:02:08.8 | 112 | ||
98 | diplom | 676 | VINDUŠKA Vladimír | 1957 | PRAHA | 3. / M60+K | 1:32:37.7 | 0:26:52.1 | 1:01:29.4 | 106 | ||
99 | diplom | 595 | VÁVRA Martin | 1997 | ČZU Praha | 22. / M15-29K | 1:32:45.0 | 0:26:59.3 | 1:00:30.3 | 97 | ||
100 | diplom | 539 | PETR Tomáš | 1970 | OMT | 24. / M40-49K | 1:32:54.5 | 0:27:08.8 | 1:00:23.6 | 96 |