Oderská Mlýnice Lesy ČR
DÁTUM : | 21.9.2019 | MIESTO : | Klokočůvek u Oder |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7749 | SÝKORA Josef | 2005 | Head Pro Team Opava | 1. / Žáci 14-16 let | 0:28:40.2 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 7792 | RAFAJ Martin | 2004 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 2. / Žáci 14-16 let | 0:30:15.1 | 0:01:34.8 | ||
3 | diplom | 7745 | OBORNÝ Marek | 2004 | Forman cinelli | 3. / Žáci 14-16 let | 0:31:06.0 | 0:02:25.7 | ||
4 | diplom | 7801 | KWAŠNÝ Šimon | 2003 | KILPI KIDS RACING TEAM | 4. / Žáci 14-16 let | 0:31:26.6 | 0:02:46.3 | ||
5 | diplom | 7719 | HALÁS Václav | 2007 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 1. / Žáci 12-13 let | 0:32:18.4 | 0:03:38.1 | ||
6 | diplom | 7714 | BLAŽEK Aleš | 2007 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 2. / Žáci 12-13 let | 0:32:32.7 | 0:03:52.5 | ||
7 | diplom | 7735 | MITÁŠ Robert | 2007 | Skiandbike Kunratice Team | 3. / Žáci 12-13 let | 0:32:42.1 | 0:04:01.8 | ||
8 | diplom | 7758 | KUBA TOMÁŠ | 2005 | KILPI racing team | 5. / Žáci 14-16 let | 0:33:04.0 | 0:04:23.7 | ||
9 | diplom | 7759 | PADRTA Ondřej | 2005 | KILPI racing team | 6. / Žáci 14-16 let | 0:33:05.6 | 0:04:25.3 | ||
10 | diplom | 7788 | FOLDYNA David | 2005 | KILPI KIDS RACING TEAM | 7. / Žáci 14-16 let | 0:33:16.6 | 0:04:36.3 | ||
11 | diplom | 7763 | POLÁŠEK Richard | 2008 | Bike 2000 | 1. / Žáci 10-11 let | 0:34:41.6 | 0:06:01.3 | ||
12 | diplom | 7730 | MUŠÁLEK Jakub | 2007 | Head Pro Team Opava | 4. / Žáci 12-13 let | 0:34:48.4 | 0:06:08.1 | ||
13 | diplom | 7753 | DUBCOVÁ Štěpánka | 2006 | FORMAN CINELLI Kids | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:35:39.0 | 0:06:58.7 | ||
14 | diplom | 7764 | FELZMANN David | 2006 | SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA | 5. / Žáci 12-13 let | 0:35:41.1 | 0:07:00.8 | ||
15 | diplom | 7787 | ŠIMOŇUKOVÁ Natálie | 2004 | Cykloteam MXM Hulín | 1. / Žákyně 14-16 let | 0:35:54.1 | 0:07:13.8 | ||
16 | diplom | 7756 | MUCHA Samuel | 2010 | SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA | 1. / Žáci 8-9 let | 0:36:17.1 | 0:07:36.9 | ||
17 | diplom | 7740 | VALD Marcel | 2006 | 4EVER CykloBulis | 6. / Žáci 12-13 let | 0:36:40.5 | 0:08:00.2 | ||
18 | diplom | 7791 | LUKAŠÍK Pavel | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 7. / Žáci 12-13 let | 0:37:05.3 | 0:08:25.0 | ||
19 | diplom | 7769 | NOVÁK Max | 2006 | --- | 8. / Žáci 12-13 let | 0:37:06.0 | 0:08:25.7 | ||
20 | diplom | 7751 | MACOLOVÁ Amálie | 2006 | TJ HEAD BIKE OPAVA | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:37:36.8 | 0:08:56.5 | ||
21 | diplom | 7797 | RAŠKA Lumír | 2005 | --- | 8. / Žáci 14-16 let | 0:38:04.8 | 0:09:24.5 | ||
22 | diplom | 7750 | SÝKORA Václav | 2007 | Head Pro Team Opava | 9. / Žáci 12-13 let | 0:38:19.3 | 0:09:39.0 | ||
23 | diplom | 7752 | JANÍČKOVÁ Adriana | 2005 | Sršáni Ostrava | 2. / Žákyně 14-16 let | 0:39:09.3 | 0:10:29.0 | ||
24 | diplom | 7718 | VOBORNÍK FILIP | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 2. / Žáci 10-11 let | 0:40:04.6 | 0:11:24.4 | ||
25 | diplom | 7779 | VOBORNÍK Miloslav | 1974 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 1. / JTM Doprovod | 0:40:04.9 | 0:11:24.6 | ||
26 | diplom | 7762 | KANOCZ Martin | 2005 | Team forman cinneli | 9. / Žáci 14-16 let | 0:40:07.0 | 0:11:26.7 | ||
27 | diplom | 7754 | DUBCOVÁ Anna | 2008 | TEAM FORMAN CINELLI Kids | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:40:07.5 | 0:11:27.2 | ||
28 | diplom | 7785 | KARAFIÁT Jan | 2011 | --- | 2. / Žáci 8-9 let | 0:40:08.3 | 0:11:28.0 | ||
29 | diplom | 7717 | PAVELKOVÁ Barbora | 2007 | BIKE SPORT SERVIS OPAVA | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:40:09.0 | 0:11:28.7 | ||
30 | diplom | 7728 | JIROUT Filip | 2009 | KILPI KIDS RACING TEAM | 3. / Žáci 10-11 let | 0:40:11.5 | 0:11:31.2 | ||
31 | diplom | 7774 | BUKOVSKÝ Ondřej | 2010 | DK Bike shop Racing team | 3. / Žáci 8-9 let | 0:40:12.3 | 0:11:32.0 | ||
32 | diplom | 7747 | HOLÁŠKOVÁ Justýna | 2003 | Team Forman Cinelli | 3. / Žákyně 14-16 let | 0:40:14.3 | 0:11:34.0 | ||
33 | diplom | 7734 | CHUDÝ Vojta | 2008 | FORMAN CINELLI Kids | 4. / Žáci 10-11 let | 0:40:15.1 | 0:11:34.9 | ||
34 | diplom | 7799 | KNOBLOCH David | 1978 | --- | 2. / JTM Doprovod | 0:40:16.9 | 0:11:36.6 | ||
35 | diplom | 7798 | KNOBLOCH Adam | 2010 | IVAR - CS AUTHOR TEAM | 4. / Žáci 8-9 let | 0:40:20.9 | 0:11:40.6 | ||
36 | diplom | 7781 | DRÁBEK Daniel | 1977 | BB racing čerčany | 3. / JTM Doprovod | 0:40:24.3 | 0:11:44.0 | ||
37 | diplom | 7780 | DRÁBKOVÁ Nela | 2011 | Čistý sport kids racing team | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:40:25.1 | 0:11:44.9 | ||
38 | diplom | 7712 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:40:29.3 | 0:11:49.0 | ||
39 | diplom | 7713 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | 4. / Žákyně 12-13 let | 0:42:33.0 | 0:13:52.7 | ||
40 | diplom | 7786 | KARAFIÁT Ondřej | 2009 | --- | 5. / Žáci 10-11 let | 0:42:51.3 | 0:14:11.0 | ||
41 | diplom | 7777 | ČERNÍN Lukáš | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 6. / Žáci 10-11 let | 0:43:19.4 | 0:14:39.1 | ||
42 | diplom | 7795 | VAŠEK Klučka | 2009 | KILPI KIDS RACING TEAM | 7. / Žáci 10-11 let | 0:43:21.2 | 0:14:40.9 | ||
43 | diplom | 7743 | GÖRÖG Štěpán | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 8. / Žáci 10-11 let | 0:44:44.6 | 0:16:04.4 | ||
44 | diplom | 7726 | LAŠKOVÁ Anežka | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:45:36.4 | 0:16:56.1 | ||
45 | diplom | 7776 | ČERNÍN Ondřej | 2008 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 9. / Žáci 10-11 let | 0:45:36.8 | 0:16:56.5 | ||
46 | diplom | 7773 | BUKOVSKÁ Barbora | 2008 | DK Bike shop Racing team | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:45:37.7 | 0:16:57.4 | ||
47 | diplom | 7775 | LAŠEK Radim | 1976 | Hup na kolo kids academy | 4. / JTM Doprovod | 0:45:41.0 | 0:17:00.7 | ||
48 | diplom | 7767 | HRADIL Jakub | 2006 | --- | 10. / Žáci 12-13 let | 0:46:07.3 | 0:17:27.0 | ||
49 | diplom | 7711 | PANUŠOVÁ Anna | 2006 | BIKE FREAKS HOLICE | 5. / Žákyně 12-13 let | 0:46:20.2 | 0:17:39.9 | ||
50 | diplom | 7724 | PANUŠ Jakub | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 10. / Žáci 10-11 let | 0:46:42.4 | 0:18:02.1 | ||
51 | diplom | 7800 | SZÖLLÖS Štefan | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 5. / Žáci 8-9 let | 0:47:03.0 | 0:18:22.7 | ||
52 | diplom | 7766 | ROZEHNAL Aleš | 2006 | --- | 11. / Žáci 12-13 let | 0:47:12.3 | 0:18:32.0 | ||
53 | diplom | 7782 | PROCHÁZKA Tomáš | 2003 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 10. / Žáci 14-16 let | 0:47:16.3 | 0:18:36.0 | ||
54 | diplom | 7729 | DEDEK Matěj | 2009 | AD TEAM | 11. / Žáci 10-11 let | 0:47:17.5 | 0:18:37.3 | ||
55 | diplom | 7772 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | --- | 3. / Žákyně 8-9 let | 0:47:54.5 | 0:19:14.2 | ||
56 | diplom | 7731 | MAJKRÁKOVÁ Laura | 2010 | --- | 4. / Žákyně 8-9 let | 0:48:38.8 | 0:19:58.5 | ||
57 | diplom | 7721 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 12. / Žáci 10-11 let | 0:48:45.4 | 0:20:05.1 | ||
58 | diplom | 7796 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | KILPI KIDS RACING TEAM | 5. / Žákyně 8-9 let | 0:49:03.4 | 0:20:23.1 | ||
59 | diplom | 7771 | KOŽUŠNÍKOVÁ Julie | 2008 | KILPI KIDS RACING TEAM | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:49:04.5 | 0:20:24.3 | ||
60 | diplom | 7778 | ČERNÍN Marek. | 1975 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 5. / JTM Doprovod | 0:49:12.2 | 0:20:31.9 | ||
61 | diplom | 7725 | SMAŽILOVÁ Markéta | 2006 | Sanitka66 Holešov | 6. / Žákyně 12-13 let | 0:51:07.8 | 0:22:27.5 | ||
62 | diplom | 7770 | BOJDA Karel | 2006 | Jankar Profi | 12. / Žáci 12-13 let | 0:51:13.2 | 0:22:32.9 | ||
63 | diplom | 7720 | HALÁS Antonín | 2011 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 6. / Žáci 8-9 let | 0:51:25.8 | 0:22:45.5 | ||
64 | diplom | 7760 | ŠEVČÍK Jakub | 2007 | Forman kids | 13. / Žáci 12-13 let | 0:51:37.3 | 0:22:57.0 | ||
65 | diplom | 7739 | BLAŽEK Albert | 2008 | Team Forman Kids Nový Jičín | 13. / Žáci 10-11 let | 0:51:37.5 | 0:22:57.3 | ||
66 | diplom | 7755 | DUBEC Martin | 2008 | TEAM FORMAN CINELLI Kids | 14. / Žáci 10-11 let | 0:51:37.7 | 0:22:57.4 | ||
67 | diplom | 7722 | BLAŽKOVÁ Jolana | 2010 | Nasavrky Bikers | 6. / Žákyně 8-9 let | 0:52:28.5 | 0:23:48.3 | ||
68 | diplom | 7738 | VESELÝ Tobiáš | 2009 | KILPI KIDS RACING TEAM | 15. / Žáci 10-11 let | 0:53:20.5 | 0:24:40.3 | ||
69 | diplom | 7744 | PATRMANNOVÁ Elenka | 2010 | SC Samotišky | 7. / Žákyně 8-9 let | 0:53:26.9 | 0:24:46.6 | ||
70 | diplom | 7783 | NAVRÁTILOVÁ Kateřina | 2010 | --- | 8. / Žákyně 8-9 let | 0:56:45.3 | 0:28:05.1 | ||
71 | diplom | 7784 | NAVRÁTIL Miloš | 1977 | --- | 6. / JTM Doprovod | 0:56:46.0 | 0:28:05.8 | ||
72 | diplom | 7732 | VESELÁ Nela | 2007 | KILPI KIDS RACING TEAM | 7. / Žákyně 12-13 let | 0:58:02.8 | 0:29:22.5 | ||
73 | diplom | 7790 | RŮŽIČKOVÁ Šarlota | 2009 | --- | 5. / Žákyně 10-11 let | 1:03:14.8 | 0:34:34.6 | ||
74 | diplom | 7789 | MOROŇ Daniel | 2005 | Head Pro Team Opava | 11. / Žáci 14-16 let | 1:05:15.2 | 0:36:34.9 | ||
75 | diplom | 7793 | VENCBAUER Ondřej | 2010 | --- | 7. / Žáci 8-9 let | 1:05:17.0 | 0:36:36.7 | ||
76 | diplom | 7715 | ŠTOLFOVÁ Eliška | 2012 | Kolovna KM-BT Morkovice | 9. / Žákyně 8-9 let | 1:05:39.6 | 0:36:59.3 | ||
77 | diplom | 7794 | FRANKOVÁ Petra | 1985 | --- | 1. / JTM Doprovod | 1:06:05.6 | 0:37:25.3 | ||
78 | diplom | 7727 | LAMICHOVÁ Kristýna | 2011 | SupGirls | 10. / Žákyně 8-9 let | 1:08:20.1 | 0:39:39.8 | ||
79 | diplom | 7761 | FABIAN František | 2009 | --- | 16. / Žáci 10-11 let | 1:24:38.5 | 0:55:58.2 | ||
--- | 7768 | DVOŘÁK Sebastian | 2008 | Head Pro Team Opava | . / Žáci 10-11 let | DNF | --- | |||
--- | 7716 | PŇOVSKÝ Sebastian | 2011 | Silvini team | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7723 | PETRŽELKOVÁ Laura | 2010 | --- | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7733 | FOŘTOVÁ Veronika | 2009 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7736 | HLOUŠEK, JUN. Jiří | 2010 | Historic Rally Team, o.s. | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7737 | FOŘT Tomáš | 2009 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7741 | CHRUDIMSKÁ Victoria | 2005 | --- | . / Žákyně 14-16 let | DNS | --- | |||
--- | 7742 | RICHTER Lukáš | 2011 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7746 | HOLÁŠKOVÁ Amálie | 2005 | Team Forman Kids | . / Žákyně 14-16 let | DNS | --- | |||
--- | 7748 | HULA Damián | 2011 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7757 | VOŽENÍLKOVÁ Nikola | 2007 | Head Pro Team Opava | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7765 | KOPŘIVOVÁ Lucie | 2007 | --- | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- |