Vysočina Arena Tour České spořitelny
DÁTUM : | 10 - 11.8.2019 | MIESTO : | Vysočina Arena, NMNM |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Čistý čas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6890 | SMEJKAL Adam | 2006 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 1. / Žáci 12-13 let | 0:00:49.1 | 0:00:00.0 | 0:00:49.1 | |
2 | 6166 | HOŠEK Adam | 2006 | ADASTRA Cycling Team | 2. / Žáci 12-13 let | 0:00:49.3 | 0:00:00.2 | 0:00:49.3 | |
3 | 6883 | HENDRYCH Vojta | 2006 | Bike Freaks Holice | 3. / Žáci 12-13 let | 0:00:51.0 | 0:00:01.9 | 0:00:51.0 | |
4 | 6048 | BRUCKNER Filip | 2006 | RAJEC 100% TREK | 4. / Žáci 12-13 let | 0:00:51.0 | 0:00:01.9 | 0:00:51.0 | |
5 | 6079 | HÁJEK Tomáš | 2007 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 5. / Žáci 12-13 let | 0:00:51.5 | 0:00:02.4 | 0:00:51.5 | |
6 | 6138 | NECHUTA Marek | 2007 | Bike Freaks Holice | 6. / Žáci 12-13 let | 0:00:51.8 | 0:00:02.7 | 0:00:51.8 | |
7 | 6895 | PAPOUŠEK Adam | 2008 | --- | 1. / Žáci 10-11 let | 0:00:52.6 | 0:00:03.5 | 0:00:52.6 | |
8 | 6919 | BLAŽEK Aleš | 2007 | Jaroslav Kulhavý cycling team | 7. / Žáci 12-13 let | 0:00:52.7 | 0:00:03.6 | 0:00:52.7 | |
9 | 6913 | KOUDELKA Matyáš | 2006 | MORAVEC TEAM | 8. / Žáci 12-13 let | 0:00:54.0 | 0:00:04.9 | 0:00:54.0 | |
10 | 6902 | PANUŠOVÁ Anna | 2006 | Bike Freaks Holice | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:00:55.6 | 0:00:06.4 | 0:00:55.6 | |
11 | 6175 | CHVOJKA Filip | 2007 | GHOST Team | 9. / Žáci 12-13 let | 0:00:55.8 | 0:00:06.7 | 0:00:55.8 | |
12 | 6052 | ŠALANDA Adam | 2010 | PATRY CYCLING TEAM Třešť | 1. / Žáci 8-9 let | 0:00:56.6 | 0:00:07.4 | 0:00:56.6 | |
13 | 6123 | NOVÁK Vojtěch | 2007 | Bike Freaks Holice | 10. / Žáci 12-13 let | 0:00:57.2 | 0:00:08.1 | 0:00:57.2 | |
14 | 6980 | JANOVSKÁ Barbora | 2008 | MORAVEC TEAM | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:00:58.0 | 0:00:08.9 | 0:00:58.0 | |
15 | 6958 | SVOBODA David | 2008 | ADASTRA Cycling Team | 2. / Žáci 10-11 let | 0:00:58.3 | 0:00:09.2 | 0:00:58.3 | |
16 | 6886 | HANUŠ František | 2008 | POCTA - BikeGallery | 3. / Žáci 10-11 let | 0:00:58.3 | 0:00:09.2 | 0:00:58.3 | |
17 | 6991 | ŠPERL Václav | 2009 | Bikeclinic Junior Team | 4. / Žáci 10-11 let | 0:00:59.5 | 0:00:10.3 | 0:00:59.5 | |
18 | 6180 | HALUŠKA Adam | 2007 | --- | 11. / Žáci 12-13 let | 0:00:59.8 | 0:00:10.7 | 0:00:59.8 | |
19 | 6959 | PAVELKOVÁ Barbora | 2007 | BIKE SPORT SERVIS OPAVA | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:01:00.9 | 0:00:11.7 | 0:01:00.9 | |
20 | 6881 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 5. / Žáci 10-11 let | 0:01:01.2 | 0:00:12.1 | 0:01:01.2 | |
21 | 6888 | PETSCHOVÁ Kristýna | 2006 | vebrovyboudy.com | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:01:01.3 | 0:00:12.2 | 0:01:01.3 | |
22 | 6111 | VEDRAL Max | 2008 | Bikeclinic Junior Team | 6. / Žáci 10-11 let | 0:01:01.9 | 0:00:12.8 | 0:01:01.9 | |
23 | 6976 | NOVOTNA Justyna | 2009 | Moravecteam | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:01:02.5 | 0:00:13.4 | 0:01:02.5 | |
24 | 6893 | KNOBLOCH Adam | 2010 | IVAR - CS AUTHOR TEAM | 2. / Žáci 8-9 let | 0:01:02.6 | 0:00:13.5 | 0:01:02.6 | |
25 | 6904 | HALÁS Václav | 2007 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 12. / Žáci 12-13 let | 0:01:03.2 | 0:00:14.1 | 0:01:03.2 | |
26 | 6916 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | Bike Freaks Holice | 7. / Žáci 10-11 let | 0:01:03.3 | 0:00:14.1 | 0:01:03.3 | |
27 | 6897 | STRÁNSKÁ Adéla | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:01:03.3 | 0:00:14.2 | 0:01:03.3 | |
28 | 6037 | PULKRABOVÁ Marika | 2006 | BSK - Cyklomarket | 4. / Žákyně 12-13 let | 0:01:03.5 | 0:00:14.3 | 0:01:03.5 | |
29 | 6918 | PŇOVSKÝ Sebastian | 2011 | Silvini team | 3. / Žáci 8-9 let | 0:01:03.5 | 0:00:14.4 | 0:01:03.5 | |
30 | 6009 | ČERNÍN Lukáš | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 8. / Žáci 10-11 let | 0:01:03.5 | 0:00:14.4 | 0:01:03.5 | |
31 | 6947 | MAREŠOVÁ Natálie | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:01:03.5 | 0:00:14.4 | 0:01:03.5 | |
32 | 6097 | BONDY Štěpán | 2011 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 4. / Žáci 8-9 let | 0:01:03.7 | 0:00:14.6 | 0:01:03.7 | |
33 | 6924 | SVOBODOVÁ Laura | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:01:04.0 | 0:00:14.9 | 0:01:04.0 | |
34 | 6177 | KUNC Tomáš | 2009 | GHOST Junior team | 9. / Žáci 10-11 let | 0:01:04.1 | 0:00:14.9 | 0:01:04.1 | |
35 | 6949 | LISÝ Vít | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 10. / Žáci 10-11 let | 0:01:04.1 | 0:00:15.0 | 0:01:04.1 | |
36 | 6950 | DINGOVÁ Anna | 2006 | BSK Juniors | 5. / Žákyně 12-13 let | 0:01:04.2 | 0:00:15.1 | 0:01:04.2 | |
37 | 6183 | KUCHAŘ Josef | 2008 | ACT leraK Blansko | 11. / Žáci 10-11 let | 0:01:04.3 | 0:00:15.2 | 0:01:04.3 | |
38 | 6130 | BEDNAŘÍK Jan | 2007 | S-Sport Hronov | 13. / Žáci 12-13 let | 0:01:04.4 | 0:00:15.3 | 0:01:04.4 | |
39 | 6896 | LUKAŠÍK Pavel | 2006 | Bike Freaks Holice | 14. / Žáci 12-13 let | 0:01:04.5 | 0:00:15.4 | 0:01:04.5 | |
40 | 6202 | KUČERA Vojtěch | 2010 | Laguna Cycles Team | 5. / Žáci 8-9 let | 0:01:04.7 | 0:00:15.6 | 0:01:04.7 | |
41 | 6917 | JANŮ Tomáš | 2009 | Bikeclinic Junior Team | 12. / Žáci 10-11 let | 0:01:04.8 | 0:00:15.7 | 0:01:04.8 | |
42 | 6230 | LUX Ondřej | 2010 | BMX Favorit Brno | 6. / Žáci 8-9 let | 0:01:05.3 | 0:00:16.2 | 0:01:05.3 | |
43 | 6985 | SKANDERA Matyáš | 2008 | SA Spindleruv Mlyn | 13. / Žáci 10-11 let | 0:01:05.5 | 0:00:16.4 | 0:01:05.5 | |
44 | 6900 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 14. / Žáci 10-11 let | 0:01:05.9 | 0:00:16.8 | 0:01:05.9 | |
45 | 6952 | KAMENÍK Jan | 2008 | Bikeclinic Junior Team | 15. / Žáci 10-11 let | 0:01:06.6 | 0:00:17.5 | 0:01:06.6 | |
46 | 6884 | KRÁTKÁ Zuzka | 2008 | Bike Freaks Holice | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:01:06.6 | 0:00:17.5 | 0:01:06.6 | |
47 | 6960 | STRÁNSKÁ Sofie | 2008 | Active Tour Cycling Team | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:01:06.7 | 0:00:17.6 | 0:01:06.7 | |
48 | 6943 | LESAGE Radek | 2008 | Transbrody | 16. / Žáci 10-11 let | 0:01:07.1 | 0:00:17.9 | 0:01:07.1 | |
49 | 6966 | PANUŠ Jakub | 2009 | Bike Freaks Holice | 17. / Žáci 10-11 let | 0:01:07.4 | 0:00:18.3 | 0:01:07.4 | |
50 | 6912 | KOUDELKOVÁ Lucie | 2008 | MORAVEC TEAM | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:01:08.2 | 0:00:19.0 | 0:01:08.2 | |
51 | 6188 | KROUPA Ondřej | 2008 | little riders | 18. / Žáci 10-11 let | 0:01:08.7 | 0:00:19.5 | 0:01:08.7 | |
52 | 6899 | KŘUPALOVÁ Kristýna | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:01:09.2 | 0:00:20.1 | 0:01:09.2 | |
53 | 6928 | SEMERÁD Mára Semiš | 2012 | MITAS Mercedes Benz Praha Trek | 1. / Žáci 6-7 let | 0:01:09.6 | 0:00:20.5 | 0:01:09.6 | |
54 | 6948 | TRLLO Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 7. / Žáci 8-9 let | 0:01:10.2 | 0:00:21.1 | 0:01:10.2 | |
55 | 6915 | HALÁS Antonín | 2011 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 8. / Žáci 8-9 let | 0:01:10.2 | 0:00:21.1 | 0:01:10.2 | |
56 | 6955 | ČERMÁK Denis | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 9. / Žáci 8-9 let | 0:01:10.5 | 0:00:21.3 | 0:01:10.5 | |
57 | 6975 | MOULIS Ondřej | 2009 | IVAR CS AUTHOR TEAM | 19. / Žáci 10-11 let | 0:01:10.5 | 0:00:21.4 | 0:01:10.5 | |
58 | 6974 | JIRÁSKOVÁ Ema | 2009 | Mitas Mercedes-Benz Praha Trek | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:01:10.9 | 0:00:21.8 | 0:01:10.9 | |
59 | 6172 | LOPOUR Šimon | 2006 | --- | 15. / Žáci 12-13 let | 0:01:11.4 | 0:00:22.3 | 0:01:11.4 | |
60 | 6041 | LAŠKOVÁ Anežka | 2009 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:01:11.8 | 0:00:22.6 | 0:01:11.8 | |
61 | 6981 | NEJEDLÝ Lukáš | 2008 | HOUNYK MTB TEAM | 20. / Žáci 10-11 let | 0:01:12.0 | 0:00:22.9 | 0:01:12.0 | |
62 | 6191 | PROCHÁZKA Nicholas Martin | 2009 | AMK Hamry nad Sázavou | 21. / Žáci 10-11 let | 0:01:12.3 | 0:00:23.2 | 0:01:12.3 | |
63 | 6885 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | Rohozec Amulet Team | 3. / Žákyně 8-9 let | 0:01:12.5 | 0:00:23.4 | 0:01:12.5 | |
64 | 6092 | LODR Oliver | 2012 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 2. / Žáci 6-7 let | 0:01:12.9 | 0:00:23.8 | 0:01:12.9 | |
65 | 6921 | DAJČOVÁ Amálie | 2010 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 4. / Žákyně 8-9 let | 0:01:13.3 | 0:00:24.2 | 0:01:13.3 | |
66 | 6929 | DRÁBKOVÁ Nela | 2011 | BB racing čerčany | 5. / Žákyně 8-9 let | 0:01:13.5 | 0:00:24.4 | 0:01:13.5 | |
67 | 6065 | KŘÍŽ Jakub | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 10. / Žáci 8-9 let | 0:01:14.0 | 0:00:24.9 | 0:01:14.0 | |
68 | 6930 | KAVALÍR Martin | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 22. / Žáci 10-11 let | 0:01:14.2 | 0:00:25.1 | 0:01:14.2 | |
69 | 6964 | VALA Alex | 2011 | --- | 11. / Žáci 8-9 let | 0:01:15.2 | 0:00:26.1 | 0:01:15.2 | |
70 | 6892 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 6. / Žákyně 8-9 let | 0:01:15.3 | 0:00:26.2 | 0:01:15.3 | |
71 | 6077 | RUCHAŘ Matyáš | 2008 | --- | 23. / Žáci 10-11 let | 0:01:16.5 | 0:00:27.4 | 0:01:16.5 | |
72 | 6990 | ADÁMEK Robin | 2011 | Bike team Alby Znojmo | 12. / Žáci 8-9 let | 0:01:16.8 | 0:00:27.6 | 0:01:16.8 | |
73 | 6880 | SZÖLLÖS Štefan | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 13. / Žáci 8-9 let | 0:01:17.1 | 0:00:27.9 | 0:01:17.1 | |
74 | 6891 | DRHOVÁ Eva | 2008 | Bike Klub Špindl | 10. / Žákyně 10-11 let | 0:01:17.4 | 0:00:28.3 | 0:01:17.4 | |
75 | 6936 | KAMENÍK Adam | 2010 | Bikeclinic Junior Team | 14. / Žáci 8-9 let | 0:01:17.5 | 0:00:28.4 | 0:01:17.5 | |
76 | 6207 | ROČEK Matyáš | 2012 | Kostěnice | 3. / Žáci 6-7 let | 0:01:18.0 | 0:00:28.9 | 0:01:18.0 | |
77 | 6953 | JANEŠ Šimon | 2010 | BMX Pardubice | 15. / Žáci 8-9 let | 0:01:18.2 | 0:00:29.0 | 0:01:18.2 | |
78 | 6153 | SCHWACH Petr | 2008 | --- | 24. / Žáci 10-11 let | 0:01:18.3 | 0:00:29.2 | 0:01:18.3 | |
79 | 6164 | DINGA Jan | 2010 | BSK racing | 16. / Žáci 8-9 let | 0:01:18.5 | 0:00:29.4 | 0:01:18.5 | |
80 | 6934 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 11. / Žákyně 10-11 let | 0:01:19.9 | 0:00:30.8 | 0:01:19.9 | |
81 | 6906 | TRLLOVÁ Šárka | 2007 | BAKAKO Nová Paka | 6. / Žákyně 12-13 let | 0:01:21.6 | 0:00:32.5 | 0:01:21.6 | |
82 | 6184 | PŘENOSIL Adam | 2011 | --- | 17. / Žáci 8-9 let | 0:01:22.8 | 0:00:33.7 | 0:01:22.8 | |
83 | 6210 | TOUŠEK Jan | 2009 | --- | 25. / Žáci 10-11 let | 0:01:23.4 | 0:00:34.2 | 0:01:23.4 | |
84 | 6967 | DUBEN Štěpán | 2011 | AGROFERT cyklo tým | 18. / Žáci 8-9 let | 0:01:23.7 | 0:00:34.6 | 0:01:23.7 | |
85 | 6925 | KOHOUT Jindřich | 2011 | VELO Akademie Kladno | 19. / Žáci 8-9 let | 0:01:24.3 | 0:00:35.2 | 0:01:24.3 | |
86 | 6887 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | --- | 7. / Žákyně 8-9 let | 0:01:24.4 | 0:00:35.3 | 0:01:24.4 | |
87 | 6944 | PANTŮČKOVÁ Anna | 2009 | ACT leraK Blansko | 12. / Žákyně 10-11 let | 0:01:24.5 | 0:00:35.3 | 0:01:24.5 | |
88 | 6181 | PŘENOSIL Marek | 2007 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 16. / Žáci 12-13 let | 0:01:24.9 | 0:00:35.8 | 0:01:24.9 | |
89 | 6972 | POZORSKÝ Martin | 2012 | Drahanský sport team | 4. / Žáci 6-7 let | 0:01:25.6 | 0:00:36.4 | 0:01:25.6 | |
90 | 6049 | BRUCKNER Jakub | 2009 | Bikeclinic Junior Team | 26. / Žáci 10-11 let | 0:01:25.8 | 0:00:36.7 | 0:01:25.8 | |
91 | 6040 | LAŠKOVÁ Eliška | 2012 | TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ | 1. / Žákyně 6-7 let | 0:01:25.8 | 0:00:36.7 | 0:01:25.8 | |
92 | 6005 | VAŠEK Klučka | 2009 | KILPI KIDS RACING TEAM | 27. / Žáci 10-11 let | 0:01:26.3 | 0:00:37.2 | 0:01:26.3 | |
93 | 6986 | GALUŠKOVÁ Adéla | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 13. / Žákyně 10-11 let | 0:01:26.9 | 0:00:37.8 | 0:01:26.9 | |
94 | 6059 | KUČERA Tobiáš | 2010 | GHOST Junior team | 20. / Žáci 8-9 let | 0:01:27.1 | 0:00:38.0 | 0:01:27.1 | |
95 | 6023 | SYCHROVSKÝ Petr | 2012 | AEROTEC SPORT TEAM | 5. / Žáci 6-7 let | 0:01:28.5 | 0:00:39.4 | 0:01:28.5 | |
96 | 6013 | POZORSKÁ Ivona | 2010 | Drahanský sport team | 8. / Žákyně 8-9 let | 0:01:28.6 | 0:00:39.5 | 0:01:28.6 | |
97 | 6942 | BLAŽKOVÁ Jolana | 2010 | Nasavrky Bikers | 9. / Žákyně 8-9 let | 0:01:31.0 | 0:00:41.8 | 0:01:31.0 | |
98 | 6923 | RICHTR Tomáš | 2012 | --- | 6. / Žáci 6-7 let | 0:01:31.5 | 0:00:42.4 | 0:01:31.5 | |
99 | 6026 | ČERNÍN Ondřej | 2008 | TJ SOKOL SMOLKOV HUPNAKOLO.CZ | 28. / Žáci 10-11 let | 0:01:31.8 | 0:00:42.6 | 0:01:31.8 | |
100 | 6898 | TROJAN Matyáš | 2012 | Talent Bike | 7. / Žáci 6-7 let | 0:01:33.2 | 0:00:44.1 | 0:01:33.2 |