Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
DÁTUM : | 15.6.2019 | MIESTO : | Karlovy Vary |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | 3.Kolo | # | 4.Kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6429 | HANUŠ František | 2008 | POCTA - BikeGallery | 1. / Žáci 10-11 let | 0:14:15.1 | 0:00:00.0 | 03:34.3 [1] | 1 | 03:33.1 [1] | 1 | 03:35.1 [1] | 1 | 03:32.5 [1] | 1 | ||
2 | diplom | 6441 | PAPOUŠEK Adam | 2008 | UNIKOVO MTB | 2. / Žáci 10-11 let | 0:15:23.4 | 0:01:08.3 | 03:42.4 [2] | 2 | 03:55.1 [4] | 2 | 03:57.3 [3] | 2 | 03:48.5 [3] | 2 | ||
3 | diplom | 6440 | VOBORNÍK Filip | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 3. / Žáci 10-11 let | 0:15:34.9 | 0:01:19.8 | 03:57.3 [6] | 6 | 03:53.8 [3] | 5 | 03:51.3 [2] | 3 | 03:52.3 [4] | 3 | ||
4 | diplom | 6433 | KRÁTKÁ Zuzka | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:15:38.4 | 0:01:23.3 | 03:52.7 [3] | 3 | 03:52.8 [2] | 3 | 03:58.8 [5] | 4 | 03:54.0 [5] | 4 | ||
5 | diplom | 6465 | JANŮ Tomáš | 2009 | Bikeclinic Junior Team | 4. / Žáci 10-11 let | 0:15:42.9 | 0:01:27.8 | 03:54.7 [4] | 4 | 03:55.3 [5] | 4 | 03:57.7 [4] | 5 | 03:55.0 [6] | 5 | ||
6 | diplom | 6460 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 5. / Žáci 10-11 let | 0:15:48.8 | 0:01:33.7 | 03:59.9 [7] | 7 | 04:03.7 [10] | 7 | 04:00.6 [6] | 7 | 03:44.5 [2] | 6 | ||
7 | diplom | 6514 | KRÁTKÝ Tomáš | 2008 | KOLA-BBM.CZ | 6. / Žáci 10-11 let | 0:15:59.7 | 0:01:44.5 | 03:55.2 [5] | 5 | 03:56.7 [6] | 6 | 04:03.2 [7] | 6 | 04:04.5 [8] | 7 | ||
8 | diplom | 6549 | LEPÍKOVÁ Barbora | 2008 | CYKLOTEAM OSTROV | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:16:13.2 | 0:01:58.0 | 04:08.5 [9] | 9 | 03:59.0 [7] | 8 | 04:03.5 [9] | 8 | 04:02.0 [7] | 8 | ||
9 | diplom | 6449 | KOUDELKOVÁ Lucie | 2008 | MORAVEC TEAM | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:16:22.6 | 0:02:07.4 | 04:07.4 [8] | 8 | 04:03.2 [9] | 9 | 04:05.0 [10] | 9 | 04:06.8 [9] | 9 | ||
10 | diplom | 6446 | DRHOVÁ Eva | 2008 | Bike Klub Špindl | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:16:33.2 | 0:02:18.0 | 04:14.6 [12] | 12 | 04:02.3 [8] | 10 | 04:03.5 [8] | 10 | 04:12.7 [11] | 10 | ||
11 | diplom | 6473 | KAVALÍR Martin | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 7. / Žáci 10-11 let | 0:16:50.8 | 0:02:35.7 | 04:11.4 [10] | 10 | 04:15.7 [12] | 11 | 04:15.5 [13] | 12 | 04:08.1 [10] | 11 | ||
12 | diplom | 6479 | KRYL Karol | 2008 | --- | 8. / Žáci 10-11 let | 0:17:02.0 | 0:02:46.8 | 04:14.6 [13] | 13 | 04:15.8 [13] | 12 | 04:12.0 [11] | 11 | 04:19.5 [12] | 12 | ||
13 | diplom | 6462 | FALTYSOVÁ Nela | 2008 | Adastra Sokol Veltěž | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:17:23.9 | 0:03:08.8 | 04:23.6 [16] | 16 | 04:12.3 [11] | 14 | 04:26.0 [14] | 13 | 04:22.0 [14] | 13 | ||
14 | diplom | 6593 | PŘÍHODA Lenny | 2008 | --- | 9. / Žáci 10-11 let | 0:17:29.7 | 0:03:14.5 | 04:13.3 [11] | 11 | 04:18.1 [14] | 13 | 04:34.5 [15] | 14 | 04:23.7 [16] | 14 | ||
15 | diplom | 6471 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:17:42.9 | 0:03:27.8 | 04:32.6 [19] | 19 | 04:25.8 [16] | 18 | 04:13.7 [12] | 15 | 04:30.7 [17] | 15 | ||
16 | diplom | 6493 | MOULIS Ondřej | 2009 | IVAR CS AUTHOR TEAM | 10. / Žáci 10-11 let | 0:18:01.3 | 0:03:46.2 | 04:36.2 [21] | 21 | 04:30.2 [19] | 19 | 04:35.1 [18] | 19 | 04:19.7 [13] | 16 | ||
17 | diplom | 6466 | MAŠKOVÁ Eliška | 2008 | VELO Akademie Kladno | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:18:01.4 | 0:03:46.3 | 04:17.2 [14] | 14 | 04:23.5 [15] | 15 | 04:38.0 [20] | 16 | 04:42.7 [20] | 17 | ||
18 | diplom | 6528 | KILLINGER Ludvík | 2009 | Cyklo Team Killi | 11. / Žáci 10-11 let | 0:18:07.8 | 0:03:52.7 | 04:20.7 [15] | 15 | 04:29.5 [18] | 16 | 04:41.7 [23] | 18 | 04:35.9 [18] | 18 | ||
19 | diplom | 6490 | KOŽELUH David | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 12. / Žáci 10-11 let | 0:18:08.1 | 0:03:52.9 | 04:35.4 [20] | 20 | 04:35.7 [20] | 20 | 04:34.7 [16] | 20 | 04:22.1 [15] | 19 | ||
20 | diplom | 6470 | VÝDOVÁ Thea | 2009 | cyklokroužek Slaný | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:18:29.7 | 0:04:14.5 | 04:24.2 [17] | 17 | 04:27.2 [17] | 17 | 04:40.2 [21] | 17 | 04:58.0 [24] | 20 | ||
21 | diplom | 6504 | POLÁK Jáchym | 2009 | --- | 13. / Žáci 10-11 let | 0:18:51.2 | 0:04:36.0 | 04:43.6 [23] | 23 | 04:49.3 [24] | 23 | 04:35.0 [17] | 21 | 04:43.2 [21] | 21 | ||
22 | diplom | 6494 | MINAŘÍK Adam | 2008 | --- | 14. / Žáci 10-11 let | 0:18:51.2 | 0:04:36.0 | 04:49.2 [24] | 24 | 04:47.2 [22] | 24 | 04:36.5 [19] | 22 | 04:38.2 [19] | 22 | ||
23 | diplom | 6546 | PETRŽELOVÁ Barbora | 2008 | Volvo - Rock Machine | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:19:11.4 | 0:04:56.3 | 04:31.6 [18] | 18 | 04:47.4 [23] | 21 | 04:54.1 [25] | 23 | 04:58.3 [25] | 23 | ||
24 | diplom | 6551 | HOLANOVÁ Julie | 2009 | Symbio+CE Energy | 10. / Žákyně 10-11 let | 0:19:24.8 | 0:05:09.7 | 04:39.4 [22] | 22 | 04:51.0 [25] | 22 | 04:59.8 [28] | 24 | 04:54.5 [22] | 24 | ||
25 | diplom | 6544 | MATĚJKOVÁ Emma | 2008 | --- | 11. / Žákyně 10-11 let | 0:19:42.4 | 0:05:27.3 | 04:54.0 [25] | 25 | 04:55.4 [26] | 25 | 04:56.8 [27] | 26 | 04:56.1 [23] | 25 | ||
26 | diplom | 6459 | RŮŽIČKOVÁ Šarlota | 2009 | --- | 12. / Žákyně 10-11 let | 0:20:47.2 | 0:06:32.0 | 05:00.2 [26] | 26 | 05:10.0 [28] | 27 | 04:55.6 [26] | 28 | 05:41.3 [26] | 26 | ||
27 | diplom | 6500 | KOPECKÝ Matyáš | 2008 | Bikeclinic Junior Team | 15. / Žáci 10-11 let | 0:14:31.9 | - 1 Lap(s) | 05:05.6 [27] | 27 | 04:45.5 [21] | 26 | 04:40.8 [22] | 25 | --- | --- | ||
28 | diplom | 6512 | SPÁLENKA Dominique | 2009 | --- | 16. / Žáci 10-11 let | 0:15:05.4 | - 1 Lap(s) | 05:14.2 [29] | 29 | 05:03.3 [27] | 28 | 04:47.7 [24] | 27 | --- | --- | ||
29 | diplom | 6511 | VYSKOČIL Pavel | 2009 | --- | 17. / Žáci 10-11 let | 0:16:34.7 | - 1 Lap(s) | 05:28.4 [30] | 30 | 05:38.5 [30] | 31 | 05:27.7 [29] | 29 | --- | --- | ||
30 | diplom | 6585 | RYNEŠ Filip | 2009 | --- | 18. / Žáci 10-11 let | 0:17:06.0 | - 1 Lap(s) | 05:28.8 [31] | 31 | 05:36.8 [29] | 30 | 06:00.2 [30] | 30 | --- | --- | ||
31 | diplom | 6553 | LOUDA Marek | 2008 | WWW.COREX.CZ | 19. / Žáci 10-11 let | 0:17:26.0 | - 1 Lap(s) | 05:11.4 [28] | 28 | 05:52.5 [31] | 29 | 06:22.0 [31] | 31 | --- | --- | ||
32 | diplom | 6547 | SMETANA Eduard | 2009 | Volvo - Rock Machine | 20. / Žáci 10-11 let | 0:18:14.0 | - 1 Lap(s) | 05:37.9 [32] | 32 | 06:02.7 [32] | 32 | 06:33.2 [32] | 32 | --- | --- | ||
33 | diplom | 6525 | ANDREOVSKÁ Gréta | 2008 | Triatlet Karlovy Vary | 13. / Žákyně 10-11 let | 0:18:38.4 | - 1 Lap(s) | 05:52.2 [33] | 33 | 06:07.7 [33] | 33 | 06:38.5 [33] | 33 | --- | --- | ||
--- | 6587 | KLEINOVÁ Adriana | 2009 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNF | --- | 05:07.9 [-] | --- | 10:27.7 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6448 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6477 | ČERNÝ Antonín | 2008 | BSK Cyklo-Market juniors | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6480 | JELÍNKOVÁ Nicol | 2008 | Express CZ SCOTT TEAM Kolín | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6495 | ČERNÁ Jessica | 2008 | Jessi Climb Club | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6502 | FOŘTOVÁ Veronika | 2009 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6515 | FOŘT Tomáš | 2009 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6516 | HOFMAN Michal | 2008 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6575 | HRUDOVÁ Jana | 2009 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |